Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1713) amargo


amargo
addikt

1.
Ezt mondja a nő: „Nahát, szívem, árad belőled a tesztoszteron!”
Ezt válaszolja a férfi: „Szóval büdös vagyok?”

Ezt gondolja valójában a nő: „Baromi büdös vagy…”
Így kódolja a férfi: „Nyolc órán keresztül ugráltatnak összevissza a melóban, aztán még itthon is álljak rendelkezésre, amikor őnagyságának végre megjön a kedve.”

2.
Ezt mondja a nő: „Nem csinálunk valamit?”
Ezt válaszolja a férfi: „Mihez lenne kedved, kicsim?”

Ezt gondolja valójában a nő: „Jó lenne, ha végre kitalálnál valamit, ahelyett, hogy a hülye tévét bámulod. Halálra unom magam melletted.”
Ezt érti a férfi: „Megint szex???”

3.
Ezt mondja a nő (a tükör előtt állva): „Olyan kövér vagyok!”
Ezt válaszolja a férfi: „Ugyan már, szívem! Tudod, hogy nem kedvelem a csontkollekciókat.”

Ezt gondolja valójában a nő: „Remélem, öt másodpercen belül meggyőzöl arról, hogy mennyire kívánatos nőszemély vagyok.”
Így kódolja a férfi: „Igen, és? Innen már csak pár nap, hogy mehetünk együtt futni.”

4.
Ezt mondja a nő: „Szeretsz engem egyáltalán?”
Ezt válaszolja a férfi: „Hát persze, édesem!”

Ezt gondolja valójában a nő: „Ha ilyen bazi bamba maradsz, azt sem fogod észrevenni, ha csalódottságomban elhalálozom.”
Így kódolja a férfi: „Miért kell ezt naponta megkérdezni?”

5.
Ezt mondja a nő: „Képzeld, megkérték a Rozi barátnőm kezét! Olyan romantikus fiú ez a Gábor!”
Ezt válaszolja a férfi: „Tényleg romantikus…”

Ezt gondolja valójában a nő: „Ez a Rozi olyan szerencsés, én meg csak lúzerkedem ezzel pasival. Ha így folytatjuk, a nyugdíjig sem fog elvenni…”
Így kódolja a férfi: „Dögöljön meg Gábor!”

6.
Ezt mondja a nő: „Tulajdonképpen már nem bánnám, ha teherbe esnék.”
Ezt válaszolja a férfi: „Nem túl korai még?”

Ezt gondolja valójában a nő: „Most azonnal csináljunk egy gyereket!”
Így kódolja a férfi: „Ha nem szánom rá magam előbb-utóbb, ez tényleg teherbe is fog esni, csak nem tőlem.”

7.
Ezt mondja a nő: „Az expasim bezzeg soha nem felejtette el a szülinapomat!”
Ezt válaszolja a férfi: „Honnan veszed, hogy elfelejtettem? Még van 12 és fél perc a napból!”

Ezt gondolja valójában a nő: „Nem igaz, hogy képtelen fejben tartani néhány dátumot. Merthogy az évfordulónkét sem tudja, az tuti.”
Így kódolja a férfi: „Forduljon fel az expasid!”

folyt : [link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.