Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) tatita válasza pzg (#1550) üzenetére


tatita
tag

Nekem más szolgáltatóktól is vannak kártyáim, azokat ha belerakom egy telefonba, azonnal küldik a konfigurációs üzenetet, amit telepítek és nincs is más teendőm, van net és minden egyéb. Itt is olyan kellene.

(#1552) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Topik Társak!
Volt egy adat vesztésem tegnap, de olyan, hogy nem tudtam a PayPal fiókomba újra belépni, egyszerűen nem vett semmilyen jelszót sem!
Újra be kellet regisztrálnom, a régi adataimmal tettem meg! Vett is a rendszer mindent!
De!! Az új belépésemnél nem szerepelt a múlt vasárnapi 140 dolláros fizetésem. Az email levelezésemról is eltünt minden PayPal-os adat, nem szerepelt sehol sem semmi utalás!
Létezik olyan, hogy az egy héttel korábban elküldött pénz szőrén szálán eltünik a rendszerből, és én meg nem kapok semmit sem meg, mert a szállitóhoz sem ér oda!/TomTop/
Ha valaki tudja a frankót irja már meg nekem, mert azért a dollár az kemény valuta a zsebemnek, és nem igen örülne a lelkem egy ilyen fajta szívásnak!
A TomTop az meg kaphatta egy hét alatt a stexet, amit le is könyvelt magának???
És várhatom az telefonom!!??????
Köszi az infókat előre is!
Most minden okés a rendszeremen, minden működik, csak a rendelt termékemről nem látok semmi infót!
Az ideg dolgozik bennem!!
:U :))
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1553) Keeperv85 válasza Zöldbéka (#1552) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

Irány a Paypal topic, ha eddig nem tetted volna még! Szerintem most két fiókod lett valahogy: ott segítenek hogy szerezheted vissza az érvényest! :K

(#1554) HuaweiU8500 válasza Zöldbéka (#1552) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Hitelkártyával regisztráltal Paypalon? Akkor a banknal feladhatsz reklamaciot a tranzakciora. Azonnal visszaadjak a penzt és kivizsgaljak...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1555) mryocee


mryocee
csendes tag

Sziasztok,

van egy Ulefone Erő telefon a családban és a Facebook app folyamatosan összeomlik, el sem indul rendesen.
App reinstall, force close, restart minden volt már.
Mi lehet a hiba? Eddig 2 hétig gond nélkül ment rajta.

Köszi a helpet előre is!

Haai!

(#1556) Meggyi001

Na, tegnap másodszor is visszajött a kicsike a puremobile szervízéből. Egész pontosan most kaptam egy újat,07.18.-ai szoft van rajta. Twrp+root+xposed már van, most folyik a belakás. Érdekes módon másodszor sem tapasztalták a kijelző hibát, hiába küldtem videót róla. De legalább dobtak egy újat.... :D

Akinek nem akarja látni a windows a mobilt, megpróbálhatja ezzel a progival, én most próbáltam, mükszik. Adb-vel kommunikál. [link] Mielőtt a vcom stb drivert feltettem volna, azelőtt próbáltam.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1557) tatita válasza Meggyi001 (#1556) üzenetére


tatita
tag

Akkor talán vége a vesszőfutásnak...
Azt elmagyaráznád nekem, milyen előnyökkel kecsegtet a rootolás a Powernél? Korábban többféle telefont rootoltam, de azoknál ugye ott voltak a jobbnál jobb főzött romok. Itt mit nyerhetek? Egy hátrányt tudok mindössze, a bank alkalmazásom nem működik rootolt készüléken.

(#1558) tatita válasza mryocee (#1555) üzenetére


tatita
tag

Próbálj meg egy korábbi verziót. Sokszor elég nagy a különbség a stabilitást illetően.

(#1561) ubiessuni válasza tatita (#1557) üzenetére


ubiessuni
tag

Hatékonyabb reklámblokkolási lehetőségek..(minminguard, adblock plus)
Viszont hátrány lehet még, hogy például a horizon go sem megy(tv).

[ Szerkesztve ]

(#1562) tatita


tatita
tag

Köszönöm a válaszokat, valóban én is használtam korábban az említett lehetőségek többségét, de igazából egy jó kis főzött rom az biztosan beindítana. Nem tűnik úgy, mintha foglalkoznának vele, lehet nem számít "sláger" telefonnak.

(#1563) tatita válasza tatita (#1562) üzenetére


tatita
tag

Pedig remek készülék. Nekem most navigált végig 4500 kilométert hiba nélkül, ebből kb 600-at töltő nélkül és alig merült valamit. Bármely más régebbi telefonom már rég kifeküdt volna ennek a töredékétől is. Mióta megvan, egyszer sem fagyott le vagy indult újra, gyors, erős, szép. Szerintem több figyelmet érdemelne.

(#1564) tatita


tatita
tag

Sd kártyára tudok áthelyezni alkalmazásokat? Nem találom a lehetőséget rá.

(#1565) Meggyi001 válasza tatita (#1564) üzenetére

Az sztem csak úgy lehetséges, ha az sd kártyát megformázod belső meghajtónak, internal storage-nak.

Meg ezt sem árt átállítani.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1566) ggaben1


ggaben1
tag

Sziasztok!

Végső elkeseredésemben kérem most a segítségeteket.
Nekem is van egy Ulefone Power típusú telefonom,amivel alapjában véve nagyon elégedett vagyok,de...
Az egyetlen hibája viszont az őrületbe kerget!
A helyzet,hogy a hívószám elküldést minden egyes újraindulás alkalmával a céges kártyámnál(Telekom) vissza állítja "hálózati alapértelmezésre",ami a cégünknél sajnos egyet jelent a hívószám elküldés tiltásával. Ezért most már nagyon zavar,hogy boldog boldogtalant akivel napi szintű kontaktban állok,sokszor ismeretlen számról hívok. :F
A telefonban lévő mésik(UPC) kártyámmal ilyen jellegű problémám nincs!
Kértem már a cégünk IT részlegéről másik SIM kártyát,amivel ugyanaz a jelenség. Flasheltem másik Romot a telefonra de nem javult a dolog.
A céges kártyák más telefonokban simán megtartják a hívószám elküldésére vonatkozó beállításokat,tehát nem a kártyával van a baj.
A Rom flashelés kapcsán megpróbáltam 5.1-es rom-ra is visszatérni de azt nem tudtam rá tölteni. A telefonom gyárilag 6-os Androiddal érkezett. Van ennek valami speciális módja?
Gondolkodtam már azon is,hogy kéne valami setup scriptet kreálni,ami minden bootoláskor lefut és visszaállítja a megfelelő beállításokat,de nem találtam erre alkalmas software-t,amivel ilyet tudnék létrehozni.
Kérlek titeket,ha van bármilyen tippetek azt ne tartsátok magatokban,mert alapvetően kedvelem ezt a készüléket és nem szeretnék másikat venni,de lassan úgy látom nincs más lehetőség.
Hja és persze próbáltam már minden kártyát minden SIM slotban.

Üdv
Gábor

A Google nem a barátom, ő a szolgám!

(#1567) Meggyi001 válasza ggaben1 (#1566) üzenetére

Hm, gondolkozok...

https://gamergep.hu/

(#1568) HuaweiU8500 válasza ggaben1 (#1566) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Kérd meg a szolgaltatod, h allitsa be a hivoszamkuldest minden hivasra, mert jelenleg a default a "nem".
És a telo defaultra all vissza...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#1569) Meggyi001 válasza HuaweiU8500 (#1568) üzenetére

Erre gondoltam én is először, de gondoltam azt esetleg már megnézte....de nálad a pont :)

https://gamergep.hu/

(#1570) ggaben1 válasza Meggyi001 (#1569) üzenetére


ggaben1
tag

Sziasztok,

sajnos nem áll módomban megváltoztatni a szolgáltatói beállításokat,mivel ez céges flotta több ezer telefonnal,amit az IT részlegünk koordinál és persze fizet.Szóval szolgáltatói oldalról esélytelen bármit is változtatni.
Továbbá fontos megjegyezni,hogy ezekkel a szolgáltatói beállításokkal már 4 éve használom ezt az előfizetést minden probléma nélkül. Az eddig eltelt 4 évből a kezdetektől használok két SIM kártyás kínai
telefonokat és eddig sosem futottam ilyen problémába! eddig mindig elég volt egyszer beállítani,hogy küldje el
a számom és többet nem kellett ezzel foglalkozni. Azonkívűl a kollégáimnak sincs ilyen gondja pedig ők is ugyanilyen előfizetést használnak,
Egyszóval tuti a telefonnal van valami gond. Na meg persze az én SIM kártyám is át lett téve más telefonba és ott nem jelentkezett ez a gond.
Szóval egy igazi agyrém! :W

A Google nem a barátom, ő a szolgám!

(#1571) Zolorado válasza ggaben1 (#1570) üzenetére


Zolorado
tag

A Telekomnál egy *kódszám# kóddal lehet aktiválni a hívószámkijelzést. Azt próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#1572) Meggyi001

Keeperv85 szted a framework.res, systemui, stb-ben, a szétszedésük után milyen sort kéne keresni, amiben változtatható lenne a led notik bállítása?

https://gamergep.hu/

(#1573) tatita válasza Meggyi001 (#1565) üzenetére


tatita
tag

Az sd az alapértelmezett írási lemez, de hogyan formázzam meg belső memóriának?

(#1574) Keeperv85 válasza Meggyi001 (#1572) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerintem a Settings lesz az vagy a providere, de hogy esetleg nem a forráskódban van-e, azt passzolnám...

(#1575) Meggyi001 válasza tatita (#1573) üzenetére

Beállítások/Tárhely és USB/ott klikk alul az sd kártyára/jobb oldalt fent három pötty/Beállítások/

De ha formázod, eltűnik minden róla, elötte mentsd le, ami fontos...

(#1574) Keeperv85: Köszi, akkor kutakodok még a napokban tovább. Azért nem írtam pü-t, mert tudtam, hogy olvasol minket :)

https://gamergep.hu/

(#1576) milu111


milu111
csendes tag

Egy kis tapasztalat a Vodás 4g-vel kapcsolatban.
Nyáron lett cserélve a sim kártyám a Vodánál 4g-sre, de nem működött....
Fórumok, beállítások, stb... minden ki lett próbálva, de semmi változás. Sajna a vodához nem mehettem, mert nem az én nevemen van a kártya és finoman de elküldenek a f..ba segitség nélkül.
Utolsó próba képpen beraktam egy Telenor-os kártyát és azonnal jött a konfig + működött a 4g!!!
A vicc az egészben az hogy amikor visszaraktam a Vodás kártyát, azonnal jött egy sms h aktiválva lett a 4g és indítsam újra a telót..... Szóval ne adjátok fel :) rájuk kell ijeszteni.

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P9, Ulefone Power, Nexus5, Nexus3, LG Optimus 2x, Sony P990 ...

(#1577) tatita válasza Meggyi001 (#1575) üzenetére


tatita
tag

Köszi, megint tanultam valamit.

(#1578) tatita válasza milu111 (#1576) üzenetére


tatita
tag

Ha legközelebb hazamegyek én is ráijesztek, mert nekem még a T-mobile-os nem ment.

(#1579) Meggyi001

Aki kicsit kíváncsi vagy ráér, stb, az ránézhet ezekre: framework-res.apk, systemui.apk, settings.apk, settingsprovider.apk, odexek nélkül. Az xml,smali, stb fáljok javasolt "megnézője"/szekesztője: Notepad++ vagy innen (természetesen tud magyarul), a képeket, ikonokat, stb, meg simán meg lehet nyitni.

Szinte minden fontos beállítás,kinézet/téma, ikonok, képek, hangok, utalások, led, működés, stb ezekben vannak leírva.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1580) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Topik Társaim!!!

Most délelőtt 11 óra körül, az anyám kiabált fel hozzám, hogy jön a postás!
Hát nem találjátok ki mit hozott!
Az Ulafone Power telefonom!
Október 02.-én rendeltem a TomTop cégtől!
Na mi szóltok, gyorsak mi, és csak simán volt rendelve, semmi extra!!
A másik nagyon aminek szintén örültem, hogy semmiféle járulékos költség nem terhelte, csak a 149.-US dollár, ami a rendelésnél lett kifizetve!!!
Jó mi???
Egyből kapott a kis postás egy pár sörre valót.
Most ebédeltem, és neki fogok a testre szabásnak!
Nagyon szép, sötétkék szinben rendeltem, és nem is olyan nehéz!
Szóval várjátok a kérdésimet , mert szerintem biztosan lesz!
Előre is köszönöm majd a válaszokat!
:C :DD :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#1581) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Android 6.0 ami érkezett hozzám!!
Még egy jó kis öröm!!
:C

(#1582) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1581) üzenetére

Na, zsír, örülök neki, hogy minden oké :)

https://gamergep.hu/

(#1583) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1582) üzenetére


Zöldbéka
tag

És éppen most végeztem a testre szabással, csakmajd az uj lenyomatot kell majd beállitanom, deazt nem ma csinálom majd!
Mára elég volt a tökölés!
:K

(#1584) tatita válasza Zöldbéka (#1580) üzenetére


tatita
tag

Izgalmas pillanatok ezek.

(#1585) Zöldbéka válasza tatita (#1584) üzenetére


Zöldbéka
tag

Ugye-Ugye!
De örömmel estem neki, és csináltam!
:DD

(#1586) Zöldbéka válasza Zöldbéka (#1580) üzenetére


Zöldbéka
tag

Bocsánat, csak 139.- dollár volt!!
Elírtam örömömben!!
:Y

[ Szerkesztve ]

(#1587) tatita válasza Zöldbéka (#1586) üzenetére


tatita
tag

Szinte ingyen :D

(#1588) ggaben1 válasza ggaben1 (#1570) üzenetére


ggaben1
tag

Sziasztok,

úgy néz ki megoldódik a hívószám kijelzés problémám.
Downgradeltem a telefont 5.1-re és ezzel nem jelentkezik a probléma.
Közben felvettem a kapcsolatot az Ulefone Service-vel is ezzel kapcsolatban.
Kiváncsi leszek mit reagálnak a dologra.Jelenleg videót kértek a jelenségről.

A Google nem a barátom, ő a szolgám!

(#1589) Meggyi001 válasza ggaben1 (#1588) üzenetére

Kíváncsian várjuk mi is :)

https://gamergep.hu/

(#1590) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Az infravörös alkalmazásához, milyen aplikációt kell letölteni az áruházból, mert sehun semmit nem tudok kideriteni!
Kérem a segitségeteket ha nem vagyok tolakodó, és tudja-e valaki!
És mennyi aksit fogyaszt, ki kapcsolható-e, vagy érdemes-e egyáltalán vergődni vele!
Köszi előre is a választ!
Várom!
:F :F
Ja még egy dolog!
Hívószám kijelzés, vagy letiltás az android 6.0 müködik-e, és ha igen akkor hogyan hol aktiválható, mert azt sem látom sehun!

[ Szerkesztve ]

(#1591) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1590) üzenetére

Zazaremote, jó kis app, ki kapcsolható, nem fogyaszt sok áramot, érdemes vele foglalkozni :)

-----------------------

Hívószámkijelzés: megnyitod a gyári tárcsázót / három pötty jobb fent / Beállítások / Telefonos fiókok / ott az adott kártyára katt / További beállítások

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1592) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1591) üzenetére


Zöldbéka
tag

Na ez nekem nem jön össze, nincsen jobb fent 3 pöttyem, én 2 simet hasznélok, és ez benne is van most is!
Tehát nekem megállt a tudomány, vagy el sem indult!

[ Szerkesztve ]

(#1593) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1592) üzenetére

Akkor gyári tárcsázó és utána bal oldali navi gomb, helyi menü.

https://gamergep.hu/

(#1594) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Na kérem, nekem a Tv-m az Toshiba, de a jelet a T-homekábal szolgáltató set-top boxából kapja digitálisan! Amikor letöltöttem a ZaZa alkalmazást az infra használatához, akkor csak ki kapcsolta a készüléket, másra nem volt képes!/már a telefonom kapcsolta ki/ Ez a ZaZa program volt!
Akkor most meg nézem amit írtál, de nem sok a reményem!
Egyenlőre!

[ Szerkesztve ]

(#1595) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1594) üzenetére

Hát nekem nincs set top boxom, 5 különböző tvt irányítok vele itthon,gond nélkül...

Egyenlőre!=Egyelőre! ..... a sorozatgyilkos vág téged egyenlő darabokra az erdőben. A szó amit keresel: Egyelőre ;] ;] :P :)

Kell menjen a hívó számkijelzés is, ott van az, csak meg kell találni :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1596) Zöldbéka


Zöldbéka
tag

Nekem a tárcsázó azt jelenti ahol be pötyögöm a teló számokat, és ott nincsen semmi észrevehető más valami rajta!
Nem egy valamiről beszélünk????
Nem értem!

(#1597) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1596) üzenetére

Arra gondolok én is, de nekem így jön be (persze igazából az exdialer-t használom) :

https://gamergep.hu/

(#1598) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1595) üzenetére


Zöldbéka
tag

A hívószám letiltását már meg találtam, és mükszik is, csak jelszavas nálam, ezért most nem állitottam be, mert nem is kell, csak a szolgáltatásra voltam mint kiváncsi, de meg van!
A Tv infra távirányitó nem műkszik továbbra sem, láttam egy csomó progit ahonnan toltöttem az áruházban, na ott lehet legelészni jó sokat amig találok valamit ami jó nekem!
Hát nem tudom érdemes-e!!??

(#1599) Meggyi001 válasza Zöldbéka (#1598) üzenetére

Set top boxra nem tudom mi való, tv-re tökéletes a zaza, itt sokan azt használják, sőt csajom S4-ére is az van rakva.

Itt valamelyik ikon nem a set top boxra való?

https://gamergep.hu/

(#1600) Zöldbéka válasza Meggyi001 (#1597) üzenetére


Zöldbéka
tag

Mára akkor elég a hívó szám ki jelzés/tiltás !!
Annak is örülök, a kicsivel is be érem!
Az infraaaa lehet nálam nem is mükszik majd a set top box miatt, és mind a 2 TV azzal megy!Lehet ha lesz időm meg nézem a garagéban, mert ott van egy régi készülék, amin csak analóg jel van, hátha az veszi a témát!!
Köszi a segitséget, meg a tippeket!
Hí!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  uleFone Power
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.