Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) zitaa01 válasza SharpSA (#1200) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Köszi az infót, akkor legalább lesz két póttokom :) a telóhoz járó tok sem engedi rendesen bedugni a fülest?

(#1202) SharpSA válasza zitaa01 (#1201) üzenetére


SharpSA
veterán

Fogalmam sincs. Nem használok fülest.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1203) Meggyi001 válasza zitaa01 (#1201) üzenetére

Nekem jó, három fülessel is.

https://gamergep.hu/

(#1204) zitaa01 válasza Meggyi001 (#1203) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Köszi. Samsung és Sony füleseim vannak, meglátjuk. Ha megjött, megírom a tapasztalatokat.

(#1205) woodlandarts válasza SharpSA (#1166) üzenetére


woodlandarts
tag

Ezt megcáfolom 2 telenoros simel is kiprobáltam a telo eldobja a 4G t egyszerüen nincs 4G és ezt 2 ulefone power telon probáltam ki , ingadozik a térerö majd ledobaj 3G re .
Az Asus zenfone selfie meg stabilan tartja ugyanazzal a sim kártyával max lemegy 1 csikot néha de sose dobja el .
Erröl enyit , a telo vagy szoftveresen vagy hardveresen érzékeny a Telenor 4G re a Telekomét meg be se adja .
Ezt kéne javitani , nem tudom hogy te milyen helyen laksz hogy neked van 4G d és nem dobja el a telo .
Csak ez zavar lehet emiatt passzolom le és maradok a naponta 2 töltésü Asusnál ....

[ Szerkesztve ]

(#1206) Meggyi001 válasza woodlandarts (#1205) üzenetére

Nekem tmobil, szekszárd, stabilan tartja a 4G-t amióta megvan, három hónapja kb.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1207) SharpSA válasza woodlandarts (#1205) üzenetére


SharpSA
veterán

Szeged és környéke és nem stabil a térerő. Otthon házon belül kb. a felénél van a jelzés 4G-n. A sim kártya meg elég friss, kb. egy hónapos. Neked milyen idős a sim kártyád?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1208) Jank válasza woodlandarts (#1205) üzenetére


Jank
tag

Szeged és Szerbiai határszél ahol a szerbiai szolgáltatók jóval nagyobb térerővel rendelkeznek, 4G- vel semmi gond . A Powerrel sem. :K

(#1209) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#1151) üzenetére


Norby86
őstag

Berendeltem ma egy átlátszót. :) Remélem jó lesz a tartóhoz majd és masszívan körbe fogja tényleg ölelni a telefon oldalát.

Olyan apró problémával nem találkoztatok még hogy ujjlenyomatos feloldás után ha megnyitok egy appot, pl. play áruház, akkor sima fehér képernyő fogad? Az értesítési sáv persze ugyanúgy látszik, de a képernyő többi része fehéren marad. Azután kilépek az alkalmazásból, bezárok minden futó programot, újra megnyitom a play-t és már bejön rendesen. Mivel már harmadjára raktam fel a 6.0-ás romot és ez a hiba mindig előjött, arra gyanakszom hogy rom hiba lesz, vagy pl. xposed okozhatja. De mióta az xposedet kipróbáltam, nem igen tudnék nélküle élni. :D

+ma volt egy bootloopom. :( Bekapcsoltam a telefont Ulefone logó meg 5 percnél sem váltott bejelentkezési képernyőre, de a power gomb hosszan nyomása megoldotta, újraindult mégegyszer és már el is indult.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1210) Hawk02 válasza woodlandarts (#1205) üzenetére


Hawk02
tag

Nekem sincs gondom a 4G - vel ,nem dobálja el.Max.csökken a jelerősség.Vodafone hálózaton használom.Jelenleg Szerbiában és itt is jó.

(#1211) Meggyi001 válasza Norby86 (#1209) üzenetére

Sztem nem az xposed. Minden telónál előfordul az ilyen lefagyás, nem csak itt.

https://gamergep.hu/

(#1212) woodlandarts válasza Jank (#1208) üzenetére


woodlandarts
tag

Akkor nem értitek mit mondtam az ulefonon nincs 4G m az Asuson van akkor csak gond van a teloval mert az itteni vidéki hálozatot nem birja . Az ASUSon van 4G , az ULEFONon nincs 4G . Elhiszem hogy nektek van de nekem nincs , nem jol érzékeli . A sim telenoros 1 honapos semmi baj nincs vele . A telekomos pedig 1 hetes ....

(#1213) Meggyi001 válasza woodlandarts (#1212) üzenetére

Értjük értjük, csak azt nem, hogy miért nincs...ezen agyalunk....

https://gamergep.hu/

(#1214) Jank válasza woodlandarts (#1212) üzenetére


Jank
tag

Értem, valami egyedi hardwer hiba lehet az esetedben, mert a sim-ed új, másik készülék azonos körülmények között jól működik,
másoknál a hiba jelenség nem jellemző.

(#1215) whisky71 válasza woodlandarts (#1205) üzenetére


whisky71
tag

Gyömrő és Budapest XI. kerület. Teljes térerőt jelez a 4G-re.

(#1216) Jank


Jank
tag

Azért megpróbálnék egy másik sim kártyát...már csak a bizonyosság miatt.Bár a leírtak szerint nem sok értelme van. :(

[ Szerkesztve ]

(#1217) Keeperv85 válasza Jank (#1216) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezzel kapcsolatban, nem feltétlen csak neked:

A SIM és a térerő között az égvilágon semmi összefüggés nincs. A sim és az elérhető hálózatok között van. Nyilván, ha nem 4G képes, nem lesz 4G és így tovább... Ám ha másik készülékkel felmegy arra a hálóra, akkor a SIM, mint tényező kizárható mind térerő, mind hálózatválasztás viszonyában. Felesleges cserélgetni, nem fog tőle változni semmi!

(#1218) woodlandarts válasza Keeperv85 (#1217) üzenetére


woodlandarts
tag

Na ott a pont , nem a sim nem a térerö a ludas hanem a szoftver vagy a hardver mert 2 ulefone pinges rom telonál is ugyan ez a helyzet de nem hiszem hogy a pinges szoftvetel van a gond mert a fiuk jol össze rakják a romot :)

(#1219) vroom74


vroom74
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdésem is lenne:

- a 6.0-t lehet már OTA-n frissíteni? Nekem 5.1 van és arra azt mondja, hogy a legfrisebb.

- Nem tudom használni a Google Play-t wifin (a böngészés ok), mobilneten minden jó. Nagy ritkán működik de inkább nem. Először azt hittem, hogy a Play áruházzal van valami, töröltem a cache-t aztán az adatokat aztán a frissítéseket, semmi. Gyári visszaállítás után sem jó. Még a google fiókot sem tudom hozzáadni.

Tapasztalt ilyet valaki?

Köszi

(#1220) whisky71 válasza vroom74 (#1219) üzenetére


whisky71
tag

Szia!

Tudomásom szerint 5.1-re 6-os csak flashelve megy fel, onnantól már jönnek OTÁ-n a frissítések. Ez a stock hatosra vonatkozik, root nélkül. Hogy root-nál mi a helyzet, azt nem tudom.
A második kérdés részemről passz, még nem láttam olyat, hogy böngészni lehet wifi-n, Play-ezni meg nem. Tedd fel a hatost, hátha megoldódik.

[ Szerkesztve ]

(#1221) Bernath válasza woodlandarts (#1212) üzenetére


Bernath
tag

Nekem is ez a problémám...Nincs 4G hálózatom :( Kipróbáltam egy másik sim-mel ami egy másik telcsin full 4G hálózat volt s csak 3G-re volt hajlandó felmenni,hálózat választásnál feldobja 4G (javasolt) illetve mobilszolgáltatóknál is ki lehet választani a 4G-s hálózatot,regisztrálja a hálózaton s marad 3G-n. Megnéztem az MTK Engineering progival s Band mode az LTE mode Band1,Band3,Band7,Band8,Band20 működik.
Sztem ez nem hardveres hanem szoftveres probléma,rengeteg alkalmazással teszteltem s azok szerint hardveresen nincs gond....Gyárilag android 6-ossal kaptam s otan frissítettem.
Ötletek?

Bernath

(#1222) Bernath


Bernath
tag

Esetleg,ha a romot újra raknám? Már csak az a kérdés,hogy a 6-ost hogyan kell?

Bernath

(#1223) cadj92 válasza Bernath (#1222) üzenetére


cadj92
csendes tag

Nekem gyárilag 5.1 volt, flashelve lett csak a 6.0, de tökéletes minden 4G téren, talán segíthet, ha flasheled, ki tudja...

Ugyanúgy kell flashelni, itt vannak driverek, meg leírás, alul a ROM-ot lehet letölteni. Én mondjuk SP Flash Tool v5.1524-el csináltam.

(#1224) Bernath válasza cadj92 (#1223) üzenetére


Bernath
tag

Igen,5.1-ről így kell,de sztem 6-ról 6-ra nem biztos...most néztem egy statot s ,ha újra regisztrálom a 4G hálózaton,felmegy,de rögtön visszaáll 3G-re...99.7% 3G s 0,3% 4G....:( Antenna kábel ill kontakt hiba nem lehet?

Bernath

(#1225) Ferfiu válasza Bernath (#1224) üzenetére


Ferfiu
tag

Ugyanúgy zajlik a flashelés.
Nekem az elmúlt 5 hónapban nem volt 4G problémám a telefonnal. (Legfeljebb liftben. :) )
Nincs fent valami program, ami befolyásolhatja a hálózatválasztást? (Pl. smartnetwork, valami data reducer vagy akármi.)

(#1226) Bernath válasza Ferfiu (#1225) üzenetére


Bernath
tag

Nem tudok róla...az első perctől nincs rajta 4G...

Bernath

(#1227) Bernath


Bernath
tag

Még egy kis info: MTK progival ki lehet választani,hogy csak 4D hálózatot használjon, egy másik segédprogi ki is jelzi gyönyörűen,hogy fent van a hálózaton,ellenben a telefon értesítési sávjában nincs hálózat,telefonálni sem lehet,illetve nem sikerül regisztrálni a hálózaton,próbálja később hibaüzenetet dob fel,amint beállítom a 4G/3G automatikus választást rögtön felmegy a 3G hálózatra....

Bernath

(#1228) Norby86


Norby86
őstag

Tudom nem a megfelelő topikban kérdezem meg, de sajnos nem találtam alkalmas topikot ennek a kérdésnek. Ha én törlöm az email címet amin a play áruházban vásárolt dolgaim vannak, akkor gondolom törlődik minden megvásárolt programom liszensze is? Nem lehet ezt átmenteni egy másik fiókba?
Hátha valaki már csinált ilyet és tudna valami megoldást adni.

-Norbi-

(#1229) Keeperv85 válasza Norby86 (#1228) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Nem lehetséges. Minden odaveszik vele... :(

(#1230) Norby86 válasza Keeperv85 (#1229) üzenetére


Norby86
őstag

Szia!

Értem. :( Ez nem jó hír.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1231) Meggyi001

[link]

https://gamergep.hu/

(#1232) SharpSA válasza Meggyi001 (#1231) üzenetére


SharpSA
veterán

Azért mert 2A van ráírva a töltőre, az nem jelenti azt, hogy annyival is lesz töltve az akku. Csupán az adapter képes annyit leadni. A készülékben vagy akkuban levő elektronika állítja a töltőáramot.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1233) Meggyi001 válasza SharpSA (#1232) üzenetére

Oké...de mi a tökömnek állt vissza x perc után 0.8-ra vajon,,,nem értem. Nem végig 1.5-el kellett volna töltsön?

https://gamergep.hu/

(#1234) Keeperv85 válasza Meggyi001 (#1233) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem. Sőt! Egyetlen akkunak sem lineáris karakterisztikája van...

(#1235) Meggyi001 válasza Keeperv85 (#1234) üzenetére

Itt valaki hozzászólt, lassan tisztul a kép a fejemben erről a témáról :[link], köszönöm neked is!

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1236) SharpSA válasza Meggyi001 (#1233) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudom, hogy általában vagy készülékenként változó, de például a OnePlus 3-nál kisebb töltésű akkut jobban pumpálja, majd később ahogy nő az akku töltése, úgy csökken a töltőáram.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1237) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Olcsobb a Better Camera 125 Ft...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1238) Norby86


Norby86
őstag

Abban esetleg tud valaki segíteni hogy az sd kártyát ami class 10-es 16 gb érdemesebb külső tárolóként formázni, vagy jobb belsőként? Más készülékbe nem használom, viszont most leformáztam belső tárolóként és így is mindent alapértelmezettként a telefon memóriájába tesz. De akkor mi értelme ennek az egésznek? Vagy akkor másol csak erre a külső sd kártyára (amit belsőként formáztam le) ha megtelik a telefon ténylegesen belső memóriája?

-Norbi-

(#1239) KisTé


KisTé
tag

Valaki tudja, hogy az ujjlenyomatolvasót hogyan kell kikapcsolni mert rájöttem, hogy zavar inkább nem használom illetve PIN kódot se kérjen azt se akarom használni!!! Valaki HELP !! :F

(#1240) Meggyi001

(#1238) Norby86: erre sajnos nem tudok én válaszolni, mert ilyet még nem csináltam. Talán majd más...

(#1239) KisTé: én titanium backup-al fagysztottam többek közt az ujjlenyomat olvasó cuccait is. De ha nincs semmi rá beállítva, és nem használjuk, akkor nem megy, nem? :F

https://gamergep.hu/

(#1241) SharpSA válasza KisTé (#1239) üzenetére


SharpSA
veterán

Töröld ki az ujjlenyomat mintákat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1242) KisTé válasza SharpSA (#1241) üzenetére


KisTé
tag

okk megvan :)

(#1243) zitaa01


zitaa01
csendes tag

Megjött a telefon, egész jó, de egy komoly problémába ütköztem: USB-kábellel a gépre dugva a WIN10 nem ismeri fel, nem mutatja a File Explorerben, így nem tudom rámásolni a cuccaimat...

Hallom a dallamot, amit a windows nyom, mikor felcsatlakoztatsz valamit, de semmi nem jelenik meg sem a PC-n, se a telón, semmi ablak, csak töltődik a telefon... mit csinálok rosszul?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#1244) Keeperv85 válasza zitaa01 (#1243) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Semmit. Sajnos a win10 a hiba maga... be lett kapcsolva egyik frissítéssel, hogy csak aláírt drivereket tehet fel: ettől kezdve az MTP meghalt... Más eszközön sem tudom használni... :W

(#1245) Meggyi001 válasza zitaa01 (#1243) üzenetére

Hivatalos a win10-ed vagy valamilyen hekkelt? Nekünk itthon 3 gépen is win10 pro van, gondolom ezek nem frissítenek :), mindegyik látja az összes telónkat, ulefont is.

https://gamergep.hu/

(#1246) zitaa01 válasza Keeperv85 (#1244) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Közben annyit sikerült elérni, hogy az SD kártyát felismeri, de a telefon memóriáját nem. Play áruház 2 órája még működött, már nem, indításakor annyit, hogy a Google Play Services leállt, letölteni se tudok semmit... ES File Explorer a telefon memóriájában csomó fájlt nem lát. Root kell neki, vagy mitől lenne jobb?

(#1247) zitaa01 válasza Meggyi001 (#1245) üzenetére


zitaa01
csendes tag

WIN7 volt a gépen, aztán egyszer csak kérdés nélkül befrissítette magát 10-re, nem vásároltuk meg boltban a 7-est sem, ha erre gondolsz... :D

(#1248) Keeperv85 válasza zitaa01 (#1246) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem, reflash...

(#1249) zitaa01 válasza Keeperv85 (#1248) üzenetére


zitaa01
csendes tag

Hú, akkor ahhoz majd megkérek valami hozzáértőt, lány vagyok, csoda hogy tudom, mi az a root. :DDD

(#1250) zitaa01


zitaa01
csendes tag

egyébként van olyan, akinek bug nélkül működik a telója? Megy a play áruház, felismeri a PC, látja az összes fájt, ilyesmik? És ha igen, az mit csinált vele? Gyári szoftverrel (6.0-ával jött az enyém) ez esélytelen, Custom ROM és ilyesmik kellenekl hozzá?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.