Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25551) localhost válasza TaaT (#25546) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez itt a kulcsszó, ragozhatnánk tovább, de felesleges...

"De aki a nem tesztelt cuccot megveszi és abban reménykedik hátha egy tök jó cuccot dobott ki az osztrák sógor, az valamilyen szinten megérdemli a tanulópénzt. Nekem pl meg sem fordulna a fejemben hogy ettől az embertől bármit is vásároljak."

1. Emberünk lehúzós, és a "nem tesztelt" - jelszó mögé bújik
2. Vásárló naív, ál-optimista, hiszékeny és SPÚR, és azt hiszi magáról, hogy dörzsölt.
3. Egymásra találnak és ez így helyes, mert megérdemlik egymást.
4. Minden másra ott a M@sterCard.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25552) cbmfan


cbmfan
senior tag

piac. vonósnégyes oszlopos tagja előtt kupac SD ram, foglalatostul. nem jött rá, hogy kell kivenni, inkább lefeszegette. és 17 gigabájt per darab! 32-128 megás volt az összes. természetesen én vagyok hülye, mert ő ért hozzá.

dupla magas 66 MHz-es ónlábas 64 megás még mindig nincs senkinek?

winyó postázás. cseréltem el itt nemrég 500 Gigás WD-t SSD-re. nagy cipős dobozt kitömtem szivaccsal, winyó köré 3 réteg karton, esélye sem volt sérülni.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25553) dvdbackuper válasza cbmfan (#25552) üzenetére


dvdbackuper
őstag

full ESD protection everywhere ;]

(#25554) gozso válasza cbmfan (#25552) üzenetére


gozso
senior tag

vinyó: egyetértek...
szerintetek amikor futár hozza a cuccokat hímes kézzel bánik velük? (posta mondjuk kizárólag MPL)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#25555) ViZion válasza localhost (#25551) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Ennyi. Kiírta, aki kicsit is gondolkozik, azért sejtheti, h átbaszcsi. Van pozitív is? OK, biztos megesik, a többi meg FAKE. Ennyi.

Dakota csillagharcos velem is vágatott Hammond logót... Egyszercsak megláttam a vásárba, ahogy a szeretett harmonikáját árulja... Hammond logóval. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25556) Speed® válasza gozso (#25554) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#25557) wolfman válasza #21346560 (#25543) üzenetére


wolfman
veterán

De a legtöbb negatív véleményt azért kapta, mert amiket vettek tőle, hibásak voltak. Na most ha kiírja, hogy teszteletlen és 50% hogy hibásak is az áruk, akkor miben tudtak csalódni? Azt kapták, amit vettek, egy darab szart. Az ilyen "teszteletlen" hirdetéseket feltevő embertől meg max fakanalat vagy üveggolyót szabad csak venni esetleg lefolyóba dugót, de ott meg nem passzolhatnak a méretek, szóval azt sem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25558) azbest


azbest
félisten

Az az átverés benne, hogy nem szerencsejáték. 99%, hogy kipróbálta és tudja, hogy rossz, csak balekot keres. Ami működött, azt meg más név alatt drágábban lehet árulni. :U

A blöff című film lakókocsi vásárlása jut róla eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#25559) Speed® válasza azbest (#25558) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

'Megnéztek, azt' megvettétek. Nem? Ez van. Többet nem tudok mondani. Látjátok azt a verdát? Azt ajánlom, üljetek be, és húzzatok el!' Imádom :DDD

(#25560) ViZion válasza Speed® (#25559) üzenetére


ViZion
félisten

+1 :R
anutám... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25561) Kicsirics77 válasza ViZion (#25560) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Azt a fajin babakéket...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#25562) r4z válasza Speed® (#25559) üzenetére


r4z
nagyúr

Figyeljé'! Anci imádja a tetővilágítást, kedvenc színe a babakék, távelvunétoszárecignesávrengibugyogá, és fűzöld legyen a plüsskanapé! :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25563) TaaT válasza wolfman (#25557) üzenetére


TaaT
veterán

De ha jobban megnézed a pozitívok egy része is azt írja hogy rossz terméket kapott, csak ők nem pampogtak ezért :)

Pozitív
Minden rendben ment. Az eladó gyors volt, de sajnos az én termékem sem működött.

És igen, ettől az embertől semmit nem szabad venni. :N

Give them hell Ukraine!

(#25564) Penge_4 válasza nakos1212 (#25523) üzenetére


Penge_4
veterán

"sosem értettem, hogyha valamihez nem ért valaki, akkor bmiért bassza szét?
én sem nyúlkálok hibás tápokba, hogy megavítsam őket"

Erről az az ismerősöm jut eszembe, akinek elkezdett kerregni a tápja ventilátora és gondolta jó ötlet lesz azt is befújni WD40-nel.... működés közben, hogy a forgás egyenletesen eloszlassa... ;]

(#25565) macilaci78 válasza Penge_4 (#25564) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Exem annó Asus laptop hűtőventilátorából működés közben tűvel piszkálta ki a gyapjúszálat. Venti lapátja letört, keresztbe szorult, venti megszorult. Mindezt vizsgaidőszakban... :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25566) wolfman válasza macilaci78 (#25565) üzenetére


wolfman
veterán

Ha van laptoptartó, akkor az alsó burkolatot le kell szedni és a tartóban lévő venti majd hűti, míg meg nem jön a netről rendelt másik darab.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25567) nakos1212 válasza Penge_4 (#25564) üzenetére


nakos1212
senior tag

juuj, ezen nem kellene de már röhögök......

(#25568) azbest válasza Penge_4 (#25564) üzenetére


azbest
félisten

el nem tudom képzelni, hogy az amcsi kifejezés "shit hits the fan" honnan származhat ;]

(#25569) ollie válasza Penge_4 (#25564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végül is egyenletesen terítette, nem? :D

***

(#25570) macilaci78 válasza wolfman (#25566) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez már 6 éves történet.
A fekvő asztali gépem burkolatát levettem, a hátlapi ventit felfektettem a VGA-ra és a procihűtőre és csupasz seggel a notit ráraktam. Vígan bírta addig, amíg a tananyagot pendrive-ra áthúztam. E nélkül a boot alatt lefagyott.
70×70×10mm-es venti volt benne, vettem egy asztalit és a csati a gyáriról át lett hegesztve. Ennyi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25571) bullseye


bullseye
addikt

Bocsi a féloffért, de tudtok valakit, aki még vállalja mechanikai hibás merevlemezek javítását legalább egy adatmentés szinten? Mármint a Kürtön kívül. :) XCbikerre emlékeztem, de nem találom.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25572) Mercutio_ válasza bullseye (#25571) üzenetére


Mercutio_
félisten

www.adatmentes.hu Kürtnel jóval olcsóbb, garázscégnél drágább.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25573) cbmfan


cbmfan
senior tag

hihetetlen, de még él! és töretlenül hisz a hülyeségében. mire nem képes a paranoid skizofrénia...

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25574) bullseye válasza Mercutio_ (#25572) üzenetére


bullseye
addikt

Köszi! :R

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25575) shteer válasza cbmfan (#25573) üzenetére


shteer
titán

Durva.. Felelmetes, hogy meg el es szabadon.

..szerintem jónak tűnik

(#25576) Zozzant válasza cbmfan (#25573) üzenetére


Zozzant
addikt

Mi ez valami kabaré?:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#25577) oriic válasza cbmfan (#25573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább semmi. :D

Live-Die-Respawn

(#25578) cbmfan válasza shteer (#25575) üzenetére


cbmfan
senior tag

nézd meg a többi videóját. Rózsadombról indult ember pár éve, most Bécsben él csövesként.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25579) Mercutio_ válasza cbmfan (#25578) üzenetére


Mercutio_
félisten

És a rózsidombra saját erőből jutott, vagy a tipikus aranyifju? :D
Az már maga egy tanulmány ahogy führerre torzul a feje amikor átvált németre ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25580) ollie válasza cbmfan (#25573) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

bazz, ez most tényleg arról beszél, hogy a vasútállomás hackeli a pda-ját?

***

(#25581) azbest válasza ollie (#25580) üzenetére


azbest
félisten

a videói alapján: lipótmező után szabadon :(

(#25582) cbmfan válasza ollie (#25580) üzenetére


cbmfan
senior tag

konkrétan igen. mindenét. sőt, retinájában van egy kamera, aranyere pedig egy lehallgató chip, amire naponta tizennégyszer felcsatlakoznak.

és hogy milyen adatai vannak, amit ellopnak tőle állandóan? azt ő maga sem tudja.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25583) ViZion


ViZion
félisten

Jóemberek!
Mi a bráner van? Gyártók így lefeküdtek a mikrofosnak? Hoztak be laptopot -már a második- hogy nem lehet telepíteni. És ténylg. Linux boot sem indul, de win 7 sem... fain. Most AHCI kikapcsolva rakok fel vmi linuxot, de azért ez kibaszás. CSM kikapcs, fast boot nincs is. AHCI off segített valamit, legalább Ubi korong bootol... :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25584) Hequila


Hequila
őstag

Ilyen ügyfeleket kívánok minden kedves konkurens szaktársnak! :P

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#25585) oriic válasza Hequila (#25584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ne... :DDD

Live-Die-Respawn

(#25586) azbest válasza ViZion (#25583) üzenetére


azbest
félisten

Vagy egy éve már, hogy egyik ismerős szintén így járt. Lenovo átlagos sorozatból, előre telepített winnel, gpt particiós táblával (ha jól emlékszem 7 részre osztották gyárilag, amiből 4 helyreállító és hasonló szerepű volt). Azzal a lendülettel, ahogy át akarta méretezni a partíciókat már nem is indult el többő az a Win... okosan beletörőlt a helyreállítóba is... ubuntu meg nem indult el vele... de még normál win telepítő sem akart működni... két napig állítgatta ész nélkül össze vissza, mire sikerült neki a win-t újratelepíteni :)

(#25587) ViZion válasza azbest (#25586) üzenetére


ViZion
félisten

Meglett a megoldás!
BIOS frissítés után választható win7/8 boot, win7 módban megy frankón minden. De ettől még fenjék meg anyjukat, mert ez nem kis baki. Átlag user mikor fog új laposon biost frissíteni? Neki meg eladták a nagyvárosi bóóótba, hogy ez win7 kompatibilis... végülis az, de kicsi extra pénzért. :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25588) Alg válasza Hequila (#25584) üzenetére


Alg
veterán

Ebből ti hogy tudtok 10mp-nél többet elviselni?

Engem kb. vallatni lehetne vele :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#25589) cbmfan


cbmfan
senior tag

logikai egység a szemében... és naponta tizenötször hallgatják le az aranyerén keresztül :D

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25590) shteer válasza cbmfan (#25578) üzenetére


shteer
titán

néztem már mikor először volt róla szó - most megnéztem az újabbakat

..szerintem jónak tűnik

(#25591) maláj válasza Hequila (#25584) üzenetére


maláj
őstag

izé

az nem úgy van, hogy elég 1x "felhekkelni" utána már csak ki-be kell járkálni az adott gépbe ??? :DDD

(#25592) stol


stol
addikt

Hol a hiba?

Váltig állítják, 1,5GB-ot látott _eddig_ csináljam vissza, hogy megint lássa.
Összeraktam és visszaadtam, "sajnálom, nem tudok segíteni".

(#25593) DeFranco válasza stol (#25592) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem lett kireszelve a pöcök helyén a perforáció :D

(#25594) stol válasza DeFranco (#25593) üzenetére


stol
addikt

Nem akartam sokkolni egyben, második részlet most: -ezért adtam vissza. Mert... Állítólag, EDDIG ez IS műköDÖTT.

Végén... "Nembaj, majd elvisszük máshoz, aki jobban ért hozzá és meg tudja csinálni!"
OKÉ!

(#25595) ollie válasza stol (#25594) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

neeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

***

(#25596) stol válasza ollie (#25595) üzenetére


stol
addikt

Problem? :D :DDD

(#25597) iday


iday
aktív tag

Ez kemény sokk, így reggelre. :DDD

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#25598) 5teve válasza stol (#25594) üzenetére


5teve
senior tag

nem értem mit csodálkozol?
ő megoldotta, hogy a ddr1 belemenjen a ddr2 foglalatba. (na jó, nem teljesen, meg nem az összes kondival együtt), megoldotta, hogy a PCIE VGA belemenjen a PCI foglalatba. (mert ugye az snassz ha a COM port kivezetést kell átrakni.)
Te meg nem tudod megoldani, hogy működjön? amatőr. :DDD

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#25599) MasterMark válasza stol (#25594) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyen tényleg van? :Y

Switch Tax

(#25600) 5teve válasza MasterMark (#25599) üzenetére


5teve
senior tag

van.
DDR2-es notiból már én is szedtem ki DDR1-es "formára reszelt" ramot. :K

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.