Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) csapee válasza Stigma.HC (#18399) üzenetére


csapee
senior tag

Szecska, en vigyazznek ezzel a Patrik gyerekkel. Ez tulmutat a baratsagon, gyanusan lyukra jatszik. ;] :DD

Csapee

(#18402) Tuco Ramirez válasza Szasinka (#18390) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Pedig az 50M sokkal jobb mint az E-50. Ez már nem hajlamos a kigyulladni és az ágyúja penje is sokkal jobb. A csata elején inkább távolról próbálkozz, onnan nehezebben találják el a tornyát és érvényesül a pontossága is a lövegnek. Kerüld a közelharcot a ruszki medekkel azok a mozgékonyságukkal és a magasabb DPM-jükkel simán lenyomnak. Szerintem jó és megbízható technika az E-50M, csak rá kell érezni. Nálam is nehezen indult be, de most már jó barátok vagyunk. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#18403) Szasinka válasza Tuco Ramirez (#18402) üzenetére


Szasinka
tag

Köszi!

Hasonló módon mentem a csatákban az E50-el is mint ahogy írtad és az M-el sem nagyon változtattam ezen de valahogy akkor se az igazi. A plusz pen-t nagyon vártam már, volt, hogy kevés volt a TIX-es változatban de ennyi 0-s criticalt még egy tankkal se lőttem mint ezzel, nagyon bosszantó és sokszor csak értetlenül nézem, hogy ez miként lehetett az... Szerencsém volt a Panther II és E50 esetén, hogy nagyon sokszor nem gyújtottak fel így ez nem nagyon hoz a konyhára pluszt az E50M-nek (amúgy ez nem változott a mostani patchban?, nem néztem a notes-t de be volt igérve magas tierű tankok esetén a motor, váltó szétválasztás).
No mindegy, ma este nekifutok mégegyszer ha nem lesz jó akkor lehet elgondolkozom a visszaváltáson

(#18404) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elindultam a Matival és tank ász lett a vége :DDD Csodálkoztam is, mert semmi nagy dolgot nem csináltam :P

replay

[ Szerkesztve ]

(#18405) Departed válasza h1mpi (#18404) üzenetére


Departed
őstag

Vicces játékosok vannak, pl. ez a KV1-S-es csóka aki 3ezer csatával (a 92-es WN8 se semmi, pedig csak random kerestem pont őrá) a háta mögött is hagyja hogy 8 lövést beleeressz. Ezek számomra mindig furcsa dolgok hogy mennyien vannak tökéletesen feleslegesen a pályán. :U
Ja nem feleslegesen, lehet tankászt eredményezően sebezni őket ha ellenfelek. :K

(#18406) Tuco Ramirez válasza Szasinka (#18403) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Hát... te tudod. én semmi pénzért nem váltanék vissza a sima 50-esre. Annak szerintem csak egyetlen pozitívuma van az 50M-el szemben, az hogy (néha) kap T9-es csatabesorolást is.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#18407) scyllarus válasza Departed (#18405) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig a neve nem ezt sugallja :)

Ez a TOG-os akció megint arra volt jó, hogy előbújjanak a páfrányok :(((
A mai napom: 21 csata, 28,6 WR, 1805.28 WN8... Vért izzadtam, mire meglett az 5. győzelem. (A 6 ne zavarjon meg senkit, az egyik nyertes csatában mindenki több xp-t kapott nálam, még a 0 sebzéses ugyanolyan tierű tankok is - nem is b.sztam fel magam rajta kicsit sem.Sz.r kör volt amúgy, T5-ben 428 sebzés, meg valami 47 spot, lag volt végig, nem találtam el semmit, de akkor is, 0 sebzés és 130 spot hogy adhat többet???? :W )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18408) [HUN]Dani válasza scyllarus (#18407) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

23-ból 7-et nyertem ma. Később próbálok szakaszba menni pár kört, de ha hasonlóan siralmas lesz akkor hagyom a picsába..

magyarsrac

(#18409) h1mpi válasza Departed (#18405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen én is csodálkoztam rajta mit csinál :DDD

Ránéztem énis a csókára, de nem valami fényes, amit találtam róla [link]

[ Szerkesztve ]

(#18410) rlazol


rlazol
addikt

valaki jöjjön velem szakaszba pls...
második napja nem tudok nyerni.
leduplázni se hagyja a tankjaim, 15-2 és hasonlók folyamatosan.
oké, h gyenge játékos vagyok, de ez vicc.

VK 30.01.P, jagdP. Panther I-II,M10 és GW Panther van a garázsomban.

ue az ingame nevem...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18411) #21346560


#21346560
törölt tag

Én is csatlakoznék a sírókhoz ;]
Több csatában is 3-4000 sebzéseket osztok ki 3-4 killekkel, és bukunk mint a ......
16 csatából 4 a TOG-ért eddig.... :W
Persze a 44%-os Tier X-esek velem vannak szinte mindig...

[ Szerkesztve ]

(#18412) rlazol válasza rlazol (#18410) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, fradi81!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#18413) h1mpi válasza #21346560 (#18411) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kisebb tierben könyebb hozni. Én matildával és kv1-s-el hozom

(#18414) jr1994


jr1994
addikt

Nekem 6 csata elég is volt a napi küldetéshez :P
Utána a Chaffe Sporttal mentem párat, hogy haladjon az a küldi is, többre nem volt időm.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18415) jozefgucci1 válasza #21346560 (#18411) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ott köszöngettem nemrég nektek mikor szakaszban voltatok . Abban a csatában szerencsére nem a ti oldalatokon állt az rng :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#18416) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mióta nincs magyar 1v1 ESL-en? :Y

(#18417) fradi81


fradi81
veterán

Tier 5 - full arany T-34 (zöld) hátulról bearanyozott, ezért is nyerhettek. Csata után rámírt, a lényeg:

nonol_57 (2:18:51) cry more loser !!!
nonol_57 (2:18:54) haha
nonol_57 (2:19:03) not my fault if I m rich

T5-ben mintha több ilyen lenne mint fentebb. Ami még érdekes hogy a Churchill III-ak 90%-a arannyal lő.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#18418) Flayer


Flayer
senior tag

Ha ez így megy tovább még a végén unicum leszek!:)

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#18419) #43783936 válasza fradi81 (#18417) üzenetére


#43783936
törölt tag

Egyszerűbb goldozni, mint megtanulni a gyenge pontokat.
Az is igaz, hogy harmincegynéhány goldskúlót viszek magammal, de csak kivételes esetekbe töltöm be.

A kedvencem, amikor a csata kezdetekor beírom a közös chatbe hogy full goldammo,
Utána csak bele kell lőni egy zöld vagy kék ellenbe (bármilyen papírtankkal is van), hogy elkezdődjön az anyázás és a viharos menekülés előlem. ;]
Utána persze visszaváltok normál lőszerre, de azért eddig csak egyszer reklamáltak, hogy csalok, mert nem goldot lövök.

Ezt a trükköt elég sűrűn alkalmazom, és általában pont azok a (zöld, kék, lila) játékosok vannak a legjobban felháborodva, akik valóban fullgold tolják.

(#18420) Bad Pritt válasza #43783936 (#18419) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem az a szégyen ebben a játékmódban, mikor megköszönték, hogy nem arannyal lőttünk. Nagyon jó ötlet volt ez a rally, de ez a fullgold mód kicsit megölte számomra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18421) #43783936 válasza Bad Pritt (#18420) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én két kört rallyztam, majd hagytam a fenébe, mert nem érdekelt.

(#18422) Szepi1979 válasza Bad Pritt (#18420) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én is vettem aranyat. Amíg engem nem azzal lőnek addig elő sem veszem. Amint kapom az első aranyat töltöm én is, aztán meg jön a sírás hogy miért. Ezért. Ostobák.

“ nem kell mindig nyerni “

(#18423) Szasinka válasza Tuco Ramirez (#18406) üzenetére


Szasinka
tag

Sehogy sem megy...tegnap sem
Lassan 40% lesz a rátám vele, botok hoznak össze ennyit. Ennyire nem lehetek béna. Viszont átgondolva a dolgot el nem fogom adni, ahogy írtad is. Megtartom, pihentetem és visszatérek érettebben a dologhoz hátha :U

(#18424) Mardel válasza #43783936 (#18419) üzenetére


Mardel
őstag

Vagy statot javít.

Tier 5-ös ruszki t-34el csak 450-et kell sebezni, hogy zöld statot adjon és 825-öt az unicumhoz.

El tudom képzelni, hogy egy két tier x-es rosszabb köre után megy stat javítani t-34-el. A gold ammo credit ára meg nem érdekli mert sok creditje van.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#18425) emre


emre
veterán

ezt a dumát még nem láttam :DD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18426) Djuree válasza emre (#18425) üzenetére


Djuree
félisten

mond vmit. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18427) Simi37 válasza emre (#18425) üzenetére


Simi37
őstag

Én úgy láttam h a "PL = Polak" és a másik az mint neked :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#18428) Patrick76496 válasza Stigma.HC (#18393) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ez van, ennyit bír max a laptop. Szerencsére nagyszüleimnél lassan kezdi felmondani a szolgálatot a legalább 30 éves Orion GALL N, és ha minden igaz, vesznek egy hasonló méretű nem kocka TV-t. Én meg veszek egy HDMI kábelt, rádugom a notit és az lesz majd nagyon kawaii... ;]

(#18398) Bingisz: How terrible... Majd ha Szecska úgy szeretné, oda küldi el, de én biztos nem fogom továbbítani, ha nekem küldi első körben. Saját replay-t (ha venném is őket) meg biztos nem küldenék neki feldolgozásra, inkább tökön szúrom magam, minthogy a köreimet ilyen OP jenki legénységi és ilyen stronk motorhanggal nézzem és hallgassam végig.

"OP minőség:" Érdekes, SirFoch (neki már azóta van új gépe, feliratkozói adományokból) vagy Overmind87 (aki 4:3-mas képarányban játszik) videóinál senkit sem zavar a minőség, mert az emberek nem azzal foglalkoznak, hogy milyen grafikai beállításon fut a játék. SirFoch a jó szövegeivel, Overmind pedig a humoros videóival nyerte el a nézők tetszését. Ne magadból indulj ki, nem mindenkinek van pénze 27"-os Full HD monitorra és top kategóriás gépre. De egyébként igazad van, biztos sokkal jobb lenne inkább full grafikán 15 FPS-sel nézni a videókat, mint annál a múltkor linkelt 10 éves gyereknél volt. Basszus, az a Port map de hiányzik a VK-s videóból, kár, hogy kivették...

"OP commentár:" Nálam nincs, nem is lesz. Órákon keresztül tudnék beszélni a játékról, de nem fogok, mert hadarok. Láttam már nem egy ilyen videóst (nem nevezek meg senkit), én nem szeretnék ilyen lenni.

"OP intro:" Igen, az a csodálatos új ZWACK logo is az ő érdeme. Annyira nem gondolom komolyan a YT videó feltöltést, hogy külön intro-t csináljak magamnak. 1-2 havonta feltöltök egyet, ha éppen rám jön. Egyébként tényleg jó az introja, de meg is lehet nézni, hogy ő mennyivel több munkát öl bele a videózásba, mint én. Na nekem ehhez nincs kedvem.

(#18401) csapee: What? :D

(#18424) Mardel: Én nem statok húzok vele, csak poénkodásra tartom, meg ha nincs szakasztársam, akkor ezzel megyek. Rég játszottam már ezzel, egyszer lehet megint el kéne kezdeni. Egyike az legignoráltabb erős gépeknek. Inkább Pz IV-gyel játszanak az emberek, nem tudom mit élveznek abban a szarban...
- - - - - - - - - - - - - - - - -
- Jó tudni, hogy a félkezűek már tornyon keresztül is képesek kigyújtani a Panther II-t.
- Panther II - Stronkhold - 4364 dmg. Ez a kör még randomban sem lenne rossz, főleg itt OP a kevesebb HP miatt.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18429) Bingisz válasza Patrick76496 (#18428) üzenetére


Bingisz
addikt

Yo akkor QQ.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18430) unravel


unravel
őstag


Tony Hawk's Pro Tanker

¯\_(ツ)_/¯

(#18431) fradi81


fradi81
veterán

Akkor ma már inkább csak szakaszban, aki akar jöhet :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#18432) jr1994 válasza unravel (#18430) üzenetére


jr1994
addikt

Ilyen nekem is volt egyszer :)) bár akkor nem találtam ilyen viccesnek :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#18433) #21346560 válasza jozefgucci1 (#18415) üzenetére


#21346560
törölt tag

Bocsi, de ki van kapcsolva a cset az idegeim miatt :U :DDD

(#18434) Tuco Ramirez válasza Szasinka (#18423) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Okos döntés. ;)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#18435) jano_77 válasza unravel (#18430) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem, ezen az ugratón vmiért 90%-ban orra akar bukni a tank!?

Üdv a klubban Runo! Tegnap nekem is ilyen borzalmas, "FEKETE" napom volt! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18436) jano_77 válasza #21346560 (#18411) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocs a duppláért :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18437) isti101


isti101
tag

nektek megy a wot? leszedtem a frissítést de nem indul, próbáltam mar automatán meg eu1,2, es szerveren is.

(#18438) [HUN]Dani válasza isti101 (#18437) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem megy. Talán ez segíthet a problémádon. [link]

magyarsrac

(#18439) diegho


diegho
nagyúr

Ez az 50% xp rávett, hogy újra elkezdjek aktívabban játszani, rég volt már ilyen jó havi event. Talán idén nem is volt havi szinten semmi értelmes.

(#18440) jano_77 válasza [HUN]Dani (#18438) üzenetére


jano_77
nagyúr

és EZ működik Dani?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18441) [HUN]Dani válasza jano_77 (#18440) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt hittem, hogy nekem működik úgy, hogy semmit nem kell mókolnom vele, de nagyon nem. Csak xvm-et és napi stat összesítőt használok és már csata betöltés közben előjönnek a hibák. Pl. betöltésnél csak a tank ikonokat látom, miután betöltött nem látom a tank neveket a játékos nevek, győzelmi arányok és wn8 értékek mellett. Továbbá a minimap és a hitlog is bugos. Kipróbáltam ezt a scriptes témát, de úgy még rosszabb lett és még inkább tönkretette az egészet..

Próbálok ügyeskedni valamit aztán írok ha sikerült.

magyarsrac

(#18442) mefistofeles válasza [HUN]Dani (#18441) üzenetére

Elvileg törölni kell minden modot és újra felrakni. Nekem bejött!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18443) sith7 válasza diegho (#18439) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha van valami jó rep, akkor jöhet :R

Te az alábbi 3 tank közül melyiket fejlesztenéd ki, ha egyik se lenne meg / nem tudom melyik van meg Neked/

113
121
IS-4

(#18444) jano_77 válasza mefistofeles (#18442) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szuper! Hogy nyomná anyukájába a WG ezeket a fránya micropatcheket! Azzal meg el egy csomó idő, hogy újra normális, játszható állapotba hozza az ember a játékot. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18445) Djuree válasza sith7 (#18443) üzenetére


Djuree
félisten

2 heavy 1 med. én biztos is-4-et mondanék ha ezek közül kéne válasszak, de majd a szaki eldönti. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18446) mefistofeles válasza jano_77 (#18444) üzenetére

Ebben valahol igazad van.....
Nekem sikerült pár perc alatt, most csupán az XVM-et nem tudom újra aktiválni....:(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18447) Enzolord válasza Djuree (#18445) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a 121-et mondja majd, az egy med heavy ágyúval.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18448) Djuree válasza Enzolord (#18447) üzenetére


Djuree
félisten

de annak a mobilitása is heavy. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18449) sith7


sith7
nagyúr

meglátjuk :))

(#18450) Enzolord


Enzolord
addikt

Tudja valaki, mi már megint ez a tetves lag tenger???

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.