Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7951) james001 válasza twine (#7949) üzenetére


james001
veterán

Vicces nagyon de aztán nehogy elvegyék a modik a spoiler gombot,ebből volt gond a múltkor is máshol :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7952) Vladi válasza dj79 (#7945) üzenetére


Vladi
nagyúr

Pont arra gondoltam mikor néztem a jelenetet, hogy olyan sűrűn állnak... egymáshoz lapulva.... a fejükre simán rá lehet ne lépni, aztán a következőre. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7953) S e t h


S e t h
nagyúr

Szerintem ezután sem várható lanyhulás a sorozatban, mivel most nagyon lefoglalja őket a hordányi zombi, amikor meg lesz egy lélegzetvételnyi szünetük, vélhetően akkorra lesz időzítve a W homlokosok újabb feltűnése.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7954) twine válasza james001 (#7951) üzenetére


twine
addikt

vigyázz mert bevérzett a bal szemed,,,sokat olvasod a fórumot :DDD
Kicsit pihentesd... ;)

Gondolom azért , mert tömegesen jópofiztak miután megjelent a gomb a fórumon, és nem egy ember dobott be egy ilyen maflaságot.....
Ha ránézel a regisztrációm dátumára, láthatod, hogy nem ma kezdtem....nagyjából tudom mit csinálok a lapcsaládon belül, de értékelem, hogy jót akarsz a topicnak.... :D :R

[ Szerkesztve ]

(#7955) james001 válasza twine (#7954) üzenetére


james001
veterán

Az elején tömegesen csinálták ezt igen,de pont emiatt eléggé érzékenyek a modik a spoiler gombra,mivel alapból csak a filmes topikba szánták. Látom hogy nem ma regisztráltál,attól még ne nagyon trollkodj ezzel,találj ki mást ha már mindenképp azt akarsz :D

Más:
Fél off de nem tudom láttátok-e Lauren Cohan új filmjének előzetesét: The Boy Eléggé egy gagyi horrornak tűnik,de miatta lehet megnézem (főleg ha szexi zuhanyzós jelenet lesz benne ;] )

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7956) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Tényleg elég bénán volt megcsinálva Glenn halála, azt nem értem hogy azt az ajtót ami zárva volt miért nem lőtték szét és mentek be? Meg volt ott egy lépcső is ami el volt torlaszolva de simán felmehettek volna rá..
A másik amin jót röhögtem amikor Michonne-ék másztak át azon a kerítésen és a csávó ott maradt és ették a walkerek, ezek meg csak nézték, nemhogy fejbe szúrták volna hogy ne szenvedjen szerencsétlen.Amúgy jó rész volt, eddig jó nagyon az évad :D

[ Szerkesztve ]

(#7957) jegenye77 válasza Yayoh (#7956) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem az ő halála volt hanem azé a béna csávókámé. Ő nem halt meg most már szinte biztos.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7958) Yayoh válasza jegenye77 (#7957) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Azt tudom hogy rá esett a másik és az ő belét szedték szét, de én kizártnak tartom hogy azt a helyzetet túl lehetne éli, elég nagy baromság lenne ha valahogy megmenekülne szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#7959) pilóta válasza Yayoh (#7958) üzenetére


pilóta
nagyúr

Bemászik a kuka alá és ott kivárja, míg tovább áll a horda.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7960) jegenye77 válasza Yayoh (#7958) üzenetére


jegenye77
addikt

Nagy baromságra volt már máskor is példa :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7961) Avicularia válasza jegenye77 (#7960) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja, csak a hídról leeső teherautóra emlékezzünk :D

(#7962) pilóta válasza jegenye77 (#7960) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jaja. Például kardozós csajszi olyan jól elbócorgott két pórázon vezetett kóborlóval hónapokig, akár alkalmazhatnák is a technkiát, amikor sokan jönnek...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7963) twine válasza pilóta (#7962) üzenetére


twine
addikt

Ez már annyiszor eszembe jutott az utóbbi időkben....eleinte "előszeretettel" használták ezt a cselt a sorozatban...bekenjük magunkat belekkel, és vegyülünk....mostanság mintha megfeledkeztek volna erről....vagy túl egyszerűvé válna tőle a sorozat :U :/

(#7964) Yayoh válasza pilóta (#7959) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Az első részben Rick is bemászott a tank alá, de ugyanúgy kúsztak utána, szóval ez se lenne túl racionális.

(#7965) pilóta válasza Yayoh (#7964) üzenetére


pilóta
nagyúr

Már ha észreveszik. Ha közben csócsálják a másik csávót, akkor van esélye, hogy nem figyelnek fel rá. Vagy lesz valami zaj, ami elvonja a figyelmüket, és megindulnak.
Na mindegy, ha él Glen, akkor valahogy megoldják, remélhetőleg nem túl bénán, pl. mint a Dallasban, hogy lement csomó rész, aztán kiderül, hogy csak álmodta valaki az egészet :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7966) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Glenn már csak azért se halhatot meg, mert mert nem hivták meg, a müsor utáni müsorba, ahová a kihullot szereplőket szokták beszélgetésre invitálni, akkor a Glenn-t alakitó színész semmit se írt ki a facebook oldalára, és még lehetne sorolni az árulkodó jeleket, szóval take it easy, Glenn túléli, és punk-tum :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#7967) Yayoh válasza Dyrtyho (#7966) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Hivatalos fb oldalra is kommenteltek egy olyan képet amin egy későbbi forgatáson van rajta, szóval ja valószínű nem halt meg, de ez így vicc hogy halhatatlanok a főszereplők, a mellék szereplők meg minden kis szartól meghalnak.. :U

(#7968) mepet válasza Yayoh (#7967) üzenetére


mepet
addikt

(#7949) twine: háháá, ez volt eddig a legjobb vicc ebben a topicban :)) [szerk:] na jó, lehet, hogy csak a "look at the flowers"-es mémek után

(#7967) Yayoh: Merle is sokszor szerepelt még a halála után.

Én azért nem haragudnék, ha Rick meghalna, Glenn meg nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7969) james001 válasza Dyrtyho (#7966) üzenetére


james001
veterán

Meg hát,ott van Lucille is ugyebár aki vár rá türelmesen ;]

-------

Ezen besírtam :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7970) Outlander válasza Yayoh (#7958) üzenetére


Outlander
őstag

Na oké, de ott mindenki evett mindent, ne mond már h nem kóstolták meg a lábát?! :DDD

Egyébként origon már lelőtték a poént...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7971) Kvelstadt válasza Yayoh (#7956) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A lépcsőt én os figyeltem. El volt torlaszolva de simán átmászott volna rajta.
Am csak azér nem halt meg mert a sorozat elején sokszor nagyon jól feltalálta magát szóval kizárt hogy ilyen gagyi halála legyen.
Na ja. Másik jelenet is érdekes volt. Annak a fogyatékos nicholas-nak volt annyi esze hogy fejbelője magát ezeknek meg osszesen nem volt annyi hogy lelőjék azt a szerencsétlent?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7972) Apollyon


Apollyon
Korrektor

6x03

Kizárt dolog, hogy Glenn meghalt volna a kukás jelenetnél. Először is, egy ilyen main karaktert mint ő, aki az 1. évad 1. része óta szerepel nem ilyen halál béna, találgatós módszerrel fognak kinyírni. Másrészt én úgy éreztem annál a jelenetnél hogy direkt nem mutatnak elég sok mindent, szóval direkt arra mentek rá hogy akkor most találgasson a nép. Amúgy is mekkora ökörség volt már, hogy fejbelövi magát a srác és Glenn meg zuhan vele.. Ennek semmi értelme nem volt.

De, mivel ez a TWD, itt abszolút bárki megcsonkulhat, meghalhat. Előbbi ugye nehézkesebb mert ez nem a képregény, de itt a fő karakterek is simán megpusztulnak, ez a jó benne hogy lehet izgulni ki marad és ki megy.

Ennek ellenére nem hinném hogy Ricket kiírnák, kb róla szól a sorozat. Meg a Game Of Thrones-os (amiből egy részt sem láttam) dologból kiindulva nem hiszem hogy ezt meglépnék a nézőkkel. Ha meg is történik ilyesmi, akár Rick-kel vagy Glenn-nel, tuti valami drámai lesz, amitől sokmindenki rosszul fogja érezni magát. ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7973) Pearce


Pearce
aktív tag

Egy mostani interjúban mondta az egyik készítő a tegnapi rész kapcsán, hogy Ricknek nem lesz semmi baja és a keze is megússza. Lesz egy kis kötözős rész, azt annyi.

[ Szerkesztve ]

(#7974) Melorin


Melorin
addikt

Képkockánként megnéztem a jelenetet ahol Rick keze megsérül. :D
Az történt, hogy az egyik zombi hátába van döfve egy kard, ami átment rajta és elöl, a nyakán jön ki a pengéje.
Rick a bal kezével eltartja magától a zombit, amíg a jobb kezében lévő kése nyelével (a pengéje ugyanis letört) megcsapkodja annak a fejét.
Sajna a zombiból kiálló kard pengéje megvágta a kezét. De nem volt véres, úgyhogy nem fog lerohadni Rick keze :D

KÉP!

[ Szerkesztve ]

(#7975) Törzsúr válasza Apollyon (#7972) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Szerintem simán lehet, hogy meghal Glenn. Vesztettünk már el jelentős figurákat (Shane, Lori, Hershel, Andrea, T-dog, Beth és még sorolhatnám). Én ezért nézem. Óriási drámák melyeket fel kell dolgozni. Ha abból a lehetetlen helyzetből élve kikerül barátunk akkor szerintem nem reális a dolog. :U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#7976) Outlander válasza Melorin (#7974) üzenetére


Outlander
őstag

De itt felül sérült ekkor, ő meg a tenyerét fájlalja. :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7977) Apollyon válasza Törzsúr (#7975) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akiket leírtál, korántsem olyan kritikus karakterek mint Glenn. Oké, Lori az volt, de az ő halála nem volt béna, meg szerintem amúgy is sokan várták hogy kinyiffanjon ;]

Viszont a kukás jelenet nem méltó egy Glenn féle sztori lezárásához, egyszerűen nagyon Darwin díjas (mint ahogy már írta itt valaki) volt ez a feltételezett halál ha azt vesszük mennyire abszolút túlélő koreai barátunk. Azt is vegyük figyelembe, hogy Glenn azért esett le a kukáról mert Nicholas már halott teste magával húzta (vagy valami ilyesmi) szóval szerintem tuti azt belezték ki, Glenn hulláját meg nem mutatták. Egy ennyire durván main karaktert nem fognak ennyivel elintézni, gyakorlatilag nem is mutattak semmit. Ha megölik akkor majd megadják a módját, de tuti hogy ennyi idő után legalább valami hullát mutatnának a következő részben, de szerintem simán túlélte valahogy.

Tipikus sorozatos húzás, hogy beparáztatnak hogy jajj meghalt a/egy főszereplő a rész végén, hogy izgulhass a következőig, aztán a köv. részben feloldják a feszültséget.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7978) Törzsúr válasza Apollyon (#7977) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Arra gondolok, hogy Nicholas már egyszer megpróbálta megölni. Kapott egy esélyt, de ez lesz/lett Glenn végzete. Franc tudja. Nagyon várom a 4. epizódot!

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#7979) B1T3 válasza Apollyon (#7977) üzenetére


B1T3
addikt

A következő részben biztos nem, mert az Morganről fog szólni, ha minden igaz.

(#7980) Kvelstadt válasza Törzsúr (#7978) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ami Morgan-ről fog szólni ha igaz ami itt írtak korábban. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7981) Gilthanas válasza B1T3 (#7979) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Jelenleg Morgan az egyik karakter aki a legkevésbé sem érdekel. Ellenben lehet, hogy ő fogja megmenteni Glen-t, hogy újra megszerettessék a nézőkkel, ugyanis a fickó kedveltségi indexe elég alul mozog mostanában, pedig ő egy level 99-es karakter elvileg.

Apropó Morgan játszott az első évad első részében?

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#7982) Yayoh válasza Gilthanas (#7981) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Igen, vele és a fiával találkozott össze Rick.

[ Szerkesztve ]

(#7983) B1T3 válasza Gilthanas (#7981) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, ő volt az.

Nem is csoda, hogy nem annyira kedvelik, szerintem sokakban ellenszenvet váltott ki azzal, hogy mindenáron meg akarta óvni a wolfoknak is az életét.

(#7984) Vladi válasza Apollyon (#7977) üzenetére


Vladi
nagyúr

lehetséges szerintem, hogy meghal. Vagy a srác végül is feláldozza magát. Attól, hogy lelövi magát, még nem kell leesni. Kivéve, ha takaróként használja a hullát. :D

(#7981) Gilthanas:.

Igen, ő volt, de az előzőben is fel fel bukkant. Én speciel nagyon vártam, nekem tetszik. Egyébként a színész is szimpatikus a Jericho óta.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7985) Gilthanas válasza Vladi (#7984) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

Jericho-t én is nagyon csíptem :)

Nekem azóta unszimpi a néger, hogy Rick-re lövöldözött a tetőről. De hajlandó vagyok újra megkedvelni, ha megmenti a Glent és utána minden rosszfiút kinyír.

(#7983) B1T3 és (#7982) Yayoh: Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#7986) koxx válasza Yayoh (#7982) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eh tényleg, nem is emlékeztem rá. Rick meg kb 10 évvel fiatalabbnak néz ki.

Nekem is marhára irritáló volt, hogy életben akarta hagyni a W-s arcot. Elvégre mindenkit legyilkoltak akit értek.

(#7987) Vladi válasza Gilthanas (#7985) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ejj de nagyok az elvárásaid. :DDD

Akkor ép meghibbant a fia elvesztésétől. De utána valami megvilágosodáson ment keresztül.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7988) Gilthanas


Gilthanas
aktív tag

Még két dolog a tudjuk melyik kérdésben:

- Eddig mindig volt tanúja egy fontos karakter halálának. Minden esetben. Itt most nincs ott senki aki hangosan felsírhatna (nagy sírós szünet után fejbeszúrhatná), illetve lejegyezhetné, hogy meghalt. Keresésére sem tudnak indulni, tehát nem tudják halottnak hinni a srácot amúgy is felzabálnák elvileg, nem maradna belőle semmi.

- Másik egy interjúból részlet (forrás): "TVLINE | Was his death scene deliberately shot in a way that would give fans hope that maybe those weren’t Glenn’s guts?
It was shot the way it was shot and it was edited the way it was edited and that is always deliberate. I spend a lot of time on these cuts, so take that as you will."

Tehát ha ennyit szórakozott a jelenet felvételén megvágásán, akkor szándékosan megtévesztőre csinálták.

Konklúzió: Glenn él

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#7989) B1T3 válasza Vladi (#7987) üzenetére


B1T3
addikt

Ami – reméljük – kiderül a következő részből. :) Szerintem ezzel a résszel fog kicsit leülepedni a hangulat.

(#7990) Peti78


Peti78
őstag

Ahová ez a kis csipet csapat beteszi a lábát, ott közösség nem marad. Én személy szerint nem bánnám, ha Rick-et kiírnák, és Coralnak kellene lelőnie a zombi apját. Legalább lenne egy kis meglepetés benne. Az utolsó két részben meg több izgalom volt mint az elmúlt két évadban összesen.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#7991) S e t h válasza Peti78 (#7990) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, Rickék hozták a zombihordát és a W bandát is.
Ha nem öli meg vki gyorsan Ricket akkor meteor becsapódás és cunami is várható a környezetükben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7992) Peti78 válasza S e t h (#7991) üzenetére


Peti78
őstag

Naugye!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#7993) Jakesz


Jakesz
őstag

:DDD

(#7994) Outlander válasza Jakesz (#7993) üzenetére


Outlander
őstag

Kérlek segíts megérteni..... biztos vicces, de nem értem. :O

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7995) pilóta válasza Outlander (#7994) üzenetére


pilóta
nagyúr

Láttad az első részt?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7996) Outlander válasza pilóta (#7995) üzenetére


Outlander
őstag

Melyiket? 6 első rész is volt/van, és ott mire figyeljek? :F

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7997) pilóta válasza Outlander (#7996) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy első rész van. Azért hívják elsőnek, mert az volt az első. Róla nevezték el az elsőt, ami először van a sorban, mert előtte nem volt másik...

Amikor Rick bebújt egy tankban a horda elől, és Glenn mondta neki a rádióba, hogy "mi van nyominger, igen, te ott a tankban"

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7998) Outlander válasza pilóta (#7997) üzenetére


Outlander
őstag

:R Ennyire azért nem vagyok "hívő" h minden apró párbeszédre emlékezzek.. mondjuk így már vágom. :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7999) B1T3 válasza Outlander (#7998) üzenetére


B1T3
addikt

Ez nem hívőség kérdése, a sorozat egyik legemlékezetesebb pillanata.

(#8000) Vladi válasza Jakesz (#7993) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó. De azért mondjuk gonosz... de azért jó. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.