Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Outlander válasza S e t h (#7900) üzenetére


Outlander
őstag

Max fél év.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7902) Ventur@


Ventur@
senior tag

Outlander és twine: :R ...és akkor én mára kikapcsolom a zinternetet, hogy ennyire béna vagyok. Szégyen és gyalázat :DDD .

S e t h:

Ez erősen csak az én teóriám :) :

Mivel Judith-ot én még egy részben sem láttam járni, így ha ezt veszem alapul akkor kb. 2-3 év ami eddig eltelt (belevéve, azt hogy Lori terhes lett és hát jó esetben 9 hónap egy terhesség. Plusz még egy-két járulékos dolgokat is figyelembe véve). De ha járóképes is, akkor max 1 -2 évet kell még hozzáadni. Tehát olyan 4-5 év telhetett el eddig.

De hát ez a The Walking Dead, néha sok logikát nem szabad keresni a sorozatban :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7903) Outlander válasza Ventur@ (#7902) üzenetére


Outlander
őstag

552 napnál jár eszerint

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7904) B1T3 válasza Outlander (#7896) üzenetére


B1T3
addikt

Hosszú hajú? Az bent a házban megtámadta Morgant a rész végén, és szerintem azt végül ki is nyírta.

(#7905) Outlander válasza B1T3 (#7904) üzenetére


Outlander
őstag

No, mivel ráérek, így összehoztam gyors...

Nagyon spolyler.

A két manus a 5. évad utolsó részének első 5 percében tűnik fel, a tábortűznél, ott a feka Donatelló elveri őket, majd kocsiba rakja megkötözve, eszméletlenül és dudál párat, most abba ne menjünk bele, h miért nics lemerülve az aksi és hogy élték túl?! :)

Majd ugye kicsit késöbb a vége felé megint feltűntek a konzervgyár vagy mi az elött.

Ebbe kössetek bele?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7906) Kvelstadt válasza Outlander (#7905) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én alaból vágtam. Az arcukat nem de gondoltam hogy azok akiket elvert.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7907) Yayoh válasza Outlander (#7905) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Erre már nem is emlékeztem, köszi hogy így vissza kerested :R

[ Szerkesztve ]

(#7908) S e t h válasza Outlander (#7905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na így kell elébe menni a találgatásoknak, köszi az utánajárást! :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7909) B1T3 válasza Outlander (#7905) üzenetére


B1T3
addikt

Na de ezt a hosszabb hajút nyírta ki a rész végén Morgan, nem?

(#7910) L_YKing válasza B1T3 (#7909) üzenetére


L_YKing
addikt

Igen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7911) Outlander válasza B1T3 (#7909) üzenetére


Outlander
őstag

Passz, én már nem bízok egyikben sem. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7912) B1T3 válasza L_YKing (#7910) üzenetére


B1T3
addikt

És ezért kezdtem azzal, hogy azt már Morgan kinyírta, mert Outlander azt írta, hogy az valami főbb lehet. A valószínűsíthető halála fényében kétlem. :D

(#7913) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elkéééééstem

Jó rész volt, bár kicsit sok volt benne a kéz és a láb
De vérből és brutalitásból nem volt hiány

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7914) S e t h


S e t h
nagyúr

Már nem azért, de ha kinyírnak egy főszereplőt, akkor próbálják meg hasonló kegyetlenséggel, brutalitással,stílussal, mint a képregényben, mert így olyan snassz.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7915) mepet válasza S e t h (#7914) üzenetére


mepet
addikt

Kit nyírtak ki?

(#7916) jegenye77 válasza mepet (#7915) üzenetére


jegenye77
addikt

Aki még nem látta annak erősen spoiler:
Glenn-t
De vannak akik azt mondja,hogy csak a ráeső tagot eszik és így marad életben Glenn

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7917) S e t h válasza jegenye77 (#7916) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem rossz hipotézis, amit megerősíthet az is, hogy milyen szépen feltűnően húzogatták az orra előtt a beleket mégsem nagyon jött ki hang a torkán

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7918) jegenye77 válasza S e t h (#7917) üzenetére


jegenye77
addikt

Jó rész volt ez is.
Rick az megvágta a kezét,ahogy kaszabolta a zombikat?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7919) S e t h válasza jegenye77 (#7918) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó kérdés, mert annyira koncentrált a sorozat a sérülésre, hogy elkezdtem agyalni mi a céljuk vele, de ha csak annyi volt, hogy mi elgondolkodjunk rajta és megijesszen mindenkit, ÚRISTEN MÁR A FŐSZEREPLŐ IS, akkor már megérte. :)
Egyébként valóban jó epizód volt, erősen kezdett az évad és egyelőre tartja a szintet a harmadik részben is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7920) jegenye77 válasza S e t h (#7919) üzenetére


jegenye77
addikt

Viszont előbb-utóbb szerintem egyik régebbi "főszereplőnek" is annyi lesz.Vagyis,hogy kellene.Az lenne az igazi drámai lépés.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7921) james001


james001
veterán

Jó rész volt mindenképp. :K Glenn szerintem tuti nem halt meg,még nincs itt az ideje ;] Csak kérdés vajon hogy jut ki onnan? :F
Amúgy azt hittem Rick-et megharapták,és vártam hogy levágja a kezét :DDD Legalább egy szintre került volna a képregénnyel :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7922) B1T3 válasza james001 (#7921) üzenetére


B1T3
addikt

Ne spoilerezz a képregényből, mert egyszer azt is el akarom olvasni. :D

(#7923) Dani82


Dani82
senior tag

baszki, mi ez az évad? Szerintem a 3 resz alatt osszesen 7-et pislogtam. Nagyon jo, a legjobb evad eddig. :R

(#7924) B1T3 válasza Dani82 (#7923) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, nagyon durván beindult. A végéig biztosan nem tudják tartani ezt a szintet, ami az eseménydússágot illeti, de már akkor is kitettek magukért. :)

(#7925) Avicularia


Avicularia
veterán

Vajon Rick hogy mászik ki a csávából?

(#7926) B1T3 válasza Avicularia (#7925) üzenetére


B1T3
addikt

Inkább az a kérdés, hogy mi fog kisülni a kézsérüléséből.

(#7927) Avicularia válasza B1T3 (#7926) üzenetére


Avicularia
veterán

Lehet megcsinálják a képregényes Ricket és le kell vágni a kezét mert elfertőződik?

(#7928) james001 válasza Avicularia (#7927) üzenetére


james001
veterán

Ezt gondoltam én is,de neki ne spoilerezz képregényt mert el akarja olvasni ;] :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7929) Avicularia válasza james001 (#7928) üzenetére


Avicularia
veterán

Bocs ,tényleg :D Bár aki követi a topikot nem hinném hogy nem tud erről a dologról.

(#7930) L_YKing válasza Avicularia (#7927) üzenetére


L_YKing
addikt

Logikátlan lenne... Fél óráig baszakodott ilyen kézzel.. Nem hiszem, hogy a fertőzés megvárja míg szépen elhelyezkedik és beadja magának az érzéstelenítőt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7931) Gilthanas


Gilthanas
aktív tag

Michonne még külön mondta is a pápaszemes afrónak az állatkereskedésben a, hogy volt-e már vele olyan, hogy nem tudta eldönteni, hogy a saját vére, a zombi vére vagy egy barát vére van-e rajta. Egyértelműen azt vezeti fel, hogy szegény Glenn sem tudja, hogy nem őt hamikázzák.

Glenn’s watch ain’t over yet ;)

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#7932) Vladi


Vladi
nagyúr

Ez valami brutál jó volt! :Y :C 12/10

Oh Glenn.... :(

Amúgy meg antijenki sorozat. Ki éli túl? A 3 feka, ki más. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7933) Vladi válasza Gilthanas (#7931) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az jó lenne, ha mégse halna meg. Tényleg gyanús volt, hogy a torkánál húzzák a beleket. :DDD Újranéztem. Felülről látszik Glenn, sehol a másik pofa és a hasánál van sok vér. Neki kaput. :(

Rick meg szerintem olyat pancsolt be a zombinak, hogy eltört a keze és a zombi koponyája is. Ezt is megnéztem, szerintem saját kezét vágja meg.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7934) S e t h válasza Vladi (#7933) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szájba is verheti úgy, hogy a foga a bőrébe mar, akkor meg..........Most húzzák a nézőket, hogy Rick miért vet olyan pillantást a kezére mint beteg kutya a lábára, amikor szálka ment bele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7935) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Ne már basszus, mi a fene törnétik a The Walking Deadben ?!!! Ricknek megsérül az egyik keze, Glenn-t elveszitettük ha minden igaz....lassan tényleg vissza sírom a farm ahol élünkös részeket :( :( :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#7936) tonyrulez


tonyrulez
őstag

De, de, de a TWD az dráma, és egyébként is ők a Walking Dead, róluk szól, nem a zombikról... Aha, elmentek a..., ilyen egy igazi TWD rész ;] Pontosabban már a harmadik egy sorban, hát mi folyik itt? :Y

4 8 15 16 23 42

(#7937) vvega30


vvega30
senior tag

Nekem úgy tünt mikor néztem, hogy Ricknek a kése tört el vagy ilyesmi mikor ez első zombit fejbe szúrta. a késdarab megvágta a kezét és azért szorította, hogy nehogy belemenjen a zombi vér és elfertőződjön.
Glenn meg tuti meghalt, ez volt a lényege, hogy kicsit a hülye gyerekre bízta magát miközben tudta, hogy egy betoji...Bízott benne, hogy megváltozik de nem, meg is lett az eredménye.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7938) pilóta válasza vvega30 (#7937) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na de akkor is ilyen bénán ölték meg Glent? Katasztrófa. Ennél még az is jobb lett volna, ha elbotlik egy tejfölösdobozban és utolérik. Eleve minek kezdett el lövöldözni, amikor van egy tár lőszere és csilliószor több kóborló? Adta volna magát, hogy a kukáról felmásznak a kerítésre, onnan meg a tetőre. Probléma megoldva... Na mindegy, ez így gázul volt kivitelezve...

Ricknél is, a lakóbusz meg előtte pöccre indul, de amikor kéne, akkor persze nem...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7939) tonyrulez


tonyrulez
őstag

De most tényleg Glenn, tényleg? Ekkor már csak ott állnak mint a f****, Glenn nem először menekülne fel egy tetőre, simán fel tudott volna menni.

4 8 15 16 23 42

(#7940) Gilthanas válasza pilóta (#7938) üzenetére


Gilthanas
aktív tag

A lakókocsi műszerfalát szétlőtték belülről amikor a raider a pisztollyal tunkolt. Azért nem indult valszeg.

Ez az egész fórum egy nagy spoiler :)

[ Szerkesztve ]

Egy gödör ásásán kívül kevés dolog van amit rögtön legfölülről lehet kezdeni.

(#7941) Outlander válasza pilóta (#7938) üzenetére


Outlander
őstag

Elötte kapott egy pár sorozatot a műszerfal... de szerintem az utolsó mp-ben majd beindul.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7942) pilóta válasza Gilthanas (#7940) üzenetére


pilóta
nagyúr

Marhaság. Ha teker az önindító, akkor indul, mást nem lehet szétlőni a műszerfalban a gyújtáson kívül, amitől ne indulna a motor...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7943) S e t h


S e t h
nagyúr

Na megnéztem én is ismét az inkriminált jelenetet, hááááááát, csóri faszikám, innen már csak valóban Jézus tudna respawnolni

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7944) B1T3 válasza james001 (#7928) üzenetére


B1T3
addikt

Hát nézd, benne van a topik címében, hogy a sorozatról van szó, teát ha a spoiler fölé mozgatom a kurzort, azt hiszem, arról lesz szó. :D Csak nem egyszer belefutottam már olyanba (nem pont itt), hogy képregény vagy könyv alapján elspoilereztek valamit, ami aztán vagy megvalósult vagy nem, de ha nem is (egyelőre), a sorozat nézése közben megvan a tudat, hogy bármikor bekövetkezhet, ha pedig végül ez megtörténik, nem tudok meglepődni. :D
Na meg igen, pont a napokban gondolkodtam, hogy belevágok, igaz, ez a Rickes spoiler már pont folyt a csapból is. :D

(#7943) S e t h
:D

[ Szerkesztve ]

(#7945) dj79 válasza pilóta (#7938) üzenetére


dj79
senior tag

A kuka nem közvetlenül a kerítés mellett állt, illetve a kerítés tetején szögesdrót volt. A műszerfal meg rendesen meg lett szórva golyóval szvsz.

(#7946) pilóta válasza dj79 (#7945) üzenetére


pilóta
nagyúr

Akkor is jobb, mint ácsorogni és várni, hogy odaérjenek. Oda lehet tolni a falhoz, vagy akár belemászni. Abszolút nem vall Glenre. Na mindegy, ez van. Amúgy is már rég egy jó kis szigeten kellene héderelniük, ami védhető és a kóborlók eleve el se jutnak oda :D
A műszerfalat meg ki lehet szerelni akár, vagy baltával szétverni, vagy dezintegrálni, ha a gyújtáskulcsot van hová dugni, és teker az önindító a kulcs elforgatására, akkor indul a motor...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7947) Outlander válasza pilóta (#7946) üzenetére


Outlander
őstag

De ez itt ámerika ahol bármikor/bármilyen autó beindítható egy random piros és egy random fekete vezeték összeérintésével amitől kettőt szikráznak... szaal, ha most megsorozták a műszerfalat és nem indul, akkor nem indul.. :DDD

Egyébként én még a felvezetős vonulást nem értem, semmi zene nincs, meg ülnek az autóban én biztos h kikötött kormánnyal, hangos zenével ott hagytam volna valahol, esetleg tetemek kötve az hátuljára, hogy tuti kövessék.

Na meg mondjuk alapból nem így csináltam volna az egészet.. de ha már így alakult, akkor így csinálnám...
Bár ez az egész ez, nem tudom, iszonyat hülye ötlet volt és a megvalósítás is. :U, meg ezek a halálok is, tiszta Darwin díjas mindegyik.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7948) dj79 válasza pilóta (#7946) üzenetére


dj79
senior tag

Mondjuk ja, de majd kimagyarázzák, hogy pont az immobiliser kábelét találták telibe, akkor aztán tekerhet az önindító :DDD

(#7949) twine


twine
addikt

Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Spoiler!Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Spoiler!Spoiler!
Spoiler!
;]

[ Szerkesztve ]

(#7950) pilóta válasza twine (#7949) üzenetére


pilóta
nagyúr

LOL :D

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.