Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) gerii válasza Hegasus (#8700) üzenetére


gerii
addikt

Banshee

Outlander: Az a fordított falazás annyira szar hogy már jó :D Én komolyan azt várom mikor jelenik meg egy ufo és önti ki betonnal miközben alszanak.

[ Szerkesztve ]

(#8702) Peti78 válasza Hegasus (#8700) üzenetére


Peti78
őstag

Szinte mindegyik szereplő akiket felsoroltál, eleve halálra voltak ítélve, tehát számítani lehetett rá. Semmi meglepetés nem volt benne, a kérdés a "mikor" volt. Az egyik öreg, a másik hülye, a harmadik gyerek. A negyedik nő, az ötödik hülye nő. A kiírásuk a sorozatból logikus volt, hiszen haldokolnia kell a népnek, ki fogja kifizetni ezt a sok gázsit?
Tragikomikus halálok tömkelegét szórják ránk, érthetetlen és megmagyarázhatatlanul viselkedő karakterek szaladgálnak a képernyőn.
Értem én, hogy fikció, de vicces, amikor a vékony fa mögül kinyúl a wédé, és olyan pontossággal koordinálja a harapását, hogy kitépi a gigáját a haláltusáját elkerülni vágyó balféknek. Persze amikor bezzegéket akarják levadászni, akkor girtelen elfelejtik ezeket a precíziós mozdulatokat.
Persze a főszereplők is balfékek, de náluk hogy is alakult a dolog? Glenn human subája, megi felfoghatatlan egyensúlyozása a kőművesállványon, Deril meg olyan badass, ha fejbelövik sem lehet megszabadulni tőle. Ott a mini dúcse, kilövik a szemét, erre ott korzózik, mintha mi sem történt volna. Glenn szakmunkásbajusza meg mégis micsoda?
Szóval azon kellene elgondolkodni, hogy ha már nem áll szándékukban kiírni egyetlen főszereplőt sem, akkor ne hozzák már olyan helyzetbe, hogy a szegény néző, csak rommá tudja röhögni magát kínjában, hogy "Csupi hát van ilyen? Há' valamit mongyáá má! Há' mit mongyak? Hát hogy mégis hogy gondoltad....

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8703) Pearce válasza Peti78 (#8702) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Szinte mindegyik szereplő akiket felsoroltál, eleve halálra voltak ítélve, tehát számítani lehetett rá. "

Aha, Andrea is, mi?

"Ott a mini dúcse, kilövik a szemét, erre ott korzózik, mintha mi sem történt volna."

Na, ha a képregény alapján csinálják, az se jó?

(#8704) Hegasus válasza Peti78 (#8702) üzenetére


Hegasus
senior tag

gondolom ha megkérdezném, hogy ki halhat meg a 6-os szériába, akkor azt mondanád, hogy Rick, Carl, és Daryl kivételével bárki (vagy felsorolnál 10 nevet legalább), és amikor meghal valamelyik, akkor majd mondod, hogy várható volt :DDD szóval pontosan jól csinálták a készítők, mert bárki meghalhat bármikor, mert "számítani lehetett rá"... :P

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8705) Hegasus válasza Hegasus (#8704) üzenetére


Hegasus
senior tag

*7-es széria, pardon

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8706) mepet válasza Hegasus (#8700) üzenetére


mepet
addikt

Nem arról van szó, hogy nem tudjuk elképzelni, hogy a zombivírus hogyan működik.

Hanem arról, hogy azt nem értjük, miért ennyire eszetlenek a szereplők. A Fear-ben érdekes módon nem ekkora barmok, ott egyetlen évad elég volt ahhoz, hogy eszükbe jusson, hogy el kéne jutni egy szigetre pl. A TWD-ben ehhez a gondolathoz 6 évad sem elég... A TWD szereplői már nem vágynak biztonságra, egyszerűen nem akarnak egy tényleg védett helyre eljutni. Talán mert azt hiszik nincs ilyen? Miért ne lehetne? A remény hal meg utoljára. Ezekben remény nem is volt, tehát tényleg halálra van ítélve az összes karakter...
Megállapították pl. hogy télen lelassulnak a zombik. Akkor esetleg hidegebb helyre utazni? Pl. északra, vagy egy magas hegységbe? Ennyi eszük sincs.
Céltalanul élnek napról napra. Ezért már nem csak halálra ítéltek, hanem talán már halottnak is tekinthetőek. Ezért nem hat meg egy-egy halál már, mert tényleg csak idő kérdése, hogy melyik eszetlen mikor hasal el végleg...

Én kedvelem a sorozatot, bár már csak a zombiharapdálások meg a gyilok miatt nézem. Nem érdekel a végkifejlet, mert már kb. 5 évada tudom, hogy nem lesz ilyen. Soha.

(#8707) pilóta válasza mepet (#8706) üzenetére


pilóta
nagyúr

Megállapították pl. hogy télen lelassulnak a zombik. Akkor esetleg hidegebb helyre utazni?

A zombik már rég nem ellenfelek, a fal azoktól jól véd. Ami miatt egy szigetre kellene elhúzni gyorsan, azok az élők. Eléggé bebizonyosodott, hogy akitől tényleg tartani kell, az a többi élő...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8708) mepet válasza pilóta (#8707) üzenetére


mepet
addikt

Én is így értettem a "tényleg biztonságos" helyet, természetesen az a "gonoszoktól" is távol lenne...

[ Szerkesztve ]

(#8709) Peti78 válasza Hegasus (#8704) üzenetére


Peti78
őstag

Tévedsz, én elsősorban Ricket iktatnám ki. Ha nem őt, akkor a Carl-t.
Andrea állandóan idegállapotban volt.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8710) Hegasus válasza mepet (#8706) üzenetére


Hegasus
senior tag

a zombivírusos okfejtésem csak arra vonatkozott, hogy engem mi zavar a sorozatban, ás azok főleg a zombik "működése".
és részben egyet is értek veletek, mert néhol tényleg bénák vagy istenszerűek, hogy a legbénább módon halnak meg, vagy lehetetlen helyzeteket is megúsznak, de oda akartam kilyukadni, a hogy a ez a sorozat teljesen eltér a megszokott "happyendes" baromságoktól (pl a szuperhősös filmek), ahol bemutatnak egy karaktert, lespanol a főszereplőkkel, aztán utána egy karcolás se lesz rajta, és mindez kiszámítható. itt meg simán meghalnak a lelkifröccs beszédük közben.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8711) Enton


Enton
addikt

Hehehe:

Kiváncsian várom kitől búcsúzunk hétfőn, de legjobb lenne lassacskán tényleg a főbb szereplőgárda csere. Túl nagy biztonságban van mindenki az a baj. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8712) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Neee, most néztem meg a heti részt, ha Daryl meghal, nem nézem tovább a sorozatot... :( :Y

(#8713) cyberkind válasza Balázs1621 (#8712) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem annyira izgat a vége hogy inkább Archer-t nézek. :D

Paranormal Cocktivity

(#8714) rétisün válasza cyberkind (#8713) üzenetére


rétisün
veterán

az jobb is.... :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8715) S e t h válasza Balázs1621 (#8712) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van Daryl posztered is a falon?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8716) Peti78 válasza S e t h (#8715) üzenetére


Peti78
őstag

Meg vindóz háttérképe

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8717) T. M.


T. M.
aktív tag

Valaki majd spoilerezze le, hogy ki hal meg, jövő hét végén rákockulok az évadra :D
Carl mondjuk tökéletes lenne :D
Daryl, meg Morgan maradjon :)

[ Szerkesztve ]

(#8718) S e t h válasza T. M. (#8717) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem nagyjából már mindenki sejtheti ki a legesélyesebb a halálra, kivéve ha csavarnak egyet a sztorin.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8719) B1T3


B1T3
addikt

Az én tippem szerint több (legalább 2) főszereplő is meg fog halni, de nem hiszem, hogy Ricknek és Carlnak esik bántódása. Michonne kiírása nagy húzás lenne.

(#8720) maximilian4


maximilian4
addikt

Valaki mondja már meg mikor lesz a fájnöl epizáúd, plezz!

Maxi

(#8721) lionshamlet válasza maximilian4 (#8720) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Magyar ido szerint hajnali 3-kor lesz a finálé, az AMC csatornán.

[link]

Nem sokkal utána kinn lesznek a releasek, majd oedig legkésőbb délig kinn lesz a felirat is, sztem.

(#8722) L_YKing válasza maximilian4 (#8720) üzenetére


L_YKing
addikt

Holnap!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8723) lionshamlet válasza lionshamlet (#8636) üzenetére


lionshamlet
senior tag

akkor csak ez tortent

(#8724) Apollyon válasza lionshamlet (#8723) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem bírom ki estig :D Végül ki halt meg, Glenn?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8725) Hegasus válasza Apollyon (#8724) üzenetére


Hegasus
senior tag

damn... majd egy év múlva megtudjuk.... a szájukat... :U a vége az lett, hogy Negan megölt valakit, de hogy kit, azt már nem mutatták... ami biztos, hogy nem Carol, se Morgan, se a pap :DDD
Háhh, de Trevornak jól áll ez a szerep is :DDD vajon itt is megalakítja a Trevor Philips industries-t?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8726) Apollyon válasza Hegasus (#8725) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem lehet frame-ről frame-re léptetve kikövetkeztetni? Még azt is el tudom képzelni hogy valaki feltűnt a semmiből a háttérben és odatérdelt gyorsan a bézbólütő útjába :DDD csak hogy ne halhasson meg senki az érinthetetlenek közül. Amúgy 60-70%-ban követte a sztori a képregényt, szóval esélyes hogy igen Glenn nyiffant ki. De a korábbi kukás jelenet... Amúgy ha nem Glenn akkor szerintem tuti Abraham-Judzsín-Aaron trióból valaki.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8727) Hegasus válasza Apollyon (#8726) üzenetére


Hegasus
senior tag

direkt megnéztem újra a végét, de szemetek, először sorba megy Negan, hogy kit válasszon, de aztán már összevissza ugrál a szereplők közt a kamera, aztán meg már őt mutatják, hogy szétveri a "fejed", de senki sincs mögötte. :))
a helyszínekben meg szereplőkben követi nagyjából a képregényt, de halálokban már nem nagyon, szóval ez se egy biztos pont, de egyébként én is Glennre tippelnék, főleg mert kicsit felhúzta Negant a szerelmi kitörésével, de túl kiszámítható lenne a képregény alapján, ha nem, akkor Abraham vagy Eugene az esélyes, főleg mert Eugene leadta a golyókészítés terveket Rick-nek, tehát meghalhat :DDD Abrahamnak meg Sashanak volt egy szercsimercsis jelenete, hogy majd csinálhatnának gyereket, szóval ezért halhatnak meg, hogy mégse jöjjön több kisbaba abba a világba :DDD, de hogyha hatalmasat akarnak durrantani, akkor Daryl vagy Michonne vagy Maggie menne a levesbe, nah az szólna :DD

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8728) gerii


gerii
addikt

Ez volt eddig a legizgalmasabb finálé, baromira elkapták ezzel a sok dumával, lehetett izgulni rendesen, de hogy így kicsesszenek a nézővel, ááá.
Rick ás Corall sem halhatott meg, a többi szabad préda.

Carrier day over.

(#8729) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hát ez egy xar rész volt undorító cliffhangerrel....

azért birom amikor Rick kőkeményből átvált sírós kiskutyává. Remélem nem Abraham kapta mert egyetlen tökös figura

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8730) cyberkind


cyberkind
félisten

Na szóval, meddig is kell várni arra hogy megtudjuk ki szopta be a faszt?
Októberig?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8731) gerii válasza cyberkind (#8730) üzenetére


gerii
addikt

Újranéztem, a legutolsó dolog amiből kiderül merre indult, az a Ricken átfutó árnyéka, ami jobbra megy, tehát Tasha, Kifutófiú, Corall, és Eugene. Az árnyék beesési szögét is figyelve elég távol megy, szóval Eugene fogja kapni az ívet. (A recept úgyis leadva)

(#8732) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Perceken belül elkezdem nézni.

(#8730) cyberkind: Okt. 9., nálunk ugye 10. azaz még 189 nap ;p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8733) keIdor


keIdor
titán

Azért a vége elég kemény lett, Negan beteg. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8734) Dani82


Dani82
senior tag

Hát ez elég olcsó cliffhanger volt, kb nem is érdekel már ki halt meg. Viszont a negant alakito szinesz baromi jol lett kivalasztva :K

(#8735) Woodslave válasza Dani82 (#8734) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az tuti ezt az utolsó beszédet megnézem még párszor. Nagyon jó a faszi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8736) S e t h


S e t h
nagyúr

A képregénybeli Neganhoz képest nekem a sorozatbeli gyengének tűnt, egy öregedő rockernek, a képregényben egy masszív testalkatú pszichopata őrült.

Rick pedig nem elég, hogy olyan jó stratéga mint akár Győzike, még egy összeroppant nyugdíjas benyomását is kelti. Oké, hogy nagy a felelősség vezetni egy csapatot, de a finálét tekintve egy veteményes felügyeletét sem bíznám rá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8737) vendingo


vendingo
veterán

Fejezzétek már be a képregényes utalásokat!
A topic címe: The Walking Dead (sorozat) és nem képregény. Aki a képregényről akar beszélgetni, az keressen vagy csináljon neki topicot. Baromira idegesítő,. amikor az megy, hogy a képregénybe így meg úgy van, meg az lesz meg ez lesz...

Köszönöm

(Vagy csak engem idegesít?)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8738) keIdor válasza vendingo (#8737) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem csak téged.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8739) dunc válasza vendingo (#8737) üzenetére


dunc
nagyúr

csak téged :P

(#8740) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Szerintem csak annyi biztos hogy férfi hal meg, mert csak az képes felkelni az első ütés után.

PSN: sirarcheer

(#8741) Dani82 válasza vendingo (#8737) üzenetére


Dani82
senior tag

Engem kifejezetten erdekelnek a film es a kepregeny kozos es eltero vonasai meg ha spoiler is

(#8742) Real Ghoost válasza vendingo (#8737) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Nem csak téged.

(#8743) M3oH válasza Dani82 (#8741) üzenetére


M3oH
addikt

Csinálni kell egy képregényes topicot is. GoTnál egész jól működik a dolog

(#8744) james001


james001
veterán

WOW ez jó volt :C Sőt,baromi jó. :DDD Igaz ez a vége elég "olcsó húzás" volt,bár nem is TWD lenne ha nem így lett volna :D
JDM baromi jó Negan-nek. :K Rendesen tapsikoltam amikor kijött a lakókocsiból :C Remélem jó nagy harcok lesznek még itt :D
És akkor megint várhatunk októberig :(

(#8736) S e t h: Miért te mit csinálnál ha körbeállna kb. 20-30 ember felfegyverkezve? A képregényben sem tudott sok mindent csinálni,ott is be volt tojva Rick :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8745) mepet válasza vendingo (#8737) üzenetére


mepet
addikt

Engem a legeslegkevésbé sem érdekel a képregény. Viszont sokszor azt követi a sorozat, és imádom a spoilereket, úgyhogy jöhet minden infó! :B

(#8746) Peti78


Peti78
őstag

Na ezt a szopórollert igen-igen szerettem. Remélem Glenn-nek szabják át a fejét. Persze jobban örülnék a "nagyonjószínész" Ricknek vagy a kölkének, de erre sajnos nincs esély.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8747) S e t h válasza vendingo (#8737) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon rossz lehet neked.
Ne idegeskedj, az árt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8748) Hegasus


Hegasus
senior tag

a halál új szintre lépett Negannal, nem egyszerűen megöli az embereket, hanem negöli, és az illető nem csak meghal, hanem onnantól neghalt lesz. és ezt veheti megtiszteltetésnek. (havernak küldött elgépelésből született ez az egetrengető poén :DDD )

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#8749) anorche1 válasza mepet (#8745) üzenetére


anorche1
őstag

+1, én is szeretem olvasni a képregényes spoilereket.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#8750) S e t h válasza james001 (#8744) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rick mint vezető?Hozzá képest Abraham vagy Michonne a nyugalom szobra. Rick egy idő óta egyre kevésbé tudja feldolgozni a velük történteket, torzult a személyisége, egyfajta női Carollá változik, nem tud uralkodni magán.
Még Carl is jobban tartja magát tinédzser létére, a csajokról már nem is beszélve.

Tippelek a mai rész végét illetően:

Abraham
Eugene
Abraham afro barátnője, passzolom a nevét
Glenn

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.