Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#595) tomej


tomej
aktív tag

(Na nyaralni voltam 1-2 napot)

Akkor az eddigi teljes történet: rendeltem pár cuccot, mind meg is jött, de a videokari bontott volt, amit átvettem, 2D-ben semmi gond 3D-ben nagy terhelésnél kifagy, + a gpu venti fodulatát nem szabályozza, alapon pörgeti, miközben a kártya saját szoftvere 100%-ot jelez. Vissza gariba, ott azt mondták, hogy kb. 1-1,5 hét a mo.i disztribútornál a teszt, aki kiállít egy igazolást, hogy a kari jó vagy nem. 3(!) nap múlva hivtak, hogy a kari OK. Leküldettem velük GLS-el, és a futár mutatta a szállítót, amin a telefonszám helyén 4/2 volt, így volt az 1 napos csúszás. Egyébként a futár nagyon rendes volt, másnap hívott és egy tök más helyre kihozta, mint az eredeti cím. Természetesen a Mo.-i disztribútor teszt eredménye nem volt mellékelve, telefonon azt mondták, hogy nem mutatják meg a hivatalos tesztet(!) sem nevezik meg a disztribútort(!), a teszt eredménye ott van náluk, a kártya OK. higyjem el, punk-tum! Na ekkor felhívtam a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóságot és a Fogyasztóvádelmi Egyesületet, akik javasolták, hogy innen tereljem hivatalos mederbe az ügyet. Tehát, van egy nagyon tuti kártyám, tök jól megy rajta a net, az office, stb. de egy 3dmark06 12,03 sec-nél kifagyott az elébb. És ezt tette a másik gépemben is...
Egyébkén a magánvéleményem a történtekről: Én a jóhiszemű vásárló nem is feltételeztem, hogy a kihozott 5 DB bontott kártyát, (mert kb. annyit hozott ki a gyerek és vitt vissza, mire az enyémet meglelte) bontatlanul kell átvenni, mivel már kb 1982-óta vásárolok ilyen termékeket és ezzel még nem b@szt@k át. Egy feltehetően már visszavitt, nem is biztos, hogy hivatalos importból származó karit eladtak nekem, amit b@sztak visszaküldeni a disztribútorhoz, majd elküldtek a picsáb@...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.