Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3772) Shadows


Shadows
senior tag

nekem ma kivolt a hímestojásom, nálunk ma szellőztettek!!

bejön egy suttyó gyerek hogy cseréljük ki a kicserélt rúterét.. Kicseréltük De ORDÍTOTT meg hogy milyen szar bolt vagyunk meg hogy fogyasztóvédelem!!!.Igen öcsém (főnök bent van) ha gondolod megadhatjuk a közvetlen számt is nekik mert havi szinten vagyunk haverságban!!! Ha a jogszabályokról vitatkoznánk akkor meg ott van a falon elolvashatod.

Egyébként azt is bevallotta a se33 hogy amásik rúter a fesz ingadozástól szált el!! vagyis nem garos hiba kicserélték nincs gond!! De hogy mikor 2 másik haverjával jön be és ők is röhögnek rajta na az gáz!!! Ja és visszajött hogy ő az smc-ben nem bízik, meg hoyg milyen szar, érdekesség hogy kb a lassan 1 év alatt 1 kezemen megszámolom hány jött vissza!!!

Meg azt mondja amit tőlünk vesz az mind szar!!! De érdekes hogy a srác aki előtttem 2-vel volt boltot nyitott és az összes tapasztalatát abbból szerezte.. Ugyanonnan hozzuk a cuccoot mint a városbeli kb 10 másik bolt

Tegnap egy hölgy volt kiakadva mert a vinyója szar és hogy adjunk másikat, fogyvédelem......

ha olyan kurva jól ismeri a jogszabályt akkor árulja már el nekem hogy 1534paragrafus 234cikkely 232354bekezdés 2.pontja alatt mivan

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.