Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) james001 válasza S e t h (#8750) üzenetére


james001
veterán

Később úgyis növeszt pár tököt :) Reméljük legalábbis :D
Szerintem Abraham vagy Glenn lesz az áldozat. Vagy Daryl is azért esélyes. Ha Sasha halna meg nem lenne akkora durranás,Michonne és Maggie eléggé fő karakterek lesznek később,úgy mint Eugene és Rosita is. Rick meg Carl ugye meg egyértelmű. Aztán ki tudja,itt úgy csavarja Kirkman a sztorit ahogy akarja.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8752) killer095


killer095
őstag

Találtam egy ilyen videót az utolsó pár másodperc belassítva,nem is tudom Glennt is hallok meg nem is [link]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#8753) xors


xors
senior tag

áááá ennél jobb évadzáróra számítottam...
A felvezetés tetszett, bár ez a Maggie terhes vigyük hilltopra egy kicsit erőltetett volt. Aztán amikor századszorra is ugyanabba a csapdába léptek az már kezdett idegesítő lenni.
Mikor volt a zombi-sorfal, akkor megörültem, hogy végre vették a fáradságot is kiírnak pár szereplőt, de semmi, még Rick sem vette komolyra h meghalt a nője. Vagy nem hitte el h Michone -t látja, vagy már annyira depresszióba van zuhanva, hogy olymindegy számára.
Negan pedig egész jól előadta a badass pszihopata szerepet, de hogy senkit nem sikerült kinyírni a végére, számomra csak egy olcsó húzásnak tűnik mintsem meghökkentő dolognak. Ez a szerezzünk nézőket a kövi évadra is...

képregényes spoilerek jöhetnek, érdekes látni a különbségeket :K

[ Szerkesztve ]

(#8754) patrikf


patrikf
újonc

A sokadik olcsó cliffhanger lezárás ellenére szerintem a legjobb évad volt eddig a hatodik.
A csapatot ismerve pedig ez a Negan gyerek fog még fémreszelékes vért hugyozni, mielőtt lefűrészelik a végtagjait.
Vagy ki tudja mi történik majd vele. Mindenesetre a bosszúnak a Terminusos kannibál sztori lezárásához hasonlóan rendkívül brutálisnak és önös megelégedéssel telinek kell lennie ahhoz, hogy a sokmillió néző a hetedik után majd a nyolcadik évadra is fokozottan kíváncsi legyen. Ilyen egyszerűek vagyunk. Meg vagyunk fejtve. De tudjuk hogy ezzel nem lesz probléma, ebben a világban mindenki elvetemült gyilkos.
Amúgy meg a Jeffrey Dean Morgan hogy le van már fogyva. Amikor megláttam, azt hittem rákos...

[ Szerkesztve ]

(#8755) B1T3


B1T3
addikt

IMDb-n 5,8/10 a rész értékelése. :D Valamennyire azért megértem, én is mozgalmasabb részre (szereplőkiírásra) számítottam, erre még annyi halál sem volt, mint egy átlagos részben.

(#8756) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Megvolt nekem is. Időhúzás volt az egész rész, üres párbeszédek, meg bambulás. A pórul járt gyk. bárki lehetett, jól megvariálták direkt hogy ne lehessen rájönni. Persze lehet találgatni, de ez annyira ócska volt így hogy nem is éri meg ezen gondolkodni. Két rész között ez még oké lett volna, de két évad között nem. Kapják be.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8757) S e t h válasza B1T3 (#8755) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem ez a pontszám inkább annak szól, hogy sokan elítélik azt amit a szánkba toltak, tehát hónapokig tartó kételyt.
Szerintem jól csinálták, mindenki erről beszél, elérték a céljukat. Vigyorgok a sok türelmetlen és ingerült hozzászóláson, mintha a játékukat vették volna el, hisztiznek és már megy is a gyenge értékelés.
Én ennek tudom be inkább az alacsony pontszámot, amellett, hogy valóban nem volt kiemelkedő epizód.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8758) Peti78 válasza S e t h (#8757) üzenetére


Peti78
őstag

Így még van idejük eldönteni, hogy kit ért a megtiszeltetés.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8759) Woodslave válasza Peti78 (#8758) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de milyen előnyben vannak a producerek a jövő évad bértárgyalásán :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8760) Apollyon válasza S e t h (#8757) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor csinálták volna jól, ha az a pontszám 9.2 lenne mert annyira klassz volt az évad, és mindenki erről beszélne. Ellenben most arról beszélnek, hogy mennyire tré lett a sorozat. Biztos, hogy nem ez volt a cél.

"Vigyorgok a sok türelmetlen és ingerült hozzászóláson, mintha a játékukat vették volna el, hisztiznek és már megy is a gyenge értékelés."

Nem tudom hogy szoktál-e könyvet olvasni, de főleg ez az utolsó epizód kb. olyan volt mintha olvasás közben végre egy izgalmas részhez érsz és hirtelen kiveszik a könyvet a kezedből.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8761) Peti78 válasza Woodslave (#8759) üzenetére


Peti78
őstag

Pontosan!
A főszereplők gázsiját megfelezném, a megspórolt összeget pedig befektetném arra, hogy felvegyek egy normális rendezőt a következő évadra.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8762) pilóta


pilóta
nagyúr

Nem volt ez rossz, bár amikor már másodszorra állták el az utat, akkor fel kellett volna merülni talán esetleg, hogy nem az a megoldás, hogy másik utat keresnek, hanem valami tűzharcba keveredve áttörni rajtuk, nem pedig csak amikor már x az n-ediken alkalommal kell visszafordulniuk, és akkor is a létező legrosszabb megoldást választani, gyalog hordágyat cipelni ellenséges területen, majd hangosan cseverészni közben...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8763) Woodslave válasza pilóta (#8762) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja inkább már az elsőnél kellett volna. Nem is értem miért nem támadtak. Eddig nem volt probléma, hogyha le kellett mészárolni Negan embereit, ott meg álltak vagy 5-en... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8764) Dani82 válasza Peti78 (#8761) üzenetére


Dani82
senior tag

Pedig ez az évad az egyik legjobb volt sztem. Az első 4-5 rész brutáljó volt, aztán volt egy kis unalmas, lelkizős pár rész a Carol, abraham vonal miatt, de osszesegeben jo volt.

azok a találgatások :D
http://walkingdead.wikia.com/wiki/Season_7?file=12920435_791523247647306_1789788425547721660_n.jpg

[ Szerkesztve ]

(#8765) vendingo


vendingo
veterán

A decemberi leállásig jó volt ez az évad, aztán egyre rosszabb lett. Az utolsó 3 rész meg rettentően gagyi volt szerintem, mind a háromba belepörgettem többször is, hogy legyen már vége.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8766) mepet válasza pilóta (#8762) üzenetére


mepet
addikt

Én a 3. útzár után elaludtam a részen... Így még vagy nem is láttam Negant, vagy legalábbis meg nem ismertem, az tuti...

Az mi volt, mikor a földön fekvő példastatuálásra használt tagot lefújták valami spray-vel? Azt nem értettem, aszittem utána egyből meggyújtják, az meg égve rohan majd rickékhez segítségért, de nem, csak szimplán fellógatták később. Akkor minek fújták le és mivel? Dezodorral, mert büdös volt? :)

(#8767) pilóta válasza mepet (#8766) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igen, én is azt vártam, hogy felgyújtják. Így kb. semmi értelme nem volt. De lehet, hogy festék volt, majd ismétléskor megnézem, hogy amikor fellógatják, akkor látszik-e valami rajta...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8768) vvega30 válasza pilóta (#8767) üzenetére


vvega30
senior tag

Egy vörös X.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#8769) S e t h válasza pilóta (#8762) üzenetére


S e t h
nagyúr

A létező legrosszabb reakció lett volna a tűzharc, akkor nem egy ember hal meg és közben még egy lázas kismamát is teherként cipelni, öngyilkosság.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8770) vendingo válasza S e t h (#8769) üzenetére


vendingo
veterán

Én azt nem értem, hogy miért cipelik a beteget, ahelyett, hogy elhoznák neki az orvost?
Kíváncsi leszek, hogy kik ezek a hokimezes lovasok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8771) S e t h válasza Apollyon (#8760) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számtalan olyan sorozat létezik könyvekben is aminek a végén az ember döbbenten veszi tudomásul, hogy legalább egy évet kell várnia és milyen nehéz is lesz.

A készítők ezzel a húzással elérték, hogy - véleményem szerint - a következő évad első epizódja vélhetően az eddigi legnézettebb lesz a sorozat történetében.
A sok - én többet nem nézem, kaszálom - nyávogás ellenére
Olcsó, de zseniális húzás volt, amivel ennyi év után élnie kell egy sorozatnak.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8772) Apollyon válasza S e t h (#8771) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Olcsó, de zseniális húzás volt"

Egyáltalán nem, mert minden egyes részben ugyanez van. 80-90%-ban csak a részek elején és végén van esemény, a kettő között szinte semmi. Mondjuk ez elég sok sorozatról elmondható, csak máshol nem zsinórban évadokon keresztül.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8773) brownus


brownus
veterán

béna suttyók... (még nem láttam az utolsó részt) de engedték magukat elfogatni... lol, remélem glenn vagy daryl megmurdált!

arra leszek kíváncsi, hogy ha maggie szülni fog, akkor a baba milyen lesz? :D

(#8774) pilóta válasza S e t h (#8769) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát azért elég rossz lett így is... ;]

Egyébként nem gond, valójában Neganék az életrevalóbbak ebben a környezetben, Rickéknek esélyük sincs ennyi balfaszkodással. Eleve bármilyen háborút kezdeni csak felderített ellenség ellen szabad, ők meg belevágtak nulla információval arról, hogy kivel is állnak szemben, hányan vannak, milyen fegyverzettel, milyen tartalékokkal stb. Abban a pillanatban, ahogy ezt megtették volna, máris nem kezdenek háborúzni velük, hanem elhúznak melegebb éghajlatra, vagy ha mégis belekezdenek, akkor előtte némi nehézfegyverzetet és egyéb haditechnikát begyűjtöttek volna...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8775) Outlander válasza xors (#8753) üzenetére


Outlander
őstag

Szintén... én pörgetve néztem, mert első körben nem akartak neki menni a 4 embernek, utána már neki mentek volna a 30-nak, de aztán meg még se?! :F ... nagyon szánalmas volt a felalá kocsikázás.
No meg hogy sorfalat álltak az AK-nak, Rick jobbról befelé, Vöri balról befelé haladva elintézhette volna az 2. vagy a 3.? útakadályt. :U

Rettentő szar rész volt, egyedül tényleg az utolsó 10 perc volt jó, bár ott sem értem hogy hogy gondolták h majd átsétálnak az erdőn... nem mellesleg hogy mitcsinált Negan az ő lakókocsijukban?!

Összevissza, értelmetlen volt az egész..

Én már lehet h nem kezdek bele a 7. évadba... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8776) brownus válasza Outlander (#8775) üzenetére


brownus
veterán

Én már lehet h nem kezdek bele a 7. évadba... :U - persze ;] :K dehogynem, úgyse fogod kibírni :D

(#8777) Outlander válasza brownus (#8776) üzenetére


Outlander
őstag

Nem biztos... az utolsó 3-4 részt már szenvedve, megszokásból néztem... sűrűn bele bele pörgetve...

Igazából engem nem is érdekel hogy most kit vert agyon, és most nem kamuzás vagy valami, egyik szereplőt sem szeretem, egyik se szimpatikus... meg a történetben sincs szerepük egyiknek se...

Illetve, elhiszem hogy nem lehet mindenki Rambo, de amit ezek csináltak mostanság, az már Benny Hill-es zenéért kiáltott néha.

Meg most ezek a görkori mezes lovasok is?!(Ami egyébként oltári nagy baromság, mert minden "harapható" rész, fedetlen maradt, egyedül a lóról leeséstől tud valamelyest megvédeni)
Egyébként megvan a 7 évad... jönnek megmentik őket, Rickék beköltöznek, nem jönnek ki egymással, bár ember értelmetlenül meghal, idióta módon... majd végül nagy nehezen elfoglalják... ám hopp-hopp feltűnik valami csapat, akik beakarnak oda jönni... Ja várj, ez a 6. évad volt, nem az 5., ja nem a 4, ja nem a 3. évad... :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8778) Apollyon válasza Outlander (#8775) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Én már lehet h nem kezdek bele a 7. évadba... :U"

Nálam az lesz hogy elolvasom az első rész spoilereit itt hogy ki halt meg (úgyis leírjátok :D) aztán megvárom amíg lemegy az egész évad és utána megnézzük. Egyben azért mégis jobb nézni mint heteket hónapokat várni felcsigázva a morzsákért.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8779) brownus válasza Outlander (#8777) üzenetére


brownus
veterán

én gyenge vagyok, már nem is állok ellen :D tuti nézni fogom :(

de, büszke vagyok, mert az összes cw sorozatot kaszáltam :) (flash, arrow, the 100... az ilyen legend of t, meg supergirlt már el se kezdtem)

nincs már annyi időm, muszáj szelektálni, és tartalmasabb cuccokat nézni

ezért is örülök, hogy van egy z nation, mert kompenzálja ezt a twd-és guilty plezsört :D

[ Szerkesztve ]

(#8780) brownus


brownus
veterán

Egy nagy átverés lett a The Walking Dead-évadzáró - elolvastam, annyira fikáztátok :) hát, puncik ezek...

[ Szerkesztve ]

(#8781) Woodslave válasza brownus (#8780) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egyébként sajnálatos mert amúgy eredetileg egy bevállalós kezdeményezés volt egy ilyen rétegdologból (zombik - bár ennek is volt némi populáris felfutása, de azért a téma miatt nem nagyon mehetett főműsoridőben) sorozatot csinálni de mostmár nagyon elbaxták ezzel hogy tényleg lehet benne valami hogy van pár forgatókönyv és azt monitorozzák majd a következő hónapokban mivel veszítenek a legkevesebbet... :F De lehet nem csak benézték :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8782) B1T3 válasza Apollyon (#8778) üzenetére


B1T3
addikt

Egyébként igen, ha épp az „egyben ledarálom az egész sorozatot” szakaszban lennék a hetedik évad érkezésekor, nem érdekelne ez az évadzáró rész, csak hát így kicsit engem is zavar, hogy egy jelentős pillanatot elvettek tőlünk.

[ Szerkesztve ]

(#8783) cyberkind


cyberkind
félisten

Nekem a legnagyobb bajom az egész szériával az 5. évad óta hogy szar se történik, szart se vállalnak be, de ilyen semmirekellő, vásári húzásokkal húzzák tovább, lassan tényleg csak annak lesz értelme ha az ember évekig nem nézi és akkor ledarálhatja szépen sorban mindet semmi csalódással, kár hogy a másik sorozat már a kezdetektől ezt alkalmazza majd.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#8784) Enzolord válasza cyberkind (#8783) üzenetére


Enzolord
addikt

Jaja, az elején még voltak fordulatok rendesen, változatosabb helyszínek, keveset picsogó karakterek..
Kíváncsi vagyok, hány évad lesz még, és hogy milyen lezárást terveznek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8785) Apollyon válasza Enzolord (#8784) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Majd kinyírják az összes eddigi ismert szereplőt mint egy másik sorozatban egy évad elején, aztán folytatódik tovább más vonalon a történet. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8786) Enzolord válasza Apollyon (#8785) üzenetére


Enzolord
addikt

Jujj, de remek.. Még a végén olyan lesz, mint a Szabó család a rádióban.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8788) gerii válasza Apollyon (#8785) üzenetére


gerii
addikt

Ez melyik sorozatban volt? :D Én is gondoltam rá nézés közben :D

(#8789) Outlander válasza brownus (#8787) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD

Egyébként az egy nagyon alpári sorozat, helyenként poént is tartalmaz.. :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8790) pilóta


pilóta
nagyúr

Ja jut eszembe! Az a hasznos kis rakétavető, amivel a motoros bandát elitézték hová lett? Most igencsak jól jött volna...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8791) djculture


djculture
félisten

Amilyen hülyeségeket irt mostanában a forgatókönyvíró szerintem olyat vert szét Negan akit nem is mutatott a kamera hogy ott van.

Én egyébként jobban várom az Ash.vs.Evil.Dead sorozat második évadot de az is csak szept végén lesz...

[ Szerkesztve ]

(#8792) Peti78 válasza pilóta (#8790) üzenetére


Peti78
őstag

Pont oda, ahova az a bevált ötlet, hogy be kell kenni magukat WD béllel, és akkor fickándozhatnak jobbra balra.
Tényleg, tudja azt valaki, hogy mivel érzékelik az élőket? Szaglásal, látással? Hetedik érzékkel?

(#8791) djculture Reméljük ő volt az, akit nem mutatott a kamera.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8793) S e t h válasza cyberkind (#8783) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogyan a képregényben úgy a sorozat sem képes megújulni, mert a téma determinálja a történéseket.
Mit várunk még egy olyan apokaliptikus világban, ami elözönlöttek a zombik és ember embernek a farkasa a túlélésért vívott küzdelemben?
Folyamatos harc ami ismétlődik, legyakjuk az ellent, szövetségest keresünk, jön még erősebb ellenség és ez ismétlődik vég nélkül, közben a karakterek személyisége is változik, szinte csak ennyi mozgástere maradt a készítőknek egy ilyen világban.

Aki szerint repetitív a sorozat az mivel dobná fel, min változtatna?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8794) gerii válasza S e t h (#8793) üzenetére


gerii
addikt

Mira Grant: Feed (Etetés) könyvtrilógiából kellene egy minisorozatot csinálni, az valósághű lenne :)

(#8795) sirarcheer válasza Peti78 (#8792) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Hang,Fény,Szag
Ebben a sorrendben érzékelnek a sorozat szerint, mert ugye kocsival csalták el a zombi hordát, mindenhol full besötétítettek eddig, és gondolom ha elég közel vannak akkor szaglással találják meg az embert.

PSN: sirarcheer

(#8796) patrikf


patrikf
újonc

A Negan és a saviors sztorival kapcsolatban a legnagyobb mellényúlás szerintem az, hogy egy mindent látó, mindenható csapatnak vannak beállítva, pedig egy darabig fogalmuk sem lehet róla (sőt, még az elfogásukkor sem) hogy Rickék mennyien vannak, mire képesek (bár ebből kapnak ízelítőt, de mintha meg sem történt volna). Ha megnézitek minden alkalommal úgy állnak neki "tárgyalni", hogy "oké, minden ami a tiétek mostantól a miénk, plusz egyikőtöket szarrá verjük hogy ezt felfogjátok".
Ehhez iszonyatos arroganciára van szükség, és még jó ostobának is kell lenni hozzá. Vagy nagyon kell tudni, hogy a másik mire képes. Na most ha én egy 80-100 fős csapatot vezetek, és kb. 30 emberemet megöli egy másik csapat (Rickék), akkor nem hiszem, hogy úgy állok neki "tárgyalni", mint a borg a Star Trekben, amíg nem tudom, kikkel állok szemben.
A másik fele pedig az, hogy egy olyan világban ahol gyakorlatilag az összes túlélő sokat megélt, kőkemény, hidegvérű gyilkos, lehet bármiféle hatalmat alapozni az erőszakra? Rövidtávon lehetséges, de hosszútávon semmiképpen sem. Ha sokáig próbálsz elnyomni valakit de nem pusztítod el, előbb-utóbb megerősödik, és ő pusztít el téged. Egy ilyen világban ez matematikai tény. Az élők között nincsenek gyengék, csak erősek.

(#8797) Outlander


Outlander
őstag

:DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8798) vendingo


vendingo
veterán

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#8799) maximilian4 válasza patrikf (#8796) üzenetére


maximilian4
addikt

Pedig azért nem akkora hülyeség. Vannak elmebeteg emberek a való életben is. Akit nem érdekelné h 30 emberét megölted és h kinek a vezetője vagy, meg hány embered van. Jelenleg az ő fogja vagy, és több tucat embere vesz körül, és simán megöl vagy megöli bármelyik társadat. Nem mindenki megfontolt ember, nem mindenkit az ésszerű döntések vezetnek, nem mindenki fog gondolkozni h te kicsoda vagy micsoda vagy.
Egyébként a színészt nagyon eltalálták Negan szerepére, ezért jár a keksz. Én sosem bírtam a palit, erre a szerepre meg tökéletes. Én már most utálom. El is képzeltem miket csinálnék vele, ha kezeim közé kerülne (persze szigorúan a sorozatban és a sorozatbeli karakteréből kiindulva.) :D

Maxi

(#8800) dunc válasza maximilian4 (#8799) üzenetére


dunc
nagyúr

Olcsó befejezés volt, de legalább fenntartja az érdeklődést, mert a soroztat erősen lefele ívelő....Negan jelenleg az egy valamirevaló szereplő! :K ( mellette Rick csapata SS ( de nem az elit katonai egység, hanem SS = szánalom színt! ) banda! )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.