Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93391) terapeuta007 válasza #86564352 (#93386) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Nemtom mekkora osszegnek képzeled el az átlagos nyugdijat. De ha egyedul marad egy oreg hazastars nelkul akkor orul ha a rezsit kifizeti meg vesz 1-1 csokit az unokaknak. Abbol az (ideális) 60-80ezerbol. De ennel kevesebbet is kapnak nehanyan.
Ha a kommunizmusba leszázalékoltatta magát vagy akarmilyen mas okbol rendes nyugdijat kapó öregek kisebbsegben vannak. Meg ha még él a hazastarsuk akkor jobban jarnak bár nekem a masik nagyszuleim 2-en kapnak 120ezret ők már megengedhettek egy lapostévét maguknak mondjuk.

De egyebkent nincsen szo arrol hogy en ezeket a gepeket karbantartanám. Meg szorakoznák velük. Évekkel ezelott raraktam azt a windows 10 lite-ot, akkor beallitottam, meg még jobban lecsupaszitottam raraktam operaminit es kesz. Mondtam nekik ha lassu nyomjak be a ccleanert. Le nem toltenek semmit csak netezes.
Mennek amig megnem hal a vinyo bennuk..

Ha ezek a roncsok még siman jok internetezesre akkor minek vegyenek ujat majdnem egy télre valo tuzifa áráért?

Kit erdekel ha egy ilyen gép virusos lesz?

Azt még ipad? Orulnek a billentyuzet egernek nemhogy nyomogassanak egy 10colos tularazott szart. Foleg ha már van otthon crt monitor meg minden a gephez.

Visit a venti? Kit erdekel. Amugy en 2000ert vettem ventit es kicsereltem a procihuton levo ventit.(ragasztassal) szoval nem kell komplett uj hutot venni.

Ez a nepi megfigyelesed jo ha a nyugdijasok felere lehet ervenyes. Ez nem nyugat europa meg amerika. Sőt hires amerikába is 15%os a munkanelkuliseg es vannak csorok,gettók.
Szoval ausztraliaba meg eszak-eu nyugat-eu ban lehet
megengedheti maganak minden nyugdijas de itt a fele sem.

Amugy a windows 10 lite az ugyanugy megy ezeken a szarokon mint a windows xp ment.

[ Szerkesztve ]

Jimi Hendrix-Purple Haze

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.