Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Peti78 válasza S e t h (#8050) üzenetére


Peti78
őstag

Az a baj, hogy ez ennyire tuti.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8052) Apollyon


Apollyon
Korrektor

6x04

Szerintem tűrhető rész volt, leszámítva hogy Morgan nagyon el volt borulva, amiből túl könnyen "visszajött". Az Eastman bácsi szimpatikus volt, de ezzel az "every life is precious" dologgal nem értek egyet mint ahogy senki sem, és ez ütközik a családját kiirtó pszichopatával. Igen, éheztette 47 napig, azaz brutálisan megkínozta, aztán meg bekattant neki ez a filozófia. Na hát persze ez így szokott menni...

Szóval továbbra is várom hogy kiírják Morgant a sorozatból valami drámaian trancsírozós halállal ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8053) Outlander


Outlander
őstag

[link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8054) Yayoh válasza Outlander (#8053) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ez jó :D

[ Szerkesztve ]

(#8055) Törzsúr válasza Outlander (#8053) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Ezen jót mosolyogtam! :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#8056) brownus válasza Outlander (#8053) üzenetére


brownus
veterán

:D

(#8057) pilóta válasza Outlander (#8053) üzenetére


pilóta
nagyúr

Minden szava igaz, aranyat ér :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8058) makro


makro
aktív tag

Lassan felzárkóztam én is :)

Ami eddig nagyon megfogott, az Glenn halála. Nekem tűnt csak fel, hogy nem húzták el ezt a részt? Felmásznak a kukára, headshot, aztán be a tömegbe. Ez így elég gyors kiírás volt. :(

(#8059) L_YKing válasza makro (#8058) üzenetére


L_YKing
addikt

amig nem latom glennt zombikent addig nem hiszem el, hogy kinyiffant.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8060) Avicularia válasza makro (#8058) üzenetére


Avicularia
veterán

Elég sok spekuláció folyt róla, hogy nem őt rágták hanem a másik fickót. Méltatlan lett volna egy ilyen halál hozzá. Mármint az alkoholista Bob is kapott egy részt, Glenn is megérdemelne sokkal jobban kidolgozott halált.

(#8061) makro válasza Avicularia (#8060) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, pont ezen tanakodtam én is. Nem ez lenne az első ilyen eset, hogy megrendezik a halálát.

barca0519951: De még az sem 100%, mert lehet hogy épp egy Glenn hasonmás koricál kint az úton.

(#8062) L_YKing válasza makro (#8061) üzenetére


L_YKing
addikt

Egynek elment. ;) :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8063) Outlander válasza makro (#8061) üzenetére


Outlander
őstag

Így gondolod? [link] :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8064) makro válasza Outlander (#8063) üzenetére


makro
aktív tag

Igen, még is csak sokan vannak :DDD

(#8065) Dyrtyho válasza Apollyon (#8052) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Eastman halála is elég röhejes volt, hogy ott élt kb az apokalipszis kezdete óta, erre hátba harapják, mert amekkora noob, Morgan, és a járkáló közé áll, hogy neee :W :W :W :W

best regards, egy fórumozó blogger

(#8066) makro válasza Dyrtyho (#8065) üzenetére


makro
aktív tag

Minden élet fontos!

(#8067) Outlander


Outlander
őstag

Fuccck... :DDD

Akinek nem esne le egyből.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8068) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Csatlakozok a topikhoz én is. :) Ma végeztem az 5. évaddal ezt a pár részt megnézem nehogy lemaradjak.
Úgy látom a 8. részig lemegy a hónapban, utána viszont várhatunk.

(#8069) B1T3 válasza Grave_444 (#8068) üzenetére


B1T3
addikt

Üdv!

A biztonság kedvéért akkor kezdj el olvasgatni, ha már megnézted ezt a maradék 4 részt. :D

(#8070) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Csak én érzem úgy, hogy a sorozat körüli hype egyre nagyobb ellenben maga a sorozat egyre kevésbé jó? Az egyik problémám, hogy nem tart sehova a sorozat...gyakorlatilag nincs fő történeti szál benne...szerintem kár volt a Washingtonos dolgokat elvágni, az legalább adott volna egy fix pontot a sorozat történeti vonalához, valamit, ami reményt ad, ahová el KELL jutni...de így csak állandóan mennek ide-oda és persze, ahol csapatunk megjelenik ott a legnyugodtabb környék is tuti biztos, hogy pár rész alatt egy zombihorda martaléka lesz. Ez így a 6. évadra nekem már unalmas nem beszélve arról, hogy 90 éves öreganyám nagyobb talpraesettséggel intézné a dolgokat egy ilyen apokaliptikus világban.

Ettől függetlenül persze még bőven nézős a sorozat csak valahogy nincs olyan érzésem, hogy tart is valahová az egész. Karakterek szempontjából van fejlődés de történet szempontjából szinte semmi.

(#8071) Kvelstadt válasza basaharc502 (#8070) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem anno a sorozat elején a kutató intézet után egyértelmü volt hogy nincs ellenszer.
Szerintem ezzel a céltalansággal pont jól bemutatja az örök harcot az ő céltalanságukat. Hogy nem maradt más csak próbálni életben maradni de vajon meddig tart ki ez az élno akarás?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8072) basaharc502 válasza Kvelstadt (#8071) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Oké, ez is egy szempont. De pont ez a céltalanság, ami nem nagyon vezet sehova - a történetben.

Kicsit hiányolom is azt, hogy a sorozat ennyire elment karakterdrámába és csak a kis csapatunk a lényeg, hogy semmiféle jelét nem látni, annak, hogy egyáltalán létezne még valami a világból, valami kutatócsoport, akik az ellenszer kifejlesztésén fáradoznának...
Ezért is írtam Washingtont..legalább valami célt adott volna, miért kell túlélni és értelmet annak, miért kell A-ból B-be onnan pedig C-be menni...

[ Szerkesztve ]

(#8073) Outlander válasza basaharc502 (#8072) üzenetére


Outlander
őstag

Ahogy én levettem, teljesen megbukott a világ...

Szóval ez nem olyan 2012 jellegű, h egy nagy happy family kolónia él lent a föld alatt atom bunkerban és/vagy hajókon utazgatnak az óceánon akiknek volt jegye
MÍg a tudosok az életmentő floppyt várják a kutatási adatokkal egy másik csoporttól, akik az északi sarkon vannak (The Thing)....

Szaal, 1-1 ilyen kis max 100 fős kolóniák vannak, mad max stílusban, illetve ahogy megismertük az 5. évadban van egy ilyen Én kicsi pónim falu is, ami teljesen értelmetlen ebben a világban.

Szerk: Természetesen csak Ámerika, mert mindig minden ott történik... Európában gondolom azon agyalnak h miért olcsó dollár és miért nincs új Vin Dízel Needfószpíd rész?!

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8074) mepet válasza basaharc502 (#8072) üzenetére


mepet
addikt

Ellenszer? minek? A halottakat nem támasztaná fel. Márpedig az összes járkáló halott. Arra meg minek gyógyszer, hogy halálom után ne legyek walker, akkor már nem tök mindegy?

Szerintem is teljes a céltalanság, azért a börtönkorszakkal bezárólag legalább kerestek valami biztonságos helyet. Most meg találtak egy nem biztonságosat, amit senki nem hisz biztonságosnak, mégsem állnak tovább. Tényleg teljes az értelmetlenség. Ráadásul amikor már tényleg azt hinnénk, hogy esélyes, hogy történik valami új és értelmes esemény, akkor eghymás után 2 részben is visszaugrunk az időben... :U

(#8075) basaharc502 válasza mepet (#8074) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Ellenszer alatt valami olyanra gondoltam, ami megállítja, visszafordítja a folyamatot vagy legalább ha megharapnak, akkor nem változol át... vagy nem kell leb@szni a fél karodat, hogy életben maradj. Vagy épp ellenkezőleg tömegesen likvidálja a zombikat. Valami, ami kiutat jelent...

Az utolsó bekezdéseddel egyetértek, pont ez kezd unalmas lenni, hogy csak a túlélés és a biztonságos hely keresés a lényeg, de a töketlenkedéssel (mert csak így tudnak feszültséget generálni) a legbiztonságosabbnak kinéző hely sem az és go tovább és kezdődik elölről...Pont azon gondolkodtam, hogy szegény Hershel még mindig boldogan élne békében, nyugalomban a farmján, ha ezek a fatökűek nem jelennek meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8076) Outlander válasza basaharc502 (#8075) üzenetére


Outlander
őstag

Igazából én keresnék egy másik börtönt... esetleg football stadiont amiből jó sok van nekik is...

Ez a hullámpalás bohockodás a potenciális zombikkal kicsit idegesítő... mindazonálltal legalább van mit nézni, ccar, caar, de azért mégiscsak jó... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8077) Kvelstadt válasza basaharc502 (#8072) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Lehet már ott tartunk mikor minden kutatáson tul vagyun vagyos meghalt mondenki csak rick-ék nem kerestek fel minden kutató intézetet ami előfordulhat mivel el vannak foglalva azzal hogy ne haljanak meg.
Viszont ja. Így ebben a céltalanságban elég nehèz lesz majd értelmesen lezárni a sorozatot..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8078) Peti78 válasza basaharc502 (#8070) üzenetére


Peti78
őstag

jól látod, egy kalap fo*s lett az egész

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8079) Yayoh válasza Peti78 (#8078) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem értem akkor miért nézitek ha ennyire "fos"?
Ha lenne ellenszer, meg mindenki megmenekülne, akkor a soroztnak is vége lenne, akkor mit néznél rajta? Vagy az a tudat hogy egy kitalált világban megoldódnak a dolgok, az lelki békét jelentene neked?

(#8080) Peti78 válasza Yayoh (#8079) üzenetére


Peti78
őstag

Ha valami telkezdtem, azt befejezem. Egyébként a balfaszság zavar leginkább, meg a bugyutaság amiket mostanában elég sűrűn elkövetnek. Fantáziátlanság, átlátszó a egész

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8081) Kvelstadt válasza Yayoh (#8079) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt én se értem. Olyan sírás magy itt de nézik mint ha kötelező lenne.
Nem egy sorozatot hagytam abba mert fos lett.
Viszont olyan tul igényes sem lehetek mert elvileg ez is tiszta gáz de nekem még tetszik és nézem míg nem
Megy le annyira hogy már engem se érdekeljen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8082) Yayoh válasza Kvelstadt (#8081) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Így van, ha nem jön be egy sorozat akkor hagyom, nem fogom még x évig nézni, főleg hogy manapság elég nagy a választék.

(#8083) basaharc502


basaharc502
aktív tag

A sorozat még mindig tetszik...nem erről van szó, csak többet várnék mostmár így a 6. évadra egy ekkorára nőtt névtől, mint a WD, konkrétan történetet, amiről úgy általában a sorozatok szólnak.

(#8084) Vladi válasza basaharc502 (#8070) üzenetére


Vladi
nagyúr

Többször leírtam már, ez egy roadmovie jellegű sorozat. Ide nem kell végcél. Az a lényeg, ahogy a dolgok zajlanak. Egyébként meg jó lenne az, ha egyszer odaérnének és happy end? mit néznénk? :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8085) james001


james001
veterán

Na megnéztem én is végre ezt a Morgan-es különkiadást. Nekem tetszett,ez az egész 6. évad eddig baromi jó. Remélem tartja ezt a színvonalat végig. :)
Amúgy tuti hogy az lesz,hogy a hosszú hajú csávó átváltozik és abból lesz gond. Vagy ez túl "egyszerű" lenne? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8086) Apollyon válasza Vladi (#8084) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Pontosan, ahogy mondod. Ha a valóságba helyeznénk egy az egyben a sztorit, akkor a túlélés lenne a célunk egy normális közösségben egy olyan helyen ahol biztonságban lehetünk. Ezt elérni és fenntartani is igen nehéz, szóval van bőven történet alapanyag.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8087) B1T3 válasza james001 (#8085) üzenetére


B1T3
addikt

Igazából nekem nem volt egyértelmű, hogy megharapták, vagy megvágták. Lehet, nincs is baja, majd kiszabadul, és úgy okoz problémát. Vagy az is lehet, hogy ezzel lezárták a történeti szálat, és legfeljebb majd átszúrják a fejét, amikor rátalálnak átalakulva.

[ Szerkesztve ]

(#8088) tonyrulez


tonyrulez
őstag

6.5
Az azért vicces, hogy a börtönnél "pár" zombi elég volt a kerítés bedöntésére, itt meg egy teljes horda sem tudja azt a csirkehálóból készült kaput bedönteni. Bezzeg az ipari acél trapézlemezt meg megtörik és már folyik át rajta a vérük. :N

4 8 15 16 23 42

(#8089) L_YKing


L_YKing
addikt

Tul magasra tettek a mercet az elozo 4 resszel.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8090) jegenye77 válasza tonyrulez (#8088) üzenetére


jegenye77
addikt

Az akart lenni a végén,hogy eltört a lemez?
Nem tudtam kivenni csak annyit,hogy folyt át a vér. :U Amúgy ez a Deanna nem változott már át? Egyre jobban hasonlít a zombikhoz ;]

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8091) Peti78


Peti78
őstag

Ismét jót kacagtam már szinte az első perctől. Rick, a sokat megélt taktikus, egyenesen odavezeti a hordát a városhoz. persze futva, közvetlenül a nyomában loholnak a wédék. Én még nem láttam őket szaladni, tehát régen le kellett volna maradniuk. Valahogy elé is kerül néhány, az egyikben elesik. A kaput természetesen jó szélesre nyitják neki, hátha befér még pár szakadt, csöves zombi is. Odabent aztán a szokásos nagy arcával osztja az észt. Le kell kapcsolni a lámpákat, de azért élő csaliként ott álldogállnak ezek a szerencsétlenek a fal tetején, nehogy véletlenül alábbhagyjon a zombik érdeklődése Carl ugyanolyan idióta mint az apja.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8092) Zjunior


Zjunior
veterán

Legszarabb rész!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8093) S e t h


S e t h
nagyúr

Bocsánat, de valamivel fel kell dobnom az aktuális epizódot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8094) L_YKing válasza S e t h (#8093) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD :O

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8095) dunc válasza S e t h (#8093) üzenetére


dunc
nagyúr

:)) :DD

(#8096) Vladi válasza S e t h (#8093) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sírok. :DD

Szerintem jó volt. mostmár Dájen vagy kis is lehet vezér. csak az lehet, aki talpig walkervérben megfürüdött. :K

Egyébként a lezbikázást csak én sejtettem előre? :DDD

Az meg merő bullshit, hogy xy elvégzi az orvosit és egy nyüves fertőzés kifog rajta. :F Ezzel szerintem még én is elbolgogultam volna, kimos, fertőtlenít, 6*2 doxiciklin reggel/este + kefír, hogy azért a közérzet is jó legyen. Jóccakát. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8097) B1T3 válasza Vladi (#8096) üzenetére


B1T3
addikt

Nem, én is tudtam, hogy ez a leszbizés fog kisülni ebből.

[ Szerkesztve ]

(#8098) Peti78 válasza S e t h (#8093) üzenetére


Peti78
őstag

:DDD

(#8096) Vladi szihiáter a csaj nem?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8099) L_YKing válasza Peti78 (#8091) üzenetére


L_YKing
addikt

A 3. resz ugy vegzodott ha jol emlekszem, hogy Rick mellett megy el a horda. Na szerintem megvarta a hordat es utana megkerulve (ez talan igy nem is jo, hogy megkerulve de biztos nem akkor indult el amikor a horda ott setalt el mellettuk) oket futott a vedett terulet fele.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8100) Outlander válasza L_YKing (#8099) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem hiányzott a "hogyan jöttem ki a lakóbuszból?" rész... amúgy ez a rész ez valahogy nem tudom, kicsit bendzsa lett.

#8096) Vladi

Én vártam egyébként h felkiált, Meg van a vírus ellenszere...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.