Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) szaszab válasza Crytek (#50) üzenetére


szaszab
aktív tag

Személy szerint nem ismerem, csak az internetek hatalmát tudom előhozni. Szállítással kapcsolatban itt tudsz utánaolvasni. 12 hónap gari jár.
Maga a bolt pedig az arukereso.hu oldalon 93 darab 5 csillagos és 7 darab 4 csillagos értékeléssel rendelkezik (ennél rosszabbaat nem kapott). Ezt döntsd el magad, mennyire reális... :D

[ Szerkesztve ]

(#52) 74panzer


74panzer
csendes tag

Én is gondolkodok rajta gondolom normàl használattal simán 4-5 napot elevickél.

(#53) 74panzer


74panzer
csendes tag

Elég meggyőző.https://www.youtube.com/watch?v=1nKA7rNOPI4

(#54) Ricardo válasza Ghard (#45) üzenetére


Ricardo
félisten

Ghard: Te honnan rendelted?

(#55) szaszab válasza Ricardo (#54) üzenetére


szaszab
aktív tag

A dealsmachine.com-ról. Ahogyan a 12. hozzászólásban írta is ;)

szerk.: na... nekem meg ma jött update a szállítással kapcsolatban. Ma reggel elindult a bAlgáktól a telefon kishazánkba. Remélem, péntekre ideér :D

[ Szerkesztve ]

(#56) Ricardo válasza szaszab (#55) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezen átsiklottam :B

[ Szerkesztve ]

(#57) Ghard válasza Crytek (#47) üzenetére


Ghard
őstag

Amik problémák előjöttek azt mind leírtam. Talán a kamerával kapcsolatban annyi, hogy ha nem közelre, hanem távolra fotózok, akkor nem lehet normálisan belőni a fókuszt.
Automatán a kép bal része homályos lesz (függőleges helyzetben a kép teteje), ha manuálisan oda fókuszálok, akkor meg a másik oldalon nem lesz teljesen éles. Vagy 5-6 kamera appot próbáltam, ugyan ez volt mindegyikkel.
A gps pontos,nem dobál, de még "csak" autóban próbáltam. Talán holnap jut időm ingress-re, ennél kiderül milyen pontos :)

[ Szerkesztve ]

(#58) koppasz1986 válasza Skyner (#34) üzenetére


koppasz1986
tag

http://www.antelife.com/spain-warehouse-ulefone-power-6050mah-mtk6753-1-3ghz-octa-core-5-5-inch-2-5d-corning-gorilla-glass-3-fhd-screen-android-5-1-4g-lte-smartphone-black.html

(#59) uzsz


uzsz
senior tag

Az összeaszereles jo.
A szoftver elmegy de lenne meg mit csiszolni rajta, Arrol nem is beszelve, hogy egy 64bit- es hardverre 32Bit - es ROM ot rakni, hat nem is tudom.
A kamera az elmegy kategoria, de az ugyan igy 13MP- es HUAWEI P8 - am kameraja fenyevekkel van elötte.
Erzesem szerint a jatekok, programok töltesi ideje nagyon hosszu. (Jatszani mondjuk van mas)
A 3,5 ös csatlakozorol több helyen olvastam, azza nekem kivetelesen epp semmi gondom nincs.
A kijelzö automatikus fenyerö szabajozasa sem az igazi.
A Hatlapon levö hangszoro szanalmas es nagyon könnyü ugy eltakarni hogy alig hallhato legyen, ha csörög a telefon. Peldaul siman leteszed az asztalra.
Vannak alkalmazasok amiket nem szeret, el sem indulnak vagy nem települnek.

Ezektöl a hibaktol eltekintve jo kis telefon, föleg ha valaki meg tudja szerezni max 130dollarert, többet nem er.
Nekem sajna 190-ben volt.
Akkor inkabb az Elefone P9000 - et ajanlanam abban a kategoriaban,

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#60) jimmy5 válasza uzsz (#59) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Ennyire gatya lenne ?

Most nagyon eltántorítottál a vásárlástól.

Akku meddig bírja wifivel ? (ez vonzana jobban)

Az Elefone P9000 260 dodó körül van és még nem kapható csak pre-sell

[ Szerkesztve ]

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#61) szaszab válasza uzsz (#59) üzenetére


szaszab
aktív tag

"Arrol nem is beszelve, hogy egy 64bit- es hardverre 32Bit - es ROM ot rakni, hat nem is tudom."
A Lenovo P70-em is 64 bites, mégis 32 bites ROM futik rajta gyárilag. A gyárit lecseréltem 64 bitesre, és nem igazán tapasztalok gyorsulást. (Mit kellene tapasztalnom? :))

"A kamera az elmegy kategoria, de az ugyan igy 13MP- es HUAWEI P8 - am kameraja fenyevekkel van elötte."
A P70 kamerájánál még ez is jobb. Sz'al minden viszonyítás kérdése. :D

"Erzesem szerint a jatekok, programok töltesi ideje nagyon hosszu."
Miket próbáltál? Nekem nem volt ilyen gondom. De nyilván, kinek milyen elvárásai vannak. Előre jelezném, hogy nagyon ritkán játszom. (Értsd: nem tudom, mi az elvárt.) Akkor is inkább egy egyszerű sudoku, mint cpu forraló dolgok, tehát nem tudom, mi a "menő" játék mostanában. (Illetve tableten a Hearthstone, de azt is heti 2x kb...) Az alábbi játékokat felraktam teszt gyanánt az uleFone-ra, majdan megvártam, míg letöltik az összes frissítést, rebootoltam a telefont, és úgy indítottam el őket. Az alábbi értékek a játék ikonjára bökésétől a menübe jutásig eltelt idő.
Need for Speed No Limits: 51 mp. (A loading kör töltés közben lag-olt. Két pálya közötti töltésnél viszont már nem.) 6. szintig jutottam, miután töröltem a játékot. Gyakorlatilag nem mondanám, hogy lassú. De persze kinek mi...
Dungeon Hunter 5: 39 mp. Nem tapasztaltam problémát, lag-ot.

"A 3,5 ös csatlakozorol több helyen olvastam, azza nekem kivetelesen epp semmi gondom nincs."
Nekem szépen bepattant a helyére, de ha forgattam, picit szorult. A Sony MDR-EX650AP és a Panasonic RP-HT265 is egyaránt így járt. Inkább nem erőltettem. A gyári headset-et bedugtam, az szorulásmentesen, de némi természetes ellenállással, szépen forgott.

"A kijelzö automatikus fenyerö szabajozasa sem az igazi."
Szótő: szabáLY. Mindegy, nem grammar nazi-skodok. :)
A P70-nek sem volt az igazi a gyári ROM-okkal. A MIUI-val már sokkal jobb, de néha azzal is megőrül, pl félhomályban. Ennek az automata fényerőszabályzója nagyjából ugyanaz pepitában, mint a P70-nek gyári ROM-mal.

"A Hatlapon levö hangszoro szanalmas es nagyon könnyü ugy eltakarni hogy alig hallhato legyen, ha csörög a telefon. Peldaul siman leteszed az asztalra."
99%-ban csak vibrát használok. Nálam a telefon default csengőhangmentes. De délelőtt megnézem...

"Vannak alkalmazasok amiket nem szeret, el sem indulnak vagy nem települnek."
Példa nélkül ez egy légből kapott vádaskodás... (Avagy messziről jött ember azt mond, amit akar.) Nem azt mondom, hogy nem adok a szavadra, csupán azt, hogy mondj egy-két példát, hogy kipróbálhassam...

Konklúzióként a Junkies: Mese c. nótájának a refrénje jut eszembe:
"Minden nőnél van jobb nő
Minden bajnok legyőzhető
Minden hiány pótolható." :D

Szóval én megkérdeztem apámat, hogy ráfizetéssel kellene-e neki az uleFone helyett a P70-em. Jót röhögött. :D
A telefont ma 4 körül kaptam kézhez. Beállítottam apám kénye-kedve szerint, nyomkodtam, stb. 3 óra 50 perc screen time mellett merült 92%-ról 56-ra. A dobozából kivettem, nem töltöttem rá.
Nincs rajta sok app (default: gmail, google maps. Utólag telepített: viber, waze, google fotók, chrome, Aqua mail. ééééés ennyi, más nem is fog kelleni a jövőben sem neki :D)

A GPS-t holnap próbáljuk ki, amint belekerült az ő SIM kártyája...

A telefon nyelvét magyarra állítottam, ettől függetlenül itt-ott még előfordulnak vicces fordítások (pl. az update-erben, mintha google translate nyomait véltem felfedezni), de még angolul hagyott menüelemek is. Pl.:
- a led beállításai
- gesztusvezérlés
- smart somatosensory.
A többi mind-mind magyar.
Feel the power.
Unzipping.

Én 167,99 USD-ért vettem apámnak + 4,36 USD insurance (összesen 171,35 USD). A bankom ezt az akkori árfolyamon 49.625 HUF-nak könyvelte el (289,61 HUF/1USD)... Szerintem teljesen korrekt ár érte. Így első ránézésre.

[ Szerkesztve ]

(#62) witya83


witya83
csendes tag

Hello.
Ha jól látom az alsó gombok nem világítanak vagy sötétben van egy kis halvány világitás?
Várom a gps tesztet is.
A wifiről mondalák valamit mennyire erős, van olyan mint egy samsungban 2,4/5 Ghz is?

(#63) 74panzer


74panzer
csendes tag

Szia Szaszab.
A rezgés mennyire erős,munka közben esélyem sincs a csengőhangot meghallani mostani telefonom (coolpad f1)elég halovány.

(#64) Ghard válasza uzsz (#59) üzenetére


Ghard
őstag

"Arrol nem is beszelve, hogy egy 64bit- es hardverre 32Bit - es ROM ot rakni, hat nem is tudom."

Pontosan, nem is tudod. :)

"HUAWEI P8,Elefone P9000"

Ha nem tűnt volna fel, ezekben fele akkora akku van, mint az uleFoneban. Mellesleg 40 dolcsival drágábbak is ha a legolcsóbb kínai boltokat nézem.

A fényerővel nem tudom mi a gond, ahogy a játékok töltésével sem. Egyikkel sincs problémám.
Az asphalt 8 akad az tény, mert nem megy a gpu gyorsítás.
A hátlapi hangszóró a többi telefon 90%-ában ugyan így elnémul ha leteszed. Ha annyira fontos neked, miért nem néztél legalább 1 képet a telóról vásárlás előtt? Ott a HTC boomsounddal, ennél nem némul el ha leteszed az asztalra. De lehet, hogy ez sem 170 dolláros móka. :)

Felesleges ragozni, akit nem érdekel az akku, az talál millió másik alternatívát, jobb kamerával, kijelzővel, hangszóróval stb.

"Vannak alkalmazasok amiket nem szeret, el sem indulnak vagy nem települnek."
Mondj egy példát. Én még egyel sem találkoztam ami ne működött volna.

(#65) szaszab válasza witya83 (#62) üzenetére


szaszab
aktív tag

Gombok: Nem rémlik, hogy a két szélső gombnak lett volna világítása. Mivel 90%-ban eltaláltam őket "érzésre", így eszembe sem jutott a beállítások között keresni lehetőséget ezek ki-/bekapcsolására.

GPS: Beállítottuk ma a Waze-t is apám SIM kártyájával, fb accjával. Nagyon gyorsan talált jelet.

Wi-Fi: a lakás legtávolabbi sarkában, ahol a P70-em már nem látta a routert, az uleFone még-még pislákolt, és tudtam netezni. (nem volt benne sim, tehát mobil net kilőve) Viszont a tabletem pl. picit ennél is erősebben fogja a jelet, stabilabb. Ahogy a főnököm mondaná: a gyenge közepestől picit jobb. A telefon már apámnál van, az 5GHz-es kérdésre nem tudok felelni.

@74panzer
Csengőhang: végigpöttyögtem a telefon gyári csengőhang lehetőségeit, és elég zajos tud lenni max hangerőn. De sajnos amit @uzsz írt, jogos. Ha a hátlapon fekszik a telefon, akkor az alatta lévő tárgy csúnyán elzárja a hátlapon lévő hangszórónyílásokat, ami nagyon sokat tompít. Azt mondanám, a hangerő 70%-a elvész. De amikor ráraktam az asztali tartóra, aminek a hátlapja egy keret, ergo nem takarja el semmi a hangszóró nyílásokat, akkor nem volt ilyen gond.
Járt hozzá egy átlátszó, szilikon hátlap. Nem bontottam ki, nem tudom, lyukacsos-e a hangszóróknál. Ha nem, akkor nyilván elgondolkodtató, érdemes-e használni. :D
De melyik hátlapi hangszórós telefon nem produkál ilyet, ilyen körülmények között? :P

@Ghard:
Nem a fényerővel van a baj. Hanem az automata fényerőszabályzóval. Pl. ha közvetlenül fölöttem a plafonról rávilágít a lámpa, akkor nagyon visszaveszi a fényerőt. Félhomályban pedig össze-vissza ugrált, nem találta a helyes fényerőt. Nekem legalábbis...

(#66) witya83 válasza szaszab (#65) üzenetére


witya83
csendes tag

A GPS ok hogy gyorsan talál jelet, de tartja is és pontos is?

[ Szerkesztve ]

(#67) 74panzer


74panzer
csendes tag

Szaszab. Köszi a választ de igazándiból arra lennék kívàncsi,hogy ha a telefon a zsebedben van jól érezhető a rezgés ha hívnak? Előre is köszi.

(#68) Ghard


Ghard
őstag

A szélső gomboknak nincs külön világítása, de halványan látszanak (1-1 pötty), a középső gomb fénye átlátszik rajtuk. Ezen a videón 6. perctől mutatja a csávó [link]
A tok persze hogy vágott a hangszórónál hátul, de csak ott ahol a hangszóró van, nem teljes szélességben ahol lyukacsos a telefon. [link]

(#69) Ghard


Ghard
őstag

Az automata fényerő nálam jó, nem ugrál.
A gps-el nem volt probléma eddig, google maps-al kb 1 órás úton mentem vidékről Kaposvárra, végig volt jel.
Ha farmerben vagy más nadrágban van a telefon, ahol valamennyire lábhoz feszül, akkor lehet érezni a rezgést. Melegítőben vagy lazább nadrágban meg egyáltalán nem. Nem valami erősen rezeg, inkább magas gyors rezgése van.

(#70) 74panzer válasza Ghard (#69) üzenetére


74panzer
csendes tag

Köszönom!

(#71) Ghard válasza Ghard (#57) üzenetére


Ghard
őstag

Az ingress-es gps teszt is megvolt.
Pontos, nem dobál és lezárt képernyő feloldás után 2-3 másodperc alatt visszaáll a jel.

(#72) Meggyi001

Szevasztok, rendeltem 3 napja egy ilyet a pure-től, kíváncsi vagyok hány nap alatt jön meg. Érdekes ez a beégés dolog, remélem hogy mindig el fog tűnni, és nem lesz totál beégés pár hónap után, bár annyit úgysem lesz rajta egy kép vagy akármi....na , majd meglátjuk.....szóval helló mindenki majd jövök :)

https://gamergep.hu/

(#73) witya83 válasza Meggyi001 (#72) üzenetére


witya83
csendes tag

Már alig várom a teszteket :))

(#74) Ghard válasza Meggyi001 (#72) üzenetére


Ghard
őstag

Nem úgy ég be, mint a régi plazmák :)
Ennél nem maradandó az a hely, ahol beég, inkább csak túl lassan reagál a változásra.
3-4 perc kikapcsolt kijelzővel teljesen el is tűnik.
Én is azt hittem, hogy elég zavaró lesz, de fel sem tűnik a napi használat során.

(#75) Meggyi001 válasza Ghard (#74) üzenetére

Köszi :)

https://gamergep.hu/

(#76) 74panzer


74panzer
csendes tag

Úgy tűnik én is beruházok 1-re.

(#77) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Hali

Aki a Spemall-tól akar rendelni ilyen telót
annak március 10ig kell várni. Akkor lesz raktáron.
Most beszéltem velük.

Üdv

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#78) Ghard válasza jimmy5 (#77) üzenetére


Ghard
őstag

A hivatalos blogon írták, hogy a kínai újév miatt volt kimaradás, de már dolgoznak ezerrel :)
http://blog.ulefone.com/annoucement-about-uleofone-power-production/

(#79) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok !

A Power és a Xiaomi Redmi 3 Pro(Snapdragon 650) 3/32 gb között jár az agyam.
nem tudok dönteni. :))))))

Hogy bírja a gyűrődést az akku ???

köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#80) Meggyi001 válasza jimmy5 (#79) üzenetére

A redmi sokkal gyorsabb, de nem tudja a 800 mh-z (4G) ha jól látom. 4G FDD-LTE (1800/2100MHz) & TDD-LTE (2600MHz) Akkuban a power jobb.

https://gamergep.hu/

(#81) witya83


witya83
csendes tag

Sziasztok.
Mondanátok pár szót a teló beszéd hangszórójáról és a külső hangzásról.
Elég zajos helyen dolgozok úgy hogy nekem ez is döntő kérdés lenne.
A videós teszteken elég jónak tűnik a külsö hangszóró, még mintha baszust is lehetne hallani.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#82) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Amúgy tényleg 32 bites Lollipop van rajta ???

most láttam egy videóba

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#83) Ghard válasza witya83 (#81) üzenetére


Ghard
őstag

A beszédhangszóró nem túl hangos max hangerőn sem más telefonokhoz viszonyítva. Hallani jól lehet de persze attól függ mi a zajos környezet.
A hátsó hangszóró viszont ordít maxon, ennek van hangereje bőven.
Hang minősége szerintem átlagos, nagyobb hangerőn sem torzít nagyon. ViPER4Android-dal lehet ezeket a mini hangszórókat javítani elég jól, de root kell hozzá.

(#82) jimmy5
Tényleg 32 bites lolli van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#84) xtend válasza Ghard (#83) üzenetére


xtend
senior tag

"A beszédhangszóró nem túl hangos max hangerőn sem más telefonokhoz viszonyítva." - nekem Ulefone Be Touch 3 van, az asszonynak Ulefone Paris és néha megsüketülök amikor maxra van állítva a beszédhangszoró, nagyon hangos tud lenni éles hangokkal, pedig CNC üzemben dolgozom.....bár mint írtam ezek egyik sem Power bár Ulefone....szvsz ez is olyan, hogy kinek mi a hangos :)

(#85) Ghard válasza xtend (#84) üzenetére


Ghard
őstag

Ez biztos nem olyan hangos :N

(#86) Meggyi001

Ahogy Ghard mondja lehet rajta állítani root-tal, meg ezzel is:[link]

https://gamergep.hu/

(#87) Meggyi001

Ezt írta ma a pure, megölöm őket asszem :)

Kérjük, válaszoljon erre a levélre, ha bármilyen kérdése van.

Megjegyzés:
Kedves Ügyfelünk!

Sajnos az Ulefone Power okostelefon szállításával késik a beszállítónk.
A Gyártó nehezen tudja teljesíteni a nagykereskedések felé az igényeket a nagy érdeklődésre való tekintettel.

Amint kapunk értesítést a szállítás pontos idejéről jelezni fogjuk Ön felé.

Amennyiben le szeretné mondani a rendelését kérem, hogy jelezze felénk!

Szíves elnézésüket és türelmüket kérjük a szállítási idő megnövekedéséért!

Üdvözlettel:

Vikár Dániel
PureMobile.hu Kft.
1094 Budapest, Páva utca 8.
Mobil: +36 70 677 3350
E-mail: vikar.daniel@puremobile.hu
Web: www.puremobile.hu

Remélem azért pár héten belül megjön :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#88) jimmy5 válasza Meggyi001 (#87) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Én ezért nem rendeltem meg a múlthéten.
Felhívtam őket múlthéten azt mondták hogy ma jön szállítmány belőle.

Gondoltam magamba várok szerdáig(máig) és rájuk csörgök hogy meg jött e.
Mondták is bizony hogy nuku teló.
Majd 2-3 hét múlva.

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#89) Vanguard71 válasza jimmy5 (#60) üzenetére


Vanguard71
csendes tag

Szerintem nyugodtan megvehető a készülék.
Egy hete kaptam meg, kicsit lassan ért ide mert Hollandiában majdnem három hetet parkolt.
A vámon nem csúszott át, így jóval többe van. (kb 65000 forint)

Nekem szempont volt az erős akku, ez be is vált, úgy néz ki, hogy erős használat mellett is legalább három napot bír.
Előttem többen írták a fényképezőt, azt kell mondanom, hogy igaz. Lehetne jobb is.
A beszélgetés közbeni hang picit halk, de a csengés az elegendő.
A készülék gyors, a wifi erős, a gps pillanatok alatt talál jelet.
A kijelző tényleg szép, a fényerő tökéletes.
Az öt és fél hüvelyk nekem picit nagy bizonyos helyzetekben kényelmetlen kezelni, elég lenne az ötös is.
Az erős akkumulátornak ára van, picit súlyos a darab. :-D

Összességében azt mondanám, hogy ár-érték arányban jó vétel volt, nem bántam meg.

(#90) Meggyi001

Jó lenne már ha az enyém is megjönne, mert már kivan a tök.öm :)

https://gamergep.hu/

(#91) Vanguard71 válasza Vanguard71 (#89) üzenetére


Vanguard71
csendes tag

Nos, változott a helyzet.

Most b@sztam földhöz.
Eddig minden rendben volt, de hétvégén eljátszotta, hogy néma maradt hívásoknál.
A kapcsolathoz beállítottam a csengőhangot egy darabig minden rendben, de aztán csak úgy magától visszaállt az alapértelmezett hangra és onnantól nincs csörgés.
Ahol nem volt beállítva az alaptól eltérő hang, ott nem volt gond.

Egyszerűen elfelejti a beállításokat. Többet is. Alapértelmezett mentés helye: sd kártya. Ameddig nem gondolja azt, hogy visszaáll telefon memóriára.
A képernyő koppintásos ébresztését simán elfelejti, néha napjában háromszor is.

Ennyit erről, kipróbáltam, ennyit megkockáztattam. Nem jött be.

(#92) Meggyi001 válasza Vanguard71 (#91) üzenetére

Nekem már több telefonnal is volt ilyen hogy elfelejtette a beállításokat.

https://gamergep.hu/

(#93) szaszab válasza Vanguard71 (#91) üzenetére


szaszab
aktív tag

Lőjetek le, ha rosszul tudom, de ez Android betegség, nem a telefoné. Az SD kártyára mentés miatt történik. Van, amikor a boot során előbb tölti be, hogy az SD kártyáról használjon adatokat, de még nem mountolta azt.... Így nincs honnan. Néha pedig szimplán, működés közben un- és remountolgatja az SD kártyát. Erről természetesen nem értesít.
Ezt én még nem tapasztaltam, csak ismerősök mondták, hogy ez létezik, van ilyen.
Szóval, próbáld ki azt, hogy semmilyen beállítást nem mentesz az SD kártyára. Szóval ha így működik, akkor tádá! Mondjuk én könnyen beszélek... Az SD kártyán csak zenéket és hangoskönyveket tárolok, meg a fotókat menti oda, amiket a telefonnal készítek. Ez utóbbiakat szinkronizálás után 2-3 naponta törölni szoktam, kézzel. :)

Sz'al nem kell egyből enrage-elni és szidni valamit. :P Igen, ez egy "korlát". Lehet, hogy más telefonok nem csinálnak ilyet, vagy még nem tapasztaltad, de ez van. Vagy együtt élsz vele és elfogadod, vagy váltasz. ;)

(#94) GeryGreyhoun válasza jimmy5 (#41) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Az én THL 5000-esem is hamar talált GPS jelet, de hamar el is dobta :)

Nekem elvileg ma jön meg a Power, délután meg pont meg kell tennem egy Budapest - Hatvan távot, úgyhogy lesz alkalmam tesztelni.

tomanovicsgergely.hu

(#95) Vanguard71 válasza szaszab (#93) üzenetére


Vanguard71
csendes tag

Sajnos, eddig nem találkoztam a problémával.
Egyébként nem szidtam csak megváltozott a véleményem. Az első, kiváló tapasztalatok után ez a hiba eléggé lelombozott. Számomra megbízhatatlanná vált mivel nem tudtam, hogy mikor némul meg legközelebb.
Ha ez a problémám nem lett volna, akkor továbbra is fenntartanám, hogy jó ár-érték arányú készülék.

(#96) Meggyi001

Ugye én 2 hete rendeltem meg a fekete/sötétkék power-t,azt mondták, hogy türelem, majd jön.......erre ma unalomból rájuk írtam:

Én: Jó napot. Csak érdeklődni szeretnék, hogy tudnak e már valamit a telefon rendelésem ügyében. Hogy kb hány hét lesz. Természetesen addig is várok türelmesen. Üdvözlettel Meggyesi Zoltán

PureMobile.hu: Kedves Zoltán,

Nagyon szépen köszönjük türelmét.
Amint van pontos információnk a szállításról mindenképen értesítjük.
Jelenleg az a helyzet, hogy olyan nagy volt az igény a készülékre, hogy a gyártó csak nagyon nehezen tudja teljesíteni a rendeléseket, ez elsősorban a fekete színre vonatkozik, fehérből könnyebb beszerezni.
Szíves türelmét továbbra is köszönjük és, amint van információnk a szállításról keresni fogjuk.
Ha bármi kérdése lenne forduljon hozzám bizalommal.
További szép napot kívánok.

Én: Köszönöm szépen a gyors és kielégítő választ. Ha úgy van, ha gyorsabb picit a szállítás, akkor jó nekem a fehér szín is. És rendeltem hozzá azt hiszem, bár már nem vagyok benne biztos, fóliát és szilikon tokot is. Ha véletlenül ezeket nem rendeltem, lehet így utólag is?

PureMobile.hu: Hát annyival gyorsabb, hogy holnap kapunk 1 db fehéret J a feketét meg nem tudom megmondani mikor jönne.
Akkor holnap fel tudjuk adni és már csütörtökön meg is tudja kapni.
Ha gondolja az félretesszük Önnek. Félretegyük és elküldjük? A kiegészítőket meg tudjuk rendelni egyébként, de mivel új a készülék, valószínűleg elég sokat kellene várni, mire beérkezik. Azzal lehet jobban jár ha berendeli külön valamilyen kiegészítőkre specializálódott helyről.
Szíves válaszát előre is köszönöm.

Én: Rendben, akkor kérném a fehér ulefone power telefont! Köszönöm. És a kiegészítőket akkor megrendelem máshonnan. A fizetés pedig ahogy önöknek jobb, előre utalás vagy utánvét. Nagyon szépen köszönöm.

PureMobile.hu: Kedves Zoltán,

Rendben, akkor holnap, amint beérkezett feladjuk.
Köszönjük szépen türelmét.

Már nagyon várom, már lak@kilom a színét is :D

https://gamergep.hu/

(#97) Ghard válasza Meggyi001 (#96) üzenetére


Ghard
őstag

Én úgy tudom a tok és a 2 fólia gyári tartozék, nem kiegészítő.

(#98) Meggyi001 válasza Ghard (#97) üzenetére

Egyik videóban mintha tényleg láttam volna szilikon tokot....tiédben mi volt ?

https://gamergep.hu/

(#99) Ghard válasza Meggyi001 (#98) üzenetére


Ghard
őstag

Ezek:

+ a telefonon is van egy kijelzővédő.

(#100) Meggyi001 válasza Ghard (#99) üzenetére

Uhh, zsír, akkor nem kell vegyek elvileg semmit :), köszi az infót. Én szándékozom ám root-olni+twrp+ xposed. Ezekkel ki hogy áll?

https://gamergep.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.