Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26297) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Mit erdemel az a fonok, aki nem hallgat a beosztottjara?
A ket recepcios allandoan sir, hogy lassu a gepe. HP 8300 All-In-One gepek, i5-3470 proci, 4 GB RAM, 1 TB HDD, Windows 7 Pro x86. A kisfonok kert javaslatot, hogy lehetne tobb kraftot belelehelni ezekbe a gepekbe, en SSD-t javasoltam. Ez volt mult heten. Jon a nagyfonok, o azt mondta, hogy szerinte tobb RAM kellene, mert sok program van megnyitva. Mondtam neki, hogy akkor Windowsbol is 64 bites kene, meg macera ujrarakni mindent; ha SSD-t veszunk, akkor eleg egy gyors klonozas. Tenyleg, mondja o, es meg az se biztos, hogy a telefonkozpontos program jol fog futni x64 kornyezetben. Ez volt tegnap. Ma jon az ukaz: rakjam at az egyik gepbol a RAM-ot a masikba, es nezzuk meg, mi tortenik... :Y Probaltam ervelni, hogy tokeletesen ertelmetlen a dolog, de nem, meg kell csinaljam. Azert kuldtem egy Xbit Labs cikket, amiben pont azt neztek, mi a jobb: +4 GB RAM vagy SSD (mondanom se kell, az SSD jott ki ertelmesebb bovitesnek). Mindegy, meg fel ora van hatra a tesztbol - es pont most jott el mogottem az egyik recepcios mondvan ez ugyanolyan, mint eddig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.