Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) whisky71 válasza Meggyi001 (#550) üzenetére


whisky71
tag

A lekerekített széle miatt?

[ Szerkesztve ]

(#552) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Óbakker, benéztem, csak 16GB ROM van benne! :W
32GB-al még a hibrid SIM-trayt is elnéztem volna neki.
Na, most potyára lelkesedtem ... :U

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#553) whisky71 válasza Atomcsirke (#552) üzenetére


whisky71
tag

Igen, ez elkeserítő...

(#554) HuaweiU8500 válasza Atomcsirke (#552) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

K6000 pro-t nézd, bár még nem láttam Eu stockban

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#555) Meggyi001 válasza whisky71 (#551) üzenetére

Jaja, erre gondoltam.

https://gamergep.hu/

(#556) whisky71 válasza Meggyi001 (#555) üzenetére


whisky71
tag

:)

(#557) Fireferi7 válasza whisky71 (#549) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

Ha megérkezik az üvegfólia megírom a tapasztalataimat.

(#558) Fireferi7 válasza Meggyi001 (#548) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

A hozzá kapott szilikonban van, teljesen átlagos felhasználó vagyok hordom zsebben, kocsiban, teszem ide- oda semmi extrém, lehet az előző telómon üvegfólia volt, ahhoz képest érzem sérülékenyebbnek...

(#559) Fireferi7 válasza KisTé (#546) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

Kis Té, nekem a gyárival megy (5.1)és hibátlan. Gyors mint a villám, olyan helyen is veszi a mobil jelet, ahol az előző samu galaxi 5s nem v. csak akadozva, gps is gyors, üzemidő világbajnok, nem tudom mennyivel lenne jobb root 6.0-val...?

(#560) SharpSA válasza Atomcsirke (#552) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez igaz, viszont egy pici barkácsolással rá lehet rakni az SD kártyára a sim belét és akkor van minden. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#561) whisky71 válasza Fireferi7 (#557) üzenetére


whisky71
tag

Köszi!

(#562) KisTé válasza Fireferi7 (#559) üzenetére


KisTé
tag

Na ezek a mondatok nagyon jól esnek, igazán hasznosak mert egyre jobban érzem a jó választást! Remélem nem lesz gáz az alap rendszerrel bár én mindig kiROOtoltattam az összes telomat valami miatt csak úgy volt hibátlan mindegyik, ha ezen is lesz valami program vagy bármi ami felugrál vagy kikapcsolgat vagy nem vesz jelet elviszem Meggyi kolegához és remélem segít kiflashelni! Az üvegfóliáról is várom a beszámolót majd nagyon ! :D :R

(#563) Fireferi7 válasza KisTé (#562) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

Eddig 100% ban elégedett vagyok a telóval. Nem fagyott le, minden tökéletesen működik. Nem dob fel semmit és nem dobál le semmiről magától. Teszi a dolgát ahogy kell. Egyedül a melegedés amit fel lehet róni neki (amikor sokat gyötröm játékokkal) a felső részen kamera, szenzorok környéke.

(#564) whisky71 válasza KisTé (#562) üzenetére


whisky71
tag

Bocs, de szerintem az általad felsorolt problémáknak nem igazán van köze ahhoz, hogy van-e root vagy nincs.
Ezek közül egyik sem fog jelentkezni ezen a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#565) SharpSA válasza Fireferi7 (#563) üzenetére


SharpSA
veterán

Én nem játszok telefonon, nekem ezek a kis kütyük nem erre valók. Viszont a gyorstöltővel melegszik, de nem probléma, általában mással töltöm.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#566) Norby86


Norby86
őstag

Na én sok-sok teszt videó és gondolkodás után úgy döntöttem a mai nap hogy berendelek egy ilyen telefont. :) Már unom hogy a jelenlegi telefonom 4 óra SOT után kiírja hogy tegyem töltőre. Ugysem játszom telefonnal, kifog ez engem szolgálni. Kamerája meg szerintem nem annyira rossz a képeket elnézve. Jó mondjuk ha bele nagyítok a 32" tv-n akkor rizsás a képek, de melyik telefonnal nem az? Szerintem mindegyikkel az, nem véletlen kerül egy profi fotógép több százezerbe.
Viszont két kérdésem lenne, az egyik hogy szerintetek milyen hátlappal vegyem? Mindegyiknek egyformán jó a fogása, vagy a fa hátlaposnak jobb és az eredeti fa?
Másik hogy olvasom nem fekszik fel szépen az üveg fólia a kijelzőre... egyáltalán kell egy Gorilla Glass 3-as üvegre fólia? Vagy ez csak amolyan 101%-os biztonság? Szóval arra lennék kíváncsi hogy megtud e zsebben karcolódni egy Gorilla Glass 3-as kijelző vagy sem.

-Norbi-

(#567) whisky71 válasza Norby86 (#566) üzenetére


whisky71
tag

Szerintem jó döntés. Ha játszol, akkor is ki fog szolgálni. Szerintem nincs olyan a topictársak között, aki le tudná meríteni egy nap alatt. :) A kamerája olyan, amilyen, a képek teljesen vállalhatók. Aki fotózni akar, az úgyis vesz normális fényképezőgépet. Én személy szerint sosem értettem ezt a hisztit a telefonok kamerája körül.
Nekem fekete (na jó, kék) hátlap van, de a hozzá adott tokban tartom, az meg nem csúszik.
A Gorilla Glass meg szép dolog, jó dolog, eddig kettő darab GG-s (nem 3-as) üvegű telefonnak amortizáltam a kijelzőjét. Ha pont rosszul esik, úgyis el fog törni. TG-t én inkább csak a saját megnyugtatásomra veszek, hogyha megint eltöröm, fel tudjam tenni a kezem, én megtettem mindent! :) Egyébként sokkal jobb a tapintása, mint a gyári fóliáé.
Majdnem lemaradt a kérdésedre a válasz: simán zsebben nem, ha mellé pakolsz kulcsot, bicskát, gyémántgyűrűt stb., akkor talán.

[ Szerkesztve ]

(#568) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#566) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A fa hatlapost eddig mindenki csodálta nálam. Nagyon jo a fogása, sztem tényleg valami fa van ralaminalva a műanyagra. Mondjuk , mivel vettem rá egy kemény tokot, ez csak látszik, de nem érződik. A tokot mindenkinek csak ajánlani tudom..

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#569) SharpSA válasza Norby86 (#566) üzenetére


SharpSA
veterán

Jó lesz a készülék. Én a G4 után a kamerát és a fele akkora belső tárhelyet leszámítva elégedett vagyok vele. A kamera beállításaiban a kép minőségét a legélesebbre állítottam, úgy sokkal jobb. Azért el tudnám képzelni ezt a készüléket 32GB belső tárhellyel (főleg azoknak lehet jó, akik két simmel használják) és a G4 kamerájával, illetve annak szoftverél (raw formátum). Olyan képeket készítettem vele, amikről nem gondolták, hogy mobillal készültek. De azért ez is elmegy, csak kicsit másra. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#570) Norby86 válasza whisky71 (#567) üzenetére


Norby86
őstag

Igazad van! A GG üveggel kapcsolatban az a meglátásom, hogy sajnos az esetek nagy részében azért törik, mert a telefon oldalára esik, így az üveg oldal lapja nagy erőhatást kap. :) Szóval inkább maga a karcolódásos dolog érdekelt, mert én zsebbe hordom, de nem teszek mellé sem kulcsot, sem gyűrűt, se semmit, szóval elvileg akkor nem fontos rá az üvegfólia. :) Minden esetre a gyári fóliát rajta hagyom egy darabig, aztán majd ezen elgondolkodom még, mert a jelenlegi telefonomon is van üveg fólia, bár nem GG-s, így alapból vettem rá.

Amúgy ha úgy döntök hogy veszek rá üveg fóliát, akkor melyiket ajánlanátok?

(#568) HuaweiU8500: Gyárilag adnak hozzá tokot is? Vagy azt külön venni kell a telefonhoz? Gearbesten néztem ki, EU raktárból egész jó áron van. :) Mondjuk az igaz hogy tokot én is tenni fogok rá ígyis, úgyis, nem használnám anélkül. Igy meg már a fa hátlap szerepe csak vizuálisan lesz maximum jó. Legjobban a fehér hátlapos tetszik, de az meg olyan egyhangú, szóval még ezen gondolkodom, de szerintem fa hátlaposat rendelem inkább.

(#569) SharpSA: Én egy másik telefon topikban láttam erre a két sim vs. egy sim + memóriakártya problémára egy megoldást. A srác a videóban a sim kártyát megmelegítette finoman és a kis chipet lefeszítette a kártyáról. Ezt a kis chipet meg az sd kártyájára ragasztotta és igy egyszerre érzékelte a telefon a második sim kártyát és a memóriakártyát is. :) Csak nem tudom már a videó linkjét, de majd előkeresem.

-Norbi-

(#571) SharpSA válasza Norby86 (#570) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, adnak hozzá egy teljesen átlátszó elég jó szilikon tokot.
Ismerem a megoldást, el van mentve egy komplett cikk a hogyanjáról... de azért ne a felhasználónak kelljen már heggeszteni, hogy minden működjön. Ezt megoldhatták volna gyárilag is egy kicsivel magasabb kártya tálcával.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#572) Norby86 válasza SharpSA (#571) üzenetére


Norby86
őstag

Na az tök jó hogy erre is gondolnak. :) Szerintem még ma meg is rendelem.
Tény hogy megoldhatták volna ezt egy magasabb kártya tálcával, de szerintem ez részben valamiféle marketing fogás lehet, hozzáteszem elég rossz, de minden hasonló telefonnál ahol oldalról ki kell húzni a sim tálcát, ugyan ilyen problémával szembesül az ember, nem egyedi eset. Amúgy a rádiója a telefonnak a teljes RDS infót kijelzi, tehát adó neve plusz műsorinfó? Mert ez is hiányzott a jelenlegi telefonomból, vagyis a komplett RDS nem volt benne megtalálható sajnos.

ÁÁÁ, neee, Gearbesten EU raktár "out of stock" :((( Most honnan rendeljek ennyiért szerintetek?

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#573) SharpSA válasza Norby86 (#572) üzenetére


SharpSA
veterán

Fogalmam sincs a rádióról, egyik készüléken sem használtam, nem érdekel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#574) Meggyi001

Hát most azt én sem tudom, hogy csak alap adatokat ír e ki, megnézem ha rádiózók.

https://gamergep.hu/

(#575) SharpSA válasza Meggyi001 (#574) üzenetére


SharpSA
veterán

Neked melyik 6-os van a készüléken?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#576) Meggyi001 válasza SharpSA (#575) üzenetére

https://gamergep.hu/

(#577) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#570) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Van a csomagban egy plusz folia is.
A tok amit vettem:
Ulefone Power back hard case For Ulefone Power matte good shell phone cover in stock
http://s.aliexpress.com/YVfM7bE7

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#578) whisky71


whisky71
tag

(#579) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#577) üzenetére


Norby86
őstag

Nem tudom a fólia mennyit fog rontani a felhasználói élményen, de majd meglátom és ha úgy van veszek üveg fóliát. Viszont a telefon vétellel jelenleg bajba vagyok,mert Gearbesten lett volna jó ajánlat, máshol nézem elég drága. Írtam nekik levelet mikor lesz EU raktáron, aztán remélem holnap válaszolnak.

-Norbi-

(#580) Norby86 válasza Meggyi001 (#574) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi hogy megnézed! :)

-Norbi-

(#581) SharpSA válasza Meggyi001 (#576) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem a 06.23-i van fent. Erre azt írták páran az XDA-n, hogy kb. fele annyi SOT jön össze vele, mint ami nálad van. És ugye te nem is frissítetted.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#582) Jank


Jank
tag

10.-én éjszaka rendeltem meg a telefont, csak fa hátlapos volt készleten, a mai napon a szállítási információ :
2016-07-12 00:00 HUNGARY, ON ITS WAY TOGLS HUNGARY remélem péntek környékén a kezemben lesz.
durván 149 $ . Először én is másik hátlappal képzeltem el, de gyári eredeti hátlap beszerezhető 8-9$, Európai lerakatok között a GearBest kínálta legolcsóbban a Powert, a többi helyen 175$ körül van az ár. Nekem a választás fontos pontja a dedikált exponáló,hívásrögzítő gomb, az akkumulátor, és a teljes 4g sávok támogatása.
Az Oukitel p6000pro paraméterei kicsit jobbak , de esetleges vásárlásnál bónuszként egy kis vám+ ÁFA nagy valószínűséggel biztosított mert nincs még EU raktárban, nekem nem ért ennyivel többet.
Nagyon kíváncsi vagyok mert jó ideje a kezdeti android rendszerek óta csak Blackberry-t és Windows-os telókat használtam.

(#583) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#579) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Majd jelezd, engem is érdekel. Veszek még egyet 😁...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#584) HuaweiU8500 válasza HuaweiU8500 (#583) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Van az GB eu stockban!! Rendeltem is...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#585) Meggyi001 válasza SharpSA (#581) üzenetére

Nem, mert ota-n nem engedi, azt csak kíváncsiságból akartam. Usb meg nem akarom, mert minden jól működik.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#586) SharpSA válasza Jank (#582) üzenetére


SharpSA
veterán

Az Oukitel miben jobb kicsit? Jó, a belső tárhely 32GB, azonban a kamerája gyengébb ahogy olvastam. Mi van még?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#587) SharpSA válasza Meggyi001 (#585) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem engedi? A root miatt? Egyébként azt a romot, ami neked van, honnan lehet letölteni?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#588) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#586) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nincs benne infra, egy kicsit nehezebb, bár valszeg kemenyebb is... egyébként nagyon egyformák...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#589) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#588) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja igen, az infra. Jó hogy van, de sosem használom. Eszembe nem jut a rendes távirányító helyett a telefont nyomkodni. Nem kényelmes, nincsenek fizikai gombok. Viszont ha máshol kell egy távirányító, akkor jól jöhet, bár erre még nem volt példa... Egyébként melyik távirányító app a legjobb?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#590) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#589) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Zazaremote-ot használom... Tegnap az orvosi váróban 27 fokra volt állítva a klíma.... gondoltam átállítom :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#591) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#590) üzenetére


SharpSA
veterán

:D
Mennyire raktad? 27 fokra senki értelme állítani, mintha be sem lenne kapcsolva. Ja de, kavarja a levegőt....

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#592) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#584) üzenetére


Norby86
őstag

Hú, akkor kérlek gyorsan dobj privátban egy linket nekem!! :) Mert én sajnos nem találom. :(
Direkt rámegyek az EU raktárra, 30 készüléket mutat, de ez nincs közte és tegnap folyamatosan out of stock volt.

-Norbi-

(#593) KisTé válasza HuaweiU8500 (#590) üzenetére


KisTé
tag

Hatalmas :) :DD
Jank a szállítási infót hol tudom megnézni én is 10én rendeltem ??

(#594) Jank válasza SharpSA (#586) üzenetére


Jank
tag

Igazad van , nagyon kicsi a különbség,
a tárhely az dupla ez + pont,
az objektív 2 rekesszel lassabb ez - pont,
IP64 ez + pont
akkumulátor nem sony ez - pont.
A Powert választottam.:D

(#595) Jank válasza KisTé (#593) üzenetére


Jank
tag

A vásárlási oldalon a megvásárolt termékeknél talált "Tracking Number"-t bekopizod a Royal Mail Registered feliratra linkelt megnyíló ablakba és kész. :) Elég lassú...

(#596) SharpSA válasza Jank (#594) üzenetére


SharpSA
veterán

Azt nem tudtam, hogy ip64-es, ugyanakkor számomra mindegy. Nem próbálnám ki...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#597) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#592) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem is a GB apppal sikerült rendelni....remélem valós rendelés...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#598) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#591) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

25 re, úgy már hűtött is...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#599) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#598) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, általában 25-24 a jó beállítás.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#600) KisTé válasza Jank (#595) üzenetére


KisTé
tag

Köszi, ugyanaz its on its way :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.