Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) Apollyon válasza FoxiestFox (#7099) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk az első évad utolsó része eléggé ott volt. Ott nagyon kutattak meg minden (ez már ott sci-fi :D), meg mondták hogy ja, erre amúgy nincs gyógymód, úgyhogy fel is robbantjuk magunkat ;] Meg is nézem majd újra, szerintem eddig az volt a legjobb rész.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7102) djculture válasza gerii (#7096) üzenetére


djculture
félisten

Ja kivéve hogy a nő agyakat zabál :)
De amugy elég unalmas egy produktum:)

(#7103) FoxiestFox válasza djculture (#7102) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Most készülök megnézni a pilotot, hátha. Talán el lehetne ütni vele az időt, míg folytatódik a Zínésön.

(#7104) djculture válasza FoxiestFox (#7103) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon gyenge ugyhogy nem ajánlom..

(#7105) Woodslave válasza tonyrulez (#7091) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezen sírva röhögök :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7106) vendingo válasza Vladi (#7097) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem kő keményre fagynának északon a zombik. Nem is értem miért nem mennek Alaszkába, vagy valami szigetre, ahol nem tudják őket megközelíteni a zombik.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7107) .LnB válasza vendingo (#7106) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyik barátomnak ajánlottam a sorozatot, elkezdte nézni a barátnőjével. A barátnője feltette a következő kérdést: Miért nem élnek hajón?
És basszus tényleg. Miért nem? :) Teljesen logikus dolog.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7108) vendingo válasza .LnB (#7107) üzenetére


vendingo
veterán

Ez se hülye ötlet. :)

De egy kisebb szigeten egy gyors folyású folyón még gazdálkodni is tudnának, építkezni, fejlődni.
Vagy valami nagy konténerszállítóra lecsapni, telehordani földel és ott is lehetne gazdálkodni, illetve a konténerekben lakni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7109) FoxiestFox válasza vendingo (#7106) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert akkor nem lenne sorozat. A hajósra is ugyanez vonatkozik. :D

(#7110) MunezXBK válasza .LnB (#7107) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Noormáális? Akkor mit néznénk? :DDD

(#7111) vvega30 válasza .LnB (#7107) üzenetére


vvega30
senior tag

Akkor az egy pecázós sorozat lenne, és a legfontosabb kérdés az lenne, hogy ma a hajó mely részéről vizeljenek a tengerbe:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7112) vendingo válasza MunezXBK (#7110) üzenetére


vendingo
veterán

Lennének kalóz zombik is :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7113) .LnB válasza vendingo (#7108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azért volt gáz, mert istenítem a sorozatot. Mondtam is nekik, hogy szerintem a legjobb (ők nagy GoT rajongók). Erre a csaj 3 rész után feltett egy kérdést ami alapjaiban rengette meg a sorozatról alkotott képemet . :)

De azóta is nálam no 1. a TWD.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7114) mepet válasza .LnB (#7113) üzenetére


mepet
addikt

Azért merem feltételezni, hogy csak pillanatnyilag no. 1. :B
Szerintem nem érdemes minden idők legjobbjaihoz hasonlítani a TWD-t.
Pl: Lost, BSG, The Wire, GoT, vagy hogy igazi drámát említsek: BB.

(#7115) FoxiestFox válasza mepet (#7114) üzenetére


FoxiestFox
félisten

House Of Cards, Homeland, csak hogy a többi kedvencem is hozzátegyük.
Amúgy a BSG is vérbeli dráma, csak a köntös scifi.

(#7116) .LnB válasza mepet (#7114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pillanatnyilag. Jelenleg mást nem is nézünk, egyre kevesebb időnk van már sorozatokra, pedig 2évvel ezelőtt elég durván junkie voltam. :) Lost, BSG az nekem is ok. Sőt talán a BSG nálam a best.

szerk.: A Homeland első évad vége annyira vér gagyi volt, hogy soha többet rá se nézek arra a sorozatra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7117) vendingo válasza mepet (#7114) üzenetére


vendingo
veterán

Én azért megemlíteném a Privát DVD sorozatot is :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7118) FoxiestFox válasza .LnB (#7116) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokkal jobb, mióta kinyírták Brody-t. :D Míg ő volt, én sem szerettem..

(#7119) .LnB válasza FoxiestFox (#7118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó de ahhoz meg végig néztél 2évadot (vagy mennyit?) Annak mi értelme. Szenvedni pár évadot, mondván "egyszer majd jó lesz" :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7120) Drenadar válasza .LnB (#7116) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem meg a misfits hiányzik. Az kellően elmebeteg sorozat volt, majd újra is nézem az elejétől :-D

(#7121) FoxiestFox válasza .LnB (#7119) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem, kezdettől benne volt a bugi a sorozatban, és nem nagyon van más hasonló manapság, még Brody-val is sokkal élvezhetőbb volt, mint a vókingded, amit szintén nézek, mert miért ne. (Zínésönpótléknak egy ideje már :D )

(#7122) vendingo válasza FoxiestFox (#7118) üzenetére


vendingo
veterán

Már én se nézem a sorozatot, sikeresen elolvastam, hogy kinyírják Brody-t.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7123) .LnB válasza Drenadar (#7120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, lassan újra kellene nézni! :)
Nálam ezek kiemelkedők:
BSG, Misfits, The Office (US), Utopia, Doctor Who, True Detective, Fargo. Csak pár, mert már így is szétoffoltuk a topikot :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7124) Vladi válasza FoxiestFox (#7118) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szeirntem jó volt Bodyval. mondjuk a végén már nagyon vártuk, hogy valaki nyírja már ki szerencsétlent, mert annyira kizsigerelték a figurát. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7125) FoxiestFox válasza vendingo (#7122) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem hagysz ki semmit, onnantól kapunk egy tényleg jó kis szíájés sorozatot. :D

(#7126) keIdor válasza .LnB (#7107) üzenetére


keIdor
titán

A képregényes játéknál ezt akarták.:) Meg ott fel is mentek északra, nem kell Alaszkáig, amúgy sincsenek már határok, Kanada sokkal jobb ötlet, főleg mert itt a keleti parton vannak. Persze ez csak félig tartozik ide

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7127) .LnB válasza keIdor (#7126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen képregényes játéknál? Készül egy de az még nem jelent meg. A Telltale félére gondolsz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7128) keIdor válasza .LnB (#7127) üzenetére


keIdor
titán

Telltale-s igen. Első évadban Kenny hajóra akart szállni, csak nem találtak jó állapotút.
Második évadban meg a tél semmit nem ért, a zombik ugyanúgy járkáltak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7129) .LnB válasza keIdor (#7128) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg! :D Eszembe sem jutott, pedig végigjátszottam :)
2.évadot még nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7130) Woodslave válasza keIdor (#7128) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hamarabb irtanám ki a zombikat Miami-ból egy csavarhúzóval minthogy Kanadába menjek :D (vagy bármilyen hideg helyre)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7131) xenom0rph válasza .LnB (#7119) üzenetére


xenom0rph
őstag

Az utolsó évad egy kvázi spinoff, akár ki is hagyhatod ami előtte volt.

halahala

(#7132) keIdor válasza Woodslave (#7130) üzenetére


keIdor
titán

Én annyira nem élnék az USA-ban, Kanadában annál inkább, de ez már nagyon nem ide tartozik.:DD
Amúgy Vancouver és a nyugati part nem olyan hideg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7133) Woodslave válasza keIdor (#7132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok. de egy zombiapokalipszis után nem lenne már annyi idióta :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7134) enginev3.0


enginev3.0
félisten

28 új komment, azt hittem le adtak még egy részt
Majd rájöttem, hogy 27 off :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7135) fery02


fery02
addikt

Engem most az érdekel a sorozattal kapcsolatban, hogy láthattuk pár résszel ezelőtt, hogy a pap kiveszi a gallérjából azt a fehér cuccost és bedobja a tűzbe.

Na az mit akart jelenteni akkor konkrétan, mikor a legutóbbi részben meg újra a nyakában volt egy olyan fehér cuccos?

(#7136) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

A.

(#7137) james001 válasza fery02 (#7135) üzenetére


james001
veterán

Gondolom "kitért a hitéből". Szerinted miért tépkedte ki a bibliából a lapokat? Lehet hogy gonosszá vált ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7138) fery02 válasza james001 (#7137) üzenetére


fery02
addikt

Ha neked van igazad, akkor ez egy újabb baki a legutóbbi részben.

(#7139) FoxiestFox válasza fery02 (#7138) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem baki. A jámbor pap szerepét kívánja felvenni a közösségben, ezzel adva szavainak hitelt mindenféle bizonyítási kényszer nélkül.

(#7140) .LnB válasza fery02 (#7138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinted Alexandriában, ahol van egy komplett templom, ott nem talál magának valami fehér "izét" a gallérjába?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7141) csadi0011


csadi0011
őstag

Kolláré (a lat. collum, 'nyak' szóból): kemény gallér, a klerikusi öltözék része. - A reverenda nyakrészére erősített keményített vászon, vagy a galléron belül hordott fehér műanyag csík, melyre a reverenda színének megfelelő kis „szakállat” varrnak. Papi civil esetében a mellényt helyettesítő gallér.

:D annyit "izé"-ltek itt

(#7142) Yayoh válasza Jakesz (#7083) üzenetére


Yayoh
aktív tag

A kormányzó azért gyűjtötte a fejeket meg zombi harcot rendezett hogy túl élje ?:D Rickék is öltek / ölnek embereket , de mindig olyanakat akik az ő életüket fenyegették. Szerintem Rick-ben, és a csapatban a helyzethez képest sok emberiség maradt és ez sok helyen látszik is a sorozatban.

(#7143) enginev3.0 válasza Yayoh (#7142) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem eszik meg egymást ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7144) Pitterix válasza fery02 (#7135) üzenetére


Pitterix
őstag

Ez nekem is rögtön szemet szúrt.
Mintha a pap is kezdene bekattanni teljesen. Azért bízok benne, nem az lesz a vége, hogy szép lassan minden szereplő bekattan, lecserélik őket, azt jöhetnek az újak.

(#7140) .LnB: ha emlékeim nem csalnak, már fehér "gallérral" ment be a templomba origamizni.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#7145) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Amúgy arra nem gondoltok, hogy a Pappal már megbeszélte a csapat (amiről mi nem tudunk), hogy ezt játssza el a főnökasszonnyal?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7146) cyberkind válasza enginev3.0 (#7145) üzenetére


cyberkind
félisten

Tekintve hogy a pap tudjuk milyen előélettel rendelkezik, szerintem nem, eléggé önző rohadéknak tűnik.

Paranormal Cocktivity

(#7147) #56230144 válasza enginev3.0 (#7145) üzenetére


#56230144
törölt tag

Miért vonnák magukra a figyelmet?

(#7148) enginev3.0 válasza cyberkind (#7146) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért csak megmentették már párszor, volt már olyan hogy megbeszéltek valamit, amiről a nézők nem tudtak

(#7147) Danielssss@ Én nem lepődnék meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7149) FoxiestFox válasza enginev3.0 (#7148) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én meglepődnék, ilyen felettébb összetett intrikákat nem nézek ki a sorozatból. :D

(#7150) fery02


fery02
addikt

Azt nem értem, hogy a papnak most miért jó, vagy miért válik/válna előnyére most megkeverni a szart (eltekintve az előzményektől, ugyanis mégis segítettek neki).
Nem értem ezt most.

Ha most erre az egészre erre csak ilyen "istenesdi" válasz van, akkor az már ebben a világban már nem sokat számít szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.