Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) emre válasza Magany (#18050) üzenetére


emre
veterán

A felbontást és a hozzá tartozó grafikai beállításokat sehol nem adják meg.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18052) Dr_Syrex válasza Magany (#18050) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nem sokat jelent, csak egy iránymutatás. A minimum az kb. semmire nem elég. Az "ajánlott" és az attól jobb konfigokon már egész szépen tud futni, de mint Emre is említette, felbontás és egyéb grafikus beállítások nagyban befojásolhatják az összképet.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#18053) Magany válasza Dr_Syrex (#18052) üzenetére


Magany
tag

Emrének is igaza van, nem adják meg sehol. De azt hangoztatják hogy ez a játék inkább proci faló mint grafikuskártya,.Sőt, az intel procikhoz van kitalálálva. Azokkal fut igazán simán a játék. Az fps kártya függő is? Vagy netán most ahogy megjelennek a HD tankok már el kell gondolkodni egy komolyabb grafikuskártyán is?

(#18054) scyllarus válasza Magany (#18053) üzenetére


scyllarus
veterán

Az orosz 9.3-ban külön 980 megás csomagban voltak a HD tankok. A normál kliens frissítése után azt még külön telepítenie kellett annak, aki azt akarta. Tehát ha azt nem telepíted, nem kell kártyacsere (általában nem kell, neked kell úgyis :D )

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18055) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Terepismeret hiánya :D Magamra emlékeztet, csak én általában fordítva szorulok be :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18056) Bingisz válasza Stigma.HC (#18055) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ez kiköpött én vagyok! :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18057) csapee


csapee
senior tag

Istenem , vegre megvan a T54E1-re a nagy cso. Ilyen piszok szar stock tankkal reg mentem. Kulon vicc a 168 pen T10-ben ahova folyamatosan dobalt.:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#18058) bullseye válasza csapee (#18057) üzenetére


bullseye
addikt

Ezért is nem játszom vele, mert full golddal kicsit drága kifejleszteni, anélkül meg T7ben is problémás már néha :)
Meg mert a héten pl. hihetetlenül béna is vagyok...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18059) ng0ofy válasza Stigma.HC (#18055) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ilyet én is szoktam, mivel gyakrabban valtoztaznak a palyakon, mint amennyit játszok :)

Megnéztem jobban a képet (mobilon nézem) és ilyet azért én sem szoktam, én csak simán be ragadok :DDD

Help!! http://www.noobmeter.com/player/eu/nagygoofy/509868823/

Most akkor engem ez a szinezos xvm milyenre fest?

[ Szerkesztve ]

(#18060) sith7 válasza ng0ofy (#18059) üzenetére


sith7
nagyúr

citromsárga

(#18061) fradi81 válasza ng0ofy (#18059) üzenetére


fradi81
veterán

átlagos, de nő, jövőre meglehet a zöld szín :)

moto g72, Ninebot d28e

(#18062) Bingisz válasza ng0ofy (#18059) üzenetére


Bingisz
addikt

Sárgára. De ahogy látom már nem sokáig. :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18063) zsolthee


zsolthee
senior tag

Jut eszembe...igaza volt Bingisznek.
Szar ez a T44

A Master még nincs meg vele, csak első osztály. Elég magasan lehet a léc, mert 4k+-ra sem adta még meg..

(#18064) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kicsit forgattam a szemem, hogy hogyan lehetne őket onnan kiszedni, sajnos a kokkok befoglaltak mire megtaláltam hol lehet bemászni.

(#18063) zsolthee: Fél szerver med tankokkal tolja az utóbbi 3 hétben, persze hogy magasan van.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18065) Bingisz válasza Stigma.HC (#18064) üzenetére


Bingisz
addikt

Te is megtalálod a jó kis feladványokat.... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18066) Magany válasza scyllarus (#18054) üzenetére


Magany
tag

Olvastam hogy itt is úgy lesz,egyenlőre a HD tankokat külön kell le szedni és telepíteni. Csak remélik hogy később a Launcherből kattintásal meg tudják-juk oldani a dolgot. No igen, nekem nem kártya hanem gép csere kell :D

(#18067) ng0ofy válasza zsolthee (#18063) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az a vicc, hogy szar, de én élvezem. Sebezni nehéz vele, spotolni vak, de mégis olyan jó :) amikor az rng mellém áll és van csak egy heavy akivel tudok együtt menni és támogatni öt, akkor nagyon élvezetes vagy lamak ellen városi palyakon :DDD

Köszi a helpet.

[ Szerkesztve ]

(#18068) Stigma.HC válasza Bingisz (#18065) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Két arty, kötelességemnek éreztem elkapni őket :DD Gondoltam beírom a csapatnak, hogy ugyan várjanak már még 1 percet a foglalással, de akkor eszembe jutott, hogy ez csúnya dolog és karóba húznának érte itt :DDD

Ha nem lett volna a kizárásunk már csak egyszer kellene teljesíteni ezt a küldetést :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18069) csapee válasza Stigma.HC (#18068) üzenetére


csapee
senior tag

A hellcat hogy kerult be az ellenbe? Platoonban volt?

Csapee

(#18070) Magany


Magany
tag

Ezt kapom frissítés helyett.......

(#18071) Stigma.HC válasza csapee (#18069) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Valószínűleg. Észre se vettem csata közben, hogy van egy.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#18072) g85j válasza Magany (#18070) üzenetére


g85j
tag

Akkor nem csak nekem....

(#18073) scyllarus válasza Magany (#18070) üzenetére


scyllarus
veterán

Plusz ez:

= ma jön a patch :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18074) Magany válasza g85j (#18072) üzenetére


Magany
tag

Szóval neked is......azt írták reggel 5 től délig áll a szerver a frissítés miatt, gondoltam addig le is frissít. DE NEM :(

(#18075) Magany válasza scyllarus (#18073) üzenetére


Magany
tag

Ugye nem akarod hogy rakjam fordítóba? :D

(#18076) kicsitrash válasza g85j (#18072) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Tegnap este felkerült a wot.eu-ra, hogy ma jön a 9.3...

(#18077) g85j válasza Magany (#18074) üzenetére


g85j
tag

Reméltem, hogy reggel le tudom frissíteni, és meló után már nem kell vele foglalkoznom...
Mind1, túl szép lett volna :N

(#18078) Flayer válasza Magany (#18070) üzenetére


Flayer
senior tag

Szintén zenész!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#18079) sith7


sith7
nagyúr

Amikor a vörös hadsereg ellen harcolsz :))

(#18080) AMD Power válasza Magany (#18074) üzenetére


AMD Power
titán

Sajna még sehol semmi.

Miben lesz a frissítésben?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18081) skopy válasza AMD Power (#18080) üzenetére


skopy
tag

Frissítés

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#18082) emre


emre
veterán

ez egy vteps toborzó plakát része volt (eredeti)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18083) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Már lehet tölteni. :) 1075,33 MB

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18084) Bingisz válasza emre (#18082) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem merték rárakni a logónkat. LOL
Pedig az eredetin rajta volt....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#18085) Enzolord válasza Richard! (#18083) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem még mindig nem indul el ez a sz*r letöltés...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18086) vandeminek


vandeminek
tag

Nekem sem sajna. Pedig nagyon ráugranék már :)

(#18087) Richard! válasza Enzolord (#18085) üzenetére


Richard!
addikt

pedig én már egy csatát is mentem :D bár azóta nem lép be... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#18088) vandeminek válasza Richard! (#18087) üzenetére


vandeminek
tag

Te rontottad el! :DDD

(#18089) Enzolord válasza Richard! (#18087) üzenetére


Enzolord
addikt

Most töltöm le, amit Emre linkelt be, megpróbálom úgy ápgrédelni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18090) emre válasza Enzolord (#18089) üzenetére


emre
veterán

Én is az SG-n találtam, nekem egyébként simán leszedte a launcher a frissítést.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18091) Enzolord válasza emre (#18090) üzenetére


Enzolord
addikt

Te mikor kezdted el letölteni? Én kb 11:30-kor kezdtem, mindannyiszor kidob failed connctionnal..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#18092) emre válasza Enzolord (#18091) üzenetére


emre
veterán

Amikor linkeltem a közvetlen elérést a frissítésről akkor nálam már szedte a kliens és olyan 50% körül jártam.

Most a játék elindul, egyelőre a mod-okat tesztelem.
A többsoros garázs nem akar működni (pedig van 3 fajta), meg vertical tech-tree-t nem találtam még.

mod:

Dr_Syrex 10.56-kor írta az on topikba hogy elindult a letöltés, kb én is akkor kezdtem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#18093) Magany


Magany
tag

Na végre, jön lefelé......egyenlőre gond nélkül :K

(#18094) Dr_Syrex válasza emre (#18092) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nos utána fél órával bekapcsoltam a torrentet (bár tudom, anélkül gyorsabban jön elvileg), mert piszok lassan töltődött, de gyorsabb letöltés helyett megint bedobta a törölköző a launcher, miután újraindította magát. Legalább 30-40 perc volt, mire úja magához tért és folytatta valahonnan 900 mega környékéről.
Most tartok 2,7 GB-nál, szóval még mindíg csak a harmada jött le :(

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#18095) ng0ofy válasza Magany (#18093) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Azt olvastam gold nélkül :)

Vajon mikor lehet majd hamarabb hozzáférni a frissítésekhez premium accountal?

(#18096) zozyk


zozyk
addikt

Ez fájt... :DD :DDD
1700 dmg a T95be

[ Szerkesztve ]

(#18097) vandeminek


vandeminek
tag

Amikor már 20 csatáből 17 ilyen szintű állatság, akkor kezd elmenni a kedvem...

Az 5. percben 3 tankunk volt már csak életben, az egyik a Hummel volt.

(#18098) bigobert


bigobert
tag

Írtam korábban, hogy egy i5 4670 IGP-jével kezdtem játszani, és egész elviselhető volt az fps alap grafon. Nemrég mindez megváltozott. Modok nélkül, akció közben beesik bőven 30fps alá. Játszhatatlannak érzem. Volt nemrég egy mikropeccs, az után tűnt fel a dolog.

Okozhatja a patch? Vírust ellenőriztem, nem találtam. A 9.3-as nem rontott rajta.

Esetleg a proci beállításaival kellene kezdenem valamit? Minden gyárin volt, amikor "jól" futott, nem piszkáltam bele.

(#18099) Flayer


Flayer
senior tag

Úgy látom van sok új plecsni meg minden de a noob csapatot mikor akarják már lecserélni!?!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#18100) Magany válasza ng0ofy (#18095) üzenetére


Magany
tag

Akár az is lehetne, 1x lőttem goldal az AT2 vel egy csatában s a cseten az volt a téma hogy az AT2 golnob meg goldal lövöldözik :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.