Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95719) #54072192 válasza #86564352 (#95716) üzenetére


#54072192
törölt tag

Feladatnézetet nem használok, az előzmények is ki vannak kapcsolva. Az értesítési központot akkor nyitom meg, ha van olyan értesítés, amit nem láttam korábban. Szóval engem egyik hiba sem zavar. Ezért mondtam, hogy nagyon sokan egyáltalán nem foglalkoznak ezekkel az apróságokkal. Bugos egy app? Kit érdekel, ott van valami másik program. Elírás van a szövegben? Nem baj, attól még érthető.

Megmondom, hogy miért hoztam példának a fordítást. 1803-on a játékok indításakor megjelent egy kis tipp a kép jobb oldalán, nem túlzottan hasznos, de rendben volt, plusz jelzi, ha a játéksáv meg tud jelenni. Magyarul két sorba kellett tördelni, de nem volt gond. A 1809-en sikerült ezt megszüntetniük, így lett belőle "Az elvégzett művelet rögzítéséhez vál...", igazából pont a lényeg hiányzik és így semmi értelme.

Ha már játéksáv, 1809-en átvariálták az addigi egyszerű sávot. Korábban Xbox home gomb, kb. jobbra kettő, rögzítés. Kontrollerrel most először a fogaskerék van kijelölve, majd átugrik a hangokra, ahonnan vissza kell menni a rögzítés kijelölésére. A hangokat most lehet alkalmazáson belül vezérelni, de a csúszkák nem állíthatók kontrollerrel, csak kijelöli őket... ezt ki és miért meg hogyan...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.