Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35051) BlacKSouL válasza TA68 (#35050) üzenetére


BlacKSouL
addikt

- Te haver, muszáj elmondanom, de a te feleséged nagyon ronda.
- Az én feleségem belül szép, a lelkében.
- Akkor miért nem fordítod ki? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35052) -=RelakS=- válasza TA68 (#35050) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Két falusi legény találkozik.
- Hallom, megnősültél.
- Meg.
- És kit vettél el?
- Jézus Máriát.
- Kit?
- Jézus Máriát.
- Ne hülyéskedj! Ilyen nevű leány nincs is a faluban.
- Mondom, a Jézus Máriát vettem el.
- Van róla képed?
- Akad.
- Mutasd!
…………. - Jééézus Máááária! :Y

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35053) Pötyi


Pötyi
őstag

Elmegy a fiatal Grűn a rabbihoz:
- Rabbi! Adj tanácsot! Megházasodnék és két lány közül kell választanom. Az egyik csúnya, a másik szép. Mindkettő mellett és ellen is vannak érvek. A csúnya lány bizonyára hűséges lenne hozzám, de egész életemben a csúnyaságát nézném. A szép lány viszont felkeltené az összes rosszéletű barátom érdeklődését, biztos vagyok benne, hogy fűvel-fával megcsalna, de a szépsége kellemesebb látvány lenne a szememnek. Mit javasolsz, melyiket vegyem feleségül?
A rabbi sokáig simogatja a szakállát és gondolkodik.
- Hát nézd, fiam! Értem a problémát és tudok egy megoldást. Mit gondolsz, melyik a jobb? Egész életedben szart enni, vagy megosztani egy finom tortát a barátaiddal?

:DDD

QNX is cool!

(#35054) 5teve válasza Pötyi (#35053) üzenetére


5teve
senior tag

khmmm.... ne vegyük el más topikok "munkáját". :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#35055) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Tudom, hogy már olvastátok, de nem lehet megunni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35056) LamerGyuri válasza macilaci78 (#35055) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:F
ööm...most nevetni kellene?
vagy elég a "búú...vóótmáá'.."

Tudja valaki esetleg, hol lehet öltönyt készíttetni? Van még férfi szabó a városban?

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35057) ViZion válasza LamerGyuri (#35056) üzenetére


ViZion
félisten

Szmájli megvót? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35058) LamerGyuri válasza LamerGyuri (#35056) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Upszi. A szabós részt benéztem, nem ide szántam :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35059) TA68 válasza LamerGyuri (#35056) üzenetére


TA68
senior tag

Szép fehéret, nagy csatokkal? ;] :DDD

(#35060) Mercutio_ válasza LamerGyuri (#35056) üzenetére


Mercutio_
félisten

Davide jó lesz? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35061) macilaci78 válasza LamerGyuri (#35058) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pedig lehet, ebben a topikban is vannak olvasók a városból. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#35062) LamerGyuri válasza TA68 (#35059) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Neem. Olyan jampis, Hungáriásat :D
macilaci78: :U
Mercutio_: Ennyi pénz sajnos nincs a bőröm alatt :) bár az igaz, hogy bejön az olasz kézi szabású öltönyök fazonja.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35063) Mercutio_ válasza LamerGyuri (#35062) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor marad Thaiföld, ott 7 éve ha jól emlékszem 20-40k között megvan anyagtól, stílusról függően ;]
Pluszbónusz.... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35064) ViZion válasza LamerGyuri (#35062) üzenetére


ViZion
félisten

A nagyobb férfi divatüzleteknek van saját szabóságuk, rádigazítják az öltönyt. Olcsóbb egy márkás, minőségit rádszabni, mint gagyit varratni. Varratni már olyan 30k körül megvan, itt a mi kisvárosunkban is van szabóság.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35065) Jorus válasza ViZion (#35064) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez igaz, amennyiben nem vagy túl távol a konfekcióméretektől. :) Ellenben, ha igen, akkor kénytelen leszel készíttetni magadnak, mert a konfekciót sosem fogják tudni rád igazítani. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35066) TaaT


TaaT
veterán

Ha már mindenki Off-ol, ez sem konfekció méret. :D [link]

Give them hell Ukraine!

(#35067) Out válasza TaaT (#35066) üzenetére


Out
addikt

Na, ja, de Obama megengedheti magának, hogy törpeméretű öltönyt varrasson!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#35068) LamerGyuri válasza Jorus (#35065) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ez a helyzet nálam is. Túl karcsú a derekam, túl széles a vállam, és túl nagy az arcom :DDD
Ezek közül bármelyik kettő elég már, hogy szabóhoz kelljen fordulnom.
;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#35069) TaaT válasza Out (#35067) üzenetére


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#35070) -=RelakS=- válasza LamerGyuri (#35068) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A nadrággal meg az a baj, hogy az ékszer csak akkor fér bele, ha összehajtogatod, mint egy DVI kábelt? :]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35071) Pötyi válasza TaaT (#35066) üzenetére


Pötyi
őstag

Az a hegyomlás csak a perspektíva miatt lászik három és fél fejjel magasabbnak, mint Husszein...

:DDD

QNX is cool!

(#35072) Jorus válasza TaaT (#35066) üzenetére


Jorus
nagyúr

Minden relatív. Shaq ugye "csak" 216 cm, Yao Ming pedig 229. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#35073) Balinov válasza LamerGyuri (#35056) üzenetére


Balinov
félisten

Nem ruhaszabót keresel inkabb? ;] :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#35074) azbest válasza LamerGyuri (#35068) üzenetére


azbest
félisten

"Túl karcsú a derekam, túl széles a vállam, és túl nagy az arcom"

Hmmm...

Talált? Melyik vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

(#35075) TESCO-Zsömle válasza Jorus (#35072) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért ez mennyire kellemetlen? Gondolok itt arra, hogy pl Shaq ki van tömve, mint a párnája, de egy valamire való sportkocsit nem tud venni, mert képtelen belehajtogatni magát. Ming meg még rá tesz egy lapáttal. Neki már nem csak minden ruháját, de az autót, a házat is egyedileg kell csináltatni, mert nem hemzsegnek ám a 230+os ajtótokok...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35076) gozso


gozso
senior tag

"az ügyészség...lefoglalt több petabájtnyi adatot" :W

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#35077) Klaus Duran válasza gozso (#35076) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Így jár az aki 444-et olvas. ;]

____________________________________________

I5 6500 5 évig kiszolgálna egy átlag usert? Videokártya nélkül 16GB rammal.

A legnagyobb kihívások Kevés CAD/CAM, néha virtualbox. + egy két játék nem full grafikán.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35078) gozso válasza Klaus Duran (#35077) üzenetére


gozso
senior tag

nem csak ott van ...:K

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#35079) TaaT válasza TESCO-Zsömle (#35075) üzenetére


TaaT
veterán

:K [link]

Give them hell Ukraine!

(#35080) ViZion válasza Klaus Duran (#35077) üzenetére


ViZion
félisten

Erről mesélhetnél, mert ótókedd (Autocad) Solid Edge célra kell majd gépet összelegóznom... :U

Szerk.:
Nem a minimum kell, hanem egy használható vas, fHD 24-27" monitorral, 16 GB rammal, SSD-vel... Kicsi házban, minőségi táppal, alaplappal. i5-ben (Haswell inkább, nem szkájlik ;] ) gondolkozom, VGA-ra ötletem sincs. Most is valami nV-n szaladgál, de mobilos verzión, elég. Itt nem modellezés van, hanem boncolás alkatrészre és gyártás előkészítés (azaz kevés modell van nyitva, nincsenek fizikai meg mittomén számítások)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35081) Klaus Duran válasza ViZion (#35080) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Én se tudok sokat ezért kérdem. :(
Xeon + Quadro K2200 minimum. :B

THX Siemens
"Minimum system configuration

64-bit (x64) processor
Any of the supported operating systems
At least 2GB RAM
65K colors
Screen Resolution: 1280 x 1024 (or higher, following the manufacturer's recommendations)"

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35082) Sethdobaloah válasza Klaus Duran (#35081) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

azért ez erősen a modell összetettségének a mértékétől függ. Kisseb sgépeket (max 100 part) simán rajzolok még mindig egy t9500-as procival szerelt 8510W-n (quadro)

...csak én vagyok helikopter?

(#35083) Klaus Duran válasza Sethdobaloah (#35082) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Az i5 egyszerűbb rajzok esetén elboldogulna vele?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35084) Sethdobaloah válasza Klaus Duran (#35083) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

adatlapomon lévő konfigon jobban megy a solidworks érezhetően, mint az ősöreg 8510w-n.

...csak én vagyok helikopter?

(#35085) ViZion válasza Klaus Duran (#35083) üzenetére


ViZion
félisten

2D-ben biztosan, de nálunk Solid edge step fájlokat is nyitogatnak ezzel. Komolyabb 3D-re (komplett kis konténeres üzem) már kevés, azt rohadt lassan forgatja... de nem is arra kellene, hanem programozás lenne rajta, tehát kicsípnek a modellből darabot, megcsinálják hozzá a lézer, vagy CNC akármi programot, jön a következő alkatrész. Szal. egyszerre mittomén egy komplexebb gép, meg 5-10 faék alkatrész lenne nyitva. Nah, erre már 4 GB kevés. Újonnan is kevés volt...

VGA-ra valami tanács? Ami IGP-nek besegít, vagy erősebb, vagy esetleg elég lenne az IGP is? :U Azért saját rammal gondolom a dVGA jobb megoldás.

Másik kérdés, h i3 elég-e, vagy i5 kell? Ezek a progik nem nagyon szoktak sok szálat kihasználni.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35086) Klaus Duran válasza ViZion (#35085) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Én csak a Quadrokat ismerem ebben a szegmensben. De az iMac nem ilyen munkára való. Rich Pistike el fotósópoppól vele, de semmi több. ;]

" AMD FirePro line, and the NVidia Quadro line."

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35087) Sethdobaloah válasza ViZion (#35085) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

teljesen mind1 milyen dvga-van benne. Ha nem hivatalosan támogatott, úgyis szutyoklassú a forgatás, ha nem kapcsolod ki a csilivili effekteket.
Ha meg kikapcsolod akármilyen kártyával jó. (legalábbis nekem ez a tapasztalatom, de én csak kis összetettségű modellekkel dolgozom) Lehet igp-vel is jó, azt sosem próbáltam. De az nvs570m erősen igp szint alatti már :)

De otthoni gépen (*khm) próbaverzió + grabcadről valami komolyabb cucc, és lehet tesztelgetni.

...csak én vagyok helikopter?

(#35088) ViZion válasza Klaus Duran (#35086) üzenetére


ViZion
félisten

Amikor ezeket vették, még nem voltam a cégnél. Nem is erre voltak, de így alakult. Most erre van igény, de kevesek rá. Kell 2-3 brutál PC, terítékrajzra, meg alkatrészlisták összerakására jó a mac.

i3 vs i5 is kérdés, ezek a progik nem vmi sokszálas bajnokok, lehet i3 is elég lenne? :U

Sethdobaloah: nem jellemző ez a 3D-ben szuttyogás, de gondolom a jelenleginél bármi erősebb...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35089) Klaus Duran válasza Sethdobaloah (#35087) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

[link]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35090) Mercutio_ válasza ViZion (#35088) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs autocad szaktopic, ahol rögtön vágják milyen terheléshez milyen konfig kell?
Rémlik, hogy régebben a pro kártyák fizikailag nem tértek el a consumertől, csak más bios volt rajtuk :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35091) ViZion válasza Mercutio_ (#35090) üzenetére


ViZion
félisten

nem pörögnek ezek. A jelenlegi gépből kiindulva bármi új haswell/skylake sokkal erősebb, a 4 helyett instant 16 GB ramról nem is beszélve. Ahogy néztük, ott hal meg a dolog, h 4 GB kevés nagyon. Amíg nincs sok megnyitva, nincs netezés, addig tűrhető a mostani is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35092) Vicoo


Vicoo
senior tag

Mai : AMD i5 igenis létezik, azt írja ki a gép.

(#35093) ViZion válasza Vicoo (#35092) üzenetére


ViZion
félisten

Ennyi. Az egy jó proci, kell mellé egy R9 980Ti és mehet a játék! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35094) snecy20 válasza Vicoo (#35092) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor az egy nagyon különleges, és extra ritka gép, még az is lehet hogy csak egy van belőle a világon :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#35095) Execᵀʰᵀˢ válasza ViZion (#35093) üzenetére


Execᵀʰᵀˢ
tag

*R9 980 HD Graphics

(#35096) TaaT válasza snecy20 (#35094) üzenetére


TaaT
veterán

"még az is lehet hogy csak egy van belőle a világon"

Vagy annyi se. :D

Give them hell Ukraine!

(#35097) ViZion válasza Execᵀʰᵀˢ (#35095) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor már Matrox R9 980 HD Graphics... :K

TaaT: tehát nagyon értékes! :Y és ráadásul antik is, rajta van, h assembled ie. 320 Malaysia. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35098) Klaus Duran válasza ViZion (#35097) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Matrox R9 980 Quadro X HD Graphics... ;]

Az ARM és a VIA még beszúrható tetszés szerint.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35099) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35100) TA68


TA68
senior tag

Nagyon lassú a gép. A gyerek haverja rátelepítette a Wingyóz 7-et, mer az nagyon ért ám hozzá, csak aszongya valamit még állítani kell rajta, oszt jó lesz.
:O

10 éves gép. :DD
AMD Sempron 3000+ proci
512MB RAM
40GB vinyó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.