Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) maximilian4 válasza Outlander (#8850) üzenetére


maximilian4
addikt

:DDD
Masszívnak elég masszív az egyszer biztos. Sőt meg is lehet benne halni. Persze hogy meg lehet. De egyáltalán nem biztos hogy meghal, vagy legalábbis nem egyből.

Maxi

(#8852) Apollyon válasza maximilian4 (#8848) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem félreértettél, nem téged támadtalak be. Oké elfogadom amit mondasz, de amit írtam az most a nagy erővel fejbeszabás körülményei között volt (meg a comicban látható dolgok). Továbbá arra céloztam, hogy a filmekben néha nagyon el van bagatellizálva a testi sérülés a való élettel szemben. A 100%-nál több meg csak úgy jelképes dolog volt .p

(#8849) Woodslave: Azt mondják az FTWD utolsó része már jó. Szerintem csak azt nézd meg, azt meg tudom mondani hogy a 4. részben még semmi sem történt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8853) maximilian4 válasza Apollyon (#8852) üzenetére


maximilian4
addikt

Persze vágom. Én sem támadásnak szántam. :)

Maxi

(#8854) Peti78 válasza Woodslave (#8849) üzenetére


Peti78
őstag

Érdemes.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8855) M3oH válasza maximilian4 (#8848) üzenetére


M3oH
addikt

És nyilván kaptak megfelelő orvosi ellátást akiket felhoztál példának. Itt asszem ez nem lesz meg.

(#8856) lionshamlet válasza maximilian4 (#8848) üzenetére


lionshamlet
senior tag

" Volt olyan közlekedési baleset, hogy a nőcinek kiugrott mindkét szeme, arca gyakorlatilag leszakadt és még élt."

Mi lett a nővel?
Nem sokkal később belehalt a sérüléseibe, vagy mi történt?

Egyébként nyíregyháza környékén történt meg régen, hogy egy foszer öngyilkos akart lenni egy nyilvános téren.
Puska elővesz, allkapocs alá tart es start.
Csakhogy nem az agyát lőtte szét, csak az allkapcsat.
Es a saját vérében fulldukolva próbált mar segitseget kérni a jarkaloktol, de mindenki menekült előle.
Még akkor is élt mire kiertek a mentők, nem sokkal utána halt meg.

[ Szerkesztve ]

(#8857) pulffy válasza Woodslave (#8838) üzenetére


pulffy
őstag

A magyar cime volt az, mivel en szinkronnal nezem, de le is irtam (.....) :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#8858) Hegasus


Hegasus
senior tag

SZAVAZÁS (anonim)

A kérdés egyértelmű, de a lehetőségek, már nem annyira :DDD

Kinek adot jóéjt puszit Lucille?

Szavazni bármeddig lehet, akár októberig, de az erdemények számokkal, százalékokkal, diagrammokkal csak vasárnap este 8kor lesz linkelve, ami természtesen frissül majd egyfolytában az újabb szavazatokkal.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8859) brownus válasza Woodslave (#8849) üzenetére


brownus
veterán

nekem bejött, sztem érdemes. lassú, már-már vontatott, de tök jól bemutassa e, hogy miként reagálnak/reagálnának az emberek egy ilyen szituban..

persze mi már profik lennénk, egy twd, egy z nation, ftwd után :D

(#8860) Woodslave válasza pulffy (#8857) üzenetére


Woodslave
nagyúr

értettem, csak akkor nem jól fogalmaztam :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8861) mepet válasza Hegasus (#8858) üzenetére


mepet
addikt

Leadtam a szavazatom Glennre. Bár Abraham sem lehetetlen, de szerintem pont az lesz a váratlan fordulat esetünkben a rendezőktől, hogy most kivételesen követik a képregényt.

(#8862) Woodslave válasza mepet (#8861) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én Abrahamra klikkeltem de pont arra gondolok amire te. Eléggé elkanyarodna megint ha Glenn megmarad. (hacsak nem harapja meg egy z a 2. részben ;] :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8863) Hegasus válasza mepet (#8861) üzenetére


Hegasus
senior tag

én Abrahamra tettem a voksom, egyrészt a fentebb leírtak miatt, másrészt a képregényben ő már korábban meghalt, lehet most pótolják be, és Glenn meg később jön (márha meghal egyáltalán, szerintem most hatalmas kupaktanács és jóslás van a készítőknél, hogy mennyi nézőt(pénzt) veszthetnek egy-egy karakterrel, és lehet Glenn és a többi főbb szereplő már elérte a "túl sok" szintet.)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8864) mepet válasza Hegasus (#8863) üzenetére


mepet
addikt

Értem, hogy ez egy üzleti döntés is lehet akár, bár nem látom a konkrét összefüggést... Ha a kedvenc karakteremet kinyírják, attól még nem fogok abbahagyni egy sorozatot. Persze lehet ezt más másként gondolja...

(#8865) maximilian4 válasza lionshamlet (#8856) üzenetére


maximilian4
addikt

Meghalt a kórházban.

(#8855) M3oH

" Ha valakit fejbeszabnak erővel az úgy hal meg ahogy van." Erre írtam a válaszom. Én nem is azt mondom, hogy túl fogja élni, csak azt h egyáltalán nem biztos h meghal az ember egy olyan hatalmas ütés után sem, egy olyan baseball ütővel mint hamarább a kolléga írta. Ugye abból indultunk ki, hogy a Negan valakinek belevert a fejébe és eszméleténél maradt (valószínűleg elég komoly sérülésekkel), erre ugye jött a "take it like a champ", ami tök jogos. Tehát ennyi az egész. Nyilván ha nem kap valaki megfelelő ellátást, az meg fog halni,vagy legalábbis nagyon komoly fogyatékossággal túléli, de kevés rá az esély ebben az esetben.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#8866) djculture


djculture
félisten

Most jöttem rá hogy ezek váltják egymást jön április 11-én a Fear the Walking Dead új évada. Mondjuk elég idegesítő egy sorozat volt az első évada is.

[ Szerkesztve ]

(#8867) Hegasus válasza mepet (#8864) üzenetére


Hegasus
senior tag

a válasz valahol az emberekben van elrejtve. én se értem hogy lehet annyira kötődni egy fikcionális karakterhez, hogy a halálával bedurcizzon a készítőkre, meg a világra és telenyomja az internetet felháborodott meme-ekkel, ahogy azt tették néhányan a korábbi Glenn incidens után is.
de már csak ilyen világot élünk, az emberek unalmukban cégekhez, termékekhez, sorozatokhoz etc. kezdenek kötődni, és ha valaki bántja ezeket, akkor azt nagyobb sértésnek veszi, mintha az édsanyját szidták volna. :D
az is biztos ha Darylt kicsinálnák drasztikusan esne a nézettség ilyen nézők miatt :DDD
http://www.gamestar.hu/the-walking-dead-norman-reedus-daryl-dixon-rajongo-harapas.html

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8868) Peti78 válasza Hegasus (#8867) üzenetére


Peti78
őstag

lsd Dallas Boby halála után öngyi lett pár vén/fiatalasszony. Ejj ha tudták volna, hogy csak Pamela álmodja...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8869) brownus válasza Peti78 (#8868) üzenetére


brownus
veterán

vagy amikor a magyar asszonyok penzt kezdtek el gyujteni izaura kiszabaditasahoz...

omg :D :(

(#8870) Peti78 válasza brownus (#8869) üzenetére


Peti78
őstag

Ja :DDD
Meg a másik szemműtétjére...

Amilyen elmebetegek amúgy a rendezők, a végén kialálják, hogy negan a saját fejét verte szét.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8871) csadi0011


csadi0011
őstag

(#8872) S e t h válasza csadi0011 (#8871) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8873) Archanon válasza csadi0011 (#8871) üzenetére


Archanon
őstag

Na jó, egy ideje olvasgatom a találgatásokat, én is utolértem már a sorozat legnagyobb cliffhangerét, aztán tűkön ülve várakozom... de ez most aztán nagyon betett. :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#8874) Hegasus


Hegasus
senior tag

inkább ma teszem közzé a szavazás eredményét, összegyűlt elég, hogy láthatóak legyenek az arányok. :D
hozza a papírformát/képregényt :D kíváncsi leszek, hogy vajon a készítők is hozzák-e :D

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8875) marilllyo


marilllyo
veterán

Jeffrey Dean Morgen 10 perces húdefossunk be tőle monológját óvodások írták? :DDD Annyira rossz párbeszédek voltak ebbe az utolsó részben, hogy felháborító. Szerintem a kormányzó sokkal de sokkal jobb karakter
Eddig.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8876) brownus válasza marilllyo (#8875) üzenetére


brownus
veterán

ez az évadzáró epizód egy pontozhatatlan fos lett, szánalmas. talán a sorozat mélypontja!?

és tökre szarom le, hogy kinek a fejét verte szét...

(#8877) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tegnap megnéztem a fear 3-4 részét és azt kell mondjam annak ellenére hogy a zombik mennyisége alulmulja az általam elvártat egész faxa.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8878) Peti78 válasza Woodslave (#8877) üzenetére


Peti78
őstag

Szerintem remek sorozat!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8879) keIdor válasza brownus (#8876) üzenetére


keIdor
titán

3. évad utolsó része sokkal szarabb volt. Csak már nem emlékeztek rá.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8880) marilllyo válasza brownus (#8876) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Én is így látom.

Ha megfigyelted az egész évad arról szólt, hogy minden karaktert próbáltak tökre jófejnek mutatni....mindenkit egy picit jobban megszerettetni. Judzsin....Ébrehem...stb... hogy most aztán még jobban izguljunk.

Számomra a Maggie-Glen vonal kezd már fájni kicsit. Amennyire megrázott Glen kamu-halála az egyik korábbi évad végén...most már pont nem érdekelne.

Viszont a magyar szinkron mennyire kemény lett már. Egyre komolyabb káromkodások vannak. Főleg Abrahamnél.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8881) cyberkind válasza marilllyo (#8875) üzenetére


cyberkind
félisten

Tökmindegy ki mit írt, az 5-6 évad olyan semmis mintha nem is létezne, és ha most kapcsolódnék be hát nem is sokáig nézném, nem is tudnám mit szeretnek ebben, ellenben a régebbi évadok amik a The Last of Us-t feelinget hozzák, ez amúgy a filmes topikba is mehetne de nem akarok a SW 7-ről írni hogy csak remakelt valami amit már 5ezerszer láttunk de sokaknak ez a megváltás. ;)

Paranormal Cocktivity

(#8882) Vladi válasza Peti78 (#8878) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem meg borzasztó. Pont azt hagyják ki belőle amit elvileg le akartak forgatni, a hogyan kezdődik a járványt.
Oké menjünk be dolgozni, 5 perc múlva meg menekül az egész város a zombijárvány elől. :F

Vagy ez így közhely mindenkinek? Nyutaton mindenki olvassa a kötelező irodalmat és kész zombi szakértő? :DDD

rémes.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8883) cyberkind válasza Vladi (#8882) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már annak is örülnék ha azt elmagyaráznák hogy mi ez a vírus meg minek csinálták.

Paranormal Cocktivity

(#8884) marilllyo válasza Vladi (#8882) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazán ebből a könyvből se derül ki sok a dolog keletkezéséről. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8885) S e t h válasza Vladi (#8882) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyomába sem ér az anyasorozatnak, próbálják meglovagolni a zombi apokalipszis iránti rajongást, de nagyon mellényúltak vele, hiszen az újdonság varázsa már elszállt, ez nagyjából látható az imdb értékeléseken is.

Akár a TWD-ben, elkezdjük egy városban, aztán menekülünk, változik a csapat összetétele, a karakterek személyisége.
Ugyanazt akarják ismét lenyomni a nézők torkán, az elején vélhetően sikerrel, hiszen nézettséget és ezáltal reklámbevételt is képes generálni, de bizonyos vagyok benne, hogy nem lesz belőle annyi évad mint a TWD-ből.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8886) Woodslave válasza Vladi (#8882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondolom hiába a twd sikere annyi pénz nem volt amennyiből normálisan meg lehetett volna csinálni mert ahhoz nem elég 4 katona meg egy humvee. Meg nekünk zombiszakértőknek nagyon hülyének tűnnek hogy nem tudják merre hány óra :D
De abból a szempontból most valahogy tetszik hogy egy pár ember mit fogott fel az egészből. De azt én soha nem fogom megérteni hogy ezek a csoszogók hogy nyomták le a hadsereget. (ne próbálja meg senki Köszi ;])

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8887) csadi0011 válasza S e t h (#8885) üzenetére


csadi0011
őstag

<SZVSZ>
Nem értem, hogy miért mondjátok, hogy ugyanazt akarják eladni nekünk. Mármint ez történik igen, de miért gond? Mindenki csoportokba tömörül, és ezek a csoportok között vannak kisebbek-nagyobbak, és jók-rosszak. Ha az egyiket lenyomják, akármikor jöhet a másik. Főként ezzel lehet foglalkozni. Ezért látjuk többször ugyan azt, csak más emberekkel.
Legalább is nálam ez tök rendben van, ha elrendeződött a Negan banda, jöhet a következő, akár szövetségesként, akár ellenségként. A lényeg, hogy legyen még értelme újra eljátszani ugyan azt.
</SZVSZ>

(#8888) Peti78 válasza S e t h (#8885) üzenetére


Peti78
őstag

Teljesen más mint a TWD. Ugyanez érvényes a Z.-re is, ami mindjuk szerintem sokkal jobb mint a FTWD.
A TWD-ből hiába van ennyi évad, ettől nem lett jobb, sőt! Egyre silányabb a sorozat...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8889) mepet válasza Peti78 (#8888) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem az FTWD-ben sokkal nagyobb a potenciál. A TWD is izgalmas volt, amíg el nem értek a CDC-ig, onnantól lejtmenet. Na jó, lehet igazán csak az S01E01 ütött, és az összes többi részt csak megszokásból néztük, hátha még egyszer lesz annyi izgalom, de nem... Na jó, még azt a részt is szerettem, amikor a kád felett hajoltak a kannibáloknál. Ott volt feszültség.
Amúgy ez az új governor (Negan) szerintem egyelőre elég "ütős". :) Tehát azért ez tényleg annyira fura arc, hogy az már ilyesztő. Bár önmagában nem tűnt olyan ilyesztőnek... Érted, az összes fontos szereplő nyakát kis híján elvágták a kannibálok, akkor ez most itt viccel a felturbózott ütőjével? A governort meg azért szerettük, mert ő tényleg jónak látszott, pedig rossz volt. Ez a Negan meg rossz és rossznak is akar látszani, de nem megy neki... Amúgy a TWD lehetséges folytatásai is elég érdektelenek, most akkor majd azt nézhetjük, hogy hogyan hunyászkodnak meg, mikor az egész utsó évad arról szólt, hogy ők aztán mekkora harcosok... És ezt elvileg Negan is vágja, azt nem kinyír legalább minden férfit kapásból, hanem bohóckodik egy sort az ütőjével...

Én sokkal jobban várom az FTWD új részeit, remélem megtudhatjuk, hogy a szigetekre eljuthatnak-e a zombik, és pl. az imént említett a hadsereggel mi a franc történhetett dolog is érdekes. Miért kellettek a "humánus kivégzések" vagy micsodák pl.? Szóval a szereplők története nem igazán érdekel, de legalább egy objektívebb képet kapunk a zombiapokalipszisek mikéntjéről. És tudodmit, az jobban érdekel, hogy mi lesz az emberiséggel, mint Rick vagy Travis története.

(#8890) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!nemtudom ,h itt ralehet e kerdezni de megprobalom :-) A kepregenyben hogyanfog meghalni negan ,ki oli meg?

(#8891) HKorn válasza mepet (#8889) üzenetére


HKorn
addikt

De pont erről szól a dolog, hogy Rickéknek vissza kell venniük az arcukból, mert utóbbi időkben már nagyon azt hitték, hogy ők a Janik.

Neganék ellen semmi esélyük nem volt, erre döbben most rá Rick is.

Negan szvsz zseniális karakter, bírom a félőrült főgonoszokat, még ha nem is annyira félelmetesek.

De az tény, hgy S01 és még talán az S02 voltak a legjobb évadok.

FTWD-nek még csak most állok neki, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Run&Ride

(#8892) S e t h válasza csadi0011 (#8887) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mármint miért is baj, hogy kezd fásulni az alap sorozat erre csinálnak egy másikat, ami csak a szereplőkben tér el, de amúgy minden más azonos?

Tévedés ne essék, nem én szoktam hisztizni a topikban, hogy problémája van a sorozattal, én eddig is néztem és ezután is fogom, ha lanyhuló érdeklődéssel is, de azért kritikus próbálok lenni.
A helyzet az, hogy a képregényben már Negan is nagyjából a múlt és igen, ez olyan mint a Dragon Ball, mindig legyakjuk a legtökösebbet, aztán csak jön mindig egy erősebb nálunk, de nem adjuk fel és küzdünk és ez megy végtelenítve.

Az új sorozat semmiben sem más, túlélni a zombikat és egyre inkább a fennmaradt és civilizációs máztól megszabadult embereket, de végül önmagunkat is.Pl: ha azt nézzük terminator Carol is pálforduláson esett át és nem ő az egyetlen, muszáj folyamatosan változtatni a személyiséget, mert a zombik önmagukban már nem képviselik azt faktort, amit az ember érdeklődve figyel. A bottal támadó shaolin type "minden életet tisztelek" afro is volt dühöngő őrült, most az élet védelmezője, na vajon merre mutat a személyiségének változása?

Nem egy TWD rajongó ismerősöm van aki elkezdte a FTWD-t, talán csak egy maradt meg mellette, de ő is szarozza, nem véletlenül, nem kapott semmi újat, sőt. Egy több éve képernyőn lévő és már kiépült univerzummal létező világban újat akar, nem csupán más karaktereket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8893) S e t h válasza mepet (#8889) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én sokkal jobban várom az FTWD új részeit, remélem megtudhatjuk, hogy a szigetekre eljuthatnak-e a zombik,(mindegy, hogy eljutnak-e mivel nem ők jelentik az igazi veszélyt, hanem az emberek élve és holtan egyaránt.Élve a szűkös élelmiszer és ivóvízért folytatott harc, holtan pedig azért, mert ha vki meghal úgy, hogy nem tudnak róla, akkor máris van egy zombink )és pl. az imént említett a hadsereggel mi a franc történhetett dolog is érdekes(a TWD-ben is voltak katonák, ott sem tudtunk meg semmit, nagyon szerintem itt sem fogunk , szereplőink hajókáznak, nem gondolom, hogy a szigeten fogják kideríteni, hogy mi lett a hadsereggel.) Miért kellettek a "humánus kivégzések" vagy micsodák pl.? (a helyzet eszkalálódása miatt, nem tudták kontrollálni a helyzetet, akinél a legkisebb esélye is fennállt, hogy zombi lesz azt kivégezték, egyfajta prevenció a többség érdekében )Szóval a szereplők története nem igazán érdekel, de legalább egy objektívebb képet kapunk a zombiapokalipszisek mikéntjéről.(na erre látom a legkevesebb esélyt, ugyanis erre lett volna lehetőség hat részen keresztül, hogy ezzel keltsék fel a figyelmet, hogy hé, most majd megmutatjuk mi vezetett ide, megkapjátok legalább a válasz egy részét, de nem, családi survivor lett belőle, semmi több )És tudodmit, az jobban érdekel, hogy mi lesz az emberiséggel, mint Rick vagy Travis története.(mondj pár jelenetet ami arra utal, hogy ebből a sorozatból fogod megtudni mi lett az emberiséggel)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8894) Vladi válasza cyberkind (#8883) üzenetére


Vladi
nagyúr

A topik elején évekkel ezelőtt már írtam fejtegetést a zombi tudományból.

(#8884) marilllyo:

Nem is arra írtam.

(#8886) Woodslave:

Akár elég is lehetne. Jó filmhez nem sok pénz kell, hanem sok tehetség, ötlet és munka.
Ez pont a twd első évadásból látszik.
Lehetett volna egy család szempontjából jól megcsinálni, ahogy lassan eszmélnek, lassan összeomlik körülöttük minden. De 2 rész semmi volt, 1 rész menekülés és 3 rész pláne semmi. :(

(#8889) mepet:

Szerintem az a baj, hogy kevés az egyáltalán lehetésges történet ebben a világban:
- menekülnek, portyáznak, zombik: voltmár
- letelepülnek, próbálnak közösséget alakítani, konfliktusok: voltmár
- road movie, túlélő sori: voltmár
- őrült ellenség, szorongás, harc: voltmár

Akkor mi legyen? :F

Pont mint a Z.-ben. Oké itt az immunis pofa, ott a labor a kontinens másik végén menjünk: közben mindenféle kaland, izgalom, humor. Oké. 1. évad letudva. 2. is. :DD CSak kéne egy 3. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8895) freeknight válasza kiki22 (#8890) üzenetére


freeknight
őstag

Negan nem halt meg a képregényben, bebörtönzik.

[ Szerkesztve ]

(#8896) kiki22 válasza freeknight (#8895) üzenetére


kiki22
senior tag

Köszönöm :-)

(#8897) Eliot Anders válasza cyberkind (#8883) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

+1

freeknight: Micsoda véletlen, hogy Morgan "épített" egyet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8898) tonyrulez


tonyrulez
őstag

FTWD 2.1
Hatalmas előnynek tartom hogy ebből nincs képregény amit görcsösen kell követniük. Végre láthatjuk a sokat mondogatott "egy hajón lennék és több gondom nem lenne" zombiszakértői véleményeket IRL, úgy látszik ebből előbb utóbb nem lesz hajó és jön a szárazföld. Sanders pedig az egyetlen értelmes szereplő. Rick 2.0 :D

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#8899) marilllyo válasza Vladi (#8894) üzenetére


marilllyo
veterán

Jaja. Talán nekem ez is a bajom picit vele, hogy a sorozat nem megy semerre. Nincs cél. Oké persze egy ilyen elb*szott világban mi legyen a cél? Túlélni. Csak pl, hogy lehet lezárni majd egy ilyen sorozatot?! Sehogy...meghal mindenki...vagy...megint találnak egy területet amit be kell védeni... :F

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#8900) pilóta válasza marilllyo (#8899) üzenetére


pilóta
nagyúr

Csak pl, hogy lehet lezárni majd egy ilyen sorozatot?!

Nagyon egyszerűen. Esik a nézettség, úgyhogy egyszerűen egyszercsak nem lesz következő évad...

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.