Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) zitrone88 válasza Keeperv85 (#1650) üzenetére


zitrone88
aktív tag

Nem mondtam én, hogy az a recovery, azt mondtam, a recoveryS menü :D Viszont a következő a helyzet: próbaképp ismét feltettem töltőre, mert ugye tegnap nem vette a töltést. És lássatok csodát, elkezdett tölteni... -.- Valamiért annyira leszívódott az akksi, hogy nem kapcsolt be, és még a töltést sem vette. Gondolom szarakodtam vele annyit a gépen a romok telepítgetésével, hogy kapott annyi cekaszt, hogy a normál hálózati töltőn meginduljon belé az életenergia, és műküdik, hogy rohadna ketté..... Értem ezt úgy, hogy hála istennek, de basszus már.. Erre így nem gondoltam volna.. Hiszen az volt az első ötletem, hogy lemerült, fel is tettem töltőre, próbáltam bekapcsolni is, meg minden, és semmi, nem vette a töltést. És most itt vagyunk. De azért nem értem, hogy tudott így kisülni, hogy azt a menüt még bírta, a töltést meg nem vette egyből, mert ott volt a polcon, egyik pillanatban még használtam 30%-on, rá egy órára kb meg ez volt.. Hát mindegy, legalább újra van telepítve (tökfölöslegesen) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#1652) Meggyi001 válasza zitrone88 (#1651) üzenetére

Uhhh...legalább megtudtuk, hogy mitől van. Megint tanultunk valamit. Azt régebben én is észre vettem, hogy volt olyan, hogy a töltést nem egyből kezdte el csinálni, ha jól lemerítettem, hanem várni kellett vele. Na, akkor minden jó.

https://gamergep.hu/

(#1653) Keeperv85 válasza zitrone88 (#1651) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ebben az a slusszpoén, hogy töltőn egyből be kéne kapcsoljon a boootloader.... Ezek szerint nálad valahogy már az sem sikerült neki.

Lényeg hogy megy! Reméljük ilyen "meglepetéseket" nem okoz többé! :K

(#1654) zitrone88


zitrone88
aktív tag

Hát.. Megy, de betettem a sim kartyat, es nincs halozat, keri a pi t, felismeri, hogy telenor, de nem csatlakozik fel. egy helyen lattam ilyet kiirva, hogy ervenytelen imei... erre valami otlet? elegge riaszto ez, hogy ervenytelen imei :D meg a vegen kiderul, hogy en csesztem el kozben... (rom telepitesnel volt egy olyan probalkozas, hogy format all, remelem nem az torolte ki az imeit vagy ilyesmi) :D

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#1655) zitrone88


zitrone88
aktív tag

megneztem, konkretan nincs imei szamom :o

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#1656) Keeperv85 válasza zitrone88 (#1655) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ugye nem Format + ALL lehetőséget választottál a flashtoolban? Költői kérdés... Dual SIM mélyvízbe átfáradsz > MAUI leírásom keresd....

(#1657) Meggyi001 válasza Keeperv85 (#1656) üzenetére

Egyszer az én javaslatomra azt lett választva. (Gondoltam ha már nincs kijelző, és ha az visszajön esetleg, akkor a többi kisebb gond lesz) Ja, akkor elszállt az imei.

Keeperv kolléga leírása mellé még itt van ez is, tartaléknak: [link]

(#1655) zitrone88: Vissza lehet csinálni, ne izgulj. Kis munka, de meglesz az.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1658) zitrone88


zitrone88
aktív tag

köszönöm mindenkinek :)

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#1659) Keeperv85 válasza Meggyi001 (#1657) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ezt az utóbbit ne erőltessük. Ideiglenes megoldásnak jó, tartósan viszont nem....

(#1660) Meggyi001 válasza Keeperv85 (#1659) üzenetére

Vettük! zitrone88, az irányvonal adott : "Dual SIM mélyvízbe átfáradsz > MAUI leírásom keresd...." , munkára fel!

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1661) bloggiold


bloggiold
aktív tag

Tegnap én is próbáltam 5.1-ről felrakni a 6-os androidot a gyártó leírás szerint [link], win 10 alatt. Természetesen nem ment pedig még videós segítség is van az Ulefone oldalán. Csak az SP Flash Tool exe Windows v5.1604.00.000 verzióval ment ahogy Meggyi001 is írta mint utóbb megtaláltam itt [link] :R

https://fontecone.blog.hu/

(#1662) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Nem tudok a Mobil aréna topikon belépni, és az új regisztráció sem műkszik!
És az a másik gépemen van, de nekem meghalt nagyon úgy látom!
Ha tudtok akkor csináljatok már valamit!!!
Ott is beszélgettem!

(#1663) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1662) üzenetére

Telefonon nem tudsz belépni? Vagy most nem értem :F

https://gamergep.hu/

(#1664) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Nem tudok az asztali gépeben belépni a topikba!!
Valami RIOS:belépés-t kellene először csinálni, de nemlehet hiába kisérletezek!
Azt sem tudom mi az, de ott röhög, és valami 10 születésnapi innovációrol irkál!!
Mi ez virus vagy mi aq ranc??
Mert van virus védelmem a nagy gépemen is az Avast van fenn, meg a telómon is!
Nem igazán szeretem az AVG-tmertolyan körülménye kinyiffantani ha úgy akarom, és nem is olyan jól fogdossaacuccokat mintmondják!
Nekem az Avast tökre jó, és androidra is a legújjabb, állitólag veri a többit, bár még nem fogott nálam!
Szóval nem tudok topikolni az asztali gépemen, ez a lényeg, és már erre a Ulefona topikra is a RIOS jelenik meg!
Ha tudja valaki mi ez akkor írja mármeg!
Remélem nem virus, mert mást azt tudokcsinálni a nagy gépemen, itt csak a LapTop megy most!
Köszi előre is!

(#1665) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1664) üzenetére

Így már minden oké, értem. Hát nálam minden oké. Én tudok írni. Nem tudom mi lehet a gond. Várj türelmesen, hátha a rios motort frissítik.

https://gamergep.hu/

(#1666) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1665) üzenetére


Zöldbéka
tag

Telefonra hogy lehet a topikot feltenni, ha lehet egyáltalán!
Egyenlőre nem is tudok gondolni rá!
Ha fel lehet, akkor osztsátok már meg velem is!

[ Szerkesztve ]

(#1667) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1666) üzenetére

Lehet hogy most kicsit elbeszéltünk egymás mellett, vagyis nem ugyanarról beszélünk. Te olyan appra gondolsz mint a tapatalk vagy az xda appja, ami web felület nélkül , csak magát a fórumot/topicot jeleníti meg, vagy olyanra, amit legtöbben használunk, hogy böngésző alul (pl chrome) nézzük/írunk a topic-okba.

A fent említett alkalmazások azt hiszem amúgy sem támogatják a rios motorját.

Én így használom telefonról a topic-ot chrome alól, gondolom más is:

https://gamergep.hu/

(#1668) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Megvan a telómon a topik, csak ami a nagy gépemen van itt is be jön ha írni akarok az a hogy "írjuk át a jövőt a 10 születés napunkon" cimű mutatvány és abba pedig nem tudok belépni, ugyanis ahogyan írni akarnék és kattintok az új/válasz helyre, a fent emlitett duma meg szinek ugranak be, de belépni nem tudok!
Mi a szar ez??
Ja és a telón, hogy kell a topikot elmenteni, hogy azonnal meg jelenhessen!
Választ kérek!

csatlakozz az ITSH10 INNOVÁTORAIHOZ
MI FENE EZ??
EZ ZÁR MINDENT!!

NEM ENGED IRNI a topikon!!

(#1669) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Csak a laptopon tudok írni, sehol máshol nem/teló,asztali gép/ csak az a szar iromány amit írtam az jelenik meg akkor és valahova be kellene lépni, de én már arra sem emlékszem milyen néven, vagy hogyan regisztráltam id is!
Megáll az eszem,ebben nem a Ti kezetek van ugye??
Mert ha igen, akkor szóljatok és nem kinlódok!

;] :O :(

(#1670) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1669) üzenetére

Hogy lenne a mi kezünk? Ejjj....Sztem valami vírust vagy spam izét bekaphattál, másra nem tudok gondolni, vagy az avira nem jól mükszik esetleg. Nálam minden rendben van. Ha Chrome alól böngészel, tedd fel ezeket is:

1: AdBlock
2: Adblock Plus

Én Win 10 Pro alatt most ezt használom: 360 Total Security Firefox-ra is vannak hasonló reklám blokkolók.

Szóval ez nem mi művünk, és nem tudjuk, hogy most mi van a gépeddel sajnos, hogy miért dobálja be neked azokat a sz@rokat. De reméljük, hamar magjavul.

https://gamergep.hu/

(#1671) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Na most meg a telón olvastam amit irtál, de itt a laptopon nem jelent meg!
Fel teszem amit mondtál, és lássuk!
Nem akartalakmeg sérteni, de meg kérdeztem bocsi!
Na teszem akkor a cuccokat!!

(#1672) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1671) üzenetére


Zöldbéka
tag

Fel tettem az Adbolck cuccot, de semmi!
Én a telómon ésaz asztali gépemen is az Avast védelmet használom!
Nekem az Avg nem jön be, nem szeretem!
És az avastot írták mindenhol!
És a 360 security volt nekem is egy darabig, de nagyon laza szerintem!
És változatlanul nem tudom mi a túró lehet itten
A nagy gépen meg a telón!
De mondom mégegíyszer minden műkszik mind a 2 gépen csak itt ezek nem!

(#1673) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1672) üzenetére


Zöldbéka
tag

Leszedem az Avast-t a telómról és majd látom!

(#1674) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1673) üzenetére


Zöldbéka
tag

Feltettem a 360 Securityt és a helyzet változatlan!
De még csak most próbáltam az egyetlen topikon irogatni és nemlehet!
Fenn van az Adblock, és most azon gondolkozom, hogy leszedem hátha!
De nem voltak nekem nagyíon reklámaim sem, és ezen a gépen még pikáns felnőtt oldalak sem voltak látogatva!
Az anyám meg nem is ért ehhez a technikához!
Leveszem az Adblockot, hátha!

(#1675) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1674) üzenetére


Zöldbéka
tag

Ja és ezzel a Rios-sal olvastam valamit ami nov.első hetéig tart, tehát nem tudom honnan és mivel, de a laptopomat csak a Defender védi és ott nicsen ez a szarság!
Na befejeztem a tökölést, úgysem tudok semmit sem csinálni!
Más minden működik mind a két teló és asztali gépen!/levelezés is/
Hát tényleg ezek ilyen kéretlen, agresszív,/bár nem csinál semmit/ szarságok, na majd lesz valahogyan!
Ne haragudj tényleg ha meg sértettelek volna benneteket, nincsen, meg nem is volt szándékomban!
:W :W :))

(#1676) tatita válasza Zöldbéka (#1675) üzenetére


tatita
tag

Telefonoddal mi a helyzet? Arról nem írsz túl sokat :)

(#1677) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

A telefonom nagyon f...a, semmi kifogásom, és gondom nincsen vele, csak a fenn emlitett, hogy az a gennyes Rios rá van telepedve! És november 7-9-ig lesz valami akció remélem utána leveszik azok akik ezt csinálták vele!
Nagyon gyors, a réginél mindig várni kellett mindenre ha neteztem, ez mint a villám!
Jó az aksija is, éppen most tartok 4 napnál, és nagyon sokat használtam a wifin is, és ennek ellenére bírja mint krisztus a szidást!
Röviden ennyi, bár utólag nem bánnám ha több lenne benne a RAM, de nekem a feltelepitett programok után van még 8 Gb-om!
Egyenlőre az én dolgaimra elég, de nem lehet tudni mit hoz a jövő!
Szóval :C !!

[ Szerkesztve ]

(#1678) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1677) üzenetére


Zöldbéka
tag

Nem RAM, hanem a ROM -om 8 Gb még!
:U

(#1679) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Kérdés!
ROM-t nem lehet ilyen kész gépeken házilag bőviteni????/már annak aki ért ilyenhez/
Szerintem ki fogom nőni, és én 2 szimmel vagyok, alájuk már meg nem fér a ROM kártya!

Olyan jó kis gép pedig. és már meg szoktam, csak sztem nem ártott volna egy kicsit bővebb tárhely bele!/min 32 Gb/
;] :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#1680) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Még egy a telóról!
Csak a Prohardver oldalra van a Rios nevű nem tudom micsoda! És olvasni mindent tudok, látom, csak reagálni, vagyis írni nem tudok rá! Csak a laptopomon müködik erre az írás!
Van egy okoska ismerősöm aki otthon van a szgépekben, majd elmegyek hozzá és meg kérdezem, hogy hallott-e ilyenről már!
Mert a múlt héten a nagy gépem vacakolt, nem hagyta magát ki kapcsolni, mindíg újra indult!
És arra azt mondta hogy MS sz.ra, majd jön egy frissités és megoldódik!
Igaza lett és olyan 3 nap múlva minden okés lett!

[ Szerkesztve ]

(#1681) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1679) üzenetére

Igen,nem ártott volna egy 32-es ja. Nem lehet "házilag" bővíteni. Nekem még sosem telt be, de hát ízlések és pofonok. Mivel raknád tele? Filmekkel, zenével, fényképekkel/felvett videókkal? Ha az utóbbiakkal, azokat még inkább időben másold a pc-re, így marad helyed. Vagy használj OTG pendriveot vagy OTG kábelt pendrive-al, külső vinyót, stb.

https://gamergep.hu/

(#1682) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1681) üzenetére


Zöldbéka
tag

Igazad van, csak nem godoltam végig!
Van mindenem készleten is, meg a két gépemen van vagy 400 Gb tárhelyem!És mellé még a külső vinyómon még vagy 420 Gb hely!
Csaka kényelmesség jutott eszembe, akkor ha bővebb lenne nem kellene tökörészni sürűn, vagy nem sürűn!
:((( :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#1683) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1682) üzenetére

Írtam privát üzenetet, csak mivel még új vagy, lehet nem látod vagy nem tudod hogy kell megnézni, nézz körül lécci.

https://gamergep.hu/

(#1684) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Vakóban nem tudom hol van az üzim!
Help me!!!

(#1685) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1684) üzenetére

Katt a képre a nagyobb változatért! Be tudod azt is állítani a beállításokban, hogy ha új üzenet kapsz, kapjál róla emailt, így nem kell mindig nézegetni, csak ha üzeneted jött konkrétan.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más, mindenkinek szól: Kikerült a "téma tudnivalók" leírás a jobb felső sarokban, aki még nem olvasta el, most pótolhatja! És a közeljövőben elkészül a "Téma összefoglaló" is, a nulladik hozzászólás, amit ha lenyitunk, értékes információk lesznek benne összegyűjtve a telefonról, és a tapasztalatokról. Ezt azoknak írom, akik esetleg még nem tudják, hogy mi is az. Sajnos még kevesen vagyunk, de minden valamirevaló topicnak van összefoglalója, hát itt is lesz. Készülőben van, majd szólok.

https://gamergep.hu/

(#1686) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1685) üzenetére


Zöldbéka
tag

A nagy gépemen úgy nézem sikerült belépnem a topikba!
Hát nem egyszerű de sikerült és a Ros most nem jelent meg, gyorsan elmentem a belépésem!!
Na utána kisérlet a telefonomon is!
:C :C :Y

(#1698) Zöldbéka válasza Keeperv85 (#1653) üzenetére


Zöldbéka
tag

Igen, most a telõmra be kellett lépni!!
A kspott jelszót nem lehet módositani???

(#1699) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1698) üzenetére

Használj pl chrome böngészöt, az megjegyzi a jelszavaidat. Mindhármat jelöld be,mint a képen. Az adataidnál meg lehet változtatni a jelszavadat, sőt a felhasználónevedet is. Írtam privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.