Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) milu111 válasza Ghard (#198) üzenetére


milu111
csendes tag

Hali, rájöttem mi a gond nálam az OTG-s témában.
Az ES be volt állítva alapértelmezett alkalmazásnak ha usb-s cuccot talál. Valószínűleg felül akarta csapni a rendszert és össze akadt vele. :W Levettem az alapértelmezéseket és most már működik rendesen.

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#202) Ghard


Ghard
őstag

OTGnél még gyakori, hogy a kábelen a micro usb csati elkopik és nem érintkezik rendesen. Ilyenkor szokta össze vissza felismerni a pendriveokat. Aki gyakran használja, annak érdemes ebayről rendelni tartalékba párat.

(#203) milu111


milu111
csendes tag

eddig ki volt írva h béta, most már nem látom :)
Remélem gyorsan ide ér a frissítés :)

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#204) Ghard válasza milu111 (#203) üzenetére


Ghard
őstag

Egyébként a mostani 5ös rom nagyon stabil, ha a 6os is ilyen lesz, akkor le a kalappal.
A fingerprint és képernyőfeloldást kellene csak javítani, hogy ne szívja az akkut ennyire.

(#205) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!

Megjött a mobil nekem is :)

Baj van. Az első SIM slotba nem ismeri fel a simet , csak a másodikban. Ez azert gond mert sd kártyát hasznalnek, meg kesobb második simet is. Mi lehet a probléma?

Masik probléma, hogy a mobilnet sem megy (3G) . Volt telefonomban simán megy, lehet csak be kell írnom azt a 3 dolgot amit kigugliztam.

Ha tudtok segiteni megkoszonnem.

Don't hate the player, hate the game ...

(#206) Meggyi001 válasza milu111 (#203) üzenetére

Még mindig ki van írva, hogy béta, csak kicsit lejjebb.

(#205) drmazsi: biztos jól van benne a sim kártya? Nekem volt egy olyan nemrég, hogy hülyén állt benne és nem látta, de ez a kettes helyen volt. Adatforgalom engedélyezve van?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#207) drmazsi válasza Meggyi001 (#206) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Legalább 10szer próbáltam az 1es slottal, és sajnos semmi..

Adatforgalom engedélyezve van, ki is irja jobb felül h 3g, de semmit nem tudok betolteni onnan

Don't hate the player, hate the game ...

(#208) milu111 válasza drmazsi (#205) üzenetére


milu111
csendes tag

Nekem is át kellett írnom a hozzáférési pont adatait (vodafone) mert valami régi vitamax-os volt benne.
A 3G alapból írja, és ha bekapcsolod a mobilnetet akkor a térerőhöz beírja még 1x.

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#209) milu111 válasza Meggyi001 (#206) üzenetére


milu111
csendes tag

Bocsi ezt benéztem, annyira megörültem hogy nem görgettem lejjebb. Előtte máshova is ki volt írva és azt nem találtam meg.

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#210) drmazsi válasza milu111 (#208) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Most értem haza, nekem is át kellett állitani és igy már megy. Köszi!

Ki melyiket használja?

Launcher 3 vagy U-launcher

[ Szerkesztve ]

Don't hate the player, hate the game ...

(#211) milu111 válasza drmazsi (#210) üzenetére


milu111
csendes tag

Nova

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#212) Ghard válasza drmazsi (#210) üzenetére


Ghard
őstag

(#213) samitas válasza drmazsi (#210) üzenetére


samitas
csendes tag

U-launcher

(#214) Meggyi001 válasza drmazsi (#210) üzenetére

Nova Prime, megvettem, mert csak 125ft volt, néha akciós...De hát van vagy 200-300 launcher, abból igazán jó kb 50, nehéz választani :)

Na megyek írni...blogolni...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#215) samitas


samitas
csendes tag

Telefonszámok tárolása a gmail fiókban;előfordul nálatok is hogy eltűnnek telefonszámok?

(#216) milu111 válasza samitas (#215) üzenetére


milu111
csendes tag

Még egy androidos telónál sem tapasztaltam ilyet. Mi van beállítva a megjelenítendő névjegyeknél?

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#217) samitas válasza milu111 (#216) üzenetére


samitas
csendes tag

gmail.com

(#218) samitas válasza milu111 (#216) üzenetére


samitas
csendes tag

Számitógépen belépve a gmail fiókomba összes telefonszám megjelenik.Lehet hogy szinkronizálási gond?

[ Szerkesztve ]

(#219) milu111 válasza samitas (#218) üzenetére


milu111
csendes tag

Előfordulhat, de ha már a telóra szinkronizált akkor ott kell lennie, az nem tűnik el magától. Nézzed meg a fiókoknál a szinkronizálást (teljes listát)

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#220) samitas válasza milu111 (#219) üzenetére


samitas
csendes tag

Telefon többszöri szinkronozálása semmi.Számitógépen gmail fiók megnyitása,névjegy szerkesztése,becenév megadása és érdekes szinkronizálja. :Y Köszönöm hogy foglalkoztál velem. :R

(#221) woodlandarts


woodlandarts
tag

Tapasztallt szakiktól kérdezném meg hogy az Ulefone Touch 3 om kamarája meg egyezik a Powerben találhatóval és jól fotóz ? Valamint érdemes megvenni a Touch 3at 2550es akksival ? A Power jobb lenne de azt itthol nem tudom beszerezni külföldröl meg nincs tapasztalatom a remdelések terén . Köszi a választ .

(#222) Ghard válasza woodlandarts (#221) üzenetére


Ghard
őstag

Volt már a kameráról szó, ha visszaolvasol.
De itt van pár minta, a fókusz nem a legjobb. Ezt a bal oldalon látod a képeken.
Hogy ezt javítja majd a lassan érkező android 6, vagy a kamera hardveresen van elcseszve azt nem tudom.
[link]

(#223) woodlandarts válasza Ghard (#222) üzenetére


woodlandarts
tag

Köszi , át olvastam . Igazság szerint a Touch 3ra kérdeztem rá , hogy valaki használta e mert azt hamarabbegtudnám venni minnt a Powert . A fókusz tényleg nem az igazi , de a szinek kicsit jobbak a jelenlegi Cubot H1 telomnál . Ott a fekete szürke , és trükközni kell az elkészült képeken meg kiegészitö alkamazásokat kell használni hozzá . Jó tudom egyik telefon sem egy Samsung galaxy s7 de az meg iszonyat drága . Mindenesetre még várok a Touch3 al 1hónapot , hátha addig a Powerre betudok nevezni .

(#224) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

A Cubot H1 után ismét valami bivaly erős aksival megáldott telefont szeretnék magamnak.
Kérdésem lenne, hogy ezzel a Power-rel mennyi kijelzőidő hozható össze? :R

(#225) dlaj válasza dlaj (#224) üzenetére


dlaj
őstag

Közben találtam itt egy több mint 12 órás eredményt.
Ha valaki tudott jobbat elérni, ne tartsa magában!

(#226) Meggyi001 válasza dlaj (#224) üzenetére

Megközelítőleg, de függ a használati szokásoktól is. És azért ez sem lemeríthetetlen, csak nem rossz...Szóval a számításaim szerint:

• Átlagos felhasználóknál ki fog bírni 3-4 napot, 3-7 óra SOT-al
• Erősebb felhasználóknál 2-3 napot, 5-8 óra SOT-al
• Hardcore felhasználóknál 1-2 napot, 8-12 óra SOT-al

https://gamergep.hu/

(#227) Ghard válasza dlaj (#225) üzenetére


Ghard
őstag

Nem kizárt, hogy többet is el lehet érni, de csak akkor, ha szinte megállás nélkül nyomkodva van :)
Mivel telefonálásnál, készenlétben, zenehallgatásnál nincs kijelző, de merül a telefon.
Meggyi001 teljesen jól írta a SOT értékeket. Nálam napközben wifi mindig bekapcsolva, estére ki, de hálózat marad, néhány email, telefon, pár perc böngészés és így van 3-4 nap üzemidő 4-6 óra kijelzőidővel.

(#228) dlaj


dlaj
őstag

Ghard, Meggyi001,

Köszi mindkettőtöknek az alapos választ! :R

(#229) samitas válasza woodlandarts (#221) üzenetére


samitas
csendes tag

Fehérben elméletileg van raktáron Power.

(#230) Ricardo válasza dlaj (#225) üzenetére


Ricardo
félisten

Párom telefonján láttam 15-óra feletti kijelző időt is. Lefényképeztem (még új volt, nem tudtam a képernyő mentés gombkombinációt :U ), de nem találom a képet. ha meglesz felteszem.

Ezt olvasással érte el. Rengeteget olvas a mobilon.

(#231) Meggyi001 válasza Ricardo (#230) üzenetére

Az jól jönne, ha még ma meglenne :)

https://gamergep.hu/

(#232) dlaj válasza Ricardo (#230) üzenetére


dlaj
őstag

:C
A Cubot H1-em (5200 mAh) max 5 óra SOT tudott, pedig én is használtam rendesen, estére mindig töltőre kellett tenni. Viszont a topikjában több tulajdonosnak összejött a 14-15 óra SOT. Nyilván az enyém valamiért jócskán többet fogyasztott.

Most az uleFone Power és a Leagoo Shark 1 között vacillálok. A Shark-ban 6300 mAh aksi van. Elméletileg. Viszont ezek a képek elgondolkodtatóak:

Leagoo Shark 1 aku mérés, és egy másik felhasználó SOT ideje:

források: [link], [link]

(#233) Ghard


Ghard
őstag

Az ulefone sony akkukat használ a telefonokhoz, én ezért mertem megvenni.
A noname kínai akkukkal az a baj, hogy vagy kamu a mah, vagy fél év alatt elhasználódik.

(#234) dlaj válasza Ghard (#233) üzenetére


dlaj
őstag

Találtam egy mérést is hozzá. Tudom, hogy ezekre sem kell mérget venni, de ez legalább annyi amennyi.

(#235) xtend válasza woodlandarts (#221) üzenetére


xtend
senior tag

Szia! Nekem Be Touch 3 van (GB eu raktárból, Power-t nem találtam eu raktárból amikor vettem). Akksi: van amikor minden este töltöm, van amikor csak 2 naponta, nagyban függ a használattól, nem rosszabb az akku ideje a mai telefonok közt. Kamera: természetes fényben (mint általában) jó képeket csinál: [link]
GPS jó hamar talál jelet, pontos. Ami nem jó benn: nincs állapotjelző LED, én ezt nagyon hiányolom Note3 után és nem világítanak a alul a telón a gombok sem. Ami lehetne jobb: nem elég erős a rezgés, néha nem veszed észre, hogy rezeg a teló. Videó: átlagos, természetes fénynél ugye az is jobb a benti felvételeknél. Én úgy gondolom, hogy megéri az árát, ennyibe kéne kerülni minden ilyen kategóriájú telónak, nem 130.000-be!

(#236) Meggyi001

Na, asszem nagyjából kész van...most valahogy megpróbálom veletek megosztani előbb, mint ahogy kiraknák cikként. Hogy láthassátok. És persze ha hiba, elírás van benne, szóljatok lécci, javítom. Ember vagyok én is, tévedhetek..... Tegyem vajon ki sima blogként is? Azt linkeljem ide be? Ezen agyalok most....

https://gamergep.hu/

(#237) Meggyi001

Ebből nem láttok semmit gondolom:? [link]

Akko majd mingyá...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#238) drmazsi válasza Meggyi001 (#237) üzenetére


drmazsi
aktív tag

nem.. 404 error

Don't hate the player, hate the game ...

(#239) Meggyi001

Akko ittende: [link] ha hiba, elírás, javítás kell, szóljatok légyszíves....

https://gamergep.hu/

(#240) szaszab


szaszab
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom, apám mit csinált a telefonnal, de a tetejéről indulva az ujjammal, az első kb egy centit érzékeli, hogy hozzáérek, utána kb 2 centis sávban érzéketlen a kijelző. Fólia ugye gyárilag rajta volt. A fejlesztői eszközöknél be lehet kapcsolni, mutassa, hol értem a kijelzőhöz, és a fenn említett sávokban nem jelzi. Miután levettem a fóliát, megmaradt a probléma.
Mivel netről rendelt (dealsmachine) telefon, érdeklődnék, ilyenkor mi a teendő?

(#241) Meggyi001 válasza szaszab (#240) üzenetére

Meg kell nézni, hogy ahol vásároltad mit írnak a garanciára, mi a teendő. De valószínű az lesz, hogy fel kell add saját pénzen postán, jól becsomagolva, elsőbbségi, meg tértivevény, stb. Meg előtte fel kell velük vedd a kapcsolatot, hogy ez történt a telefonnal.

https://gamergep.hu/

(#242) milu111 válasza Meggyi001 (#239) üzenetére


milu111
csendes tag

Grat :R szépen összeszedett leírás. Ami még nagyon tecccik h nem szépíted, hanem bemutatod a hiányosságokat is.
Nem tudom kit érint, de az MX lejátszóhoz itt találhatóak az AC3 kodekek

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#243) Ricardo válasza Meggyi001 (#239) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó lett :K

(#244) woodlandarts válasza milu111 (#242) üzenetére


woodlandarts
tag

A VLC is jó és nem kell hozzá külön kodek :)

(#245) Meggyi001

Köszönöm szépen :)... A codec-et azért nem említettem, mert elvileg izé, tilos, jogi vita volt belőle....vagy mi....

Na, akkor a vlc-t még beleteszem...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#246) milu111 válasza Meggyi001 (#245) üzenetére


milu111
csendes tag

Bocsi, nem tudtam :) , de inkább ide a fórumba szántam, mert kínlódtam vele eleget a megszűnt kodek támogatás miatt. Nekem az MX jobban bejön (szerintem gyorsabb, gördülékenyebb).

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#247) Meggyi001 válasza milu111 (#246) üzenetére

Nekem is sokkal jobban bejön, régóta ezt használom, de azért beírom a vlct is, hogy legyen miből válogatni.

https://gamergep.hu/

(#248) dlaj válasza milu111 (#242) üzenetére


dlaj
őstag

Elég az AIO Pack-ot bemásólni a telefon gyökér mappába, és máris szépen viszi az MX Player az AC3-akat.

Meggyi001, Én a bejegyzéshez írtam pár mondatot.

(#249) Meggyi001 válasza dlaj (#248) üzenetére

Ja, láttam, és köszönöm.

https://gamergep.hu/

(#250) highness


highness
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A notification LED-ek valamiért nem jeleznek, amikor SMS, email, vagy mondjuk Facebook, vagy Viber üzenet érkezik, de elmulasztott hívás esetén sem. Töltéskor világít a piros, ha feltöltött akkor a zöld is, tehát fizikálisan jó. A beállításoknál van olyan menüpont, hogy Three-color light, ahol a 3 notifikációs led működését lehet beállítani, de csak MMS-re, elmulasztott hívásra van pipálandó, rész és töltésre. Próbáltam Light Managerrel is, de eddig sikertelenül. Tudnátok segíteni hogyan tudnám működésre bírni őket?
Előre is köszönöm a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.