Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#614) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Sziasztok!

Lenne 1 vitás témám, hardver eladásból kifolyólag.

Beszámítottam egy alaplapot, egy Giga EP35-DS3-at, egy Abit IP35 PRo lapba.

A giga lapot kivettem beépítettem az abitot, és innen jön ám a kacifántos része.

Hazahoztam a giga lapot, az egyik ismerősöm jelezte is hogy igényt tart rá.

Elvitte, majd amikor beépítésre került a sor, az ismim jelezte hogy az északi borda alatt 2 helyen is le van sarkazva az északi híd - + úszik a pasztában.

Mondom semmi gond, annó még az enyém volt a lap, persze nem volt lesarkazva sem.

Összerakta konfigba az ismim, majd az első indításnál egy halk "puffanást hallott" a vga-ból, áttette a másik gépébe hogy kipróbálja, és már nem adott képet a VGA. ( Sapphire 4670 512MB DDR3 )

Kért kölcsön tőlem egy gagyi pci-expresses vga-t, azzal sem lett kép a gépben + másik gépben sem adott többet képet már ( X700 SE 256MB DDR2 ).

Jeleztem a giga lap előző tulajának. hogy 2vga-t is kinyírt a giga lap, mivel az övé volt, nálam 0 percet nem ment alkatrészek híján, a dobozából sem volt kivéve.

Ő felkereste az ismerősöm, és nem fizet semmi, nem is érti miért kerül ő ebbe az ügybe.

Más közösségi oldalon már beszéltek egymással, az eladó nem hajlandó semmi együttműködést mutatni, ő nem fizet senkinek sem semmit ki, röviden elég ennyi, hogy most itt tart az ügy.

Nem esett szó arról az igaz hogy garancia, amikor elhoztam tőle a lapot, de ez szerintem egyesegyedül csak őt érinti, mivel tőle származik a lap.

Mi lenne ilyenkor az esetemnek a járható útja, szerintetek ?

Én jelenleg itt állok a "vevőm" és az "eladóm" között, a vevő tőlem várja a varázs, hogy majd én elintézem, az eladóval nem tudtam még személyesen beszélni, mivel hosszú hétvégére ment.

Várom az építő jellegű hozzászólásokat. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.