Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42301) cbmfan válasza Gyuri27 (#42300) üzenetére


cbmfan
senior tag

intelt dicséred? beteg vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42302) Gyuri27 válasza cbmfan (#42301) üzenetére


Gyuri27
félisten

Régen volt. Elévült. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#42303) wrongduke válasza FatCutter (#42267) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Az én CRT monitoromban nem proton, inkább foton ágyú volt... oda-vissza...

;]

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#42304) Mercutio_ válasza cbmfan (#42301) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fiatal volt és kellett a pénz.......procira :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42305) pycur


pycur
tag

A célját elérte a módosítás. Máris lett 50 komment a semmiről. :D
De most hogy olvastam a kommenteket utána jöttem rá hogy miben változott az oldal. Én 1440x900-ba nézem a képet egy 100 centis tv-n (ócsó vót) és 210% nagyítást használok ezen az oldalon. És a mai F5 után feltűnt hogy van egy felső világító számos értesítési sáv. Eddig azt hittem hogy ott volt, csak nem volt rajta értesítés és nem vettem észre eddig.
Na mindegy is. Így marad.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#42306) Spet válasza pycur (#42305) üzenetére


Spet
addikt

Kérem szépen, meg kellene adni a módját és 4K-ban kellene az oldalon randalírozni ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#42307) pycur válasza pycur (#42305) üzenetére


pycur
tag

143%-ig lehet nagyítani, és akkor a tartalom nő. A fölött a gumidizájn szétbaxizza az egészet. Kár érte...miért nem lehet ha már létezett, a meglévőt a desktop kérésekre küldeni, a mobilos agentnek meg adjon gumidizájnt...2 sorral több kell a kódba? Amúgyse nyúltak ehhez a dizájnhoz 10 éve...még 10 évet kibírt volna...

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#42308) FatCutter válasza pycur (#42307) üzenetére


FatCutter
kezdő

+1 Dzsamana

(#42309) #33253120 válasza Spet (#42306) üzenetére


#33253120
törölt tag

S9+-on 2960*1440-ben nézem a fórumot.
S7-en 2560*1440.
A laptop 1366*768.
Szóval én nem akarok butított mobilos izét látni, hanem nekem az asztalira nézetre porcosodik. Inkább odazoomolok ahova kell, de nem akarok funkcióvesztèst.

(#42310) -=RelakS=- válasza Spet (#42306) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Így gondoltad? => [kép]
:DDD
Valamiért a PH átkonvertálta kicsire...

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42311) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#42310) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hmm... nem láttam, hogy max FullHD-re konvertál a PH...
Szóval: [kép]

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42312) brd válasza lezso6 (#42279) üzenetére


brd
nagyúr

Túlélni valószínűleg fogtok, egyre több a felhasználó a neten, csak a társaság változik majd kissé', ami meg láthatóan nem szempont nektek (ne vedd magadra, neked respect a tevékenységedért, gondolom(/remélem :D), nem te döntöd el ezt az ocsmány, és ami fontosabb: kevésbé jól használható dizájnt, csak programozod). Én a magam részéről akkor köszönök el a PH-tól és társaitól, amikor a logout/gamepod kinézetű (színeiben-arányaiban is!) fórum megszűnik. A PH! főoldaltól a mostani változtatással köszöntem el végleg; max. keresésből, vagy másik aloldalból fogok PH! cikket olvasni és a fehér háttér miatt azt is úgy, hogy kimásolom a szöveget, aztán gyorsan bezárom (ha csak nem kell valami grafikon/kép a cikk élvezetéhez). Tudom, engem(/hasonlókat) leszartok, Parci már sokszor, sok helyen leírta indirekt módon, hogy őt nem érdeklik az ilyenek, és így marad, mert csak, ne is írd le kérlek te is! ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#42313) brd válasza lezso6 (#42281) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem spec. nem kellett nagyítani, nekem jó a szemem. Ezt sosem fogom egyébként megérteni, mindenki más vak a neten, vagy mifasz? A legtöbb mai oldal 80-75, sőt, olyan is van, ami 66%-on nézve egészséges. Mi a tök történt a design szakmával? Le kellene kicsit állniuk a kokóval... :W

The only real valuable thing is intuition.

(#42314) -=RelakS=- válasza brd (#42313) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az okos megveszi a 27"-os 4K monitort, aztán csodálkozik, hogy semmit nem lát. Még 31"-os is necces, szó szerint közelebb kell ülnöm. 42"-on már elviselhető.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42315) TaaT válasza brd (#42312) üzenetére


TaaT
veterán

Én anno alapvetően a carstyling.hu és a PH-n voltam fent legtöbbet. A carstyling.hu fórum menet közben elsorvadt (talán a facebook miatt?) De a PH simán túlélte a face megjelenését. Tudom, a két oldal teljesen más témát ölel fel de mindkettő a maga nemében első (a carstyling már csak volt). Akkorát meg szerintem nem tudnak rontani a PH-n hogy tömegesen pártoljanak el tőle az emberek, én már kezdek hozzá szokni az új design-hoz, nincs vele bajom.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#42316) #33253120 válasza TaaT (#42315) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én a wap korszak óta nagyon sok fórum halálát láttam. Egy időben sokat kellett költözni is...
Meguntam. Ezért jöttem anno a PH-ra, jó pár sorstárssal egyetemben. Az eltelt idő szétszórt minket, már egymásra sem írunk, de lett helyette más. A változás nem rossz, csak éppen itt túl régóta van állóvíz, ezért rosszul esik.

(#42317) cbmfan


cbmfan
senior tag

nincs semmi gond az új dizájnnal! ha sokat morogtok majd lesz disqus mint HWSW-n, és az ottani fórum sorsára jut ez is...

na jó, szarkazmuis/OFF.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42318) azbest válasza brd (#42313) üzenetére


azbest
félisten

nincs igazi dizájner szinte sehol...
- az egyik véglet a művész, aki érzelmi alapon fest valamit, de sem a technikai korlátokat/feltételeket, sem a tipográfiát nem ismeri.
- a másik véglet a kóder, akinek a szépérzéke is hiányzik a tipográfiai mellett.

A ui és folyamatok tervezése is külön tudomány, de egyre kevésbé látni, hogy erre felkészített szakemberek csinálnák. Ha értelmesen végiggondolnák a folyamatokat, akkor rájönnének, hogy scroll-ba scrollt (pl mobil appokban) vagy mozgatás és kattintási lehetőség kombinálása könnyen használhatatlan lehet (pl touchon a ph friss hozzászólások topic neve mellett). S hogy a funciók felülete könnyen elérhető legyen ott, ahol használni kell őket.

Programozóként én is futottam már rá sokszor arra, hogy vért izzadva tudtam csak egy adott dizájnt megvalósítani... mert nem véletlenül nincs felkészítve valamire például egy mobil felület, hanem mert a rendszer többi részével szembemegy és működésképtelen. De művész csajok szava erősebb a manegereknél.

[ Szerkesztve ]

(#42319) wolfman válasza cbmfan (#42317) üzenetére


wolfman
veterán

Vagy a GameStar fórum sorsára. De szerettem azt, volt ott minden jó kis téma. Aztán egyszer csak ez az a funkció már nem volt elérhető. Majd mégegy. Aztán a moderátorok kezdtek beleszarni a dolgokba. Aztán meg mindenkire ugrottak. legvégül mit ad isten valami szerverhiba miatt porrá lett a teljes fórum, nekik meg "nem volt módjuk" (kedvük) helyreállítani!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42320) Adamis válasza wolfman (#42319) üzenetére


Adamis
őstag

Pedig azalatt egy nagyon jó kis fórummotor dolgozott. Nagyon sajnáltam, mikor kinyírták. Vissza akartam keresni valamit évekre visszamenően, de már nem tudtam. A fórumot lelkes amatőrök átvitték egy másik szerverre, de nincs meg minden.. A régi tagok közül persze ott vannak sokan, de már nem az igazi.. :(

(#42321) #21346560


#21346560
törölt tag

Próbálgatom az új fórum motort, de belefájdul a fejem a nézésébe! :U

(#42322) LamerGyuri válasza #21346560 (#42321) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Az ehhez kapcsolódó Naittnyavajoghattok topikban az erre adott válaszokkal világossá tették: tetszik-nem tetszik, ez marad, nem muszáj ide (lapcsaládba) járni.

Sajnos régóta nem a törzsközönség számít. Reklám, kattintásszám, dőljön a lé.

Nem is értem, hogy a régi keménymag az üzemeltetők-fejlesztők közül, aki még megvan, hogyan tudott azonosulni ezzel az egésszel.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#42323) #21346560 válasza LamerGyuri (#42322) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem nyavajgás volt, csak megemlítettem! :P

(#42324) Sanyi.mTs válasza LamerGyuri (#42322) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

valahogy fent kell tartani az oldalt

(#42325) pető bá' válasza LamerGyuri (#42322) üzenetére


pető bá'
őstag

kicsit túl van ez dramatizálva.. ha színek nem tetszenek, akkor csak alapértelmezett oldalt kell váltani (gamepod-ma-ph-itcafe), az új funkciók hasznosak, a reszponzív design 2019-ben pedig alap, meg kellett ezt lépni.. és szerintem a kezdeti, bevezetéskori bugok javítása óta teljesen f@sza, hónapok óta használom.

de persze arégijódolgokbólnemmaradtsemmi :O

"... and I hope you have a great day!"

(#42326) wolfman válasza pető bá' (#42325) üzenetére


wolfman
veterán

Mik az új funkciók?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42327) shteer válasza pető bá' (#42325) üzenetére


shteer
titán

Szerintem is okés.

..szerintem jónak tűnik

(#42328) shteer válasza wolfman (#42326) üzenetére


shteer
titán

Minden amit mobilos nézetből nem lehetett eddig, csak desktop módban. Pl kép feltöltés

..szerintem jónak tűnik

(#42329) pető bá' válasza shteer (#42328) üzenetére


pető bá'
őstag

Válaszok egy adott kommentre, user összes kommentje egy topikban pl jól jön.. Az utóbbi keresővel eddig is szűrhető volt, de azért így kényelmesebb.

"... and I hope you have a great day!"

(#42330) FatCutter válasza LamerGyuri (#42322) üzenetére


FatCutter
kezdő

Semmi gond, régen megszoktam. Engem a társkereső oldalakról szoktak mindig ki...ööö...bazilikázni.
A roppant kövér hölgyek állandóan feljelentettek, mert le-lamantinoztam őket. :D De ott újra szoktam regisztrálni. "A legyet röptében" user néven és Jason Statham fotójával. (Brad Pitte-et túl buzisnak szivárványszínűnek tatrom.

---
Szerk: a keménymag elpusztult. Vagy visszavonult, vagy kinyírták, mint a "Bérgyilkosok" című akciófilmben.

[ Szerkesztve ]

(#42331) Elemental válasza FatCutter (#42330) üzenetére


Elemental
addikt

Én nem haragszom a langyikra, felőlem azt csinálnak, amit akarnak, a házasságuk is rendben van szerintem. Viszont van egy dolog, amit sosem fogok megbocsátani nekik, ez pedig az, hogy eltulajdonították a szivárványt. Röviden, kérlek ne használd a homik szinonimájaként a szivárvány szót.

(#42332) macilaci78 válasza wolfman (#42326) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Próba.

Na, mobilról eddig semmilyen módon nem tudtam képet feltölteni, se mobilnézetben, sem asztali nézetben. Viszont mobilról a hozzászólás írása még mindig elég gyatra.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#42333) FatCutter válasza Elemental (#42331) üzenetére


FatCutter
kezdő

Értem a kérésedet: de ha ezt a kifejezést nem használhatom rájuk, csak azt, ami hirtelen az eszembe jut, akkor rövid úton ki fognak ebrudalni a fórumból.

Hisztériásan érzékenyek lettek a moderátorok.

( R.I.P. Terry Black . ) :D

----
Egyébként minden rendben van veled? A humorérzékeddel is? És azért iszol rendesen? Mert aggódom érted...

[ Szerkesztve ]

(#42334) cbmfan válasza FatCutter (#42333) üzenetére


cbmfan
senior tag

használd a hiperpigmentált vagy a homár kifejezéseket. egyértelmű, de nem harapnak érte.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42335) -=RelakS=- válasza cbmfan (#42334) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Bidám-bidám? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42336) cbmfan válasza -=RelakS=- (#42335) üzenetére


cbmfan
senior tag

emlékszem, az se rossz :D mai napig nem derült ki, hogy milyen nyelven kommunikáltak egymással.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#42337) TESCO-Zsömle válasza cbmfan (#42336) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem Matuszul beszéltek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42338) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Némi ontopik megengedett? :DDD
Van nálunk egy olyan biztonsági szabály, hogy ha pendrive-ot dugsz be a gépbe, BitLockerezni kell, ha másolni szeretnél rá. Mit érdemel az a user, aki képes volt alkoholos filccel a pendrive-ra írni a jelszót?
Van ám egy másik szabályunk is! Ha user otthagyja a gépét, köteles lenne lezárni. Hogy a feledékenység által jelentett kockázatot minimalizáljuk, 15 perc után a Windows automatikusan a lock/login screenre kapcsol. Adott egy user, aki megreklamálta nálunk, hogy a jelszókomplexitási követelményeink és ezen lock szabályunk neki baromira kényelmetlen, ő nem akarja egy nap huszonnyolcsszor becsépelni a jelszavát. Miután közöltük vele, hogy informatikai biztonsági okok miatt ezen gyakorlatunkon nem áll módunkban változtatni, vett egy párszáz forintos vekkerórát a sarki kínaiban, és amikor elmegy a gépétől, az optikai egerét az óra számlapjának üvegére plexijére rakja...

[ Szerkesztve ]

(#42339) ollie válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ilyet ki kell rúgni, mert szándékosan veszélyezteti az adatbiztonságot.

***

(#42340) Pötyi válasza ollie (#42339) üzenetére


Pötyi
őstag

Átfogalmaznám: ez egy roppant találékony ürge!

:DDD

Kiegészítés:

SityiSXT: Vegyen egy használt ujjlenyomat-olvasós egeret, akkor nem kell huszonnyolcszor becsépelnie a jelszavát, elég az ujjbegyét odailleszteni a szenzorra, ahogy ráfog az egérre...

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#42341) _Karesz_ válasza TESCO-Zsömle (#42337) üzenetére


_Karesz_
tag

Mármint Matiszul
katt

[ Szerkesztve ]

(#42342) -=RelakS=- válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez a vekker óra nagy ötlet :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42343) SityiSXT válasza ollie (#42339) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ez két külön user... :D

@Pötyi: Az nem pár száz forint. Bár AliExpresszen nem néztem szét... :)

[ Szerkesztve ]

(#42344) oriic válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy mit csinal?:DD

Live-Die-Respawn

(#42345) macilaci78 válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem is az ujjnyomatolvasó jutott eszembe.

Aki meg ráírta a pendrive-ra a jelszót, azon megváltoztatnám a jelszót. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#42346) Spet válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


Spet
addikt

A második leleményes :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#42347) F.E.K.. válasza ollie (#42339) üzenetére


F.E.K..
senior tag


Illetve nevelő célzattal lehet trollkodni kicsit a gépen... ha már ott hagyja nyitva ugye, mint nulladik lépés.

(egyébként ha bizonyítható akkor jelezni kell --> első körben fejmosás a felettesétől, utána fegyelmi a szokásos eljárás ilyenkor általában)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#42348) wrongduke válasza SityiSXT (#42338) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Arrafelé az alábbi módszer nem divat?
Ha lezáratlan gépet találsz, először csak figyelmeztetés.

Másodikra balkezesre állítod az egeret, 1 percre állítod a lezárást, majd a szomszéd egerét/billenytűzetét is bedugod a gépébe.

A haramdiktól pedig a sztenderd meleg fiús háttér, egér babrálás (átkötés, optika leragasztás...stb), böngészési előzmény feltöltés, asztal átrendezés, pár mappa átnevez, gobok felcserélése billentyűzeten...stb. A lényeg, hogy 5 percbe bele kell férjen az akció. Kis gyakorlással simán eszközölhető.

Meg kell mondjam, hatékony.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#42349) -=RelakS=- válasza wrongduke (#42348) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lapostop esetén hirtelen fejjel lefelé van a kijelző :D
Levelező rendszerben a legmagasabb góré számára egy anyázós felmondólevél szépen megírva, csak nem elküldve. :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42350) #33253120 válasza Pötyi (#42340) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vegyen? Igényeljen! Fel kell menni a HR-re, és elsírni, hogy a produktivitása rovására megy az X havonta történő jelszócsere melletti napi munkaköréből adódó elmászkálás miatti jelszóbeírás, és ahogy másnak a térde miatt lebegőszéket írnak ki, úgy neki az agya miatt kell egy ilyen izé. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.