Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36251) ViZion válasza Jazzos (#36250) üzenetére


ViZion
félisten

Hagyd már! Nyilván csak bejött ide arcoskodni, fogalma sincs a viszonyokról. Megnézném, h webáruházzal hogy visz végig egy pályázatos gépfejlesztést (a visszaosztósat :D ), vagy melyik webshop jön ki szervizelni ha megáll egy gép vagy server... Esetleg a jó anyukája kihez vinné, ha baja van a gépnek? Neki a számtech bolt gondolom annyi, amit egy ilyen helyen lát. A legtöbb helyen azért eddig sem ez tartotta el a boltot, van mellette nyomtató töltés, másolás, szerviz, etc...

Megjegyzem barátomnak műszaki boltja van, fehér áru és TV az elsődleges. Most vett egy nagyobb házat, aminek a földszintjére költöztette a boltot, mert kinőtte a régit. Megjegyzem ez is kicsi lesz.
2016 a zinternet évében hogy lehet ez? Webshoppal ellentétben ő nem tűnik el, sok TV-re 1 vagy 1+1 év helyett (sok esetbe a +1 nem is gari, hanem biztosítás csak) megoldja a 2 év garit (korábban volt szó róla, h ez mit jelent), ki lehet próbálni a cuccokat, ha nem tetszik ő is cseréli, etc, megoldja a24 órást is 3 napon belül, intézi a garis szervizt is (webshopnál ez extra pénz, vagy erősen macera)...

És az emberekből nem csak az árérzékeny, legolcsóbbatanetrőlosztjó típusok vannak. Lassan kialakult a réteg, akinek az árnál fontosabbak a szolgáltatások (kiviszik házhoz, beállítják, ha baja van intéznek mindent). Persze MiklosH-féle kispénzű trollok ezt nem látják, köpnek erre, köpködnek arra és néznek, h ezek pont leszarják őket és boldogan halad az üzlet tovább nélkülük is...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36252) ollie válasza MiklosH (#36246) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Láthatóan a magyar nyelv már nem megy annyira.

***

(#36253) Pttypang válasza ViZion (#36251) üzenetére


Pttypang
veterán

Imadom, mikor valaki jon, hogy amit el akarok adni neki, azt latta ebayen, fele ennyibe kerult. Azt, hogy az licitalos es meg 5 nap van hatra rajta, azt mar nem sikerult elolvasni. Aztan meg megprobal alkudni, mikor az ebayrol rendelt szaromat az ebayes szamlat mutatva gyari csomagolasban eredeti aron akarom neki eladni, mert en tuti nagy tetelben rendelem es olcsobb, adjam olcsobban.

Egy nyomorult darabot rendeltem, ott volt a szamlan is, amit mutattam telefonon, hogy egy darab szerepel rajta, vidd a fenebe a hivatalos ar alatt 50 forinttal, csak tunj a szemem elol...

Ezek a "láttam ebayen/webshopban/randomhirdetooldalon olcsobban" emberek megolnek. Aztan persze ha elmagyarazom nekik, hogy ha valami olcso, akkor annak ára van.. Persze o okosabb probal lenni, de ebayrol rendelni bonyolult, talal valakit aki lerendeli tetszoleges helyrol, majd mikor szembesul vele, hogy nicsak, ez froccsentett szutyok, koze nincs a precíz termékhez, amit ő szeretett volna két fogpiszkálóért megvenni, akkor anyázik. Indokolatlanul, ebaynek, boltosnak, a vilagnak, mert ot atb@sztak.

Kerlek. :N

Everybody lies.

(#36254) ViZion válasza Pttypang (#36253) üzenetére


ViZion
félisten

Ha ebay olcsóbb, akkor onnan kell rendelni, ennyi. Ha garizni kell, vagy csak téglát kapott, akkor ez van, rendelek én is kínából, el kell dönteni, h belefér-e, hogy 3 hét mire ideér, és a gari, etc. problémás.

Magyar webshopoknál alap dolog, h ha valami nincs, akkor mínusz 20% és marad az ár összehasonlító oldalakon... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36255) Pttypang válasza ViZion (#36254) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, de ezt mondd el ugy egysegsugaruJolannak, hogy ne az legyen a reakcioja, még ha ki se mondja, de hallod, ahogy kattog a fogaskereksor, majd kiirodik a homlokara szep lassan, hogy biztos csak at akarom b@szni.
Ha ebay olcsobb, neki pedig az olcsobb kell, akkor rendeljen o, ha nekem nincs hasznom rajta, akkor minek csinaljam? [semmilyen hasznom, szivesseg jellegu se]
Persze ha valami szar, akkor hozzam jonnenek vele... Főleg ez a gond.
Iranyithatnam oket a jégkorszakos mókushoz itt, de kétlem ,hogy több ebayes emberkére lenne szüksége, akinek rendelgetne. :N

Everybody lies.

(#36256) Jorus válasza Pttypang (#36255) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem számít, mi a reakciója, meg kell neki írni 1 sorban, hogy ennyi az ára, ha ő olcsóbban szerzi be, akkor tegye azt, ne téged fárasszon. Ha megint magyaráz, letiltod, azt' szevasz. Senkinek nincs ideje ilyen hülyeségekre. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#36257) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Mit ne mondjak, jó dolgokat írogattok :D Ahogy a dolgok állnak, pont meg kéne két számítógépre való alkatrésztől szabadulnom :O :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#36258) Pttypang válasza Jorus (#36256) üzenetére


Pttypang
veterán

Jofej akartam lenni, szemelyesen kerestek meg, a masik ember, aki hozzam kuldte, ertekelte, hogy en roviden lezartam a dolgot es a kezebe nyomtam azt, amit akart, aztan hagyjon beken mindenkit.
Azota nem is kereste egyikunket se, szerintem erzekelte, hogy "nagyon at akarjuk baszni", vagyis, hogy nincs idonk és/vagy kedvünk vele szórakozni... :N

Everybody lies.

(#36259) Mercutio_ válasza Jorus (#36256) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott a pont!
Rövid az élet ahhoz, hogy debilekre pazaroljuk.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36260) #64791808 válasza Pttypang (#36255) üzenetére


#64791808
törölt tag

Pedig ez egyszerű.

5 másodperc alatt felméred, hogy az illető ért a szóból, vagy nem. Ha igen, akkor elmondod az érveidet. Ha nem, akkor mit foglalkozol vele? Rendeljen e-bayről. Ha gondja van, akkor pedig forduljon az eladóhoz bizalommal. Ki kell röhögni. Úgysem vesz tőled soha semmit.

Van egy kedvenc mondásom, amit ilyenkor fel szoktam idézni: "A vaknak mindegy, hogy kacsintasz, vagy bólintasz."

(#36261) Pttypang válasza #64791808 (#36260) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez tortent, de mivel azt amirol szo volt, mindenkeppen el akartam adni, ezert mondtam h nesze, itt van, vigyed, csak hagyj beken mindenkit inkabb.

En buktam vele ~30-50 forintot, de hirtelen lett parszaz forintom kp-ban, igy nem kellett a kartyamhoz nyulnom, hurra.

De legkozelebb inkabb leveszek penzt a kartyamrol :D

Everybody lies.

(#36262) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Nekem a kedvencem a gémer gépet akarok! de ne legyen több hatvanná mondom az alaplap nem is lesz de milyen játékra kell? Minden menjen rajta de ne minimumon! Meg neki olyat csinájjak ami bírja 5-6 évig. És amikor megmondom hogy ezert a penzert irrealisat ker akkor persze en vagyok a paraszt...

Üdv.: Csaba

(#36263) Mercutio_ válasza RohamDroid (#36262) üzenetére


Mercutio_
félisten

Windowsos tablet Kínából ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36264) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Az is jo mikor megjon a tag a 16 millas terepjaroval alkudozik alig akarja megvenni amiert jott aztan amikor modom neki hogy 390 forint akkor kiaprozza :D meg a pizzafutarnak is 300 ft borravalot adok :D

Üdv.: Csaba

(#36265) ViZion válasza RohamDroid (#36262) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, nálam konkrétan ez volt, vagy 5 éves gépet kellene felújítani... konkrétan ilyen madarasteszkós irodai konfig, legolcsóbb lap, táp, ház, etc... gyk. a DVD író maradhatott volna, meg a vinyó esetleg, amíg ki nem növi. A keret 40k, nagyonmax 50... :U
Mondtam, h ez még sok is, mert szerintem 30k alaplap, 40k proci, 25 az SSD, 15 a táp, viszont VGA-ra kevés lenne az 50. Nézett rá, azt hitte félreértettem (igen, szándékosan ;] ):
ÖSSZESEN 50k van rá.
OK, akkor ezt eladod 15k-ért, és 65k-ból veszel valami tabletet :D

Jah, kiugrottam routert beállítani (azaz bedugni és wifire rakni egy jelszót), a 300nm házban nem volt 1500 Ft, amit oda tudtak volna adni. OK, akkor grátisz volt, leszarom a fél órát, meg hogy kimentem autóval.

tope: anno autószerelőnek pont hasonlót magyaráztam, mikor a drága és jó i5 laposra XP-t akart... OK, ferrari kasztnit is elgurítja a lada motor gondolom :D Kérdeztem, h BT, wifi kell-e, meg webcam, zenét akar-e hallgatni? Mert XP-vel lehet, h ezekről driverhiány miatt le kell mondani. ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36266) tope válasza ViZion (#36265) üzenetére


tope
addikt

Szerintem az ilyen embereknek kellene valami olyan hasonlat, hogy gyorsulási versenyre akarok menni, van egy Trabantom meg 100.000 Ft-om, mit lehetne Ön szerint kihozni (avagy a szakmájához kapcsolódóan ilyen példa)

UI: elnézést a Trabantosoktól

(#36267) Gézengúz válasza RohamDroid (#36264) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akkor most már tudod miért van neki 16 millás autoja és te miért dolgozol ilyen helyen, ugye?

(#36268) RohamDroid válasza Gézengúz (#36267) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Mar befejeztem ezt a fajta vallalkozast jol ment nagyon de nem eri meg ez a penz azt a fajta agy terrort amit kaptam minden nap... amugy sem szeretem a nehezfelfogasu embereket abbol a boltban jutott boven... A 16os terepjaro meg nem sporolasbol volt :D

De amirol a leghamarabb leszoktam a baratoknak igyen munka es vagyis nem az ingyen munka hanem az amugy segitsegbol jofejsegbol mert meg tudom csinalni.... szoval hogy megcsinaltam nekik akarmit es ezzel hogy en raktam ossze az kb orok garanciaval jart.... akarmi volt 4-5 ev mulva a geppel pl lassabb lett arrol is en tehettem meg hogy atvertem mert ennyi penzert lassu gep stb... nem ertem mintha egy kocsibol idovel nem fogyna a loero megsem megyek be a skodahoz hogy uram a kocsim nem olyan eros mint par eve mieeeeeert??

szal roviden megutaltam a hulye embreket akik a szart is kihajtjak beloled te rendes vagy es a vegen te vagy a szemet :(

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#36269) wolfman válasza RohamDroid (#36268) üzenetére


wolfman
veterán

Én meg leszoktam a helyszínre menésről. Sokat csináltam, hogy ezt meg azt kell csinálni, akkor fogtam a csavarhúzót, meg a pereputtyomat és elmentem helyszínre. De minden egyes ..rva alkalommal volt valami geg ami miatt kellett még valami amit nem vittem, így vagy rohangáltam vagy vissza kellett menjek később. Szóval ma már csak és kizárólag otthon szerelek, javítok és telepítek újra mert kéznél van minden. Ha routert vagy WiFi beállítás kell, akkor megyek el csak.

Ez a hozzáállásom azt eredményezte, hogy radikálisan megcsappant az "ügyfelek" száma. Mert ugye ha megyek, akkor az kényelmes, ha szét kell húzogatni a gépet, tenni kell azért, hogy az a gép a kezeim közé kerüljön, az már büdös. Most pont van kettő ember, akinek a hívására várok, hogy mikor hozzák a cuccukat megreparálásra. Ennek már két hete, de azt hiszem ez így is fog maradni. Egyik haver azt szokta, hogy felhív, hogy szar a gépe, újra kell tenni etc. Mondom hogy ok, de jöjjön el, szívesen látom, itt van nekem minden, közben sörözünk stb. Ok, rendben, majd kiokoskodja. Ezt eljátssza 3-4 hetente elfelejtve hogy megígérte, hogy jön. :) Csak hát neki fontosabb, hogy melóból hazaérve WoT-ozzon vagy Kerbal-ozzon, minthogy egy délutánt rám áldozzon (vagyis a jó gépére).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36270) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Tudom, Google a barátom, de megkérdezném itt is: Budapestiában ki foglalkozik használt alkatrészekkel olyan formán, hogy magányembertől vásárolna egy darab tételt?

Már csak 3 hét, és elköszönök ettől a hotspot wifi favágástól. Megyek multihoz megint. Hátha lesznek jó sztorik is. Olvasgatom már jópár hete a topikot újra, és könnyes szemekkel idézem fel a londoni múltamat... :D

(#36271) wolfman válasza SityiSXT (#36270) üzenetére


wolfman
veterán

Átadhatom a szopóálarcot? :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36272) #21346560 válasza wolfman (#36271) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azt sosem fogod! :D

(#36273) SityiSXT válasza wolfman (#36271) üzenetére


SityiSXT
őstag

Átadni? Nemsokára leteszem. Most például egy indiai szerencsétlent próbálok arra kérni, hogy küldjön egy screenshotot arról az ablakról, amit WinBoxban lát, ha megnyitja a Bridge ablakot és rákattint a Ports fülre, de hatodjára sem azt kapom. Egy ukrán meg értetlenkedik, és negyedjére mondom neki, hogy ha Mikrotik routere van, nem kell DD-WRT-t/OperWRT-t flashelnie rá, mert a RouterOS kompatibilis natívan a rendszerünkkel, guide linkelve, erre ő valami drivert akar mindenáron frissíteni, amit baromira nem vágok... :F

(#36274) ViZion válasza SityiSXT (#36273) üzenetére


ViZion
félisten

Tanulj a helyiektől (pl. Matáv trékom):
újraindítom innen, várjon egy kicsit, ha nem sikerül, híjjon újra (amikor más lesz a műszakban már). Frissítené? Ez MS dolog, hívja őket, mert onnan kell kérni. Winápdét megy? Nincs vírus? Indícccsa újra... meg újra ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36275) Met válasza wolfman (#36269) üzenetére


Met
nagyúr

Meg kimész mert 1 dolgot meg kell csinálni, aztán amikor ott vagy akkor lenne ez is meg az is, töltsd le neki, állítsd be... :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#36276) Syl válasza ViZion (#36274) üzenetére


Syl
nagyúr

Tech support ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36277) SityiSXT válasza ViZion (#36274) üzenetére


SityiSXT
őstag

Van ez is, de sokszor van inkább az, hogy a kevves üffélnek gőze sincs a hálózatokról, meg hogy mit hol állítson, de neki hotspot kéne, de nagyon, mert az trendi, meg posztolhat a vendége Facebook falára, hogy neki olyan fáin biznice van, hogy még ingyen wifire is fussa. Csak én hányok lilát attól, hogy háromszor-négyszer kell bekérjem a router beállításait, mert azt a leírást se érti már, hogy kattintsd ide -> utána ide -> na, ezt fotózd le. Mondom, segáz, a vidámság is visszajön lassan, hiszen megyek innen; hát még ha az off kérdésem is megválaszolásra kerül és sikerül eladni a VGA-mat, akkor aztán hepiség lesz. Majdnem akkora, mint tegnap, amikor a feleségem hívott, hogy az 5 hónapos kislányom egész nap azzal volt elfoglalva, hogy a hasáról a hátára fordult és vissza, így bejárva a szobát. Most tanulta meg a kis maszat. Én meg este szedtem szét a tévére kötött hangszórókat, mert olyan helyen voltak, ahol a baba eléri, és hát nem kéne, hogy megszerelje nekem. Illetve megharapja, mert most az az időszak van: már kinőtt a fél foga. Na de nagyon elkalandoztam...

(#36278) lupus_l válasza SityiSXT (#36277) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A legjobb, amikor panaszkodnak, hogy lassú a gép... a végén kiderül, hogy nem a gép a lassú, hanem a Facebook/Youtube/index/origo betöltődésének ideje :D

Egyszer kifogtam, hogy egy ilyen esetet kaptam. Ügyfél panasza, hogy használhatatlanul lassú a gép. Kimegyek, megnézem. Kiderül az internet a ludas. Nem fizette be a számlát időben így az Invitel korlátozta a sávszélességet :D

(#36279) Melack válasza SityiSXT (#36277) üzenetére


Melack
veterán

IT után baby support :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36280) Kicsirics77 válasza lupus_l (#36278) üzenetére


Kicsirics77
veterán

3 gyerekes szőke anyuka eljátszotta velem ezt,de csak azért nem vágtam rá az ajtót mert anyám szomszédja

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#36281) wolfman válasza lupus_l (#36278) üzenetére


wolfman
veterán

Hányszor tapasztaltam ezt én is.
- Használhatatlan, szar lassú a gép.
- Mi lassú rajta?
- Hát az egész! nem jön be az oldal, perceket kell várni.
- Programok sebessége amit még használsz? Azok is?
- Igen, persze, minden. Használhatatlan.
Megnéztem a gépet, kiderült, hogy a gép maga még nem lenne szar, nem lassú az, csak a net fos, összességében a böngésző. Mert ugye az a 'más program is lassú' azt jelentette, hogy semmire nincs használva a gép, csak böngészésre, de még a k..va filmnézés is stream-elve megy. De az is előfordult, hogy 2 vírusirtó volt feltéve, amit gyilkolták egymást.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36282) pikszel válasza wolfman (#36281) üzenetére


pikszel
őstag

A 2-3 vírusirtó a kedvenceim közé tartozik. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#36283) ViZion válasza Syl (#36276) üzenetére


ViZion
félisten

Ennyi. Régen minden jobb volt... :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36284) Gézengúz válasza ViZion (#36283) üzenetére


Gézengúz
addikt

Erről jut eszembe :)

(#36285) Ringman válasza ViZion (#36265) üzenetére


Ringman
nagyúr

minek 30k-s lap egy átlagusernek?

(#36286) ViZion válasza Ringman (#36285) üzenetére


ViZion
félisten

ápgrédelni akart gémer gépre, OK, akkor nem 30, de min. 20 k kell... Még Intel alá sem raknék ilyen mezítlábas 15k deszkát, ha játszani szeretne valaki. AMD-nél meg 25-től indul, megtapasztaltam. Ugyan az a proci kevesebb fesszel üzemelt, mint az olcsóbb lapban. VRM botrányos AMD oldalon sajnos.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36287) Sethdobaloah válasza ViZion (#36286) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

tudom az újonnan 12k-s lapom nem gamer, de milyen játék játszásában is akadályoz meg engem? :) (ld adatlap)

...csak én vagyok helikopter?

(#36288) customer114 válasza Sethdobaloah (#36287) üzenetére


customer114
senior tag

Uncharted 4 ;] ;]

(#36289) madgie válasza Sethdobaloah (#36287) üzenetére


madgie
titán

Lehet tuningolni benne? Naugye. Nemgémer.

(#36290) #21346560 válasza madgie (#36289) üzenetére


#21346560
törölt tag

De bizony gémer! Mert futnak a játékok a gépen! ;]

(#36291) azbest válasza madgie (#36289) üzenetére


azbest
félisten

Ha attól gémer, hogy a gép a felhasználó idegeivel játszik... :D
Aki tudja mit csinál, annak segítség sem kell a választáshoz, aki meg nem tudja, az jobb, ha nem nyúl hozzá, szerintem :)

(#36292) Intelligencs válasza wolfman (#36281) üzenetére

Mostani kedvenc sztorim, hogy apám felhívott, hogy a gép, amit összeraktam rossz, lassú, szar. Egy új i3-asról beszélünk 8 giga rammal, SSD-vel. Természetesen hosszas faggatás után kiderült, hogy még csak nem is a net szar, hanem apám valami elfekvő hifis weboldala nem úgy megy, mint korábban... :W Nyilván nincs összefüggés az új gép és az oldal között, de szerinte ez amiatt van.

Vagy anyám mondta, hogy a kedvenc pillangós játéka nem úgy megy, mint korábban. Mikor ott voltam náluk, leellenőriztem, természetesen semmi sincs vele, sima flashes játék, ki tudja, akkor éppen milyen hasfájása volt a netnek. (Mindenesetre a tesztelés eltartott vagy három óráig, rákattantam ugyanis. ;) )

@(#36289) madgie: :DDD

Valaki itt írta a múltkor, hogy az AVG jobb, mint az Avast, mert az Avast sok spyware-t nem fogott meg. Hát, azt kell, hogy mondjam, igaza van. Amióta áttértem AVG-re, azóta sok letöltött freeware-ben kiszúrta a spyware-t, amit az Avast sose tett meg. Apáméknál is lecserélem majd, sok kellemetlen órától fog megmenteni engem ez még. (A pár hónappal ezelőtti gépcsere apropója is az volt, hogy már teljesen leamortizálták a gépet a toolbarokkal, mindenféle search-ökkel, és ha már úgyis újra kellett húzni a gépüket, akkor megragadtam ezt a lehetőséget egy upgrade-re.)

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#36293) Klaus Duran válasza madgie (#36289) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És rá sincs írva hogy gamer. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#36294) ViZion válasza Sethdobaloah (#36287) üzenetére


ViZion
félisten

Ha jól tudom, pl. nincs sata3 és USB 3 rajta... :)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36295) customer114 válasza ViZion (#36294) üzenetére


customer114
senior tag

Egyébként van valami official definíciója ennek a gamer szónak vagy mindenki saját maga szerint dönt a szó használatáról?

(#36296) Jorus válasza customer114 (#36295) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha például piros az már a félút. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#36297) Sethdobaloah válasza ViZion (#36294) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

ez tény, de melyik játékban akadályoz az usb3 hiánya? (sata3 meg van)
Többieknek: persze Twistert sem tudok játszani a monitoron, mert ha ráállok összetörik :)
Tuningolni meg a 20k+ alaplapokban sem lehet a nonK procikat.
De nem offolok tovább.

...csak én vagyok helikopter?

(#36298) #21346560 válasza Jorus (#36296) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#36299) ViZion válasza Sethdobaloah (#36297) üzenetére


ViZion
félisten

Sata3? Amin nincs bootolható m.2 az nem gémer, ennyi. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36300) -=RelakS=- válasza ViZion (#36299) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

[troll]
SATA3? pff... az enyémen már csak SATA6 van, meg express, meg M.2 :C
[/troll ;] ]

Ha már itt tartunk, manapság van előnye az NVMe-nek?
Vettem M.2-es PCIe képes SSD-t, aminek már így is olyan olvasási/írási értéke van, hogy majd beestem az asztal alá (1500/300 (360?) CrystalDiskMark-kal). Mondjuk az egyik 32K-s tesztben a 47-el olvasom, 140-el írom részt nem igazán értettem :F :Y

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.