Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#644) üzenetére


SharpSA
veterán

A lényeg, hogy tudjuk mit értünk a fogalom alatt. Pontosan az inaktív használatot, amikor a képernyő kikapcsolt állapotban van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#652) SharpSA válasza Meggyi001 (#646) üzenetére


SharpSA
veterán

Azokból azért nem mind fut, de mind telepítve van és van akinek meg sokkal több. Na majd én is csinálok egy listát, hogy mik vannak telepítve. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#653) KisTé válasza SharpSA (#650) üzenetére


KisTé
tag

Igen egyre kerekebb, de a régi telóm az úgy nem merült le, hogy megkaptam az üzeneteket is és reggelre ugyanaz a százalék kivéve ha hívtak vagy VIBER-en jött több üzenet mert akkor aktiválódik a képernyő. Csak annyit csináltam mindig, hogy balra toltam minden háttérben futó dolgot.

(#654) Meggyi001 válasza SharpSA (#652) üzenetére

Most jobban megnéztem a listát, abból a 21-ből 21 fut, de csak 10 online/frissít rendszeresen. Így pontos.

https://gamergep.hu/

(#655) SharpSA válasza KisTé (#653) üzenetére


SharpSA
veterán

És azon is ugyanez a rendszer fut ugyanennyi nyavalyával a háttérben? Gondolom a vas is ugyanolyan erős, mint ebben. Akkor csak az akku miatt vetted a Powert? :P :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#656) SharpSA válasza Meggyi001 (#654) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezt mivel nézted meg?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#657) KisTé válasza SharpSA (#655) üzenetére


KisTé
tag

Áhh arra csak 4.1-es vagy 4.2es rendszer volt....hát nem csak ezért abban 2GB RAM / 8GB ROM...tehát szinte duplázok no meg 2500akku / 6050 ...itt meg szinte triplázok :) Egyébként elképesztő teló volt full hibátlan, egyedül a Real Racing 3 játék akadgatott ritkán de full jó volt az is.Hozzá kell tennem Én órákat játszottam naponta rajta és két év alatt semmi baja nem volt, azért egy kínai telótól ez több mint szuper és szinte alig adtam el olcsóbban mint amennyiért vettem 2év után.Fickó még mondta is milyen szép állapotban van, szóval az telefon volt de szerintem ez királyabb lesz ! :K

[ Szerkesztve ]

(#658) SharpSA válasza KisTé (#657) üzenetére


SharpSA
veterán

Én is így gondolom, hogy ez azért jobb lesz annál neked is. Ha nekem egy LG G4 után megfelel (na jó a kamerát kivéve)... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#659) Meggyi001 válasza SharpSA (#656) üzenetére

Hát amelyik online, attól folyamatosan kapok infókat, hírek, üzenetek, email, figyelmeztetések, stb.

https://gamergep.hu/

(#660) KisTé válasza HuaweiU8500 (#645) üzenetére


KisTé
tag

2016-07-14 19:24

GLS HUNGARY, ARRIVED IN COUNTRYGLS HUNGARY

Na kíváncsi leszek igazad lesz-e ! :) ?? :)

(#661) HuaweiU8500 válasza KisTé (#660) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Kerdezz rá a glsnel, h mikor hozzák

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#662) KisTé válasza HuaweiU8500 (#661) üzenetére


KisTé
tag

Meg is jött GLS Bácsi ! :) Első benyomás --- Sokkal szebb mint amire számítottam, a hátulja teljesen olyan mintha igazi fából lenne :DD , nagyon tetszik, hétvégén belakom aztán majd irogatok ! :C

(#663) HuaweiU8500 válasza KisTé (#662) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Grat.. mondtam én...
A hátlaptól mindenki le volt nyűgözve... sztem egyáltalán nem gagyi, ulefone azt irja h fa...
6.0?

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#664) SharpSA válasza KisTé (#662) üzenetére


SharpSA
veterán

Szaporodik a létszám... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#665) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#664) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nem csoda, sztem nagyon jó vétel ennyiért. Ráadásul Pump Express Plus töltéssel....

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#666) Meggyi001 válasza KisTé (#662) üzenetére

Zsír zsír :)

https://gamergep.hu/

(#667) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#665) üzenetére


SharpSA
veterán

Azt a töltést én inkább nem használom. Eléggé melegíti a készüléket, ami nem jó az akkunak és másnak sem.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#668) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#667) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem az volt a tapasztalat, h nem birja annyira ha normal toltovel, de jó ötlet, kiprobalom...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#669) Zolorado válasza HuaweiU8500 (#663) üzenetére


Zolorado
tag

Ha gagyi, ha nem, akkor is paraszt dolog az Ulefonetól, hogy a hivatalos oldalukon eredeti faként hirdetik. És nem csak egy elszólás, hanem tényleg úgy van beállítva, mintha igazi fa lenne.

Leszedtem a hátlapot, belül egyértelmű műanyag. Szerintem nincs rálaminálva sem igazi fa, ahhoz túl vékony. Nincs azzal gond, hogy (egyébként meggyőző) fa mintázatú műanyag, csak akkor írják azt...

Olyan kérdésem lenne, hogy aki frissítette a rendszert 6.0-ra, annak is hülye a telefonkönyv? Látszólag egy telefonkönyv van, gyakorlatilag két nagyon hasonló. Az egyik a "névjegyzék" alkalmazás, a másik a híváslistából elérhető "címtár". Ez utóbbi nekem néha egyszerűen hülye. Pötyögöm be a betűket, és nem az annak megfelelő találatokat hozza fel. Egy órája hívtam valakit, akkor hülye volt, most néztem, most éppen működött... Más is tapasztalt ilyet?

(#670) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#668) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem vettem észre különbséget.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#671) SharpSA válasza Zolorado (#669) üzenetére


SharpSA
veterán

Én nem, mert sosem a beépített tárcsázót használom, mert egyik sem tudja azt, amit kellene. Régebben az exDialer Pro-t, aztán a PixelPhone Pro-t, most meg már jó ideje a True Phone Dialer & Contacts appot használom.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#672) KisTé


KisTé
tag

Köszi mindenkinek ! :) 6.0-val érkezett de azonnal még valamit ráfrissített valami androidot vagy lehet csak stabilizált valamit. Erre a telóra eddig rosszat szerintem lehetetlen mondani, biztos lesznek megoldandó dolgok de abszolúte le vagyok nyűgözve, csodaszép a képernyője is nekem baromira bejön ! :))

(#673) SharpSA


SharpSA
veterán

Tegnap megtaláltam a módját annak, hogy a kamera gombot lenyomva másik kamera app induljon el. Igaz, egy kis pénzbe is került... :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#674) HuaweiU8500 válasza Zolorado (#669) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az egyértelmű, h műanyag, de Ulefone aszondja 0.8 mm fa van ralaminalva...vegul is mindegy...
Kerdes: hogy vetted le? Hol kell elkezdeni?
Beletennem a mobil kartyamat...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#675) HuaweiU8500 válasza KisTé (#672) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem az automata fényerő nem tetszik annyira, egyébként minden zsir.
Sajna az eleg benan van megcsinalva, Sonyeknal a beallitott fényerő körül szabalyzott, ennél min.-max. között. Nekem túl erős a fény, ha kiveszem az automatat, akkor napfényben gyenge...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#676) KisTé válasza HuaweiU8500 (#675) üzenetére


KisTé
tag

Sosem használtam ilyen baromságokat, fényerő fullra le aztán ha nagyon nagy nap lenne akkor feltolom...hozzáteszem, hogy most ezt a telót is letettem pár órára és az akksi állapota ugyanott maradt sőt ha használtam is eddig reggel 11től csak 8%-ot ment le , totál be..arok ez minden idők akksija, lehet panaszkodni de minimum 80%ban pont ezért vettük és irgalmatlanul helytáll ! Egyenlőre úgy érzem ROOT-ra nincsen szükség pazarul lecsupaszítva minden szir-sz.r program nélkül hibátlanul működik, remélem két hét múlva is marad így ! :)

(#677) Meggyi001 válasza SharpSA (#673) üzenetére

Azt hogy sikerült, én még nem tudtam átírni ami vezérli. Vagyis át tudom, csak nehéz. Külső progival?

https://gamergep.hu/

(#678) Jank


Jank
tag

Megjöttmegjött !! :D
10.-én rendeltem ma reggel leszállították, fa hátlap .... amennyire tartottam tőle annyira tetszik most. A készülék sokkal szebb mint a fényképeken. Blackberry és windows phone után kíváncsi vagyok, hogy a napi használatban szeretni fogom-e?

(#679) KisTé válasza Jank (#678) üzenetére


KisTé
tag

Szintén zenész :) Én is 10én rendeltem de nekem már reggel 10kor a kezemben volt, készülj fel, hogy a többi teló mellékes lesz ez meg az elsődleges ! :) Nekem is iszonyatosan tetszik ! Yuhéjjj :)) :))

(#680) SharpSA válasza KisTé (#676) üzenetére


SharpSA
veterán

Az a baj a fényerő manuálisan nullára állításával, hogy az valójában 20%. Ha kevés fény mellett átrakod automatára rájössz mi a 0. Ez látszik is a GravityBox-ban, ahol ezt a nullát át lehet állítani valóban nullára.

Mik estek áldozatul a csupaszításnak?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#681) SharpSA válasza Meggyi001 (#677) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, külső: Xposed Additions Pro. Az ingyenesben nem lehet külső appokat hozzárendelni, a Pro-val kinyílik több lehetőség.
Bármely gombra bármit rakhatsz és ezzel nem indul el az eredeti funkció. Mert előtte próbáltam az All in one Gestures-t, amivel szintén működik a dolog, csak éppen az eredeti kamera is elindul...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#682) Meggyi001 válasza SharpSA (#681) üzenetére

Jaaa, ezt 2 hónapja nézegettem én is mikor próbáltam átírni....köszi a megerősítést, hogy ez működik rendesen.

https://gamergep.hu/

(#683) woodlandarts


woodlandarts
tag

Most rendeltem meg az Ulefon Powert a nagy akkuja miatt . Meguntam , hogy az Asus zenfone selfit 2x kell töltenem 1 nap , ha 1 éves lessz akkor majd 3x töotsem na nem .
Az ulefon kamerára volt panasz ? Nel fogok napi sz8nten fotozni de viszonyitásként az Asus ilyen képet csinál ....

Az ulefoné rosszabb ?

(#684) SharpSA válasza woodlandarts (#683) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez elég mosott kép, de gondolom nem az eredeti. Ha mégis ilyen az is belenagyítva, akkor azt kell mondjam, hogy ennél sokkal jobb a Powert kamerája főleg ha nem a gyári programot használod hozzá.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#685) Fireferi7 válasza SharpSA (#684) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

Melyik progit ajánlod fotózáshoz? Én ritkán fotózok telóval, de ha mégis melyik programmal lehet kicsikarni a legvállalhatóbb képet?

(#686) KisTé válasza SharpSA (#680) üzenetére


KisTé
tag

A csupaszítást arra értettem, hogy mivel EU-ból érkezett semmi kínai programhalmaz nem volt rajta és így hibátlan ahogy van. Sok telót vettem már hong kong meg hasonló helyekről mind telis-tele volt velük, na ezen semmi zavaró nincsen.

(#687) SharpSA válasza KisTé (#686) üzenetére


SharpSA
veterán

Ja, ok. Én így értettem még ezen is takarítottál pár dolgot. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#688) HuaweiU8500 válasza woodlandarts (#683) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

[link]
[link]
[link]
Gyári kamera apk, 13mpix, full automata mód

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#689) SharpSA válasza Fireferi7 (#685) üzenetére


SharpSA
veterán

Open Camera, A Better Camera, Camera FV-5, stb. Talán az összes áruházban levő app jobb, mint a gyári. És ez kevés fény esetén szembetűnő különbséget jelent. Csak próbáljátok ki. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#690) woodlandarts válasza SharpSA (#684) üzenetére


woodlandarts
tag

Nem az eredeti tul sok volt a mega a feltöltèshez . Igazság szerint nekem nem az èesség a fontos hanem a szinek eltaláláaa , nem nagyitok bele igy elfogadhatonak láttam a lenti forum társ álltal belinkelt képeket .
Selfinek a beauty plusst szoktam használni .
Itt van egy kültèri foto .....
Ez beltérri ....

(#691) SharpSA válasza woodlandarts (#690) üzenetére


SharpSA
veterán

Persze, lehet elfogadható képeket készíteni vele, de nagyítani nem kell az biztos.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#692) woodlandarts válasza SharpSA (#691) üzenetére


woodlandarts
tag

Facebookra , instagramra akkor ponnt jo lessz :)
2 kérdésem lenne meg , melegszike magyon a telo itt 45 höfokra gondolok mert az Asus addig felmegy ,
Illetve a duppla kopp ès képernyö rajz müködike jol ès fel lehete cserèlni az also bal jobb gombok funkcioját ?
A telot a ping digitaltol rendeltem igy full magyar nyelvü lessz .

[ Szerkesztve ]

(#693) SharpSA válasza woodlandarts (#692) üzenetére


SharpSA
veterán

Oda is jók lesznek a képek, de azért nyomtatásra is jók.
Nekem eddig csak a gyári, gyors töltővel melegedett a készülék, de akkor sem vészesen.
Dupla kopp és a másik működnek, én nem használom. Mire lerajzolom és mire értelmezi, addig manuálisan is elindítom és akkor ráadásul nem fogyasztja az akkut. Persze tudom, kényelmes...
A gombok funkcióját csak root után xposed kiegészítővel lehet bővíteni, cserélni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#694) Norby86


Norby86
őstag

Valaki közületek jól tud angolul? :)) Mert válaszolt nekem a Gearbest arra a kérdésre hogy mikor lesz EU raktárban ez a készülék, de a google forditó elég bénán fordítja le és nem értem pontosan mit írtak. Ha van olyan aki ezt a pár mondatot letudná fordítani, jelezze privátba és elküldöm.

-Norbi-

(#695) SharpSA válasza Norby86 (#694) üzenetére


SharpSA
veterán

Másold be ide, másnak is hasznos lehet az információ.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#696) Norby86 válasza SharpSA (#695) üzenetére


Norby86
őstag

Oké.

"Dear Norbert,

I'm so glad you are interested in our products.
If you place an order, we can arrange for you to deliver the goods by direct transport, which is generally not charged, but it is required to pay a certain amount of freight.
If you do not agree, we can ask the supplier to see if can arrange the shipment from the eu warehouse, please contact us after 2-3 days"

Igazából a középső mondatot nem értem, hogy milyen szállítás, hiszen én arról érdeklődtem, hogy mikor lesz az EU raktárban a készülékből. Illetve leírtam hogy én kínából nem tudom megrendelni,mert akkor plusz adót kell fizetnem. Erre jött ez a válasz.

-Norbi-

(#697) Fireferi7 válasza SharpSA (#689) üzenetére


Fireferi7
csendes tag

Köszönöm! Kipróbálom.

(#698) SharpSA válasza Norby86 (#696) üzenetére


SharpSA
veterán

Tehát, ahogy én értelmezem?

Kedves Norbert

Örülök, hogy érdeklődsz a termékeink iránt.
Ha leadsz egy rendelést, el tudjuk inztézni neked a termékek kézbesítését közvetlen szállítással, amelynek általában nincs költsége, azonban ehhez bizonyos mennyiségű szállítmány kell. (tehát nem 1 db)
Ha ezzel nem értesz egyet, meg tudjuk kérni a szállítót, hogy nézze meg hogy tudja elintézni a szállítást az EU raktárból, kérlek lépj velünk kapcsolatba 2-3 nap múlva.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#699) woodlandarts válasza SharpSA (#693) üzenetére


woodlandarts
tag

Köszi a választ a töltésnél természetes a melegedés én a használat közbenire gondoltam , de gondolom az nem lehet vészes .
Mindenesetre várom a telot .
A launchert meg teszek rá majd , lekéstem a nyári nova launcher akcioról :(

(#700) SharpSA válasza woodlandarts (#699) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyáltalán nem melegszik. Na mondjuk én nem használok proci gyilkos programokat, nem játszok a készüléken és a képernyő fényerő is 20% körül szokott lenni.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.