Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100832) Nicotin


Nicotin
kezdő

Sziasztok az érdekelne ti hogyan telepítettek gépet(UEFI módban telepíteni windows nincs erre leírás valahol ?) milyen sorrendben telepítettek drivert (chipset, vga stb). Ezután mit állítotok be a windowsban (testre szabás stb). Kíváncsiságból érdekel illetve szeretnék többet tanulni dolgokrol. PL mit tesztek ha windows 10 megjelenik egy főverzió frissités.

[ Szerkesztve ]

(#100833) localhost válasza localhost (#100808) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt hol kell kikapcsolni?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#100834) Ablakos


Ablakos
őstag

Rendszer visszaállítás után néhány alkalmazás uninstallja nem működik, ott éktelenkedik az alkalmazások listájában. Hogy lehet ezeket eltüntetni a Gépház- alkalmazások listából?

(#100835) Cs1csó válasza Nicotin (#100832) üzenetére


Cs1csó
félisten

A YouTube tele van videóval a Windows 10 telepítéséről: [link]

Kell egy pendrive, lehetőleg legyen nem kapcsolat, és az adataid ki legyenek mentve valami biztos helyre 1. adatvédelem miatt 2. ha bármilyen más oprendszer volt rajta korábban akkor érdemes az összes - kisebb nagyobb - partíciókat is törölni és utána kezdeni a telepítést pl. a Windows 7 is máshogy particionált a kisebb kiegészítő partíciókat.

Konkrétan én nem szoktam chipset és hasonló driver-eket manuálisan telepíteni a Windows 10 megfelelőt telepít. Amit manuálisan ajánlok telepíteni pl.
- a VGA driver
- hangkártya driver
- nekem van egy Razer Abyssus egerem annak is van külön driver-e (nélküle is felismeri a Windows az egeremet de azzal többletfunkciókhoz lehet jutni, és a Windows automatikusan nem telepíti.)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.