Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7541) net84


net84
őstag

gyorsvonatot használna, ha tudná a jelszót
a visszafejtők azért nem jöhettek szóba, mert ezen a gépen most kellett volna beállítani a levelezést, tehát eddig nem használta itt, illetve mint kiderült, weben keresztül próbálta használni, de már ott sem tudott belépni az állítólagosan jó kódjával - sőt, a webmailnél elmentette a texplórer a jelszót a felhasználónévhez, de az sem volt megfelelő
most vagy kiszúrtak vele és valaki belépett helyette és megváltoztatta, vagy szimplán elgépelte a jelszót, amikor létrehozta a jelszót

A multkorokban megtapasztaltam az emberi felelőtlenséget és "butaságot"/tudatlanságot egy pizzeriában, ahol a gépeket tartom karban.
Éppen iszogatunk, amikor szól a szakács, aki egyben a kisfőnök is, hogy nézzem már meg a gépeket, mert nem megy mindenhonnan rendesen a freemail és a gmail, mert sokan panaszkodnak, hogy nem tudnak levelet küldeni, kifagy a böngésző, lap nem jeleníthető meg üzenetet kapnak.
Elkezdtem végigpróbálhatni a gépeket, gmail-es címemről küldtem levelet a freemail-re, majd vissza. Odaülök a 3. gép elé, megnyitok egy 7es texplórert, hogy még magamat is kínozzam, majd beírtam:
www.freemail.hu - tölt mint a barom, majd mindenféle jelszó és felhasználói név kérése nélkül belép. :F Emmeg kinek a levelezése?
Kiderült, hogy a korábban ott ülő kiscsaj hagyta beléptetve magát, sőt még a jelszó megjegyzése is be volt kapcsolva. Kiléptem helyette, majd átállogattam az explorert, ne jegyezhessen meg semmilyen jelszót. Igaz az is egy vicc, amikor az msn-t hagyják ott, bent a felhasználónév, jelszó megjegyeztetve, igaz kijelentkezni kijelentkezett (legalábbis megpróbált)...

Read only...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.