Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) fery02


fery02
addikt

Első résznek nagyon jó volt ez a Fear féle TWD, bár innentől az ez utáni részben már gondolom bele kell csapni sajnos a lecsóba, mivel a főszereplők már tudják mivel állnak szemben (csak köréjük épül a sorozat ugye).
Szóval a kibontakozás nagy részén szerintem már túl is vagyunk. Pedig én sem bántam volna, ha még pár rész erejéig épülgetett volna szép lassan a feszkó.

Szerintem sincs baj a szereplőkkel amúgy.
Ha meg a többség által szimpatikusabb, normálisabb embereket alakítanának főszereplőknek, akkor az meg olyan snassz lenne.
Aliciába szerelmes is lettem már most (Alycia Debnam). :B
Kicsit arcra emlékeztet amúgy a Contracted című, szintén zombis filmben lévő főszereplő csajra.

Hozzájuk lehet majd szokni szerintem, elvégre is nézzük a fő sorozatot is, Carl-t kezdetben utáltuk és ez később sem változott... wait... :D

[ Szerkesztve ]

(#7552) ooloo


ooloo
őstag

Nekem csalódás volt az első rész .....

Olyan sebtében összedobott ... lovagoljuk meg a The Walking Dead hullámait és zsebeljük be a zsét érzésem volt a film nézése közben .

Ha így folytatják , akkor borítékolható a bukta .

Azért remélem , hogy nem nekem lesz igazam , és beindul a szekér .
A szereposztás meg a küszöbérték környékén sincs . Egyetlen értékelhető karakter a Pót apuka .

Lehet , hogy csak én raktam magasra a mércét és összehasonlítottam a TWD kezdeti részeivel . Azért azok a részek odaszögezték az embert a fotelhoz , és öt percnek tűnt a negyven akárhány perc is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#7553) Outlander válasza ooloo (#7552) üzenetére


Outlander
őstag

Háát, a látvány az mindenképp ezt suggalta, itt mintha másik sminkes csapat dolgozna..

No meg azok a szereplők is?! :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7554) Apollyon válasza ooloo (#7552) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Csatlakozom.
Tegnap megnéztük asszonnyal, ő be is aludt rajta. Az én finom véleményem meg az, hogy ez egy iszonyat nagy rakás szhar. Ha a második rész is ilyen tré lesz akkor részemről kasza. Annyi jó sorozat van már, elég luxus ilyen szemetet a képernyőre engedni. Szóval remélem sok jót tartogat a köv. ep.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7555) twine válasza ooloo (#7552) üzenetére


twine
addikt

Független attól hogy még nem láttam(TFWD) egy vélemény, ha megengeditek:

"lovagoljuk meg a The Walking Dead hullámait és zsebeljük be a zsét érzésem volt a film nézése közben ."

.....hát pontosan kurvára erről van szó... :DDD Miről másról is lenne, hiszen erről szól a média..minél több levest behúzni...
Elindult a TWD....
"'sztaku,ezt zabálják a népek b@szod...azonnal csináljunk belőle még levest amíg lehet...
Figyu Kirkman,,gyere csak ide,,,üljünk mán' le 'oszt matekozzunk kicsit...mennyiért dobnál össze egy ilyen "előzményt"...?
Mhmmm...csattog a számológép...
OK...pacsi...akkor hónap végére rakd ezt össze, és indítsuk be...mert ez nagyon szalad most..."

Persze ha nem is megy...de na....mi meg kajáljuk...mer'jó...
ők meg lesz@rják,,,egy a lényeg "vegyünk" belőle minél többet....
Szóval minőség ide vagy oda ,azt hiszem, meg is fogtad a lényeget :K :))

[ Szerkesztve ]

(#7556) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fúúúúúú én imádtam :DD
Már úgy is rég volt bennem elegendő adrenalin, de az elején már is dobott egy kicsit, szegény Gólira, már is meghalt :(

És nagyon örülök, hogy nem húzták el 4-5 részig hogy ne csak a drogos gyerek lásson zombikat, hanem ott volt a mentős eset meg a legvégén a néger srác is :C

Ha nem halt volna meg az első részben a srác melletti öreg csávó a kórházban, akkor megkérdeztem volna itt tőletek, hogy kivel fogadunk hogy az öregből zombi lesz, bár én arra tippeltem hogy a kórházban lesz zombi, de aztán még se

Nagyon állat, nekem nagyon tetszett, és nagyon várom a folytatást

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7557) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mostanában nem nézek szinte semmi, de nekem bejött. Mondjuk 5 évad TWD után kicsit sovány a felhozatal, meg már tudja az ember hogy mi lesz, de alapjába véve nem rossz. Különösen a templomos rész volt jó amikor sötétben ment pótapu (a twd-ben mondjuk jobb lett volna egy ilyen rész ;] ) meg az igazgatós is vicces volt..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7558) enginev3.0 válasza Woodslave (#7557) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az igazgatót vártam hogy zombiként megfordul, de az kár hogy a templomban nem látott pótapu zombit, kapásból háromnak kellett volna lennie

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7559) fery02 válasza enginev3.0 (#7558) üzenetére


fery02
addikt

Úgy tűnik feltételezhetjük, hogy a friss zombikban még rövid időre marad annyi intelligencia (szal nem totálisan agyhalottak), hogy kijáratot találjanak olyan szinten, ahogyan a drogos gyerek is kimenekült a templomból. :)

(#7560) Bad Pritt válasza twine (#7555) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Except... a Fear pilot epizódja oda-vissza megeszi az összes TWD részt az elmúlt két évből. Nagyon el lett találva maga a hangulat, csak félő, hogy elnyújtják az egészet. Azért a járvány Day 1 és Rick felébredése között nem telt el annyi idő, amiből sok évadot lehetne összerakni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7561) enginev3.0 válasza fery02 (#7559) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem azok, a TWD-ben is találnak kiutat, meg mindent ahol el tudnak menni, csak hang kell nekik amit kövessenek, az meg egy élő városban van elég sok

Egyébként az elégedetlenkedők nem tudom mit vártak, ez egy induló sorozat, első része, nyilván az 1 órát ki kellett tölteni valamivel, amihez a legjobb a legyünk a kórházba mert ott fekszik a gyerek.
De nem várhatunk csapatostul zombikat, hisz még alig vannak, majd csak lesznek zombik

Én annak is nagyon örültem, hogy a végén mikor elütötték a néger csávót nem halt meg, hanem még utána is mozgott, így már nem nézik a drogos srácot sem hülyének.

Személy szerint sokkal többet kaptam mint vártam, egyáltalán nem lett szappanoperás, ahol a nő azon gondolkodik hogy vajon az olajostestű alejandro megcsalja-e, miközben alejandro ott szeretkezik mellette az ágyon a szeretőjével, annyira egyértelmű

A késes kissrác meg elég félelmetes ;]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7562) james001 válasza enginev3.0 (#7561) üzenetére


james001
veterán

"A késes kissrác meg elég félelmetes"

Szerintem ő lesz a főszereplő pár epizód után,mindenkit megment és még a kiscsajt is megkapja ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7563) enginev3.0 válasza james001 (#7562) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vagy az anyját

Egyébként azt írták hogy nem azok lesznek a főszereplők akikről azt hisszük hogy a főszereplők, szóval jöhetne a hétfő igazából mostmár

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7564) jegenye77


jegenye77
addikt

Na sikerült megnéznem.
Egész jó volt ez az első rész :K
Pár epizódig ellehetne húzni ezt a kezdeti állapotot.Így még izgalmas is.
Viszont később félek tök ugyan az lesz mint a másik.Ne legyen igazam mert akkor unalmas lenne.
Mindenesetre a rajt jó volt és várom a következő részt. ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7565) enginev3.0 válasza jegenye77 (#7564) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez egy pont jó 2 évados sorozat lenne

Vajon mekkora az esélye hogy a srác pont abba a kórházba feküdt ahol Rick? :U

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7566) james001 válasza enginev3.0 (#7565) üzenetére


james001
veterán

Semekkora mert ez a sorozat Los Angeles-ben játszódik.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7567) enginev3.0 válasza james001 (#7566) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyen részleteket nem figyeltem, viszont ez nagy kár, és hiba :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7568) koxx válasza Apollyon (#7554) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egyetértek. Iszonyat unalmas, semmitmondó rész volt. Valahogy a zombik is bénábban néznek ki.
Még adok neki 2 résznyi esélyt aztán kuka.

(#7569) Jakesz


Jakesz
őstag

A késes gyerek tisztára olyan, mint Eugene gyerekként.

(#7570) matyialiga válasza koxx (#7568) üzenetére


matyialiga
tag

Azért néznek ki "bénábban" mert még friss hullák, idővel azok is rohadni kezdenek és olyanok lesznek mint a TWD zombijai, de ezt Kirkman és Nicotero el is mondta.

enginev3.0:Nyugi a 2. részben már megzombul az igazgató :)És ha odafigyeltél láthattad, hogy viszik a véres hordágyakat mindenhová, tudják a kórházban, hogy para van, nem véletlenül vitték el olyan gyorsan az öreget.

[ Szerkesztve ]

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7571) Yayoh válasza james001 (#7562) üzenetére


Yayoh
aktív tag

IMDB-n csak 2 részre írja szóval biztos nem lesz főszereplő.

(#7572) james001 válasza Yayoh (#7571) üzenetére


james001
veterán

Hazugság! ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7573) Apollyon válasza koxx (#7568) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azzal mondjuk egyetértek, hogy az első öt percben még nem kellett volna mindenki nyakába tenni egymás beleit, de egész órás only dráma + vergődés sem kell. Nagyon lehetett érezni hogy a várossal történő fősztorit a felesleges párbeszédekkel akarják megúszni. A 60 percből kb 5-10 perc volt a lényeg, a többi bullshit.

Gondolom jóval kisebb a budget mint a TWD-nél, de itt még annyira nem is kell erőltetni a CGI-t, meg a zombulásokat sem kell annyira cifrázni egyelőre, max a statisztákat toborozni. Persze a látvány itt is fontos, szóval ha ezt itt nagyon hanyagolják akkor garantált bukta lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7574) freeknight válasza Apollyon (#7573) üzenetére


freeknight
őstag

"A 60 percből kb 5-10 perc volt a lényeg, a többi bullshit."
Miért, a fősorozatban olyan sok zombulás van egy részben? :U A farmot ajánlom figyelmedbe, szerintem ott az egész 2. évadban van ennyi akció összesen :D .
A TWD mindig is inkább drámasorozat volt, a fear is az lesz elsősörban, bár szerintem itt picivel több akcióra számíthatunk. Persze az is lehet, hogy nem, olyat is olvastam, hogy Kirkmanék célja elsősörba az lehetett a spinoffal, hogy kapjanak végre egy Emmyt legjobb drámasorozat kategóriában, ha már a TWD-vel nem voltak képesek egyszer sem behúzni.

[ Szerkesztve ]

(#7575) enginev3.0 válasza matyialiga (#7570) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért ennyire ne spoilerezz, nem tudtam hogy az igazgató már nem lesz ép elméjű
A kórházas dologra bevallom nem figyeltem ennyire, bár furcsa hogy akkor még is hogy harapta meg őket az úton

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7576) Apollyon válasza freeknight (#7574) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tök mindegy hogy dráma vagy sem, nem az a lényeg. Hanem az, hogy ez pilotnak szörnyű gyenge volt, de még töltelék résznek is az lett volna. Hasonlítsd már össze a TWD-vel! Annak a nyitója is ilyen gyenge volt? Ugye hogy nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7577) tonyrulez válasza Apollyon (#7576) üzenetére


tonyrulez
őstag

TWD pilotjában masszívan benne voltak a zombik. Rick hogy ébred fel a kómából, veszi tudomásul hogy mindenki meghalt, meglátja a zombikat, menekülget, túlél stb. FTWD-ben semmi ilyesmi, mindenki "boldogan" él, 1-2 ember alakul csak át zombivá, ezért nem is volt olyan erős a pilot mint a TWD-é.

4 8 15 16 23 42

(#7578) matyialiga válasza enginev3.0 (#7575) üzenetére


matyialiga
tag

Nem biztos h az öreg harapta meg Őket....az igazgatóra meg a trailerben, meg a 2 rész előzetesében is fellehetett figyelni, már ha megnézted...

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7579) enginev3.0 válasza matyialiga (#7578) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem nagyon szoktam előzetest nézni

Egyébként a kórházban mondták hogy az öreg mellett egy másik ember is meghalt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7580) twine


twine
addikt

Na végre sikerült időt keríteni rá, hogy megnézzem...

Nekem pont ugyanannyit adott mint a TWD..sem többet sem kevesebbet.... :U
MIntha pont ugyanazt a filmet nézném..csak pepitában...
van egy ember aki nem tud semmiről, aztán szép lassan kiderül számára mi lett a világból..csak itt nem mi lett, hanem mi lesz a világból...
Ott már kész a káosz, itt meg készül a káosz...de pont ugyanolyan értetlen emberek vannak/lesznek értetlen arccal, mint a fő sorozatban... :U

Ezzel nem lehúzni akarom... a TWD részeit is megnéztem,elcsámcsogtam kicsit rajta, aztán pont...ez is ennyi...
tartom is magam a legutóbb leírtakhoz..tökéletes példája a szórakoztató ipar "pénzcsinálásának"...
RAMBO 1-2-3-4-5-6-7-8-9-100....

Nem hiszem ,hogy többet tudna a jövőben adni, vagy plusz infót, amit az eredeti sorozatban ne tudtak volna elhelyezni...

Annyi előnye lesz, hogy talán kicsit több zombis sorozatot tudunk nézni hetente, ha beindul a TWD "6"
is... :R :D

[ Szerkesztve ]

(#7581) matyialiga


matyialiga
tag

"So Close, Yet So Far"

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7582) Woodslave válasza twine (#7580) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én meg remélem végre megértem hogyan lett ebből az elszórtan jelentkező átváltozásból olyan szintű káosz amit az amerikai rendőrség, hadsereg, nemzeti gárda nem tudott kezelni. Az hagyján hogy soha nem láttak zombis filmet ;] de arra azért két zombi után rá lehet jönni hogy fejbe kell lőni (ütni, szúrni stb.) őket)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7583) L_YKing válasza Woodslave (#7582) üzenetére


L_YKing
addikt

Szpojler: alapbol benne van az emberekben.. Es ha meghal zombi lesz, ugye nem 1 ember hal meg egy nap amerikaban.. Amiatt is tejedhet es igy azert eleg nagy kaosz lehet..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7584) matyialiga válasza L_YKing (#7583) üzenetére


matyialiga
tag

Nem csak Amerikában...de mivel ott játszódik csak egy LA méretű városban nyugodtan számolhatunk napi pár ezer zombival :)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7585) twine válasza Woodslave (#7582) üzenetére


twine
addikt

"Az hagyján hogy soha nem láttak zombis filmet"

:C

Pont ez jutott eszembe mikor körbeírta a gyerek mit látott...:DDD frankón idegesített, ahogy eldadogta,,, meg a többi ilyen és hasonló jelenet...persze persze, ha belegondolunk , hogy velünk történne ilyen, amikor van egy kialakult világképünk, és ennyire szürreális dolgot látunk, hát valszeg kvára meglepődnénk mi is...de azért simán nevén lehet nevezni a dolgot...Zombi baz'meg,,,zombi...hát azért mégis csak napjainkban játszódik a sorozat...
Plusz az olyan hülyeségek, hogy a csapból is az folyik, hogy mi történt az este(híradó,,, internet,,stb) de olyan szinten, hogy iskolákat ürítenek ki,, erre a gyerek még mindig találgat másnap is,hogy megőrült e vagy sem...

[ Szerkesztve ]

(#7586) L_YKing válasza matyialiga (#7584) üzenetére


L_YKing
addikt

En is igy gondoltam. Az meg mindig erdekel, hogy a kisbaba illetve a kerekesszekes zombi tud e jarni..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7587) matyialiga válasza L_YKing (#7586) üzenetére


matyialiga
tag

Ezt szerintem sosem tudjuk meg, szerintem a babás felvetésed alapból hülyeség, mert kb 2 perc alatt felzabálnák, de ilyet nem is akarok képernyőn látni...

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7588) enginev3.0 válasza L_YKing (#7586) üzenetére


enginev3.0
félisten

Z mint zombiba tudott járni, sőt szaladni a kisbaba zombi

Egy részt néztem meg belőle, lehet a történet jó de a megvalósítás nekem nem ért többet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7589) Yayoh válasza twine (#7585) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Pedig ez a gyerek úgy néz ki mint aki zombis filmeken, játékokon nőtt fel ;]

[ Szerkesztve ]

(#7590) enginev3.0 válasza Yayoh (#7589) üzenetére


enginev3.0
félisten

De a sorozatban nem ismerik a zombi szót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7591) Pearce válasza twine (#7585) üzenetére


Pearce
aktív tag

"de azért simán nevén lehet nevezni a dolgot...Zombi baz'meg,,,zombi...hát azért mégis csak napjainkban játszódik a sorozat..."

Lehetne, csak a sorozat világában nem léteznek zombis filmek,sorozatok, nincs semmi, ami alapján azt hihetnék, hogy ezek a lények zombik.
Mondjuk ez szerintem is hülyeség, ha már napjainkban játszódik a sorozat és egy ilyet kivesznek belőle.

[ Szerkesztve ]

(#7592) freeknight válasza Yayoh (#7589) üzenetére


freeknight
őstag

A gyereknek olyan feje van, hogy szerintem a második évadban megalapítja Terminus Westet ;]

(#7593) Enton válasza Yayoh (#7589) üzenetére


Enton
addikt

Végülis ő az egyetlen aki említi az egész vírus dolgot, tehát ő az aki az egészről a legtöbbet tudja. Nem véletlenül van nála a kés sem, mert nem az iskolapajtija ellen vitte mint mondta.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7594) enginev3.0 válasza Enton (#7593) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tud sokat, csak fél, és sokat internetezik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7595) Outlander válasza twine (#7585) üzenetére


Outlander
őstag

Ha kinyitod az agyad és behaluzol kicsit...

Akkor a "riül lályfban" is ez van, jön rengeteg menekült, földön/vízen/levegőben, menekülnek valami elöl...
A hírekben nem mutatják, hogy honnan és mi elöl, simán lehet h zombi támadás elöl menekülnek.

;]
Beteg haluzás befejezve. :DDD :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7596) Dyrtyho válasza Outlander (#7595) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Arra nem is gondoltál, hogy a sok-sok menekültből lesz később a zombi horda ? Mert lassan már tényleg olyan a helyzet, mint a 4. évad 5. v. 6. részében, mint amikor Michonnék a Dodge Chargerrel akarnak eljutni A-ból B-be.... btw, bocs a beteg poénért :DDD :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#7597) matyialiga


matyialiga
tag

The Walking Dead TrailerEgy kis ráhangolás, a másfél hónap múlva induló szezonra :)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7598) matyialiga


matyialiga
tag

FTWD 1X3 Sneak Peak

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7599) Apollyon


Apollyon
Korrektor

FTWD S01E02

Na ez már nézhető volt, viszont látványból itt sem volt sok. A zavargásokból szinte alig mutatnak, inkább a színészeket mutatják ahogy bámulják mi történik. Ez rohadt frusztráló szerintem. Az az érzésem van hogy TWD sikert akarnak tizedannyi pénzből.
1-2 helyen hangulatos volt a zene, csak hogy jót is mondjak :D De azért megerőltethetnék magukat a készítők.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7600) james001


james001
veterán

Tetszett ez az új FTWD rész is,szépen lassan építik fel az egészet az biztos. De persze ez nem baj,"valósághűbb" így.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.