Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Hawk02


Hawk02
tag

Nőtt a tárhely SharpSA segítségével. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#802) SharpSA válasza Hawk02 (#801) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, összejött elsőre. :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#803) Jank


Jank
tag

(#797).... ? :F

(#804) Meggyi001 válasza Jank (#803) üzenetére

Milyen launchert használsz? Próbáld meg Novával sztem. Asszem abban is vannak ilyen ficsörők, a moduloknál, talán...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#805) furedikornel


furedikornel
újonc

Sziasztok! A rom friss lett, de baj van a TWRP-vel. Azt írja rendben ment a Download, aztán amikor elindítom Recovery módban csak egy vibráló képernyő jön be. Mi lehet a baj? Előre is köszönöm! Üdv, Kornél

(#806) SharpSA válasza Jank (#797) üzenetére


SharpSA
veterán

Melyik launcherrel van ez?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#807) Meggyi001 válasza furedikornel (#805) üzenetére

Biztos jó twrp-t tettél rá? Rom frissítés után akkor gondolom újra raktad a recoveryt? Vagy otan frissített?

https://gamergep.hu/

(#808) Jank válasza SharpSA (#806) üzenetére


Jank
tag

Az Ulefon Power gyári állapotban van, a gyárilag telepített launcher fut... gondolom ez az egy van rajta. Még a 2.1 androidos emlékeim szerint amennyi új launcheri telepítettem annál sz@rabb lett a működés. Lehet, hogy ma már ez nerm így van, de nem mertem ezzel kísérletezni.
Elég egyszerű feladatnak gondoltam, de megállt a tudományom, pedig a munkámhoz szükséges lenne egy csoport tagjainak a gyorshívási lehetősége.
Ezért szeretnék segítséget a tapasztaltabbaktól. :)

(#809) Meggyi001 válasza Jank (#808) üzenetére

Hát akkor innen nagyon gyorsan rakjál fel valamit: [link], ajánlom a Nova Launchert. Sok esetben jó a gyári is, pl LG, de itt azért annyira nem jó sztem. Manapság már nagyon jó lancherek vannak. Szebben, jobban megy vele a telefon.

https://gamergep.hu/

(#810) SharpSA válasza Jank (#808) üzenetére


SharpSA
veterán

Jaja, igen, én is a Nova-t ajánlom, mindig azt használom.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#811) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#810) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Google asszisztens inditoval probaltad?

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#812) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#811) üzenetére


SharpSA
veterán

Mit? Nekem olyan nincs.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#813) furedikornel


furedikornel
újonc

A telefon tökéletesen működik. Indul és minden ok, de ha recovery módba akarok indítani, akkor jön be ez a villódzó képernyő. Tehát csak azzal van a baj. http://logout.hu/bejegyzes/meggyi001/ulefone_power_android_6_0_frissites_marshmallow_ap.html
Innen tettem fel mindent. :) Tehát innen jött. Egyébként előtte is már rootolva volt TRWP-vel és minden simán ment.
Szóval mi lehet a baj?

(#814) Norby86


Norby86
őstag

Fájdítjátok a szívemet ahogy nap mint nap olvasom milyen megelégedéssel használjátok ezt a készüléket. :D Mondom is nap mint nap magamnak hogy a fene megehetné hogy GB Eu raktára pont kifogyott és isten tudja mikor töltik fel. Néztem már egy rakás weboldalt, de legtöbb kínából szállít, etotalk-al kapcsolatban meg még mindig nem tudom hogy az a tax free sipping szállítás, az mennyire tax free. Mert ha valóban az, akkor onnan 47-be meglenne. De ha megvámolják mégis...akkor ráfizetnék,mert 52-be meg tudna egy srác behozni, csak hát az már nem 46-47 amennyiért GB-ről rendelve megkaptam volna. :(
Mondták is páran, miért nem veszek Verne Thort...megmondtam hogy nekem kell az a 6000Mah akku meg a távnyomó és tetszik hogy ennyien itt jókat irtok a telefonról. :)) Szóval maradok ennél a telefonnál, csak győzzem kivárni mire a kezembe kerül. :(

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#815) HuaweiU8500 válasza SharpSA (#812) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Bocs, Jank szaktarsra gondoltam..

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#816) Meggyi001 válasza furedikornel (#813) üzenetére

Próbálj meg a needrom/ulefone power oldalról egy másik twrp recoveryt leszedni, van ott egy pár azt hiszem. És azt flesseld újra, aztán próba.Hátha megjavul.

https://gamergep.hu/

(#817) Bernath válasza Norby86 (#814) üzenetére


Bernath
tag

Én már megrendeltem Etotalk-tól fehéret,most kaptam a választ,hogy sajna a gyártótól sem tudják beszerezni a fehéret... :( így maradt a kék számomra,de a fa hátlapos is még elérhető. A összeg így alakul:

---------
Sub-Total :
$153.99
Tax free shipping (To HU):
$19.99
Grand Total:
$173.98

Elvileg vám s adó mentes,s 7-14 nap az átfutási ideje.Kézbe vétel után tudok biztosat mondani! :)
Itt a levél amit kaptam:
The factory just inform us that uleFone Power for white color is not available now.
To avoid any delay, do you mind change to dark blue or wooden color ?
Look forward to your advice, thanks

Bernath

(#818) HuaweiU8500 válasza Bernath (#817) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ha fát veszel simán upgradelheted fehérre egy hátlappal, sztem egyébként egyformák...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#819) Hawk02 válasza Norby86 (#814) üzenetére


Hawk02
tag

Itt van ismét,de csak kék szinben.Német raktárból.
http://www.tinydeal.com/ulefone-power-55-fhd-mtk6753-octa-core-64-bit-android-51-4g-phone-p-159964.html

(#820) Norby86 válasza Bernath (#817) üzenetére


Norby86
őstag

Közben beszéltem másik emberrel aki rendelt már innen, de neki is még szállítás alatt van a dolog, nem tud arról mit mondani hogy valóban adó mentes e a rendelés. :( Azt írta hogy kínából adják fel SF airmal-el. Most szivem szerint megrendelném onnan és már örömmel várnám, csak mi van ha kamu ez az egész és majd ilyen pár dolláros áfa visszatérítéssel kiszúrják az ember szemét? Meg nem tudom ők intézik az adózást akkor, vagy én? Adó törvények szerint tudtommal a célországban kell mindig az áfát megfizetni, így ők előre ezt nem tudják le rendezni kínában. Viszont ha tényleg áfa mentes akkor ennyiért megérné onnan rendelni.
Meg aztán ha kifogy itt is a fa hátlapos, megüt a guta.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#821) Norby86 válasza Hawk02 (#819) üzenetére


Norby86
őstag

Nem lenne rossz ha fehér vagy fa hátlapos lenne nekik. De végülis legrosszabb esetben ez sem rossz. Igaz erre egy fa hátlap megint majdnem 10 dollár, ami 2800 ft..az már 51 ezer ft lenne, 52-ért tudnának 1 év magyar garival nekem.

Szóval első helyen most az etotalk van, nagyon jó lenne megtudni hogy tényleg adó mentesen küldik e.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#822) SharpSA válasza Norby86 (#821) üzenetére


SharpSA
veterán

A PureMobile-nál van 5db fa hátlapos... De ott meg az ára nem fog tetszeni...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#823) Norby86 válasza SharpSA (#822) üzenetére


Norby86
őstag

Azt láttam, de az nekem már horror ár. :) Legrosszabb esetben még ott a magyar garis 52-ért fa hátlapos. De elsősorban minél olcsóbban szeretném megúszni a vásárlást.

-Norbi-

(#824) Hawk02


Hawk02
tag

Te tudod,hogy mit csinálsz,de miért nem jó Neked 48eFt-ért.Németországból itt lenne 1 hét alatt.Nem tetszik a hátulja,akkor is tudsz rendelni rá később hátlapot.

[ Szerkesztve ]

(#825) Jank


Jank
tag

Esetleg valakinek hasonló problémája van mint (#792) és (#808) hozzászólásokban leírtak a megoldás a következő: "Beállítások- alkalmazások-engedélyek" itt nem található gyors hívó modul, így nem is lehet jogosultságot adni neki. Végig néztem a felsorolt lehetőségeket, és arra gondoltam, hogy lehet, hogy a launcher
nem rendelkezik a szükséges engedélyekkel. Így is volt , megkapta a "telefon"- ra vonatkozó engedélyt.... és minden nagyszerűen működni kezdett. :C

(#826) SharpSA válasza Jank (#825) üzenetére


SharpSA
veterán

No akkor ezt jól megtanultad. Annak a programnak kell adni az engedélyt, amelyikből indul a művelet. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#827) Bernath válasza Norby86 (#820) üzenetére


Bernath
tag

Amennyiben őket választod,tudok adni kupont a vásárláshoz :)

Bernath

(#828) HuaweiU8500 válasza Norby86 (#821) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

[link]

Ez 53 és fehér...de eu raktár, de ez is elfogyott... :DD

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#829) Norby86 válasza Bernath (#827) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi az ajánlatot. :) Nem a 10 usd kuponra gondoltál? Mert azt már tudtam én is. :)
Ma ismét beszéltem a supportal levélben és azt írták vissza hogy a paypal számlára utalnák vissza az adó összegét utólag. Magyarul ugyanúgy vámolni fogják elvileg az innen rendelt cuccokat is, csak ők utólag vissza fizetik az adó összegét. Rendes tőlük, csak ehhez a paypal fióknál regisztrálni kell úgy a bankkártyát hogy a saját számlámra át tudjam utána átutalni az összeget a fiókomból. Ennek a díja azt hiszem 1500 Ft lett volna még pluszban. Végülis nem mertem kockáztatni, meg nem is tudtam volna még a vámot is kifizetni úgy sem ha azt utána vissza kapom lehet egy hónap múlva (amilyen gyorsan szoktak refundolni ezek a kínaiak). Szóval egy sráctól aki itt a Ph-n tag, ő tudott végül 52-be postával ilyen telefont, és inkább így veszem meg, mert így tuti hogy nincs áfa rám nézve amit meg kéne fizetnem.

-Norbi-

(#830) Norby86 válasza HuaweiU8500 (#828) üzenetére


Norby86
őstag

:D Köszi, rendes tőled hogy így utána néztél. Sajnos hogy mire oda jutottam hogy elhatároztam magam a készülékvásárlás mellett, mindenhol elfogyott. :(( De nem baj, már intéződik a dolog ahogy írtam is, reményeim szerint 3 hét múlva legkésőbb már boldog tulajdonosa leszek a készüléknek. :)
Szerintem 52-t még megért, vámmal trükközni meg nem érte volna meg ekkora összegnél, mert ott sem hülyék dolgoznak.

-Norbi-

(#831) Norby86 válasza Hawk02 (#824) üzenetére


Norby86
őstag

Igazából nem csak a hátlap a fontos nekem, mindenképp fehér előlaposat is akartam, és úgy hátulra fa hátlapot. (Ilyen a wooden) Ha rendeltem volna a feketére egy fa hátlapot akkor is +3000 a hátlap hozzá és a 48-ból rögtön 51 lett volna. Így meg most 52-be rendeltettem be és már intéződik a telefon. :) Csak már legyen a kezeim között! Remélem 1-2 évig nem kell telefon vásárláson gondolkodnom,mert megszeretem.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#832) milu111


milu111
csendes tag

Hali, ma mutatták nekem, nem tudom h ismeritek-e.
Az értesítési sávon - amikor lehúzod - nagyon hosszan kell nyomni (15-20sec) a beállítás ikont (fogaskerék) és megjelenik az ikon mellett egy villáskulcs és kapsz egy új menüt pontot a beállításokba: "Kezelőfelület-hangoló". Elvileg ez a 6os android-ban van. Itt áttudod rendezni a csempéket és minimálisan állíthatod az értesítési sávot, újra indítás után is megmarad.

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#833) Meggyi001 válasza milu111 (#832) üzenetére

Nekem nem működik, de én amúgy is a Gravity Box-al szabom személyre a csempéket.De azért megnéztem volna.

https://gamergep.hu/

(#834) milu111 válasza Meggyi001 (#833) üzenetére


milu111
csendes tag

folyamatosan nyomjad kb 20sec, amikor elengeded akkor dob notit róla, most kapcsoltam ki és vissza :)

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#835) Meggyi001 válasza milu111 (#834) üzenetére

Hát fél 6-tól nyomon már folyamatosan, azt mégse jó :) Viszont ha rányomok az akku százalékra, akkor egyből előugrik az akku stat.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#836) whisky71 válasza Meggyi001 (#835) üzenetére


whisky71
tag

Ott van a System Settings-ben is, az utolsó, az About phone alatt. Nem kell hozzá 20 sec. :) Egyébként most jött egy újabb frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#837) Meggyi001 válasza whisky71 (#836) üzenetére

Na adjatok csak róla screenshotot, hogy hol van. Nem találom bakker :)

https://gamergep.hu/

(#838) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

A 6.0-as tulajokat kerdezem, h mennyi a szabad RAM? Az 5.1en nekem, ha becsukok mindent kb 2GB.
Néztem a 6.0n ott 800MB volt...
Koszi

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#839) SharpSA válasza Meggyi001 (#837) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem sem működik, talán az xposed miatt...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#840) Meggyi001 válasza HuaweiU8500 (#838) üzenetére

600-800 (37 alkalmazás fut), de nem érdemes ezzel foglalkozni nagyon, ha kell neki memória, csinál magának. Ez a dolga, hogy legyenek benne dolgok.

(#839) SharpSA: Igen, erre már én is gondoltam :K

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#841) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#838) üzenetére


SharpSA
veterán

6.0-n több mint 1,5GB szabad attól függően, hogy mik vannak telepítve és mik futnak a háttérben.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#842) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Koszi

Mondjuk jobbra számítottam...

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#843) whisky71 válasza Meggyi001 (#837) üzenetére


whisky71
tag

(#844) whisky71 válasza HuaweiU8500 (#842) üzenetére


whisky71
tag

Kevés?

(#845) SharpSA válasza HuaweiU8500 (#842) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem értem én ezt az üres memória dolgot. Ha üres, akkor minek van? Az a dolga, hogy dolgozzon...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#846) SharpSA válasza whisky71 (#843) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez 6.0? Nálam ilyen nincs. Valamit telepítettél, amitől odakerült az a menüpont?
Nálad root van? Vagy teljesen gyári állapot?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#847) whisky71 válasza SharpSA (#846) üzenetére


whisky71
tag

Gyári 6.0, no root, OTA frissítéseket telepítettem csak.

(#848) milu111 válasza SharpSA (#846) üzenetére


milu111
csendes tag

ez elvileg a 6os android alap "titkos" felszereltsége

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#849) SharpSA válasza whisky71 (#847) üzenetére


SharpSA
veterán

Na és mik vannak benne pontosan? Tudsz berakni róla képernyőképeket?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#850) Meggyi001 válasza whisky71 (#843) üzenetére

Jaja ez nekem sincs, érdekes....biztos a root vagy az ota frissítés hiánya miatt nincs. Vagy az xposed.

https://gamergep.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.