Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) EQMontoya válasza SzalaiG (#1947) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez mennyire igaz :DDD

Same rules apply!

(#1952) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ha már a cigányokról van szó:

A kanibál család cigányt akar sütni nyárson. A két kanibál szülő elmegy és rábízzák a cigányt a kicsire, hogy forgassa a tűzőn szép lassan. Mikor jönnek haza látják, hogy a kicsi nagyon gyorsan forgatja a cigányt. Kérdik tőle:
- Fiam, miért nem forgatod lassan, ahogy mondtuk?
- Mert mikor lassan forgattam, akkor az aljáról lopta a krumplit!

A cigány elmegy az orvoshoz kivizsgálásra. Pár hét múlva visszamegy a leleteiért.
- Doktor úr kérem, mi bajom van?
- Baj van, cukros vagy.
- És az mit jelent?
- Azt, hogy sok a véredben a cukor.
- Hol?
- Mindenhol.
- A karomban?
- Ott is.
- A fejemben?
- Ott is.
- És ott lent is, szóval ott is sok a cukor?
- Igen, ott is.
- Akkor értem már a Gazsit. Azt hittem, hogy homokos, közben meg csak szereti az édességet.

Az angol, a német és a cigány beszélgetnek. Angol:
- Én a két kezemmel körbe érem a feleségem derekát. De nem azért, mert olyan nagy kezem van, hanem mert olyan karcsú a feleségem.
Német:
- Az én feleségem ha ráül a lóra, a lába leér a földig. De nem azért, mert kicsi a ló, hanem mert olyan hosszú lábai vannak.
Cigány:
- Én ha reggel rácsapok az asszony seggére, aztán elmegyek munkába, mikor hazaérek, a segge még mindig remeg. De nem azért, mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan hamar hazaérek.

Cigányok hegedülnek egy híres étteremben, utána vacsorát kapnak, körülülik az asztalt, a pincér meghozza az ételt. Az egyik prímás elveszi a legnagyobb szelet húst asz asztalról. Megszólal egy másik cigány mérgesen:
- Miért pont a legnagyobb szelet húst vetted el?
- Miért te melyiket vetted volna el?
- Én a legkisebbet!
- Ott van előtted, a rák egyen meg!

Szexológusok kis csoportja járja az országot és felvilágosítást adtak a helyes családtervezésről. Egyszer eljutottak a putrisorra is, ahol minden udvaron 6-8-10 gyerek játszadozott. Ezeken a helyeken elmagyarázták a szülőknek a fogamzásgátlás mikéntjét és hogyanját. Ballagtak tovább és az egyik udvaron csak egy gyereket láttak meg. Be is mentek és megkérdezték az ott lakókat, hogy hogyan is van ez, miért csak egy gyerek van. Azt mondja az asszony:
- Háá, drága keziccsókolom, mink a Gázsivál ismerjük ám a fogalmazásgátolást!
- És melyik módszert alkalmazzák? Óvszer? Tabletta?
- Dehogyis keziccsókolom! Mink a kissámlival, meg a tükörrel csinyájjuk!
- Kis sámlival? Tükörrel? Hogyan?
- Háá, drága keziccsókolom az úgy van, hogy a Gázsi úgy szereti, ha én
állok, ümeg háturrul teszi be nekem. De mivelhogy nem ér föl a fődrű, hát rááll a kissámlira. Én meg nízem a tükörbű, amikor torzul az arca, há akko csak rúgom alóla a kissámlit kifele...

A cigány bemegy a vasgyárba munkára jelentkezni. Azt mondja neki a művezető:
- Egy méter hosszú hengerek vannak, amiket 10 cm-es csíkokba kell elfűrészelni.
Erre azt mondja a cigány:
- Hát ez női munka!
- Árulja már el, ez miért női munka? - kérdi a művezető
- Hát csinálja anyád!

Nyulat lop a cigány, bedugja a zsákba, s indulna haza, de jön a rendőr, és megállítja.
- Mi van a zsákban?
- Csak egy döglött nyúl, kapitány úr.
- Na, nyissa csak ki azt a zsákot!
A cigány kinyitja a zsák száját, a nyúl kiugrik, és elszalad.
- Dik mán, hogy szalad, oszt viteti magát!

A cigány meglátogatja a komáját. A házigazdának nagy háza, gyönyörű asszonya van, és a kertben ott teniszezik a Navratilova meg a Steffi Graf. Kérdezi a vendég:
- Te, Gázsi, hogy lehet ez?
- Hát lementem a kanálishoz, kifogtam az aranyhalat, és kívántam tőle hármat.
- Nem lehetne nekem is kívánni?
- Már hogyne lehetne!
Gazsi megmutatja, hol fogta ki az aranyhalat. Márió is kifogja.
- Kívánhatsz hármat, ha visszadobsz - mondja neki a hal.
- Hát legyen szíp nagy házam, de nagyobb, mint a Gazsijé! - kezdi Márió. - Legyen szíp az asszony, de szebb, mit a Gazsijé. És legyen nagy szex!
Hazamegy Márió: ott a hatalmas palota, az ablakból egy szép asszony integet. Kinyitja az ajtót: ömlik ki a házból a keksz. Visszamegy Márió panaszra a Gazsihoz:
- Kívántam nagy ház, lett nagy ház, kívántam szíp asszony, lett szíp asszony, kívántam nagy szex, oszt most ömlik a házbul a keksz...
- Mit gondoltál, én nagy téniszt kívántam?

Bemegy a cigány a fagyizóba és kérdezi a skinhead fagylaltost:
- Schöller van?
- Nincs.
- Hát Carte d'or?
- Az sincs.
- Akkor mi van?
- Magnum.

Két cigány szerez valahonnan egy biciklit. Pistike is ki szeretné próbálni, ezért odamegy az egyikhez:
- Légyszi hadd menjek vele egy kört!
- Hát mennyé oda a Gazsiho' bazmeg oszt kérd el tőle! - feleli a cigány.
Pistike elmegy, majd kisvártatva visszajön összeverve, véresen.
- Na mi van, nem adta oda? - kérdi a cigány.
De Pistike csak a fejét rázza és sírva elmegy. Másnap újra jön:
- Mehetek egy kört a biciklivel?
- Hát mennyé oda a Gazsiho bazmeg oszt kérd el tőle! - hangzik a válasz.
Elmegy, de megint összeverve tér vissza. Harmadik nap szó szerint ugyanez lejátszódik:
- Hát mennyé má' oda a Gazsiho bazmeg oszt kérd el tőle azt a biciklit!
Pistike persze megint sírva jön vissza, de most már szipogva megkérdezi a cigánytól:
- Legközelebb nem lehetne úgy, hogy először elkérem és csak utána baszom meg?

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1953) qdak


qdak
addikt

- Ha alkalom adódna rá, kefélnél kínai nővel ?
- Igen.
- Négerrel ?
- Igen.
- És néger nővel ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1954) poffsoft


poffsoft
addikt

Nyuszika erősen görnyed egy nagy füzet előtt.
Meglátja a róka:
-micsinálsz, nyuszi?
-Írom a disszertációmat.
-és miről?
-''Hogyan tudják a kis védtelen állatok legyőzni a nagyobbakat''
-Hát ez marhaság.
-Gondolod? gyere a bokorba, megmutatom.
Pár perc múlva a róka tépetten, vérző pofával ugrik ki a bokorból, elrohan.
Látja a farkas, ugyanezt lejátszák.
Majd a medve is . Miután eltántorog, az oroszlán lép ki a bokor mögűl:
-Látod, nyuszika, megmondtam, tökmindegy milyen marhaságról írsz, csak az számít ki a konzulensed!


nyuszi,róka,farkas és a medve verembe esnek, sehogysem tudnak kimászni. A 3. napon már nagyon-nagyon éhesek.
Egyszer csak felkiált a róka:
-megvan! Együk meg a leggyengébbet!
mire a nyúl:
-Róka, ha bántani merészeled a medvét,.....

[Szerkesztve]

[ Szerkesztve ]

(#1955) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Cigányéknál nagy az éhezés. Az asszony odamegy a férjéhez és elkezd panaszkodni:
- Te figyelj Gazsi! Már két hete nem volt egy falat hús sem a számban!
- Miről beszélsz asszony?!?! Neked az én faszom karalábé?

Skinhead ül a kocsmában, a kabátja hátuljára fel van írva: ''Utálom a cigányokat''. Odalép hozzá egy kigyúrt cigány:
- Mi van a kabátod hátuljára írva, te mocsok?
- Ez az első dolog amit utálok bennetek: nem tudtok olvasni! - feleli a bőrfejű.
- Mi van, mi van; gyere ki, rendezzük le!
- Ez a második dolog, amit utálok bennetek: süketek vagytok!
Kimennek a kocsma elé, a cigány rögtön előránt egy kést:
- Na most legyen nagy a szád!
- Ez a harmadik dolog amit, utálok bennetek: mindig kést vesztek elő, mikor lövöldözés lesz!

A kis cigánygyerek öltözik. Megkérdezi az apját:
- Apa, melyik a gatya eleje?
- Mondtam már te kis taknyos: sárga elöl, barna hátul.

- Mit a kap a cigány kisgyerek karácsonyra?
- A biciklidet!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1956) vancha2


vancha2
aktív tag

A cigány az út szélén karórákat árul. Odamegy hozzá egy férfi, a cigány elkezdi neki kínálgatni az egyik aranyórát:
- Hát nézze mán meg, milyen szíp ez az óra. Há vízáló, pontosan mutaccsa az időt, oszt ráadásul aranybul is van.
Nézegeti a férfi, forgatja, egyszercsak elszalad vele. A cigány dühösen:
- Hát nem elvitte beszerzési áron...

:))

(#1957) Diego!


Diego!
senior tag

- Mit kap a cigány gyerek karácsonyra?
- A biciklidet! :C

(#1958) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A plasztikai sebész új arcot varázsolt a hölgynek: eltüntette a ráncokat, és az orrát is kisebbre szabta. Amikor felépül a páciens, az orvos megkérdezi tőle:
- Mit tehetek még Önért, asszonyom?
- Tudna nekem nagy, kerek szemeket csinálni?
- Természetesen - válaszol a sebész, majd kiszól az asszisztensnőjének.
- Legyen szíves, mutassa meg a hölgynek a számláját!

Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:
- Hogy vannak a gyerekeid?
- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül. Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe.
- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?
- Neki arany élete van. A férje reggel ágybaviszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.

A férj tengeri útra megy a családjával. Már az első estén hangosan dörömböl a kabinja ajtaján az anyósa:
- Géza, rettenetesen szenvedek a tengeri betegségtől! Mennyire lehet tőlünk a szilárd talaj?
- Vagy öt kilométerre.
- Csak? És milyen irányban?
- Lefelé, mama, lefelé.

Két bolond kártyázik:
- Sakk!
- Te hülye, mondtam, hogy a dominóban nincsen gól, különben is én szerválok!!!

Az elsős Pistike szerelmet vall Julikának:
- Julika, te vagy az első szerelmem.
Erre a kislány:
- Ilyen az én szerencsém! Már megint egy kezdő!

Csajtípusok az informatikus férfiak szerint:

- Vírus típusú csaj: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít.
- Internet típusú csaj: Fizetned kell, hogy hozzáférjél.
- Szerver típusú csaj: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá.
- Windows típusú csaj: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni.
- PowerPoint típusú csaj: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték.
- Excel típusú csaj: Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapműveletekre használod.
- Word típusú csaj: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember a világon, aki megértené.
- D.O.S. típusú csaj: Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell.
- Backup típusú csaj: Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani.
- Scandisk típusú csaj: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál.
- Képernyővédő típusú csaj: Semmire sem jó, de szórakoztat.
- Kábel típusú csaj: Csak akkor jó, ha be van dugva.
- Infravörös típusú csaj: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani.
- USB port típusú csaj: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe bedugható.
- Képernyő típusú csaj: Mindent megmutat neked, de ő semmit sem lát belőled.
- Billentyűzet típusú csaj: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól működik.
- Modem típusú csaj: Jó kapcsolatteremtő, de a kapcsolat előbb-utóbb megszakad vele.
- RAM típusú csaj: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt.
- Merevlemez típusú csaj: Mindig mindenre emlékszik.
- Egér típusú csaj: Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd.
- Multimédia típusú csaj: Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom.
- Felhasználó típusú csaj: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel, és meg akarja érteni a dolgot, és nem érti, és...
- E-mail típusú csaj: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli.
- Számítógép típusú csaj: Az előzőek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz Neked.

A kisgyerek kérdi az apját:
- Apu, én hogyan jöttem a világra?
Az apa belekezd:
- Az úgy volt, hogy anyád és én egy chat szobában ismerkedtünk meg. Ezután találkoztunk egy internet kávézó mosdójában, ahol feltöltést kezdeményeztem anyád szerverére. Utána vettük észre, hogy anyád nem használt tűzfalat, így megtörtént a baj: kilenc hónap múlva letöltődött a vírus. Hát ez vagy te.

A Windows olyan, mint a Tamagochi. Etetned kell, tanítgatnod, játszani kell vele, takarítani kell a szemetet utána, foglalkoznod kell vele, de bármit csinálsz is, előbb-utóbb úgyis megdöglik.

Bill Gates, egy hardveres és egy szoftveres autózik. Egyszer csak leáll az autó.
A szoftveres: - Szerintem kifogyott a benzin!
A hardveres: - Szerintem a motor rossz!
Bill Gates: - Szerintem szálljunk ki, és üljünk vissza!

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1959) Kanczy válasza Diego! (#1957) üzenetére


Kanczy
veterán

ezt hogy csinálod?
két hsz-szel előtted volt ugyanez a vicc
:(((

-Hogy hívják a férfi börtönőrt?
-Kancellár.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1960) Diego! válasza Kanczy (#1959) üzenetére


Diego!
senior tag

Ja, nem is figyeltem...ma olvastam és tök tetszett...akkor bocsánat :B

(#1961) pjoey


pjoey
tag

Két barát megy az úton:
- Rossz a hangulatod! Ismét menstruál a feleséged?
- Miért? - dörzsöli a bajuszát a másik - Látszik?

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#1962) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és megszólítja:
- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
- Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?
- Karcsi.
- Nős vagy?
- Nem!
- Akkor rendben.
Azzal megesik az aktus. Miután végeztek:
- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
- Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!

Az egyszeri parasztlegény bemegy a kupiba. Kérdezi tőle a madam:
- Aztán értesz-e a szerelemhez, te legény?
- Hogy értek-e? Két éve magamévá tettem egy medvét, azóta nekem gyűjti a mézet!

Az iskolában a tanár néni kérdezi a gyerekektől, hogy mit nem szabad a szájba venni? A gyerekek sorban jelentkeznek:
- Hát a radírt. - mondja Jancsika.
- A ceruzát. - mondja Gézuka.
- Az égő villanykörtét. - mondja Pistike.
- Hát ezt miből gondolod?
- Úgy tanár néni, hogy anyukám azt mondta apukámnak az este, hogy kapcsolja le a villanyt, különben nem kapja be.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1963) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A tanárnő az órán felteszi a kérdést:
- Tudna valaki mondani egy óhajtó mondatot?
Pistike jelentkezik:
- Tanárnéni én úgy megb....-ám, ha lehetne!
- Na azonnal kifelé az osztályból, de gyorsan!
Pistike megindul lehajtott fővel az ajtó felé.
- Nem te, a többiek!!

Pistike játszik a nappaliban a villanyvasútjával, anyuka főzőcskézik a konyhában. Anyuka hallja hogy megy körbe-körbe a vonat majd egyszer csak megáll és a kisfia így szól:
- Kib*szott utasok takarodjanak ki a vonatból, a tetves csomagjaikat ne
hagyják fönn, akik meg fel akarnak szállni azok meg, vonszolják fel a
p*csájukat és hadd induljunk!
Anyuka megdöbbenve hallgatja, hogy beszél a fiacskája, majd így szól:
- Azonnal menj fel a szobádba és 2 óra hosszáig gondolkozz el azon, hogy beszéltél! Ez nálunk nem szokás.
Anyuka főzőcskézik tovább és hallja, amint 2 óra múlva beindul a villanyvasút és megszolal Pistike:
- Kedves utasaink! Szép napot kívánok! Megérkeztünk. Kérem szálljanak le, poggyászaikat ne felejtsék a szerelvényen! Felszálló utasainkat üdvözlöm és kellemes utazást kívánok. Ha pedig valakit azt érdekelne mért késett a vonat 2 órát, az kérdezze meg a büdös k*rvát a kib*szott konyhában!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1964) poffsoft válasza Vistaboy (#1963) üzenetére


poffsoft
addikt

-mi az a fogalom?
-....
-hát amit nem tudsz kézbevenni.
-ahha! Értem.
-mondj egy példát?
-parázs

[ Szerkesztve ]

(#1965) poffsoft


poffsoft
addikt

A nyúl a legerősebb jellem! - Egész nap a fűben ül,mégsem szívja el!

(from Balinov)

[ Szerkesztve ]

(#1966) macipajti


macipajti
tag

Miert nem lehet a jardaszegelyen biciklizni?
Nincsen rajta pedal!

Hogy hivjak az egyfulu manot?
Mono.

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#1967) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elmegy az orvoshoz egy ember, mert nagyon kicsi a pénisze.
Az orvos felajánlja neki, hogy egy bébielefánt ormányát a régi helyére operálja.
A mûtét sikerül.
Otthon az elsõ este a vacsora közben, az asztal alól elõbújik az ormány, és elcsen egy szelet kenyeret.
A feleség csillogó szemmel kérdezi:
- Ez az új szerszám?
- Igen, ez.
- Megmutatod mégegyszer?
- Szívesen megmutatnám, de több kenyér nem fér a s*ggembe.

A cigány történetet mesél:
- Há' megyek á folyópárton, oszt látom, hogy fekszik egy árányhál. Gondútam visszadobom, háthá teljesíti három kívánságomat. Visszadobom a hálát, á'mmeg aszongyá:
- Te cigán! Há nágyon rendes vótá hozzám, teljesítem három kívánságodát!
Gondútam jó lenne egy verdá! Há rágondúlok,áztá ott egy Ferrari. Beülök. Megyek házá. Nízem a házat. Jó lenne egy kastíly helette. Rágondulok,oszt ott forog egy kácsálábon forgó kastíly. Bemegyek,há látom ás asszonyt. Rándá is, meg kövér is,jó lenne helette egy bombáno. Csak rágondúlok. Oszt mánott is terem. Gondútem visszamék az árányhálhoz, hogy meghálálom neki. Visszamegyek á folyópártra, oszt kérdezem:
- Te árányhál! Hugy hálálhatnám ín ezt meg?
Áz árányhál gondúkodik, osztán aszongya:
- Te cigá! Há tégy engöm magadévá!
Há mikó csinálom, átváltozik egy nyócéves kislánnyá. Há' így törtint ez igen tisztelt bíróság.

Pistike óvónénije kérdezgeti a gyerekeket:
- Mi az apukátok foglalkozása?
Asztalos, vízvezeték-szerelõ, tûzoltó, orvos, az összes szokásos válasz elhangzik. Pistike kivételesen csöndben ücsörög,ezért õt is megkérdezi a tanítónéni:
- Hát a te apád mivel foglalkozik?
- Az apukám egy egzotikus táncos egy meleg szórakozóhelyen, leveszi az összes ruháját és buzi férfiak elõtt táncol, és néha amikor igazán jó ajánlatot kap, elmegy néhány fickóval a sikátorba és lesz*pja õket meg s*ggbe is rakják.
Az óvónõ elkapja Pistikét és a folyosóra viszi:
- Apukád komolyan ebbõl tartja el a családot?
- Nem, igazából az Újpestben focizik, de ezt olyan kínos lett volna elmondanom mindenki elõtt.

Három ovis kissrác ül egy-egy bilin. Az ovó néni lehajol az eldobált játékokért. Megszólal az egyik ovis:
- Figyeljétek má', milyen jó csöcsei vannak az ovónéninek!!!
- Ja, nézzétek a seggét!!!!! - erre a másik.
- Kussoljatok, mert már kilóg a f@szom a bilibõl!!!!!!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1968) poffsoft válasza Vistaboy (#1967) üzenetére


poffsoft
addikt

:DDD
törpe siratja a nejét:
-ultrarövidhullám :O :O :O

elaggott ifjú férj és bimbózó ifjú arája üldögélnek az ágy szélén, a nászéjszakán....
-háát, kicsim, most mi legyen? Te még semmit sem tudsz, én meg már régen elfelejtettem mindent.....

Dadogós elmegy az orvoshoz, hogy hogyan lehetne megszüntetni a dadogást.hosszas vizsgálatok után az orvos közli:
-uram, önnek túlságosan hosszú a pénisze, le kell belőle vágni, és elmúlik a dadogás.
Dadogós belemegy. Műtét után az asszony azonban igen elégedettlen otthon, visszaküldi az urát a doktorhoz.
-Doktor úr- mondja a dadogós - csináljuk vissza a műtétet!
mire az orvos:
-n-n-n-nagyon sa-sa-sajnálommm, mm-m-m-már lehetetlen !!!

[ Szerkesztve ]

(#1969) vancha2


vancha2
aktív tag

Móriczka a parkban:
- Anyu, anyu b@sznak a kutyák!
- Jó kisfiam, ne nézz oda!
- De fáj!

:))

(#1970) Vistaboy


Vistaboy
veterán

- Használt a szúnyogriasztó, amit tegnap adtam? - kérdi egyik szomszéd a másiktól.
- Sajnos nem. Egész éjjel csíptek a dögök, pedig este megittam az egészet!

Az elefánt kérdezi a tevétől:
- Miért a hátadon hordod a melleidet?
- Hmm, furcsa kérdés annak a szájából, akinek a pénisze az arcán lóg.

- Jaj, apu, azt hiszem, meghalt a cica. Mit tettél vele?
- Semmit, csak nagyon piszkos volt, és ki akartam mosni.
- Ejnye, tudhattad volna, hogy a macskák utálják a vizet.
- Nem akkor döglött meg, amikor megmostam, hanem amikor kicentrifugáztam.

Nagyika oktatja unokáit:
- Gyerekek, a nő életében csak egy igazi szerelem létezhet.
- És nálad ki volt az nagyi? - érdeklődnek az unokák.
- A tengerészek.

Repül a gólya csőrében egy öregemberrel.
Kicsit türelmetlenül megszólal az öreg:
- B@szd meg gólya! Most őszintén, eltévedtünk???

A szadista, a mazoista és animal sexes ülnek egy börtönben.
Azt mondja a szadista:
-Ha lenne itt egy macska én úgy megrugdosnám... úgy szétverném! Azt mondja erre az animal sexes:
- Ha lenne itt egy mcska úgy megtosznám... úgy megraknám! A mazoista bebújik a sarokba és azt mondja:
- Nyau.

Cigány család tolja az úton a taligát, benne cókmók, meg a kis purdék. Jön egy kamion, kivasalja őket, megáll, áttolat rajtuk, majd a sofőr kiszáll, leönti egy kanna gázolajjal és meggyújtja őket. Ekkor veszi észre, hogy az útszéli fa mögül kilép egy rendőr. Odasétál a sofőr mellé és így szól:
- Húsz éve teljesítek szolgálatot, de ilyen csúnya öngyilkosságot még nem láttam!

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1971) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Egy férfi a feleségével és az anyósával kirándulni megy a hegyekbe. Letáboroznak egy tisztáson, amikor hirtelen egy medve tűnik fel a fák között, és megtámadja az anyóst. A férfi és felesége egy közeli fa tetején keres menedéket, az anyós elkezd körbe-körbe szaladni, a medve pedig a fogait csattogtatva utána. A feleség odakiált a férjének:
- Ez a vadállat mindjárt elkapja anyámat. Gyerünk, segíts már neki!
Mire a férj:
- Ugyan már, gyors ez a medve, elboldogul egyedül is.

- Anyu! Te hazudtál nekem! - mondja Jancsika az anyukájának.
- Hazudtam? Hogyhogy?
- Azt mondtad, hogy a kistestvérem egy angyal!
- Ez így is van. Az öcséd tényleg egy kis angyal.
- Nem igaz! Kidobtam az ablakon, de nem repült!

A rövidlátó borbély borotválás után a vendéghez:
- Tessék mondani, vörös nyakkendőt tetszik viselni, vagy telefonáljak a mentőkért?

A gnóm, 4 kezű, 4 lábú kisgyerek siránkozik apukájának:
- Apu! Le szeretnék menni a játszótérre!
- Kisfiam, tudod, hogy nem szabad! Kicsúfolnak, gúnyolódnak a többi gyerekek!
- Apu, de én nagyon unatkozom!
- Hát jó, vidd le ezt a kiló kenyeret az 1. emeletre a gondnoknak!
Elmegy a gyerek, eltelik 1 óra, 3 óra, 5 óra, a gyerek még mindig sehol! Utánamegy az apja, leér az elsőre, és csenget a gondnokhoz. Az kinyitja az ajtót, de tiszta vér az egész ruhája!
Erre az apuka:
- Úristen, magával meg mi történt?
- Basszus, ekkora pókot még életemben nem láttam!

Az amerikai iskolában a tanárnő azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyűjtsön egy tanulságos történetet.
Másnap:
- Nos, te Pistike mit gyüjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltörtek a tojások.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást.
- Jó, és te kicsi Juliska, mit gyüjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet.
- Jó, és te kicsi Tomika, mit gyüjtöttél?
- A bácsikám Vietnámban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelőtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 50-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a munició. Fogta a kést és megölt vele 30 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kézzel intézte el.
- Jaj, és mi a tanulság ebből a szörnyűségből?
- Mi-mi... hát, hogy ne baszogasd Bob bácsit ha részeg!

Zsúfolt metrókocsiban egy csinos nő odaszól a mögötte álló férfinak:
- Uram, ha még egyszer hozzám nyomja a micsodáját, feljelentem zaklatásért!
- Ugyan hölgyem, csak a fizetésem van a zsebemben, az ért magához, nem én! - feleli a férfi.
- Jó kis munkahelye lehet, mert ahogy éreztem, az elmúlt tíz percben ötször kapott fizetésemelést!

- Anyu, anyu, tudom, hogyan lesz a kisbaba! - mondja az ötéves kislány az anyukájának.
- Na, hogyan?
- Úgy, hogy a kisfiú beleteszi a himbilimbijét az előtte térdelő kislány szájába!
- Nem kislányom, a kisbaba nem így lesz. Így a fizetésemelés, az új bunda és az ékszerek lesznek...

A múltkor csengettek, kinyitom az ajtót, és ott áll egy magas, jóképű pasas, és azt kérdi, itthon van-e a férjem.
Mondom, nincs, erre felkap, bevisz a szobába, lerak a franciaágyra, és jól megdug.
Utána egy héten át minden egyes nap ugyanez történt... Na most már megöl a kíváncsiság, hogy vajon mit akarhat ez a pasas a férjemtől?

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1972) Vistaboy


Vistaboy
veterán

[link] Egy kis tréfa... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1973) szepi79 válasza Vistaboy (#1971) üzenetére


szepi79
őstag

A gnóm, 4 kezű, 4 lábú kisgyerek siránkozik apukájának:
- Apu! Le szeretnék menni a játszótérre!
- Kisfiam, tudod, hogy nem szabad! Kicsúfolnak, gúnyolódnak a többi gyerekek!
- Apu, de én nagyon unatkozom!
- Hát jó, vidd le ezt a kiló kenyeret az 1. emeletre a gondnoknak!
Elmegy a gyerek, eltelik 1 óra, 3 óra, 5 óra, a gyerek még mindig sehol! Utánamegy az apja, leér az elsőre, és csenget a gondnokhoz. Az kinyitja az ajtót, de tiszta vér az egész ruhája!
Erre az apuka:
- Úristen, magával meg mi történt?
- Basszus, ekkora pókot még életemben nem láttam!


elcseszted. az a poén a végén, hogy ''ekkora pókot még nem láttam, alig birtam agyonverni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1974) Kiskokó válasza szepi79 (#1973) üzenetére


Kiskokó
veterán

töökmind1. :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1975) qdak


qdak
addikt

-Mi a külömbség 10 halott csecsemő és egy Ferrari között?


-Ferrari nincs a garázsomba

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1976) Vistaboy válasza szepi79 (#1973) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem így is érthető volt, de akinek nem, attól bocs...

A mentőautó az orvossal, a betegszállítóval, a sofőrrel, a nővérrel és egy gyakorlaton lévő diákkal épp beteghez robog. Egyszer csak váratlanul a mentőautó vezetője elengedi a kormányt, fuldokolva a torkához kap. Szemei kikerekednek, nem kap levegőt. A nővérke rendíthetetlen nyugalommal az elsősegély doboz után nyúl, s jól fejenvágja vele. A vezető erre azonnal megnyugszik, megfogja a kormányt, s vezet tovább. Hirtelen a betegszállító lesz rosszul. Fuldokolva a torkához kap, leesik a padlóra, vonaglik, rángatózik. A nővér dühösen őt is fejbevágja a dobozzal. Ettől az azonnal magához tér, leül, mintha mi sem történt volna. Néhány perc múlva ugyanez történik az orvossal is. Nem kap levegőt, sípol, vergődik, görcsösen rángatózik. A nővér ingerülten, hirtelen mozdulattal őt is fejbevágja, amitől ő is magához tér. A diák, aki korábban kővéválva a döbbenettől meg sem tudott szólalni, most az orvoshoz fordulván megkérdezi:
- Harmadéves orvostanhallgató vagyok, a tudásom csupán elméleti. Még soha nem hallottam ilyen szimptómákról. A gyógymód pedig annyira szokatlan, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nem magyarázná el nekem?
- Ne is törődj vele! A nővér férje tegnap felakasztotta magát. Csak ugratjuk...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1977) Kanczy válasza qdak (#1975) üzenetére


Kanczy
veterán

egyrészt a különbséget N betűvel írják,másrészt ez egyáltalán nem vicces...undorító :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1978) Bencom ™ válasza Kanczy (#1977) üzenetére


Bencom ™
őstag

hamár itt tartunk, szerintem a vistaboyos is az, de ez nyugodtan mehetett volna privátban is, ha nem mellékelsz viccet, akkor ez itt off.

néhány bölcs mondás:

néhány nő mind egyforma

ez most már örökké jó lesz egy darabig

én ebbe az autóba többet egy hétig be nem ülök!

meghalunk ha addig élünk is!

(#1979) qdak válasza Kanczy (#1977) üzenetére


qdak
addikt

nekem teccik az ilyen vicc hehe !!!!
és bocs h nem tok irni :(
ez remélem nem volt még:

Az elefánt kérdezi a tevétől:
- Miért a hátadon hordod a melleidet?
- Hmm, furcsa kérdés annak a szájából, akinek a pénisze az arcán lóg.

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1980) DigitXT válasza qdak (#1979) üzenetére


DigitXT
félisten

bocs h nem tok irni
Sose késő megtanulni.:DDD

ez remélem nem volt még
Á nem, csak pont pár HSZ-szel ezelőtt.:DDD

(#1981) Diego!


Diego!
senior tag

Remélem ezek nem voltak:

Ferfi megy haza a munkabol es latja, hogy a baratnoje eppen csomagol.
- Hat te hova mesz? - kerdi. - Visszakoltozom anyuhoz, mert azt hallottam rolad, hogy pedofil vagy.
- Ugyan mar! Micsoda nagy szavak ezek egy 10 eves kislany szajabol!


- Mi a különbség a tripper és a réti sas között?
- Nem tudom, réti sasom még nem volt!

(#1982) Xantomas


Xantomas
őstag

Nagyon alpári, 18+
Részeg ember igazat mond. :D Valszeg moderálva lesz.

[link]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1983) EQMontoya válasza Xantomas (#1982) üzenetére


EQMontoya
veterán

de még milyen igazat. :R :DDD

Same rules apply!

(#1984) Kanczy válasza Xantomas (#1982) üzenetére


Kanczy
veterán

EZ NAGYON ODABAX :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1985) vancha2 válasza Xantomas (#1982) üzenetére


vancha2
aktív tag

Ez jó, és igaza is van.
Szerintem ez csak 16+ :)

(#1986) Vistaboy válasza Xantomas (#1982) üzenetére


Vistaboy
veterán

Végülis igaza van, csak a stílusa nem éppen szalonképes... :DDD :D

Meghal az ürge, és a pokolba kerül. Mendegél szomorúan, amikor találkozik az Ördöggel.
- Te meg mér' lógatod ennyire az orrod?
- Hát, mégiscsak a pokolba kerültem...!
- Ugyan! Szeretsz inni?
- Háát, igen.
- Akkor a hétfőket nagyon bírni fogod! Egész nap csak iszunk, sör, bor, pálinka, amit akarsz. Ájulásig vedelünk, meg még egy kicsit utána is. És mondd csak, dohányzol?
- Igen.
- A keddeket imádni fogod! Kubai szivarok, cigaretta hegyek, pipázás, minden, a szerencsejátékkal hogy állsz?
- Néha, ritkán...
- A szerdákat nagyon szeretni fogod! Rulett, póker, ulti, 21, kockázás egész nap! A drogokkal hogy állsz?
- Hát, jöhet.
- A csütörtököket is nagyon fogod bírni. Kokain, heroin, crack, akkora jointokat tekerünk, mint egy hegy, reggeltől estig! És mondd csak, buzi vagy?
- Háát, nem.
- Húú, akkor péntekenként nehéz napod lesz!

A koncentrációs táborban így szól Hitler a zsidókhoz:
- Akartok gokartozni?
- Igen! - felelik örömmel a zsidók.
- Menjetek be abba a házba. Majd Ti adjátok a hangot, Én pedig a gázt.

A cápa helyettesiti az aranyhalat. Másnap az aranyhal kérdezi a cápát hogy mi történt. A cápa mondja:
- Kifogtak, de én azt mondtam, ha visszadobnak, teljesítem három kívánságukat. Egy hapsi azt kívánta, érjen a farka a földig.
Az aranyhal erre:
- És mit csináltál ?
A cápa:
- Leharaptam mindkét lábát!

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1987) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A halálraítélt cellájába belép a pap.
- Azért jöttem, hogy a kivégzésed előtt közvetítsem neked az Isten igéjét.
Mire a rab:
- Minek kellesz Te ahhoz? Fél óra múlva úgy is találkozom a főnököddel.

- Mi kell a babázáshoz?
- ???
- Bab és víz.

Két részeg támasztja a kocsma pultját.
- Látom, üres a poharad. Kérsz még egyet?
- Hülye vagy? Mit kezdjek Én két üres pohárral?

- Mi az? Négy lába van és egy keze?
- ???
- A pitbull hazajött a játszótérről.

- Miért tudnak a nők jobban spárgázni, mint a férfiak?
- ???
- Olyanok mint a könyv, ott nyílnak ki, ahol sokat használják Őket.

13 éves lány odamegy az anyjához:
-Anya, elhúzok a diszkóba!
Mire az anyja:
-Szép, 13 évesen diszkóba jár! De azt elfelejti, hogy ma van a 26. születésnapom!

Hülyegyerek megy az erdőben, meglát egy gombát.
- GOMBAAAA!
- Nem... -szól a gomba. - Én egy varázsgomba vagyok. Lehet három kívánságod!
- Jó! Legyek okos!
*puff*
- Jé, okos lettem, ezt a beszarást!
*puff*
- Uff, beszartam, ebbe bele kell őrülni!
*puff*
- GOMBAAAA!

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1988) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A nõ bemegy a szõnyegkereskedésbe, sokáig válogat, majd ahogy lehajol, hogy megtapintsa az egyik szõnyeget, pukizik egy jó nagyot. Derékig elvörösödve megkérdezi az eladót:
- Ne haragudjon, mennyibe kerül ez a szõnyeg?
Mire az eladó:
- Hát asszonyom, ha az érintésétõl elfingotta magát, az árától be fog sz@rni!

A medikusok amputálni tanulnak a kórházban. A professzor megy velük végig a kórtermen, mondja mit kell vágni, a medikus vágja, a prof meg osztályoz. Odaérnek az elsõ beteghez és a professzor megszólal:
- Jobb kéz!
SUTTY!
- Ötös! - Mondja a prof.
Következõ beteg, következõ medikus, prof megszólal:
- Bal láb!
SUTTY!
- Ötös!
Újabb beteg, újabb medikus, prof szól:
- Bal kéz!
SUTTY!
- Mondom, bal!!!
SUTTY!
- MONDOM, KÉZ!!!!!
SUTTY!

- Honnan tudja a vak ejtõernyõs hogy közeledik a föld?
- ???
- Lazul a kutyán a póráz.

Nénike az orvosi vizsgalat után:
- Doktor úr, mondja, mi lett az eredmény?
- Sajnálom, assznonyom, de Ön halálos beteg.
- És mennyi időm van még hátra?
- 5...
- 5 mi? Év, hónap?
- 4... 3...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1989) Hujikolp válasza Vistaboy (#1958) üzenetére


Hujikolp
őstag

ezeken a számítógépes vicceken mennyit röhögtem :R :R
ha tudsz még ilyeneket akkor nekíméld a rekeszizmaimat :C

(#1990) qdak válasza DigitXT (#1980) üzenetére


qdak
addikt

mindenki engem baszogat??????
akkor nem irok be több viccet:(((((((((((((
azt jobb lessz nem???


- Melyik az az állat, amelyik a hátán hordja a nemiszervét?
- A rendőrló!
:)) :)) :))

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1991) Vistaboy válasza Hujikolp (#1989) üzenetére


Vistaboy
veterán

Két informatikus beszélget:
-Neked mi volt eddig a legkomolyabb kapcsolatod?
-Egy négy megás ADSL!

Két ördög találkozik. Az egyik vidám, a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút:
- Miért vagy szomorú?
- Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a felvételnél a programozók.
- Miféle gondokat?
- Például tegnap az egyik motorfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása!

Egy amerikai vizsgálatban egy nőkből és egy férfiakból álló csoportnak azt kellett megmondania, hogy milyen nemű a számítógép, és négy érvvel kellett alátámasztaniuk álláspontjukat.
A női szakértőcsoport hímneműnek ítélte a számítógépet, a következő alapon:
1) Előbb be kell kapcsolni, hogy aztán odafigyeljen az emberre.
2) Tele van információval, de nincs fantáziája,.
3) Arra lenne, hogy segítse az embert, de az idő nagy részében maga A probléma.
4) Mihelyt az embernek van egy, rögtön rájön, hogy ha várt volna még egy kicsit, jóval nagyobb teljesítményű modellt vehetett volna.
A férfi szakértők szerint a számítógép nőnemű, mert :
1) Csak a teremtője érti a belső logikáját.
2) Az a nyelv, amelyen egy másik számítógéppel beszél, teljesen érthetetlen.
3) A legkisebb hibát is eltárolja a memóriájában, hogy aztán a legalkalmatlanabb pillanatban hívja elő.
4) Mihelyt az embernek van egy, rájön, hogy a keresetének felét kiegészítőkre kénytelen költeni.

- Miért nem csinál a Microsoft vírusokat ?
- Mert 40MB túl feltűnő lenne...

Új 7-es BMW-be beleszalad hátulról egy Trabant. A BMW fedélzeti computerén a következő felirat jelenik meg:
Új Plug&Play eszköz csatlakozva. Telepíti most a szükséges drivereket?

Közvélemény kutatók faggatják az embereket a virtuális szexről. Megkérdezik az utca emberét:
- Magának mi a véleménye a virtuális szexről?
- A milyen szexről?
Aztán megkérdeznek egy programozót:
- Magának mi a véleménye a virtuális szexről?
- A virtuális micsodáról?

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1992) vancha2 válasza Vistaboy (#1991) üzenetére


vancha2
aktív tag

A Plug & Play eszközöknek a lényege, hogy nem kell drivereket telepíteni...

Az öregek otthonában két öreg tata beszélget a reggeli kávézás közben:
- Tegnap éjjel megkefélhettem volna Claudia Schiffert!
- Miért, itt volt?
- Nem! Felállt!

:))

(#1993) qdak


qdak
addikt

A tinik akkor érik el a felnőtt kor küszöbét, amikor rájönnek, hogy a hifi hangerőszabályzó gombját balra is el lehet tekerni.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1994) elmoraan (r) válasza qdak (#1993) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

És ha nekem tolópotméteres van, akkor már sohasem jutok el a felnőttkor küszöbére? :DDD (Bár nem is vagyok már tini :U )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#1995) Dufresne válasza qdak (#1993) üzenetére


Dufresne
addikt

Megcsinálom neked hogy arra is hangosítson... :DDD

(#1996) Hujikolp válasza Vistaboy (#1991) üzenetére


Hujikolp
őstag

a trabis az nagyon állat :R

vancha2: nekem volt olyan h az mp3-amat rádugtam és egykét filét elkezdett másolgatni, meg egyebek, de utána jóvolt.

Szerintem ezt ismeritek:

Két informatikus beszélget:
- Te, tudsz nekem adni 1000 forintot.
- Tudok, de inkább ittvan 1024, hogy kerek legyen.

(#1997) qdak válasza qdak (#1993) üzenetére


qdak
addikt

én sosem akarok felnöni :)) :)) :))

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1998) Kasza08


Kasza08
őstag

Csonka Pici:
A vonat nem vár...
hanem közlekedési eszköz.
:D

(#1999) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Melyik a legerősebb állat?
A nyúl, mert sassal ahátán is tud repülni!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2000) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az Ezredes Úr kimenőn van éppen, üdítőt venne, de nincs aprója. Meglát egy kiskatonát, megszólítja:
- Közlegény! Fel tudna váltani nekem egy kétszázast?
- Perzse, haver, húsz, hetven, kilencven...
Erre felhördül az Ezredes Úr:
- Hogy képzeli maga, hogy ilyen hangon beszél velem?! Ez egyszer elnézem Magának. Kezdjük elölről a beszélgetést! Közlegény! Fel tudna váltani nekem egy kétszázast?
- Uram! Nem, uram! :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.