Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) whisky71 válasza SharpSA (#849) üzenetére


whisky71
tag

(#852) Meggyi001 válasza whisky71 (#851) üzenetére

Hm.....akkor lehet tényleg az xposed miatt nincs ez, mert a gravity box ezeket tudja.

https://gamergep.hu/

(#853) SharpSA válasza Meggyi001 (#852) üzenetére


SharpSA
veterán

És még többet... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#854) Meggyi001 válasza SharpSA (#853) üzenetére

Persze, persze.

https://gamergep.hu/

(#855) whisky71 válasza SharpSA (#853) üzenetére


whisky71
tag

Pl.? Tényleg kíváncsi vagyok.

(#856) SharpSA válasza whisky71 (#855) üzenetére


SharpSA
veterán

Nézd meg elsőnek Hawk 801-es hozzászólását. Ott csak a fejlécen látsz változást. Ugyanakkor az alsó gombokat is át lehet variálni, de zárképernyőn, telefonálásnál, külön indítót lehet csinálni, sok-sok lehetőség.
Itt egy kis leírás.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#857) SharpSA válasza SharpSA (#856) üzenetére


SharpSA
veterán

És itt van az xda témája.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#858) whisky71 válasza SharpSA (#857) üzenetére


whisky71
tag

Köszi! Ehhez már öreg vagyok. :)

(#859) SharpSA válasza whisky71 (#858) üzenetére


SharpSA
veterán

Ugyan már, egyszerű.
Csak nem vagy száz éves... :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#860) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#831) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

[link]

Kínai raktár ...de 50 alatt van áfával
már csak 40 db van... :))

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#861) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#860) üzenetére


Norby86
őstag

Ó basszus. :( Ilyen az én szerencsém. :O Na mindegy, 2 ezret akkor buktam, de ha garanciáztatni kell, nem kerül legalább sok pénzbe.

-Norbi-

(#862) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#861) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nem tudom kinek milyen tapasztalata van de az eu stockost is kinába kell küldeni gariztatni... :D

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#863) SharpSA válasza Norby86 (#861) üzenetére


SharpSA
veterán

Túl sokat gondolkoztál eddig...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#864) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

[link]

Friss teszt

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#865) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#862) üzenetére


Norby86
őstag

Ez igy igaz. :) De mivel nem én garanciáztatom, nekem maximum az illetönek kell majd eljuttatnom aki helyettem intézi esetleg a garanciát és a plusz költség nem engem terhel. Ennyiböl elönyös. :) De ne legyen hibás, lekopogom sosem volt még hibás egyik telefonom sem.

-Norbi-

(#866) Norby86 válasza SharpSA (#863) üzenetére


Norby86
őstag

Igen, több kiszemeltem is volt és nem tudtam melyik érné meg jobban. Pl. A Zuk Z1 is a kiszemeltek között volt, de végül az itteni sok pozitiv komment és az akku idö hatására döntöttem ez mellett a készülék mellett.

-Norbi-

(#867) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#845) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Erről jut eszembe, milyen a 6.0 memoriakezelese?
Az újabb szoftver már tudja az activesync-et?
Koszi

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#868) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#867) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem igazán nézegetem hogy kezeli a memóriát. Van mindig elég bőven, rendben működik a készülék. :) Activesync mire jó? Én azt még anno a Windows Mobile 5 és 6-nál használtam...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#869) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#868) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Köszi, ez a lényeg...
Vállalati levelezés megy exchange activesync-kel...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#870) Meggyi001 válasza HuaweiU8500 (#864) üzenetére

Jaja, olvastam 1-2 napja, valami lökött hozzá is szólt, hogy az ő 4000-es aksija az üzemidő bajnok, majdnem beírtam neki egy csúnyát :)

https://gamergep.hu/

(#871) woodlandarts


woodlandarts
tag

Na megjött az Ulefone Power , sötét kékben . Beálitottam rajta mindennt , a launcher és a bilentyüzet a ZenUi mert tetszik a felülete .
A kamera elfogadható minöségü , a külsö hangszóró halk de az is elfogadható .
Az ujlenyomat olvasót csak a kijelzö feloldáshoz tudom beállitani fotozáshoz nem , alkalmazás zárhoz sem . Inkább levettem mert bezavart az értesitéseknél .
Amikor levettem a beállitást ki irta a beállitás alkalmazás leállt és újra indult 3x a telo .
Ping digitálos rom van rajta , tölük
vettem .
A b20as 4Gt gyakran eldobaj másik telom nem dobja el ilyen gyakran . Az akku brutál jo ez miatt vettem nyuzom és nem akar lemerülni ....
Esetleg egy jó lock screen appot tudnátok ajánlani ami az idöjárást is kiteszi rá ?
Másnak is alig akart bemenni a sim tálca a micro sd majdnem beszorult ....
A gyors kapcsolos csempe módositás nálam nem megy nem menti el .
Igazábol a screenrecordra lennék kiváncsi , nem lehet valamit beállitani hogy ne kelljen 2 gombot 1xre megnyomni hanem valami gyorsat ?

(#872) Meggyi001 válasza woodlandarts (#871) üzenetére

Helló, nálam jó és stabil a b20-as 4G. Egész nap azon van, és még nem vettem észre, hogy dobálná. A többire majd a többiek...

https://gamergep.hu/

(#873) Jank


Jank
tag

Megmondaná valaki, hogy hogyan és hol lehet az üzenet hangok erősségét állítani.
A csengő és az ébresztő hangerő állítása rendben van de az üzenet hangok kifogtak rajtam, Változtatni tudom őket de a hangerejüket nem. Éjszaka megfájdul a fejem , nem szólva az asszony ki akar telepíteni az erkélyre.
:O

(#874) woodlandarts válasza Meggyi001 (#872) üzenetére


woodlandarts
tag

Nekem a Telenor 4G alacsony téreröt mutat másik telon majdnem teli van az ikon . Újra indulni aknor szokott amikor a zárképernyöt állitgatom ....

(#875) Meggyi001 válasza woodlandarts (#874) üzenetére

Nálam tmobil és Szekszárd és környéke...de érdekes, hogy a másik telód meg jó...

https://gamergep.hu/

(#876) whisky71 válasza SharpSA (#859) üzenetére


whisky71
tag

Annyi még nem. :) Nagyon sokat tud, a töredékét nem használnám. Arra értettem az öreg vagyok-ot, hogy lusta vagyok hozzá, hogy feltegyem. :)

(#877) whisky71 válasza woodlandarts (#871) üzenetére


whisky71
tag

Nekem T-mobile és nem dobálja, teljesen stabil, Gyömrő és Budapest.
Az ujjlenyomatot olyan alkalmazások feloldásához ajánlja fel, amik passworddel vannak levédve. Én legalábbis erre jutottam, Ahol használható, ott kirak egy kis ujjlenyomat-ikont.
Ha továbbra is sz*rakodik a pinges ROM (bár nem tudom, miben különbözik az ulefone-os stock-tól), töltsd le a gyárit és flasheld fel.
A sim-tálca szerintem is odafigyelős, tegnap frissítettem a telefont, ki kellett venni hozzá és voltak gondjaim a visszarakásnál. :)
A többi passz...

(#878) whisky71 válasza Jank (#873) üzenetére


whisky71
tag

Szerintem a csengőhangerővel együtt tudod csak állítani.

(#879) SharpSA válasza Jank (#873) üzenetére


SharpSA
veterán

Például ezzel: Volume Controls

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#880) whisky71 válasza SharpSA (#879) üzenetére


whisky71
tag

Ez viszont jó tipp...

(#881) Meggyi001 válasza SharpSA (#879) üzenetére

Vagy ezzel, de egykutya :) [link]

https://gamergep.hu/

(#882) Jank válasza SharpSA (#879) üzenetére


Jank
tag

:R Köszönöm !

(#883) SharpSA válasza Jank (#882) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyébként az áruházban rákerestem a volume control-ra... ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#884) Jank válasza SharpSA (#883) üzenetére


Jank
tag

Kopasz vagyok még android fronton.... :o az eddigiekben felmerült problémák a Windows Phone-on alapból kezelhetők voltak. Ettől függetlenül egy hét használat után nagyon elégedett vagyok a Powerrel. Azok amitől féltem nem jelentkeztek, a rendszer lassulás mentes, kicsit más de logikus felépítésű. Amit tud a telefon hardware felépítése, azt hibamentesen tudja, az üzemidő több mint kielégítő. A beüzemelés pillanatától eddig 3 frissítés... nincs magára hagyva a készülék. Én előnyként értékelem a telefon súlyát , masszivitását. méretét.
A hétköznapi mellett munkára is jól használható, gps nagyon gyors stabil és ez vonatkozik a wifi-re is. A pillanat rögzítésére maximálisan kielégítő a kamerája is.
Két dolog ami zavar. Az első az, hogy 3 fülhallgató 3.5 csatlakozója is rövid a telefonhoz.A zenei kvalitásról ezért fogalmam sincs. :(
A második, hogy a gyári kontakt kezelő felületnek nagyon" halvány " a kereső funkciója.....nem egy ligában focizik a Blackberryvel. Gondolom a Marketben van jobb, de nincs tapasztalatom melyik a jó...
A sok fanyalgó "az a másik teló sokkal jobb" meg " kínai gagyi, bezzeg a ........ na az már igen" vélemény nyilvánító emberkék elfogytak, és akik maradtak azoktól kapott tanácsok segítettek a megoldás keresésben.

(#885) SharpSA válasza Jank (#884) üzenetére


SharpSA
veterán

Tárcsázónak ajánlom a következőket: exDialer Pro, PixelPhone Pro, True Phone Dialer & Contacts. Én a legutolsót használom, de már mindegyiket használtam korábban.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#886) Meggyi001 válasza Jank (#884) üzenetére

Én ezt és ennek a pro verzióját vettem meg, évek óta használom megelégedéssel. Esetleg próbáld ki. ExDialer - Dialer & Contacts, remekül témázható és vannak beépülő pluginjai is. Érdekes, nekem az itthoni 3 fülesből mind jó a csati.

https://gamergep.hu/

(#887) whisky71 válasza Meggyi001 (#886) üzenetére


whisky71
tag

Nekem kettőből másfél. Sony ok, Panasonic határeset.

(#888) Jank


Jank
tag

Piston hybrid, sony , technics, füles csatlakozó rövid... másom nincs, a mellékelt füles csak szigorúan melóra való.
Olyan kontakt kezelő kellene nekem aminek a keresője bármilyen rögzített paraméterre keres és listáz.
pl : keresem azokat a partnereket akik szegediek, és könyvelők. Ezt tudja valamelyik a felsoroltak közül?

(#889) SharpSA


SharpSA
veterán

Vajon melyik takarékosabb? Az ujjlenyomat olvasó vagy a dupla kopp?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#890) Meggyi001 válasza SharpSA (#889) üzenetére

Bár aktívan még nem használtam az ujjlenyomat-olvasót, ezért arról nem tudok mit mondani, de a dupla kopp egyszer be kapcsolva maradt pár napig, ott nem vettem észre nagyon sok változást az akkuidőben. De ma fogom tölteni megint a már megszokott 3 nap 6-7 óra sot után az akksit, most tesztelem, hogy jobban merül e. Hozzá aktiválom a nova dupla koppos lezárását is.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#891) SharpSA válasza Meggyi001 (#890) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam csak az ujjlenyomat olvasó megy a kezdetek óta. Így nem tudom milyen amikor nem működik, de az is lehet, hogy nem lenne különbség, mivel nincs kapcsolója.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#892) Meggyi001 válasza SharpSA (#891) üzenetére

Hogyhogy nincs kapcsolója? :F Nem értem amit mondol :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#893) SharpSA válasza Meggyi001 (#892) üzenetére


SharpSA
veterán

Hogy nem lehet úgy kikapcsolni, mint a dupla koppos ébresztést. Csak hozzá lehet adni ujjlenyomatot. Vagy ha nincs hozzáadva, akkor nem működik?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#894) Meggyi001 válasza SharpSA (#893) üzenetére

Jaaa, így már értem.....hát, jó kérdés.....lehet ha nincs hozzáadva akkor nem megy, lehet.....nálam mondjuk az összes ujj szenzor cucc fagyasztva van TB-al.

Majd meghallgatjuk erről a többiek véleményét is.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#895) SharpSA válasza Meggyi001 (#894) üzenetére


SharpSA
veterán

Pontosan mit fagyasztottál? Milyen néven vannak amiket fagyasztottál?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#896) Meggyi001 válasza SharpSA (#895) üzenetére

Ezt már csak reggel írom meg, mert már alszok :B :)

https://gamergep.hu/

(#897) woodlandarts válasza whisky71 (#877) üzenetére


woodlandarts
tag

Anyiban különbözik , hogy telljesen magyar ott ahol a gyáriban angol , bár 2 helyen találkoztam angol nem leforditott menüvel , led beállitásoknál . Flashelni nem tudom , mert ahoz számitógép kellene és gonfolom az Ulefone nem ugy adja ki a frissitéseket hogy a memóriába zip fájlba bele másolni és a telo felrakja magátol .
Ha bugos lessz a rom akkor mivel garis vissza küldöm a pinges srácoknak javitásra .

(#898) woodlandarts


woodlandarts
tag

Kiprobáltam most is az ujlenyomat feloldás beállitását majd át álitottam nem ujlenyomatosra . Ujra indult a telo ....

(#899) kukukk válasza HuaweiU8500 (#860) üzenetére


kukukk
csendes tag

[link]

Jól látom, EU raktárból szállítással 42...? :Y

[ Szerkesztve ]

(#900) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

GB EU stock 132€ mindharom színben

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.