Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35751) GoZoL válasza Klaus Duran (#35749) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nem tudok róla, hogy a Dos-nak lenne olyan applikációja ami böngészőt kezel és azon belül a flash-t! :)
Linux mint megy fel, most írom ki pendrive-ra mert hát az optikai meghajtója is rossz! :D

#35750) Aramir: Böngészőn belüli bővítményre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#35752) Pttypang válasza Aramir (#35750) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez jutott eszembe nekem is, hogy megy a jutub, de minden letiltva hostban es minimum felbontason menjenek, azt nem szabtak meg, hogy milyen minosegben menjen a jutub, hulye keresre hulye megoldas, de hat na :D

Everybody lies.

(#35753) pycur válasza Pttypang (#35752) üzenetére


pycur
tag

Én is ilyesmi megoldást szoktam csinálni. Experience minixp+régi böngésző, firefox25+ 11-es flash player+240-360p beállítás és já működik :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#35754) Mercutio_ válasza pycur (#35753) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahelyett, hogy közölnétek: elavult sz*r és annyi esélye van vele rendes felbontáson YT-t nézni mint babettával a pesti forgalomban, tehát új(abb)at kell venni, vagy marad az egérmozi ;]
Persze értem én, hogy mindenki farkasember díj arany fokozatára hajt :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35755) Armahun válasza Mercutio_ (#35754) üzenetére


Armahun
addikt

Dehát új gép és nem is volt olcsó.
Most vettük az ósánba százezerért nincs öt éve.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#35756) salaud válasza GoZoL (#35745) üzenetére


salaud
aktív tag

Lubuntu + smplayer ppa-ból, annak van youtube nézegető része, azzal simán menni fog 480p-s is.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#35757) ViZion


ViZion
félisten

A Host tiltás is sokat segít. Nálam egy halom dolog alapból nem töltődik be. Ezért van sokszor, h adblock nélkül is üresek a hirdetős helyek. Ghostery is segítség, néha többet kell várni a mindenféle scriptekre, mint az oldalra. Az mondjuk nem értem,miért van egy oldalon 10 féle stat script, meg mindenféle adatgyűjtők. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35758) Execᵀʰᵀˢ válasza ViZion (#35757) üzenetére


Execᵀʰᵀˢ
tag

>Az mondjuk nem értem,miért van egy oldalon 10 féle stat script, meg mindenféle adatgyűjtők. :U

$$$

(#35759) Hequila válasza gozso (#35742) üzenetére


Hequila
őstag

Az egyik volt főnököm jut eszembe.

Adott egy feladatot: forrasszunk CR2032-esre kábelt. A műhelyfelszerelés, ami a feladat elvégzéséhez adott volt, kimerült egy 20 éves noname forrasztópákában és némi hasonló korú forrasztóónban.. Próbálkoztam, nem ment. Mondtam is neki, hogy _ilyen felszereléssel_ nem tudom megcsinálni. Erre ingerülten kikapta a kezemből, hogy majd Ő megmutatja, miként kell. Legyen. Én addig csinálom tovább a dolgomat.
1 perc múlva a hátam mögül hallottam egy tompa puffanást, amit nyomban hangos és változatos káromkodás követett. A nyomorult addig melegítette az elemet, amíg az a pofájába nem robbant. Egyetlen szerencséje, hogy szemüveges, így a szemét nem károsította a matéria. Másnap úgy nézett ki mint egy turista, aki napszemüvegben aludt el a tengerparton.

Egyébként én is nagyon sokat forrasztottam a következők szerint:
Elem megcsiszol mindkét oldalán. Erős folyasztószer (emlékeim szerint Wolt folyasztókrém volt) rá, enyhén túlfűtött pákával csak 1-2mp-ig hozzáérve és előónozva nagyon szépen és könnyen, károsodás nélkül sikerült mindig az elemet feldrótozni. A művelet után folyasztószer-maradék eltávolítása kötelező.

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#35760) Sethdobaloah válasza Hequila (#35759) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

ha már így belemerültünk. Az elemtartóból kiszedtem a lemezt, és zsugorcsővel fixáltam az elemre. Az eredeti tartóban sem érintkezik jobban... a lemez meg forrasztható. Így meg alig foglal több helyet, mint maga az elem.

...csak én vagyok helikopter?

(#35761) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kókányolunk :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#35762) GoZoL válasza salaud (#35756) üzenetére


GoZoL
senior tag

Kiderült menet közben a HDD is kaka mind a két telepítés közben szétfagyott a gép és utána néztem a vinyót benne, kuka.., holnap megy vissza ügyfélhez.

(#35763) Aramir válasza GoZoL (#35751) üzenetére


Aramir
őstag

Igen, arra, pl a Youtube Center tudott ilyet, amíg működött a Firefoxban. Egy kis memóriabővítés ráférne arra a gépre szerintem, aztán jó az még böngészni.

Ja, úgy már nem :DDD

[ Szerkesztve ]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#35764) Pttypang válasza Mercutio_ (#35754) üzenetére


Pttypang
veterán

Ma egy rokon kerdezte, hogy nem tudnam-e tavolrol ujrarakni a gepet..
Instant dobtam, hogy nem, erre jött a reakcio: "mér nem?"

Irtam neki random 3 sorban, ami epp eszembejutott, aztan ezzel nyugtazta, hogy oke, igy mar erti, en meg elindultam inkabb tekerni.

En az Anti-WolfRollerMaster fokozatra hajtok, vagyis elhajtok mindenkit.

(#35757) ViZion
Nekem is fel kene toltenem a listat, de egyszeruen lusta vagyooook :'(

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35765) -=RelakS=- válasza GoZoL (#35762) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

És akkor majd jön az üffél, hogy
blablabla, otthon még működött, blablabla, te rotottad el, blablabla

Rosszul gondolom? ;]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35766) MR_Joe válasza Mercutio_ (#35761) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Olyasmi ;]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#35767) Hequila válasza Sethdobaloah (#35760) üzenetére


Hequila
őstag

Hát én speciel soha nem voltam híve az ilyen odaszorítós kontaktoknak. Idővel nyúlik a zsugorcső is, mozdul egy kicsit az elemen az érintkező, és máris nem lesz üzembiztos. A legjobb a ponthegesztés, ahogy gyárilag is megoldják, de - akár kókány akár nem - én úgy gondolom, hogy megfelelő forrasztási eszközökkel és technikával is üzembiztosan megoldható a kábelek rögzítése.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#35768) GoZoL válasza -=RelakS=- (#35765) üzenetére


GoZoL
senior tag

Ó igen, de most én is meglepődtem, megkérdezte mivel tartozik a fáradtságomért! :)

(#35769) TA68 válasza Hequila (#35767) üzenetére


TA68
senior tag

"Hát én speciel soha nem voltam híve az ilyen odaszorítós kontaktoknak. Idővel nyúlik a zsugorcső is, mozdul egy kicsit az elemen az érintkező, és máris nem lesz üzembiztos."
:K És előbb-utóbb hibát is szokott okozni. Ez már tényleg kókányolás.

Többen említették itt az elemtartót. Majdnem annyiba kerül, mint egy forrfüles gombelem, és nem biztos hogy elfér. A könnyű elemcsere sem indokolja, mert arra már valószínűleg nem is kerül többet sor, de ha mégis, akkor az legyen annak a gondja, aki cseréli.
Forrasztani is csak végszükségben. (szerintem)
250 forint alatt van egy forrfüles gombelem, nincs miről beszélni.

(#35770) ViZion válasza TA68 (#35769) üzenetére


ViZion
félisten

De ez legalább olyan jellegű hiba, amit találjon meg, akinek 2 anyukája van... Mondjuk elemet ki lehet szűrni, de ezekkel a kontakt dolgokkal lehet szopni igazán.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35771) pycur


pycur
tag

Én is kóklányoltam egyszer egy laptopba elemet: a gyáriról lepattintottam az elképzelhetetlen módon ráheggesztett fülecskét, azon volt a drót és az alaplapra csatlakozó dugó. Az új elemre meg simán szigszalaggal ráragasztottam mind 2 oldalára a füleket és ment vissza. Amíg nem szárad meg a ragasztó addig jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#35772) TA68 válasza pycur (#35771) üzenetére


TA68
senior tag

És nem csuklottál? :D

(#35773) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#35774) Enzolord válasza TaaT (#35773) üzenetére


Enzolord
addikt

Mac Winfossal? ;] ;] ;]
Esetleg menet közben chippeled a verdát a kék kábelen keresztül?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#35775) KaiotEch válasza TaaT (#35773) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem is tudom melyik viccesebb. Hogy MacBook felirat van a gépen XP-vel, vagy hogy a hülyebarma kivezette l látható helyre az OBD-t.

(#35776) TaaT válasza KaiotEch (#35775) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk amelyik hármasgolfban van, az gyárilag ott van, csak van egy fedő rajta :B [link]

Enzolord: Azzal a progival "csippelni" aszem nem lehet. :B

Give them hell Ukraine!

(#35777) shteer válasza TaaT (#35773) üzenetére


shteer
titán

Airbag test
Sure?
Yes No

..szerintem jónak tűnik

(#35778) ViZion válasza Enzolord (#35774) üzenetére


ViZion
félisten

ööö miért? Régen is "alap" volt a virtuális gép, egyszerűen excel rakás sz*r OSX alatt, OO és LO is csak az elmúlt években szedte össze magát. Szal. megkaptad a szép céges lapost és lehetett is rápakolni win-t, meg ami kell a munkához. Nálunk iMac-en is ez van. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35779) TaaT válasza ViZion (#35778) üzenetére


TaaT
veterán

Bennem is felmerült miután beszúrtam ide, mivan ha virtuális gépben fut a cucc, de mostmár késő :D

Give them hell Ukraine!

(#35780) Met válasza TaaT (#35779) üzenetére


Met
nagyúr

Biztos, fent látszanak a mac-es gombok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#35781) quailstorm válasza TaaT (#35779) üzenetére


quailstorm
nagyúr

elég ha a kijelző bal fölső sarkában kiszúrod az OSX-et, ez bizony VBOX
de egyetemen előszeretettel raknak natívan is Windows iMac-re, ha azzal kell oktatni

(#35782) Pttypang


Pttypang
veterán

Még nem érkezett be a történet, de majd távsegítség keretében kellene megoldanom, hogy egy laptopobn ha skypeol az emberke, akkor a jatek hangja ne a laptop hangszoroin meg a fulesen is menjen, hanem csak a fulesen.

Ugyanilyen laptopom van elvileg es en nem talalkoztam meg a problemaval. Otletek? :DDD
Csak hogy tudjam, mit keressek a hangbeallitasokon kivul..

Everybody lies.

(#35783) quailstorm válasza Pttypang (#35782) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Win7 és újabb rendszereken alkalmazásonként lehet állítani az ilyet, nem?
Nem találom, régen kellett már ilyen, Realtekkel meg lehet csinálni, SoundMAX-szal biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#35784) Pttypang válasza quailstorm (#35783) üzenetére


Pttypang
veterán

Hogy melyik kimeneten menjenek?
Nekem a fura dolog az, hogy mindket kimeneten egyszerre megy, vagyis a laptop hangszorojan es a fulesen is a jatek, de a skype csak fulesen..

Everybody lies.

(#35785) quailstorm válasza Pttypang (#35784) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Skype-on belül is lehet ám választani kimenetet. És csak egyet. Valószínűleg ez a baj.

(#35786) Pttypang válasza quailstorm (#35785) üzenetére


Pttypang
veterán

De a jatek hogy megy ket helyen? :D

Everybody lies.

(#35787) DiszNóÓl válasza Pttypang (#35786) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nalam ha bedugom a fejhallgatot, es kivalasztom a vonalszintu kimenetet akkor a laptop hangszoroja es a fejhallgato is szol.

HATER

(#35788) DeFranco válasza Pttypang (#35784) üzenetére


DeFranco
nagyúr

konfigfüggő, nálam pl. (lásd adatlap) nem lehet külön konfigolni az első meg a hátsó kimenetet, egyszerre szól, és a line-out sem tudja átvenni a másodlagos kimenet szerepét (tehát nem lehet átkonfigolni)

van két speaker outod, egy elöl egy hátul, 'szt kvadrosztereó örüjjé'.

(#35789) atok666 válasza TaaT (#35773) üzenetére


atok666
őstag

Ez a program csak XP alol fut, ugyhogy teljesen ertheto a VM.

Atok

(#35790) 7 válasza Pttypang (#35786) üzenetére


7
addikt

Ha esetleg hardveresen nem tudod megoldani, akkor szoftveresen ezt javaslom:

Voicemeeter Banana + Voicemeeter Virtual Audio Cable

[ Szerkesztve ]

(#35791) TaaT válasza atok666 (#35789) üzenetére


TaaT
veterán

Már majdnem írtam hogy bezzeg nekem Win7 alól is megy, aztán megnéztem és nekem már az újabb HEX CAN kábel van. :B [link]

Give them hell Ukraine!

(#35792) customer114 válasza TaaT (#35776) üzenetére


customer114
senior tag

Szivargyújtó fejjel lefelé van... ;]

(#35793) wolfman


wolfman
veterán

A korábbi pákás képekre reflektálva! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#35794) customer114 válasza thesound (#35720) üzenetére


customer114
senior tag

Ide még ezt szeretném beszúrni. :K ;]

(#35795) dobragab válasza customer114 (#35794) üzenetére


dobragab
addikt

Én EZT és EZT tudnám a témához csatolni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#35796) ViZion


ViZion
félisten

Ez olyan dúúúva volt, mint amikor Letörtétek a tükrünköt [link] :((
A drog meg rossz, ééérteeem? [link] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35797) customer114 válasza ViZion (#35796) üzenetére


customer114
senior tag

Szegényeket nagyon kinevetik. ;]

(#35798) ViZion válasza customer114 (#35797) üzenetére


ViZion
félisten

...dehát ezért csinálják :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35799) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

"Bőven elég lesz a 325 wattos tápegység, mert a dobozára is rá van írva, meg az interneten is írták. És egyébként is az nem 750 titánium, hanem 750 tí"

Véleményem szubjektív...

(#35800) DeltaPower válasza hackeeeee (#35799) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez olyan mint anno az "Iksz 800 GéTéÓ Négyzet". Mikor először hallottam, nem tudtam hogy sírjak vagy röhögjek.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.