Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#6791) ViZion válasza s4hu|SyD^ (#6790) üzenetére


ViZion
félisten

3 db sola-ért nem veszek boostert... pár kristály meg ez kellett Garudához, ma elkezdem összerakni.

Rubicohoz van amp, meg aura mod (bár sokan leszarják, tegnap is többen steel charge-al jöttek...), mag arcane is mellé (igaz ez csak reloadra). Viszont nem Voltal, hanem Revenanttal megyek, nem shielden át lövök. Lehet át kell állnom itt is, h viszem ami kell, mert ki tudja kikkel raknak össze...

Megyek Fortunára, összeharácsolom a Propa-Certus-Klamora-t, utána ugyanez Raplak sniperrel. Csak venust nem szeretem...

Tegnap sok nekifutás Lua-n (octavia, Rot A szekrény). Voltak, akiknek a kis játék kellett még, mondtam csinálják, én keresgélek. Velük kb. 5-6× voltam, 2-3 szekrényt találtam/találtunk mindig. Utána ők végeztek, mentem még párat random teammel. Összesen lehetett vagy 15 kör. Semmi octavia.

OK, legyen Pago spy, Harrow, rot C. Nekiláttam randommal, 2 elbaCCás után solo mellett döntöttem. Kettőt tudok gyorsan nyitni ebből, a reaktoros-molyolós nem megy gyorsan, kerestem helpet. Újabb körök, Volt, h nem lett Rot C, de itt is legalább 8 Rot C kör volt, semmit nem adott (a mittomén poly bundle meg a 300 Endo az ennyi szopcsiért semmi nálam).

Rengeteg modot adtam el, arbi meg mittomén, de sok érdekes modom lett, amit elvittek gyorsan. igaz csak a 2-15p kategória, de lassan gyűlik a plat, szerintem octavia-t elengedem, harrow-t meg majd platból megveszem vmikor... Ahogy kérdeztem a klánunkban nem ritka, szal. ez nem egyedi problémának tűnik. Vmit itt benézett a DE.

De pl. Stalker nem is jött hetek óta, elvileg a grineer halálosztagnak is kellene jönni, nem jönnek, pedig bosszantom őket. Akkor a kronus kardot nem dobja az öreg Vor, meg ilyenek. Thumpereket ölöm szinte naponta, ott is hiányzik vmi fegyó még. Rohadt kiábrándító ez a random fos néha... :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.