Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Outlander


Outlander
őstag

Nagyon off topic, de hátha van itt aki tudja a kérdést...

Az milyen motor volt ami kapta az rpg-t? :DDD

Mivel Amerika így gondolom leszűkül Harley-ra vagy Indian-ra...

Erre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8352) keIdor válasza Enton (#8340) üzenetére


keIdor
titán

Szőke anyukát sajnáltam. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8353) pilóta válasza keIdor (#8352) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ja, azt én is. Igazából inkább azt, hogy ilyen bénán. Legszívesebben fölálltam volna fotelből, hogy lekeverjek egyet a buta kiskölöknek. De tényleg annyi kellet volna csak, és meg van oldva a probléma, ehelyett mindenki csak bámult, mint a tejbetök...

Na mindegy, ettől eltekintve jó rész volt. Az RPG adta magát, bár az pont nem így robban, de oda se neki :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8354) jegenye77


jegenye77
addikt

Szőke csajszit sajnáltam Én is de Glenn halála nagyobb dráma lett volna. Volt is egy pillanat amikor azt hittem behúzzák ezt a lépést a kerítéses jelenetnél mikor körbevették.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8355) L_YKing


L_YKing
addikt

Fogadjunk, hogy Petinek ez sem tetszett... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#8356) Vidual001


Vidual001
tag

Sziasztok

A kérdésem nem a sorozattal, hanem a képregénnyel kapcsolatos, remélem nem zavar egy fant sem :)

A 7. 8. és 9. képregényt szeretném a The Walking Dead-ből, nem zavar, ha használt, de a teljesen újnak örülnék a legjobban. Egy nagyon nagy fanatikus barátomnak (mellesleg én is szeretem a WD-t) venném ajándékba, és ő becsben tartja (gyűjtő).

Ha esetleg tudna valaki eladót, főleg a 8. részből, annak hálás lennék pár belga sörrel, csokival, vagy amit szeret. :)

Előre is köszönöm, és bocsánat a Képregény kérdésért...

-Vidu

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#8357) B1T3


B1T3
addikt

Lehet, morbid örülni egy gyerek halálának, de az a Sam (és a tesója) már nagyon-nagyon irritáló volt. Szem' miatt lett eggyel kevesebb szem. :D

[ Szerkesztve ]

(#8358) csurenzoo válasza B1T3 (#8357) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Mintha olvastak volna a gondolataimban a forgatókönyvírók :)
Elég jó kis évad folytatás lett ez a rész, remélem nem ül le, mint néha szokott a sorozat.

(#8359) Peti78


Peti78
őstag

Ez a sorozat egyre szánalmasabb...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8360) twine válasza Peti78 (#8359) üzenetére


twine
addikt

:DDD

(#8361) Carvus válasza Peti78 (#8359) üzenetére


Carvus
senior tag

De te miért nem nézed inkább a Szulejmánt vagy a Barátok köztöt??

(#8362) killer095 válasza Peti78 (#8359) üzenetére


killer095
őstag

Te vagy itt a hivatalos troll?
Ideje nem nézem a topicot de ahogy látom téged mindenki szeret itt ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#8363) Peti78 válasza killer095 (#8362) üzenetére


Peti78
őstag

Lehet. De engem bosszantanak ezek a bornírtságok, amiket eladnak a nézőknek. Lassan már a Z. nation is hitelesebb és hihetőbb. Amellett, hogy sokkal szórakoztatóbb is. Mégis, hogy sikerült elérni, hogy a big küzdelemben senki nem halt meg, pedig (bár nem számoltam) több száz wédét reszeltek meg. Ezért kár volt terelgetni őket. Az egyetlen értékelhető dolog a szőke bula meg a gyerekek kiírása volt. Rick kiírása is időszerű lenne, arról nem beszélve, hogy rettenetes színész a pali.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8364) killer095 válasza Peti78 (#8363) üzenetére


killer095
őstag

Rettenet színész :Y
What?
Biztos ugyan azt nézzük?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#8365) Peti78 válasza killer095 (#8364) üzenetére


Peti78
őstag

Még Judith is jobb.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8366) killer095 válasza Peti78 (#8365) üzenetére


killer095
őstag

Élvezed hogy trollkodsz?
Mi számodra jó sorozat? most komolyan?
Gondolom akkor a breaking bad meg a lost is szar volt..

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#8367) Grave_444 válasza Peti78 (#8363) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Te minek nézed, de most komolyan? :U

(#8368) @rglaaf válasza Grave_444 (#8367) üzenetére


@rglaaf
veterán

Amíg etetve van itt lesz

PSN:BiZzare_0 ️

(#8369) B1T3


B1T3
addikt

Az mondjuk tényleg kicsit sok volt most egyszerre ebben a részben, hogy mindig az utolsó pillanatban történt a megváltás. Elején Daryl pont jókor robbantott (és meg sem hallották, ahogy kinyírta az ellenséget, pedig „puhányabbnak hitte”, tehát nem volt vele könnyű dolga, a dulakodásban még meg is vágták), órákig gondolkodott Glenn és Enid Maggie megmentésének módján, majd pont az utolsó pillanatokban érkeztek meg (majdnem ledöntötték a holtak azt a fa akármit, amin volt), rögtön ezután Glennt az utolsó pillanatban mentették meg, és a rész végén is szinte az utolsó pillanatban gyújtottak szép nagy tüzet Darylék, amivel megakadályozták, hogy túlságosan bekerítsék a kerítésnél a harcos alexandriaiakat. :D Ettől függetlenül jó rész volt, csak lehet, most pont érzékenyebb pillanatomban kapott el a rész, és eléggé feltűntek az amerikai húzások.

(#8370) Peti78 válasza killer095 (#8366) üzenetére


Peti78
őstag

A Breaking Bad elhalt nálam 5 rész után, a Lost témája sosem érdekelt. Ha már itt tartunk, akkor a Homeland, Agymenők, Al Bundy eddig a nyerők. A sorrend nem lényeg. A WD első három évada jó volt, eltekintve a Rick-et alakító "színész" tehetségének hiányától. Ezek rendkívül idegesítőek! Attól kezdve a séma ugyanaz. Találnak egy menedéket, jól szétk*rják. Tele van béna halállal, és hálivúdi fogásokkal, amiknek semmi értelme nincs. A téma érdekel, ezért nézem. A megvalósítással vannak problémáim.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8371) Apollyon válasza Peti78 (#8363) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Neked itt még kb 1 pozitív kommented nem volt. Mi a frásznak írsz akkor ide, ha csak vergődni tudsz?
Azt te meg honnan állapítod meg hogy ki milyen színész, te vagy a kiszabott országos színészkamara egyik tagja vagy mi?

Ha panaszkodáson kívül nem tudsz mást mondani, inkább meg se szólalj. Olvasd a képregényt, ott biztos tetszeni fog a színészi játék.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8372) Beri78 válasza Apollyon (#8371) üzenetére


Beri78
őstag

En most neztem meg az uj reszt. Szerintem rendesen odacsaptak...szamomra hibatlan volt!

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8373) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, ez a rész nagyon durva volt. Most hirtelen lehet, hogy odaadnám neki a "best" címet.

Amin az agyam kattog már most, hogy ellőttek egy csomó durva dolgot most ebben a részben. Akkor, hogyan vezetik fel Negan-t. Mert oda valami atom brutális kellene.

És Andrew Lincoln nyilatkozott egy ilyet ugye:

"Amikor elolvastam a 6.évad befejező részeinek scriptjét, utána nem tudtam aludni, rosszul lettem. Forgott a gyomrom egész éjjel, ami azért is furcsa, mert ez az eddigi évadok alatt egyszer sem fordult elő velem."

Vigyázat!Képregényes spoiler!!! Nem sorozatos!!

1. Lehet ugye az ami a 100. füzetben van. Ami durva meg minden, leginkább a mikéntjén múlik, hogy mennyire lesz az. De szerintem ez nem ütne már akkorát.
2. Megöli Judith-ot Negan. Na ez odabaszna! Bár ezt meghúzni tv-ben. Szinte kizárt. Meg ott azért én is elgondolkodnék, hogy ezt kell e. De szerintetek melyik lesz? Glenn vagy Judith?
Vagy..poén kedvéért. Negan levágja Rick kezét és agyonveri vele Glenn-t. :D Végülis mindkét dolognak be kell egyszer következnie. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8374) Peti78 válasza Apollyon (#8371) üzenetére


Peti78
őstag

Egyrészt úgy állapítom meg, hogy nézem a sorozatot, illetve más műfajt is, nem kizárólag ilyen (két évada ) a középszerűség szintje alá süllyedt sorozatot. Namármost, képes vagyok összehasonlítani színészi teljesítményeket. Nem a "kiszabott országos színészkamara" (bármi is legyen az) tagjaként, hanem egyszerű nézőként. Nemcsak itt gagyi a pali, hanem mindenben, amit láttam tőle.

Írtam pozitívumot is a sorozatról, amikor úgy gondoltam. Persze, nem emeltem ki félkövérrel, hogy Te is észrevedd, de csak a Te kedvedért a jövőben talán megteszem.
Egyébként mivel ez egy fórum, és nincs megszabva, hogy csak jót szabad, és csak rosszat nem, így ha megengeded, továbbra is elmondom a véleményemet, legyen az pozitív, vagy negatív. :R

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8375) james001 válasza .LnB (#8373) üzenetére


james001
veterán

Szerintem az lesz amit utoljára írtál :C
De amúgy (képregény spoiler) Glenn fog meghalni,vagy Daryl,vagy mindketten,utóbbit azért írom mert ő volt aki felrobbantotta Negan bandáját ugye,és ezt barátunk tuti megtorolja Lucille társaságában ;] Én egyébként örülnék ha Judith-ot kiírnák,semmi értelme nem volt benne hagyni a sorozatban... És szerintem annyira nem lenne "felháborodás" se,sőt ez rendesen megcsapná az embereket. Most azért ez a Carl-os szembelövős dolog is merész volt és tuti sokakat meghökkentett akik nem olvasták a képregényt.
Mindenesetre én félek hogy most belassít a sorozat kicsit,és csak kitolja az időt az utolsó részig ahol ugye felbukkan Negan és putty izgalomban hagy minket megint októberig :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8376) .LnB válasza james001 (#8375) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt szinte biztosra veszem, hogy az utolsó részig nem sok minden fog történni most.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8377) Outlander válasza B1T3 (#8369) üzenetére


Outlander
őstag

Azt egyébként nem is értettem, kis lépésnyire volt a falon a perem, gyakorlatilag mintha egy lépcsőre lépett volna át... ő meg egy rozoga strandmester fatákolmányon remegett?!???? :F :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8378) twine válasza Outlander (#8377) üzenetére


twine
addikt

Na ott én is csak kamilláztam, hogy WTF? :F

A ferdeszemű gyerek odazavarja a kiscsajt, hogy "menj, mentsd meg",,,az felmászik a kerítésen, végigmegy a stabil peremen, ami Maggie mellet volt közvetlenül, és átmászik az ingatag oj'ektumra, remegve kapaszkodni...
Immár ketten kapaszkodnak remegve, úgy , hogy melletük van a stabil kerítésa majd méteres peremmel amin sétálni lehet! pfffff..... :W

Én nem akarok trollkodni,,,nézem a sorozatot, kb olyan közönnyel, hogy egynek elmegy...A "jó és rossz" részekben általában egyetértek a hívőkkel...de most ezt az általános ejakulációt nem értetem én sem,,,hogy mi volt ebben a részben olyan durván erős, hogy telespricceljük a falat gyönyörünkben...
Az, hogy a színházi rugósbicskát 20 percen keresztül nyomkodták a tömegek fejéhez,,, vagy, hogy a néger bőrt úgyanennyi ideig láttuk karlendítéseket végezni,,,vagy ,hogy megint bedobtak egy olyan "csodafegyvert", hogy a tűz vonzza a walkereket, mint muslincát a pálinka? Ennyi erővel tényleg mit küzdenek velük már régóta,,közéjük kel b@szni egy molotov koktélt, és egymásra fekszenek szép rendben, mintha kicsi a rakást játszanának.....
Igen tudom,,,sz@rrá fikáztam,,,nem ez volt a célom....komolyan...csak értetlenül állok a "talán az egyik legjobb rész" és hasonló kijelentések előtt....

De....biztos bennem van a hiba....
Szóval nem értelmetlenül fikázni akartam, csak beszélgetni róla, mint ahogy szoktunk haverokkal két sör között...nekem ez a véleményem erről a részről...pont ugyanolyan volt mint a többi... :U

[ Szerkesztve ]

(#8379) Outlander válasza twine (#8378) üzenetére


Outlander
őstag

Én pl nagyon szeretnék egy olyan részt látni, mint ami a Z Nationban volt az atomreaktoros, vagy hasonló.... nem ezt a drámai buzulást, amik mostanában vannak. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8380) Peti78 válasza twine (#8378) üzenetére


Peti78
őstag

Sajnos ennyire képes a WD. Ez sem most kezdődőtt, kb. három évada ez folyik. A kici ázsiai megmenekülése volt az egyik legerőltetebb és mesébe illő példája annak, amiket felsoroltál. Ennyi erővel Magdi anyus is visszatérhetne. Botrány amit néha összehoznak.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8381) twine válasza Outlander (#8379) üzenetére


twine
addikt

Nem tudom,,nem láttam a "Z"-ből még egy részt sem...
De azt mondják itt a hozzáértők, hogy ez dráma...
Nem mondom lehet benne valami, hiszen azért tényleg megindított engem is gyakorló szülőként a jelenet, amikor a kiskölköt gyakorlatilag az anyja kezében kezdik el szétrágni a zombik...
Na itt azért erős a dilemma, hogy mit csinálj...mented a saját irhádat, és kussolsz, hiszen a gyereknek az első harapás után "úgy is mindegy",,,vagy őrjöngve kaszabolsz, mert már "neked is mindegy a gyermeked nélkül"....

Szóval drámából volt gazdagon valóban,,,de mindezt megfejelték egy jó adag gagyival.,...

Én meg nem értek hozzá,,nem is akarok önjelölt filmkritikust játszani...
Csak szimplán laikusként is szemet szúrnak az efféle "érdekességek"...hogy egy stabil kerítésről, átmászunk az instabil építményre,amit rángatnak a walkerek... :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#8382) dunc


dunc
nagyúr

Ma kezdtem el a Z Nationt! El leszek látva, a WD hetente desszert! ;) :DD
(Z nagyon jó eddig!!!!!)

(#8383) Vidual001


Vidual001
tag

Erre valaki? :F

MSI GT62VR 6RD Dominator Pro

(#8384) Peti78 válasza dunc (#8382) üzenetére


Peti78
őstag

Jól teszed, az legalább tényleg szórakoztató, változatos és meglepő. A WD-ben tudjuk, kik érinthetetlenek.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8385) dunc válasza Peti78 (#8384) üzenetére


dunc
nagyúr

Tényleg az első részek után is már jobban tetszik mint a WD. És ma kezdtem, tehát van jó sok évad! :))

[ Szerkesztve ]

(#8386) Peti78 válasza dunc (#8385) üzenetére


Peti78
őstag

Murphy ritka nagy paraszt, de olyan karakter, amilyen sajnos nincs a WD-ben.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8387) dunc válasza Peti78 (#8386) üzenetére


dunc
nagyúr

Én már most kinyírnám a fél bandát! A 10000 gyerek jó arc! ;)

(#8388) S e t h válasza Peti78 (#8384) üzenetére


S e t h
nagyúr

szórakoztató, változatos és meglepő
Lassan nem mérhető tartományban van az értékelése az imdb-n, amolyan sorozatok asyluma lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8389) james001 válasza Vidual001 (#8383) üzenetére


james001
veterán

Trillian képregényboltot hívd fel hátha nekik van,facebook-on megtalálod őket.
Vagy esetleg írj .LnB kollégának,elvileg ő neki megvannak a képregények (nem tudom hanyas számig),kérdezd meg tőle honnan szerzi :)
De van hogy Libri,Alexandria stb. könyvesboltokban is rájuk bukkanni.
Egyébként meg ebay marad az utolsó lehetőség,de ott meg ugye csak angol nyelvűek vannak.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8390) .LnB válasza Vidual001 (#8383) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia, bocs nem olvastam, egy jó ideje nem voltam a topikban. Én a kepregeny.hu oldalról rendeltem a képregényeket. De az oldal már nem elérhető. Most szembesültem én is csak ezzel. :( Nem tudom mi lett vele. Most felvettem velük a kapcsolatot, várom a választ és majd írok neked.

Egyenlőre annyit olvastam, hogy nem nagyon kapni a köteteket már sehol. És újranyomtatásról sincs semmi infó. :(

Pedig elméletileg már fordítják a következö (10.?) kötetet is.

Én eladnám, de sajnos nekem csak az első négy vagy öt van meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8391) Peti78 válasza S e t h (#8388) üzenetére


Peti78
őstag

Az imdb számok alapján nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Pláne, hogy a WD 8.6 on áll. Az első három évad talán, de csak talán ér annyit, de ezt követően mélyrepülés. Az én szememben jelenleg ez maxim 7.3 környékén van maximum. Azt nagyon bosszantónak találom ezt a sok utolsó pillanatos, csodával határos megmenekülést. Komolyan, a heti lottót naponta kétszer meg lehetne ennyi szerencsével nyerni. A főszereplőkön kívül persze mindenki egy rakás szerencsétlenség. Egyszerűen nem tudok elmeni amellett, hogy egy 10 cm átmérővel rendelkező fa mögött sunyuló wédé kinyúl a és zabál. Következetlen, hiszen ami ma jó a wédék ellen, az holnap miért nem, és miért megint csak fél év múlva? Az zavar a legjobban, hogy messze nem az, aminek ezt el akarják adni. Drámában erőltetett, akcióban felemás. Rick monológjaitól már a falra bírok mászni, Carl minihitleres megnyilvánulásai biztosítanak egyedül humort ebbe a keserű világba.
Persze voltak jó részek ebben az évadban is, de sajnos kevés.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#8392) Apollyon válasza Peti78 (#8391) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ahhoz képest, hogy kb a TWD a legnépszerűbb sorozat, elég jó szinten van. Ami túl felkapott lesz, az egyúttal szarrá is válik, mert csak a pénz számít és 0-99-ig megpróbálnak mindenkinek megfelelni (hogy többen nézhessé), aminek az lesz a végeredménye hogy mindenkinek szar lesz. Lásd a Marvel filmek, nézhetetlen trágyává váltak a filmjeik.

A képregényt elkezdtem tovább olvasni, az utolsó issue amit előtte olvastam Neganék megjelenése, és ott egyáltalán nem esett a színvonal. Mondjuk ott Darabontnak sokkal szabadabb a keze (szószerint, hehe) szóval talán ezért is.

A sorozattal kapcs:

Akkor a motorosokat, akiket felrobbantott a bazookával Daryl, azok nem a Neganék voltak? Mondjuk mintha kérdezték is volna főhőseink hogy "- Who is Negan?" Meg mintha a faszi akinek leszakadt a feje, azt mondta hogy "...it belongs to Negan" és nem azt hogy "...to me", szóval akkor ezekszerint nem ő volt Negan. Pontosítson valaki pls.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8393) .LnB válasza Apollyon (#8392) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ők csak az embereik voltak.

Negant ő fogja alakítani majd a sorozatban: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8394) mepet válasza Apollyon (#8392) üzenetére


mepet
addikt

(#8395) jegenye77 válasza Peti78 (#8391) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos sok mindenben egyetértek veled.
Nagyon sok baromság van egy-egy jelenetben. :O
Egy dolog ami megmenti a filmet,hogy ZOMBIK-ról van szó!
Mit tudunk róluk?
kb semmit,mert egyikünk se zombi szakértő ;]
Szóval sok mindent bele lehet képzelni a sorozatba.
Nem szabad ennyire "kockán" nézni ezt a sorozatot!Nincs értelme!
Ha így néznénk minden filmet akkor egyiket se lehetne "élvezni".
Legnagyobb hollywood-i alakításokban is vannak ilyen bénaságok!Sőt!Sokkal nagyobbak!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8396) twine válasza .LnB (#8390) üzenetére


twine
addikt

Tök véletlen belefutottam most ebbe a képregény infóba...
Hátha hasznát veszitek ;)

(#8397) S e t h válasza Peti78 (#8391) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szóval nálad 7.3-on áll.
És a Z nation?Az meg biztosan 9.

Figyelj, én utálom a pacalt és nem is eszem, le is tojom ha vki nagyon dícséri és kínálni próbálja számomra.
De az, hogy bejárjak az étterembe és provokáljam azokat akik ezt eszik, mert miként tudnak ilyet xart megenni, hát kéne hozzá egyfajta mentalitás ami szerencsére nekem nincs.
Szerintem óvatosan nézd ezt a sorozatot mert a végén még pszichoszomatikus tüneteket fogsz produkálni, nem ér annyit, hogy ennyit törődj vmit azzal, amit gyűlölsz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8398) S e t h válasza twine (#8396) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én úgy emlékszem nagyon le van maradva az angol nyelvű verziótól, erősen a múltat tudnánk csak olvasni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8399) dunc válasza S e t h (#8397) üzenetére


dunc
nagyúr

Én rájöttem Peti kell a topikba balancenek! :DDD

(#8400) killer095 válasza dunc (#8399) üzenetére


killer095
őstag

:DDD :R

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.