Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) enginev3.0 válasza Bad Pritt (#7500) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem vagyok pesti, csak ezt az egyet szoktam látni:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7502) james001 válasza enginev3.0 (#7499) üzenetére


james001
veterán

Van egy a Keletin is. Kéne egyet lopni itthonra ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7503) makro válasza enginev3.0 (#7501) üzenetére


makro
aktív tag

Minden nagyvárosban van, több helyen láttam én is.

(#7504) enginev3.0 válasza james001 (#7502) üzenetére


enginev3.0
félisten

És tényleg, de jó lenne szerezni egyet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7505) total90 válasza enginev3.0 (#7504) üzenetére


total90
veterán

Megyünk lopni, megyünk lopni... :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7506) enginev3.0 válasza total90 (#7505) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sosem loptam még plakátot (lol, mást se:D) gondolom nem lehetne olyan egyszerű, főleg, hogy nem egy darabból van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7507) total90 válasza enginev3.0 (#7506) üzenetére


total90
veterán

Azt mondod, hogy teszed fel az ujat es a regit le kell szedni ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7508) enginev3.0 válasza total90 (#7507) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyébként nem lehet venni a plakát készítőktől?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7509) james001


james001
veterán

Daryl fanart

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7510) total90 válasza enginev3.0 (#7508) üzenetére


total90
veterán

Tuti.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7511) enginev3.0 válasza total90 (#7510) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak tudni kéne ki az

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7512) total90 válasza enginev3.0 (#7511) üzenetére


total90
veterán

Itt DE-ba van egy weboldal allposter.de, toluk lehet olcson rendelni mindenfele plakatot. Az oldalon altalaban fix meretek vannak, de csinalnak egyenit is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7513) matyialiga


matyialiga
tag

Fear The Walking Dead Trailer 2015

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7514) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Vajon a The Walking Deadben fognak találkozni a Fear The Walking Dead szereplők?

https://www.youtube.com/watch?v=hj-0fYDLaaU

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7515) james001


james001
veterán

Este már tolják a Fear The Walking Dead-et nem?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7516) L_YKing válasza james001 (#7515) üzenetére


L_YKing
addikt

Tenyleg ez most hogy van? Mikor jon? Holnap mar lesz felirat vagy valami?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7517) enginev3.0 válasza L_YKing (#7516) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ma megy amcsiba, holnap meg Hun-ba
biztos lesz már felirat holnap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7518) L_YKing válasza enginev3.0 (#7517) üzenetére


L_YKing
addikt

Ooo most nezem :Y
Fura az uj avatar :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7519) enginev3.0 válasza L_YKing (#7518) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jah, ledobtam a fehér karatekölyköt és átmentem romantikusba :) :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7520) keIdor


keIdor
titán

Szerintem jó lett az első rész. Jó lassan indul be, de jó lesz ez.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7521) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na, ki hogy nézi? Angol, magyar?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7522) keIdor válasza enginev3.0 (#7521) üzenetére


keIdor
titán

Angol szinkron, angol felirattal. (mert akad, hogy nem hallani, amit mondanak, vagy akcentus)
Minden sorozatot, filmet így nézek.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7523) enginev3.0 válasza keIdor (#7522) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet elkezdem magyarul, nem tudom miért, mondjuk még nincs 1080p

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7524) james001 válasza enginev3.0 (#7523) üzenetére


james001
veterán

Magyar felirat sincs még,remélhetőleg lesz azért. De lehet elkezdem angol felirattal mert nagyon kíváncsi vagyok rá. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7525) enginev3.0 válasza james001 (#7524) üzenetére


enginev3.0
félisten

Óóó reggel óta kattingatok az 1080p verzióért, meg egy feliratért :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7526) matyialiga


matyialiga
tag

Fear the Walking dead 1x2 Pilot

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7527) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre van 1080p
Asszem maradok feliratnál :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7528) makro


makro
aktív tag

Kinek mi a véleménye az első részről?

(#7529) matyialiga válasza makro (#7528) üzenetére


matyialiga
tag

Lassan indul be a sztori, de Nekem így tetszett, apránként építve fel a történetet és ahogy jönnek rá a "titkokra" annál nagyobb a feszültség is.
Egy dolog nagyon nem tetszik és pedig a női főszereplő, nekem eddig csak egy nagy rinyagépnek tűnik, aki a saját fiát is legszívesebben holtan látná, de hát ízlések és pofonok.
Első nekifutásra Nekem tetszett, a következő rész pörgősebb lesz :)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7530) james001


james001
veterán

Végre van felirat ha érdekel valakit

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7531) L_YKing


L_YKing
addikt

Hat ez igen jo sorozat lesz! Nekem nagyon tetszik. Minden benne van aminek benne kell, hogy legyen.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7532) matyialiga


matyialiga
tag

TWD S6E1 Sneak Peek

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7533) james001


james001
veterán

Na nem volt rossz ez a kezdő epizód,de máris utálom a főszereplő csajt,de a csávó se szimpatikus annyira. Drogosról ne is beszéljünk... De lehet csak most ilyen "furák" számomra,később 4-5 epizód után már csak normálisabbak lesznek.
Szerintem kellően lassan vezette fel az egészet,tele volt feszültséggel,és elég "valósághűen" tálalta a dolgokat. Remélem sok minden kiderül majd a vírusról meg a többiről,mert állítólag ez a sorozat amiatt készült főleg :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7534) matyialiga válasza james001 (#7533) üzenetére


matyialiga
tag

Ez a sorozat azt mutatja be hogyan terjedt el a virus, nem azt, hogy mitől :)

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7535) Enton


Enton
addikt

Szegény Nick srác meg milyet walkerként megy meg mozog. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7536) matyialiga válasza Enton (#7535) üzenetére


matyialiga
tag

Szerintem pont ezért verik majd pofán a 2. részben...remélem nem nyírják ki mert egyelőre az Ő alakítása az egyetlen ami igazán elszórakoztat...

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7537) james001 válasza matyialiga (#7534) üzenetére


james001
veterán

Kirkman azért mondta hogy a vírus lesz a középpontban itt,szóval igen megmutatja hogy tört ki a dolog,de arról is legyen már szó hogy honnan/ki miatt/miért történt ez.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7538) matyialiga válasza james001 (#7537) üzenetére


matyialiga
tag

Nem a virus lesz a lényeg, hanem a hogyan...mi történt amíg Rick kómában volt, hogyan pusztult el a világ...a vírus eredetéről semmi infót nem fogunk kapni, az Kirkman titka marad.....

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7539) james001 válasza matyialiga (#7538) üzenetére


james001
veterán

Vagy Kirkman sem tud egy normális sztorit kitalálni rá azért nem mond róla semmit. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7540) Enton válasza james001 (#7539) üzenetére


Enton
addikt

ÉS akkor mi lenne a TWD végén? Én simán oda tartogatnám a magyarázatot, ha van!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7541) james001 válasza Enton (#7540) üzenetére


james001
veterán

Ha lesz egyszer vége a sorozatnak egyáltalán,amíg megy a képregény (meg dől a lé) az is menni fog szerintem...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7542) matyialiga válasza Enton (#7540) üzenetére


matyialiga
tag

És mi lenne a TWD vége?Jajj eltűnt a vírus meg több milliárd zombi...hurrá happy van.....szerintem még Kirkman sem tudja, hogy fejezze be ha egyszer befejezi :D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7543) makro válasza matyialiga (#7542) üzenetére


makro
aktív tag

Lehet kiderül, hogy egy hatalmas elzárt területen bohóckodtak, az emberek pedig tudomást sem vettek a zombikról a világban. A rádió/tv bemondások meg direkt megtévesztés miatt készültek. :U

A hétvégén lehet letöltöm és megnézem én is az első részt. Kidolgozásra mennyire tűnik gagyinak nektek?

(#7544) freeknight


freeknight
őstag

Tegnap este én is megnéztem a Fear The Walking Deadet (angol szinkron+magyar felirat) és baromira tetszett! Őszintén, engem a világ pusztulása mindig is jobban érdekelt, mint a katasztrófa utáni vándorlás/túlélés, ezt nem szerettem sose a twd-ben, de végre megkapjuk a másik oldalt is.
Már maga az első jelenet megvett kilóra: azt hiszed, hogy itt is a katasztrófa után vagyunk, ahol a túlélők bevették magukat egy elhagyott templomba, erre megjelennek az emberek, kitisztul a tömeg, az autók hangja, a kamera pedig ráközelít az (egyenlőre még) élő, lélegző városra... Zseniális volt. Az is tetszett, hogy sokkal nyomottabb a hangulata, mint a twd-nek, sokkal nagyobb a fenyegetés. Ez a twd-ből már teljesen kiveszett, mióta a fél kezükkel gyaknak le 200 zombit.
A színészi játékról nem sok mindent lehet elmondani: apuka egy nulla egyenlőre, anyuka szimpatikus, magabiztos, jófej, a drogos gyerek rohadt idegesítő (pedig egy ilyen karakterben sok lenne), a kiscsaj meg világszép, de még nem sokat láttunk tőle. Legalább nem Carl-szintű gyerekszínészek vannak benne, ez is egy fejlődés. :D
Eddig egy spinoff-sorozatot láttam, a Better Call Sault, ott sokkal több volt a kapcsolódási pont, a hangulat, kameraképek mellett rengeteg színész is feltűnt a Breaking Badből. Kicsit hiányoltam legalább egy minimális kikacsintást, pl elfért volna, ha anyukáék összefutnak Merle-el és Daryllel mondjuk egy bevásárlóközpont parkolójában, ahogy éppen pattannak fel a mocira :D . Bár az öreget ellátó dokiról azt olvastam, hogy benne volt az 5. évadban, én nem emlékeztem rá, szóval mindegy.
Jó lesz ez, nálam abszolút nézős, annyi kívánságom van, hogy ne egyből, a következő részben kezdődjön a teljes zombipánik, szívesen elnézném még a vihar előtti csendet, de majd meglátjuk.

matyialiga, Kirkmanék zombijai nagyban hasonlítanak a klasszikus Romero-félékre: járkáló halottak, nem csak a harapástól zombulsz be, hanem visszatérhetsz sima halál után is, szóval szerintem alapozhatunk az ott lévő elméletekre. Az eredeti, 1985-ös Holtak Napjában a tudós elmondja, hogy mivel ezek halottak, bomlanak, még ha sokkal lassabban is, mint egy sima holttest, és számításai szerint maximum 25 év múlva teljesen eltűnnek majd a zombik, csak addig ki is kéne húzni valahogy. Ha megnézed, a twd-ben is egyre lepukkantabb formában vannak az élőholtak, több évvel a járvány után, mint most, a fearben. Szerintem a zombiprobléma a twd-világban megoldódhat magától is előbb-utóbb, csak kérdés, hogy magát a sorozatot hogy lehetne lezárni - bár ez még nyilván tervben sincs :D

(#7545) matyialiga válasza freeknight (#7544) üzenetére


matyialiga
tag

1-2 napja nyilatkozta Kirkman, hogy már tervezi a lezárást, csak a producerek kb 50 évadot akarnak.

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

(#7546) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem összességében bejött az első rész, én is remélem még sokáig húzzák a teljes össze omlást, meg az se lenne rossz ha a vírusról többet megtudnánk, vagy hogy honnan ered. Nekem a szereplőkkel sincs baj, sőt a kiscsaj végig ismerős volt, de már rájöttem honnan ismerős

A The 100-ban ilyen gonosz fővezér féleség, remélem itt is badass lesz ;]

(#7547) james001 válasza Yayoh (#7546) üzenetére


james001
veterán

Miért van Monster Energy logó az arcán? ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7548) Dani82


Dani82
senior tag

Csak most tudtam megnezni a Fear the Walking Dead elso reszet. Konyorgom mondjatok, nem a drogos gyerek lesz a foszereplo.... elkepesztoen unszimpatikus.

(#7549) jegenye77 válasza Dani82 (#7548) üzenetére


jegenye77
addikt

Azt Én is remélem mert kb 5 percet bírtam belőle nézni aztán kikapcsoltam.
Tegnap óta még nem tudtam rá venni magam,hogy folytassam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#7550) matyialiga válasza Dani82 (#7548) üzenetére


matyialiga
tag

nem tom mi bajotok a drogos sráccal, engem éppen, hogy az Ő játéka "fogott" meg, de hát ízlések és pofonok :D

"Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors. "- Mario Andretti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.