Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41650) ViZion válasza Enzolord (#41649) üzenetére


ViZion
félisten

Nem digi, helyi kábelmodem, Tarr kft. PC-n semmi extra progi, vagy beállítás nincs. Holnap kiderül, h az ajándékba kapott komoly asus router miért is volt ajándék... 99%, h ott lesz a hiba. Virtuális sörbe, meg TrollGyurinak egy napba hajítást teszek rá. :K

Más... lecseréltem az FX-9370-et. volt egy kis ide-oda, nem ott van, ahova eladtam. most akinél van, az panaszkodik, h meleg a cucc. Nem piszkálta a biost, iszonyatos feszt kap. Segítettem a beállításokban, linkeltem, etc. Semmi válasz, gondoltam akkor megoldódott.
Erre most rámírt, h valami nem fain, mert 120-as játékvízzel sem hűvös, pedig az 250W...
Aham, az én kínai kerti szivattyúm meg 120l/percet tol... papíron. Feltételezem ez a jóember is write only, a második mondatnál már leszarta, h mit kellene beállítani, tesztelni, esetleg képet küldeni, h segítsek finomítani. Inkább kidobta a pénzt egy vacakra... fain. Már látom, h végül jól kiderül, h deszarprocit adtam el... meglepő, h bőven 1,5V felett használták, 'oszt lekapcsolt a gép.... isteneeeem, a végén tényleg kinyírja az ex-kockámat. Hogy lehet annak segíteni, aki panaszkodik, segítséget kér, de magán nem akar segíteni? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.