Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42251) gozso válasza pycur (#42246) üzenetére


gozso
senior tag

van rajta hdmi csatlakozó, elől is, hátul is. mi ilyet kaptunk: SAMSUNG QB75H-TR.

pdf róla

a kiépített wifi hálózat az eduroam része, valóban felhasználó nevet és jelszót kér, jelenleg tényleg nem működik az interaktív kijelzővel. szoftverfrissítést ígértek :O

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#42252) ollie válasza cbmfan (#42250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azon kívül, hogy fradista tervezte a címkét?

mod: ja látom, közben átírtad a szöveget :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#42253) LamerGyuri válasza cbmfan (#42250) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:Y zöld matrica a lila ventin

én már csak buliból is betenném valami focis topikba :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#42254) Enzolord válasza cbmfan (#42250) üzenetére


Enzolord
addikt

Először azt hittem, rossz csoportba posztoltál! 😁😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#42255) pycur válasza gozso (#42251) üzenetére


pycur
tag

Nem a tv-n hiányzik a hdmi dugó, hanem a laptopon. :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#42256) wolfman


wolfman
veterán

Rettenetesen megkésve a múlkori találkozó témától:

Voltam a hétvégén a Fanyűvő étteremben. Hangulatos, nyugis, jó a kiszolgálás, finom volt a kajcsi. ha lenne fórumtalálkozó, simán mehetünk oda. :)

Köszönöm a figyelmet, kérem kaccsojja ki!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42257) pycur


pycur
tag

Az említett laptopon DP++ van, így jó eséllyel működni fog.
A laptop pontos neve: HP Probook 640 G2.
A G2-t majdnem eltaláltam legutóbb... :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#42258) gozso válasza pycur (#42255) üzenetére


gozso
senior tag

bocsi, ezt benéztem... a kiosztott laptopok közül (Dell, Lenovo, HP) csak a Latitude 5480-on van normális HDMI :)
kaptak még Thinkpad L470 -eket is, azon sincs :D

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#42259) wolfman


wolfman
veterán

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42260) -=RelakS=- válasza wolfman (#42259) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Eltűntek az ilyen géniuszok, hogy ennyire pang a topik, vagy már kimerítették a tárházat, és ismétlik önmagukat?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42261) oriic válasza -=RelakS=- (#42260) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:W Nagy az isten állatkertje...

Live-Die-Respawn

(#42262) DJGABI válasza -=RelakS=- (#42260) üzenetére


DJGABI
addikt

same energy

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#42263) bullseye válasza DJGABI (#42262) üzenetére


bullseye
addikt

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#42264) oriic válasza bullseye (#42263) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a képet kerestem vagy negyed órát... :D (Aztán hagytam végül)

Live-Die-Respawn

(#42265) Di Natale válasza bullseye (#42263) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Szakadok... :DDD

(#42266) Speed® válasza -=RelakS=- (#42260) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Neee. Volt hasonló kép rendes SSDvel is, de ez büntet :DDD

(#42267) FatCutter válasza -=RelakS=- (#42260) üzenetére


FatCutter
kezdő

Már én sem írok számítástechnikai rémtörténeteket 13 éve. Nincs annyi pénzem, hogy mindig bebasszak, ha ilyesmi történik velem.

Józanul meg IQ tesztet sem vagyok hajlandó kitölteni.
A részeg IQ-m az 120. A Mensa nemzetközileg sztenderdizáltan lemérte kb. 5 évvel ezelőtt.

----
Na, jó! Most 5,5 év munkanélküliség és 25+ év IT után OKJ-s "CAD-CAM informatikus" képzésre járok. Gyöngyszem: a fiatal wannabe rencergarázda bekérdezte az oktatót, hogy:
- Ugye tanár úr, a CRT monitorokban protonágyú van? Erre én:
- Elektrágyú van bzzzmeg, elektronágyú. ... De egy protonágyú nekem is jól jönne otthon, mert legalább be tudnám üzemelni a házibarkács fúziós reaktoromat.

;)

[ Szerkesztve ]

(#42268) Eke válasza BlacKSouL (#42040) üzenetére


Eke
csendes tag

Erre találták ki az optikai síküveg kalibereket...tudod Newton gyűrű...

(#42269) -=RelakS=- válasza FatCutter (#42267) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Protonágyú... Jó, hogy nem mindjárt fézer :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42270) FatCutter válasza -=RelakS=- (#42269) üzenetére


FatCutter
kezdő

Közel jársz az igazsághoz/megoldáshoz. :D

Amikor a LuftHansa-nál dolgolgoztam (IT divízió, magyar részleg, OC azaz operation center, magyarul "Műveleti Központ" - ez sokkal jobban hangzik), akkor kaptam egy ticketet:
- Title: "Lasergun funkzionirt nicht!" (lézerágyú nem működik)
- WTF ? - A Lufi is beszállt az amerikai csillagháborús project-be ? Hát csak nem...
- Gondoltam, azt kéne visszaírni, hogy "Use your atomic annihilating disintegrator instead!" (azaz használd helyette az atomannihilációs dezintegrátorodat), de a company policy-k alapján ezt nem tehettem.
- Ehelyett visszakérdeztem "what is the lasergun" de a belső lev.listára azért felnyomtam. Jöttek is a válaszok: -> protontorpedókat élesíteni, pajzsokat aktíválni, stb. 3 hétig ezen röhögött az egész IT divízió worldwide, a Frankfurti Srácokat is beleértve. :D
-Na, a végén tananyag lett a sztoriból -> "Ilyenkor se veszítsd el az önuralmadat témakörben". A cég Benjáminja oktatta, aki tök ugyanúgy néz ki, mint Tim Roth fiatal korában a "Négy szoba" című filmben.

---------
"dolgolgoztam " - direkte nem javítom ki, szerintem egy nagyon szép nyelvújítási kezdeményezés. :D

--------
Kezdek már megint alkoholos befolyásoltság alá kerülni, különben nem született volna meg ez a poszt. :P

--Eke: ! Téged is megzavart a fórummotor váltás? :D

[ Szerkesztve ]

(#42271) -=RelakS=- válasza FatCutter (#42270) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fórummotor változás: Talán a Mobilarénán már egy ideje ez ment, ott sem tetszett, itt sem tetszik

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42272) FatCutter válasza -=RelakS=- (#42271) üzenetére


FatCutter
kezdő

A programozók megzavarosodtak, mint a pocsolya. ;)

(#42273) cbmfan


cbmfan
senior tag

röviden és tömören: borzasztó. de ezt is megszokjuk mert nincs más...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42274) #21346560 válasza -=RelakS=- (#42271) üzenetére


#21346560
törölt tag

Konkrétan borzasztó lett!

(#42275) DJGABI válasza -=RelakS=- (#42271) üzenetére


DJGABI
addikt

logouton még a régi van [link], én is oda menekültem, de gondolom hamarosan ez is átvált

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#42276) Mercutio_ válasza DJGABI (#42275) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szintén.
Szerintem vagy teher nekik a fórum (mint az indexnek) vagy ennyire nem értik, hogy ez az új felület az aktív helyett a passzív irányba tolja a tagokat, viszont ha a többség átmegy readonly-ba nem lesz aki tartalmat generáljon a fórumokba (kivéve trollok) és elsorvad az egész, aztán ott köt ki mint a HWSW...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42277) Gyuri27 válasza cbmfan (#42273) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát ha valami ügye csinál egy scriptet vagy tudom is én mit. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#42278) FatCutter válasza Mercutio_ (#42276) üzenetére


FatCutter
kezdő

A terminal.hu-n kezdtem, aztán jött párhuzamosan a hwsw.hu. A terminal.hu megszűnt szanalmas.hu módon, a hwsw pedig bezárt fórum szempontjából. Ez is szét lesz cseszve előbb-utóbb, vagy pedig rendeznek egy "Nagy Kommentpusztulást" amit a szánalmas.hu-n elkövetett az oldal tulajdonosa.

Menjen mindenki fészbukozni. Ööööööö.... ezzel meg csak az a bajom, hogy Zuckerberg-ék megszüntették a fiókom 6-7 év után. Merthogy a művésznevem alapján nem vagyok azonos magammal. - Nyádpics nevezetű verbális emoticon. - Én nem szeretek magamról személyes adatot megadni... Mi az első személyes adat? Természetesen a nevem. A polgári nevem a törvényi besorolás alapján...

Na, ezek után be fog fellegezni a netes , kötetlen kommunikációnak minaddíg, amíg valaki újra fel nem találja pl. az IRC-t.

Villany leó, menjen mindenki a kocsmába! 13:00 tájékán én is oda megyek. SÖR! Mindenkinek! De! Nem én fizetem. Bocs.... :P

(#42279) lezso6 válasza FatCutter (#42278) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig az lenne a cél, hogy túléljünk, nem pedig hogy lelőjük a fórumot. Egészen konzvervatív módon álltunk hozzá, szinte ugyanaz a fórum, arányaiban is, egyetlen különbség, hogy 25%-kal nagyobb. Kicsit szokni kell, ennyi.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#42280) #21346560 válasza lezso6 (#42279) üzenetére


#21346560
törölt tag

Esetleg nem lehetne átállítani, hogy alapból ne legyen 25%-al nagyobb?! :U

(#42281) lezso6 válasza #21346560 (#42280) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát de a régi fórumot eleve nagyítani kellett, minimum 25%-kal. Én 150%-on használtam. A régi fórumdesign valami 12-15 éves, és a pixeles 1024x768 kijelzőkhöz készült. Most már muszáj volt hozzányúlni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#42282) Mercutio_ válasza lezso6 (#42279) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dolphin browser alatt asztali nézetben (is) a jobb és baloldali forumlisták eltűntek :U
Minden egyes új hsz után bekattintani a fenti kedvencek ikonba, hogy lássam épp engem érintő topicban történt-e az no way :(
Legalább beállításokban bekapcsolhatonak kellene lenni a baloldali kedvencek+itt szóltam hozzá listának :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42283) FatCutter válasza lezso6 (#42279) üzenetére


FatCutter
kezdő

Köszönöm szépen a pozitív megnyilvánulást házigazdai részről.

Én inkább olyasmit hiányolok, hogy nincs intelligenciaszűrés. Pedig 57 éves 2 egyetemi diplomával rendelkezőként az OKJ tanfolyamom megkezdése előtt ki kellett töltenem egy nagyon "lájtos IQ tesztet". Nem okozott igazán intellektuális kihívást. :D Becslésem szerint a tanfolyam hallgatóinak 80%-a nem érte el a 65%-os pontszámot sem. Ami egyébként nagyon szomorú jelenség.
De bizonyos rangsort be lehetne ezzel vezetni -legalábbis adatbázis szinten - pl. regisztráció megújítási (új) funkcióval.

(#42284) Mercutio_ válasza FatCutter (#42283) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor már csapjunk mellé egy EQ tesztet is :K ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42285) FatCutter válasza Mercutio_ (#42284) üzenetére


FatCutter
kezdő

Azon pedig ki fognak engemet bazilikázni a liberális széplelkek.
Több munkahelyemen is kritizálták a stílusomat. Pedig nekem legalább akkora EQ-m van az idióták irányába, mint egy hullafáradt kőművesnek este az asszonyhoz.

(#42286) *Ropi* válasza Mercutio_ (#42282) üzenetére


*Ropi*
félisten

Használj böngészőt, ne Delfint!;]:DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#42287) cbmfan


cbmfan
senior tag

nemrég bontottam pár gépet, ez fogadott mikor levettem oldallapot:

igen, az egy darab kábel jumper helyett. azt hittem, hogy nem lesz több meglepetés, de tévedtem...

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42288) #33253120 válasza lezso6 (#42279) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tisztellek, szeretlek, imádlak, meg minden marhaság amit ilyenkor írni szoktak, de szerintem hatalmas funkcióvesztés, hogy a friss nincs kivezetve a usernek gombra. Bent vagyok egy topicban, elolvastam a hír alatti kommenteket, hova megyek? Főoldalra? Fórum gyökérbe a kategóriák között nézni hogy esetleg melyik topic pörög? Ok, biztos generálunk ezzel jól mutató statisztikákat, hogy mennyi kattintás volt a fórumon, csak a felhasználói élmény van hazavágva azzal, hogy ehelyett mindig könyvjelzőből kell megnyitni. :)

(#42289) SP4C3 válasza cbmfan (#42287) üzenetére


SP4C3
veterán

Retro. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#42290) -=RelakS=- válasza lezso6 (#42281) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én mindenhol 100%-on használtam.
Ha valakinek kicsi a fórum, akkor más is kicsi volt rajta => mindent nagyítva használt.

Amúgy nem az a bajom, hogy nagyobb a betűméret (nem tűnik fel igazán), hanem hogy az oldal többi mérete azonos maradt. Emiatt aztán zsúfolt érzetet kelt. Legyen az oldal többi mérete is nagyobb, és megint jó lesz.

Szerintem.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42291) FatCutter válasza #33253120 (#42288) üzenetére


FatCutter
kezdő

A rencergazdák ritkán maszturbálnak. Vagy idejük nincs rá, vagy kedvük. Én 25 évig voltam rencergazda. Kíváncsi vagy a miértekre? Csatlakozz bátran!
(Bár én nem tenném a helyedben. :N

(#42292) customer114 válasza FatCutter (#42291) üzenetére


customer114
senior tag

(#42293) #33253120 válasza FatCutter (#42291) üzenetére


#33253120
törölt tag

Viszontlátásra, ahogy felettem is megfogalmazták. :)

(#42294) FatCutter válasza #33253120 (#42293) üzenetére


FatCutter
kezdő

"Viszontlátásra" , tehát újra vissza fogok jönni egy borzalmas sztrorival. Danke sehr mein Herr! :P

(#42295) ViZion


ViZion
félisten

A fórum kinézetét skippelem, tutira a mobilosok miatt van, sebaj. Viszont a protonágyú érdekelne. Atomtámadás ellen véd? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42296) Silεncε válasza ViZion (#42295) üzenetére


Silεncε
őstag

Azzal lősz vissza... :D

(#42297) TESCO-Zsömle válasza ViZion (#42295) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sz*rrálövöd protonnal a neutronokat, aztán nézed ahogy a sugárz ás.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42298) wwenigma válasza lezso6 (#42279) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet tudni hogy százalékosan hányan használnak 4k UHD monitort akik miatt szükséges és hányan 1080p-t akiknek nem volt baja? Gondolom látjátok mert böngésző visszakopi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#42299) cbmfan válasza SP4C3 (#42289) üzenetére


cbmfan
senior tag

az bizony, egy TUSL2-C 1.3 GHz-es TuaCerkával.

akinek nem tetszik újítás menjen át logoutra, ott még a régi van.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42300) Gyuri27 válasza cbmfan (#42299) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyanom volt. Faja cucc volt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.