Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25101) Traxx válasza Mercutio_ (#25099) üzenetére


Traxx
őstag

Lennie kéne pedig :D :[link]

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25102) Mercutio_ válasza Traxx (#25101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ez se indok, a pirossal jelzettek közül nem tudom érdekes - e otthoni környezetben bármi is [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25103) Peti78 válasza TESCO-Zsömle (#25048) üzenetére


Peti78
őstag

Így a jó!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25104) MR_Joe válasza gozso (#25097) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Azért, mert ahogy kollega is írta, Steve Blood azt látja, hogy 10-ből 8 találat ez, és biztos az a jó... persze a különbségről lövése sincs.
Amúgy a hiperszuper speedup progik használata nem csak fiatalkorú vérpistikékre korlátozódik, hanem a magát "hozzáértő" idősödő, géppel most ismerkedőknél is megjelent, mert ő olvasott róla egy cikket, hogy milyen jó... mutatták is, hogy itt leírják, milyen jó az xy progi, mert mi mindent csinál és azt szakértő írta le. persze azt nem vette észre, hogy a szakértői cikk a csodaprogi honlapján volt és olyan szakértői csoportra hivatkozott amire rákeresve csak a már említett honlapon találtam rá... :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#25105) TESCO-Zsömle válasza gozso (#25097) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyszerűen azért, mert az az elérhető legjobb. Ha megnéz egy összehasonlító táblázatot, amivel tele van a MS oldala is, akkor ennél látja a legtöbb pipát és a több az mindig jobb. Különben a 4-8GB-os DDR-el szerelt VGA-k gyártói éhen haltak volna...

(#25104) MR_Joe: Sajnos mindenki hozzáértőnek hiszi magát, aki nem tud semmit, és ezen hitben jókora károkat is szoktak okozni. Örök érvényű tény, hogy minél többet tud az ember, annál inkább rádöbben, milyen keveset is tud, és ez persze fordítva is igaz. Mindig a leghülyébbek a legbiztosabbak az igazukban, és hitükben nem lehet megingatni őket.

(#25103) Peti78: Ez a hozzászólásod is off topic.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25106) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Találós kérdés:
Van egy AM2+ foglalatú alaplapotok, amelynek a processzorhűtő lefogató keretről letörtek a fülek. Mit tesztek?
A) Vesztek a hardverapróról egy másikat 500 FT-ért
B) Vesztek egy új alaplapot
C) Fogtok két facsavart és azzal hozzácsavarozzátok a hűtőt a foglalathoz.
A helyes válaszért kattints ide.

Nyuszika hozott egy "Valami P4-es gépet" amit nem múlt héten takarítottak utoljára.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#25107) szumo


szumo
senior tag

Ott a farka, ott a farka bent a lyukba.................

Na majdnem, de ez nem kisegér amit Hofi is kergetett, ez egy egyszerű porsárkány farka. A többi része a ventibe volt belegabajodva. Azt már csak mellékesen említem meg, hogy a prociról a hűtést úgy kellett lefeszegetni.

A minőségért bocs, a telefon nem erre való, még mindig.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25108) ViZion


ViZion
félisten

Nem tudom mit hisztiztek, azok ott a pro porszűrők! :K
Illetve hangtompító szivacs... mikor megfogja a ventit, akkor nincs is hangja, ennyi! :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25109) szumo válasza ViZion (#25108) üzenetére


szumo
senior tag

Nem hisztizésnek szántam, csak gondoltam feldobom ezt a nyúlprémes, tojáslikőrös napot :)

Sajnos ez mindennapos, hogy valami ilyen, csak olyan vicces volt ahogy kilógott belőle. Amúgy tényleg felhangosodott a venti mióta nincs benne :DD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25110) ViZion válasza szumo (#25109) üzenetére


ViZion
félisten

csak vicceltem... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25111) Darkness


Darkness
aktív tag

Üdv!

ismételten néhány gyöngyszem... :)

ezek amikkel nálunk dolgoztak, míg oda nem kerültem... :D (azóta ki lettek takarítva)

gep01

gep02

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#25112) DeltaPower válasza Darkness (#25111) üzenetére


DeltaPower
őstag

Slot1? Milyen kövület ez? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#25113) Darkness válasza DeltaPower (#25112) üzenetére


Darkness
aktív tag

:)

ez pont az a kövület... rengeteg van még ilyen munkába nálunk, meg lent selejtben... PII 450 CPU val.. :)
termináloknak használjuk őket... Zenith csapásban... :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#25114) iday válasza Szakbarbár (#25106) üzenetére


iday
aktív tag

LOL

Még a proci hűtőt is fordítva tették fel. :DDD

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#25115) shteer válasza Szakbarbár (#25106) üzenetére


shteer
titán

Csakis a C. A tobbi penzbe kerul, ugyfelnek az nem jo megoldas.

..szerintem jónak tűnik

(#25116) cbmfan válasza Szakbarbár (#25106) üzenetére


cbmfan
senior tag

LGA hűtők rögzítőit csavarral és anyával pótlom, de ez azért durva :D jól emlékszem, hogy ebben a topikban láttam, hogy s370 vagy 462 letört füle gombostűvel lett pótolva?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25117) Alg


Alg
veterán

Nos urak, a noti meggyógyítva, úgy néz ki tartja a stabil 65-70 fokot full terhelésen is, köszönöm a segítséget :R

(és nem maradt ki csavar az összerakásnál, pedig volt pár amit kikaptam :DDD )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#25118) Lord Myn válasza ViZion (#25062) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Hah! Nem csak az a korosztály... Multinál, középkorú középvezető hölgy laptopja: 12" Dell XPS, i7 CPU, 8GB RAM, 256GB SSD, szóval egy elég drága ultrabook. Kb. 3 hónaposan leadta, ilyen állapotban: tetején szétkopva, DELL-ből egyik betű már hiányzik, belűl tiszta kosz, kijelző karcos, hátulján a burkolat széttörve (valószínűleg ki akarta tépni a kensington zárból). Szóval itt se nagyon becsülik a gépeket, még a félmillásokat sem... :W

"War does not determine who is right - only who is left."

(#25119) Hequila válasza gozso (#25097) üzenetére


Hequila
őstag

Mert kipróbálták a hómot is, és az szar, nem való semmire. Ez biztos így van, több ügyfél is mondta már... :W

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#25120) Szakbarbár válasza Hequila (#25119) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Én pont ma telepítettem egy Home basic-et a nemrég linkelt gépre, nekem nincs vele semmi bajom. Majd a gazdájának. :DDD
Athlon 64 3800+, 2x512 DDR2, Nvidia 6600 GT, természetesen a DDR2-es verzióból. Ez még ma is megállja a helyét mint "gémer pécé" :D

Szerk: Viszont a tulaj az első ember volt aki nem zárkózott el mereven a Linux lehetőségétől, ezért egy Mint Mate még felkerült a 2. HDD-re.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#25121) tipuka válasza Szakbarbár (#25120) üzenetére


tipuka
addikt

Az teljesen jó. :D
Én 2x1GB DDR2, Athlon 3600+ és HD2600XT-re raktam most Home Premiumot. :D Annyit tudok, hogy a wow fut rajta... :DDD

(#25122) mongi


mongi
senior tag

Acer Aspire 1360 "nemlapos" , hibás wifi adapterrel.
Amúgy alap kiszereléses a masina : AMD sempron 2800+, GF FX GO5200 64mb, 512MB ram, 60GB HDD, nem működő dvd-r...stb.

Most tettem rá egy Susie Linuxot (miután a 32 bites Mint-től összf@sta magát a csodagép), persze a wifi pótlásra bedugot TP-link micro WiFi-nek se kép-se hang. Jó lesz ez kábelen is nekik :))
Amúgy meglepően jól használható netre, csak ne rakja tele mindenféle csillámpónival a HDD-t :)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#25123) szumo válasza mongi (#25122) üzenetére


szumo
senior tag

Most hívott az elégedett ügyfél, hogy nagyon jó a gép amit összeállítottam a legkisebb fiának, de már áll otthon a bál, hogy a lánya is akar gépet fiatalítani, meg a legnagyobb fia is bejelentkezett :C
Ha egy lavina megindul..................

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25124) gozso válasza mongi (#25122) üzenetére


gozso
senior tag

sulinetben mentek ezek 2003 környékén...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#25125) szumo válasza gozso (#25124) üzenetére


szumo
senior tag

A sulinetet hagyjuk.
Még most is verítékben fürdök, ha rémálmomban előjön az a korszak.
Az olyan része a Magyar számítástechnikai kereskedelemnek, mint a sötét középkor Európának.

A félreértések, félremagyarázások, és alkatrészlopások korszaka. :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25126) Josi válasza szumo (#25125) üzenetére


Josi
aktív tag

Viszont generált egy kis forgalmat. :)
Ami most nagyon elkelne. :(

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#25127) szumo válasza Josi (#25126) üzenetére


szumo
senior tag

Hány éve is zárult le?
S még mostanában is látom azt a csodaszép matricát :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#25128) Szakbarbár válasza szumo (#25127) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

A monitorom és a nyomtatóm amit akkor vettem a mai napig megvan és működik is.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#25129) Akybron válasza szumo (#25127) üzenetére


Akybron
aktív tag

Én vevőként éltem át, de látszott a "kiforratlanság".
Minden alkatrészt más boltban tudtam megszerezni, a nem sulinetes árnál drágábban. (Így is jól jártam persze)
VGA volt érdekes, Auchanban vettem. Telefonon érdeklődtem, "igen, lehet sulinetre".
Elmegyek, megveszem, fizetek, megyek ügyfélszolgálatra a sulinet és gari papírokat intézni, mert ugye azt nem a pénztárnál kell. Ott meg azt mondják, hogy mégsem lehet sulinetre. Kicsit rohangásztak fel, s alá, de sikeresen megoldották a problémát. Lett VGA-m az Auchanból sulinetre.
Pozitív csalódás: Az ÜF csajszi megkérdezte, hogy hová ragaszthatja a matricát, ahol nem árt a cuccnak, (és nem ragasztja rá mondjuk a VGA csati forrpontjaira a fémezett sulinetes cimkét. Még a modemes korszakban vettem olyan modemet, ahol a fémezett HIF megfelelőségi matricát sikerült alkatrészlábakkal teli helyre tenni, jól "rásimogatva", hogy tuti átszúrja a láb a címkét.)

73&DX HA5OJN

(#25130) ViZion válasza Akybron (#25129) üzenetére


ViZion
félisten

Nah én a teszkóbótban vettem DVD írót... Dettó nem tudták mi van, asszony volt jogosult, mire előkerítették a papírokat már mennie kellett, mondom én írok alá helyette. Hűűűha azt ne. Mondom akkor pénzt vissza, mert neki ment a busz, szal. csá. Egy órát vártunk ott, nem égő nektek? Akkor írjak.
...megvolt minden, őr is ott röhögött a közel 1,5 órás bénázáson, majd mikor számlával a kezemben indultam volna, akkor rám szólt: mutasd a blokkot, műszaki termék csak lepecsételt blokkal vihető ki.

A bő 1,5 óra bénázásuk, a hihetetlen balfék hozzáállásuk, az, hogy 5-en intézkedtek (azaz egymást kérdezgették és telefonáltak), közben az őr, aki kérdezett végignézte... szal. itt valami elpattant. A bejáratban a két fejjel magasabb majomnak üvöltve foglaltam össze az elmúlt 1,5 órát, majd felhívtam figyelmét, hogy itt a számla, tehát a blokkot a retard munkatársainál keresse, pecsételje vagy húzza a p*csére, nem érdekel. Valami "Balf*ß itt mindegyik?" kérdéssel elléptem mellette, köpni sem tudott, annyira megleptem... SOHA nem akarok sulinetet, a matricát látva feltörnek az emlékek és Hulk megint döngeti a kapukat bennem... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25131) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

megérte benézni szokás szerint :DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25132) cbmfan


cbmfan
senior tag

sulinet, jááj... gyűlölöm a mai napig. hdd, odd ház, ttáp, stb egyszerű, de lapra, vgára és cpura hova ragasztottátok?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#25133) shteer válasza cbmfan (#25132) üzenetére


shteer
titán

egyértelmű:
lapra - foglalat
vgára - agp csatlakozóra
cpura - proci kupakra

;]

..szerintem jónak tűnik

(#25134) shteer


shteer
titán

nektek melyik a bevált módszer/oldószer az ezüst paszta eltávolítására? aceton mentes körömlakk lemosó pl?

eddig csak türelemmel próbáltam eltüntetni, de már a tököm is ezüstben csillog :D

..szerintem jónak tűnik

(#25135) TaaT válasza shteer (#25134) üzenetére


TaaT
veterán

Pl alkohol, nem könnyen de meg lehet vele takarítani. [link]

Give them hell Ukraine!

(#25136) TESCO-Zsömle válasza shteer (#25134) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van itthon vmi "pre-wash" nevű előmosó folyadék, azzal minden lejön, még a betonná kötött rózsaszín is.

Így néz ki:

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25137) ollie válasza shteer (#25134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó kis házipálesz. Még jövedéki adó mentes. :D

***

(#25138) Gondwana válasza ollie (#25137) üzenetére


Gondwana
addikt

A rézeleje még jobb, és még csak nem is pazarolsz hatóanyagot!
Ami számomra lényegesebb mozzanat, hogy jelentősen javul a pasztavakarás hatékonysága, ha mikroszálas törlőkendőt alkoholozok be (pl. Vileda).

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#25139) Alg válasza Gondwana (#25138) üzenetére


Alg
veterán

Rézeleje után simán parasztvakítás hatékonyságának olvastam

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#25140) mongi válasza Alg (#25139) üzenetére


mongi
senior tag

Pedig általában utána vakul az ember :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#25141) Balinov válasza Alg (#25139) üzenetére


Balinov
félisten

ha ez megnyugtat ,nem csak te olvastad ugy :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#25142) Mardel92 válasza shteer (#25134) üzenetére


Mardel92
tag

Én féktisztítót használak. Hála apu munkahelyének karton számra áll itthon, de bármely autós boltban tudnak adni. Eddig (kopp kopp) mindent leszedett erőlködés nélkül :)

(#25143) MR_Joe válasza shteer (#25134) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Foltbenzin? :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#25144) shteer válasza MR_Joe (#25143) üzenetére


shteer
titán

fültisztítóval és lemosóval kezeltem, körbe volt kenve a kupak is alaposan - ahogy kell ;]

..szerintem jónak tűnik

(#25145) Gondwana válasza Mardel92 (#25142) üzenetére


Gondwana
addikt

(Csak aztàn nehogy a lakréteget is meg a prociragasztòt is kikezdje a féktisztìtò)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#25146) Pttypang válasza Alg (#25139) üzenetére


Pttypang
veterán

A palinkat te se takaritasra hasznalod :DDDNekem az izopropyl eddig lehozott mindent szepen, durva dolgokra el tudnek meg kepzelni pl fektisztitot pl.
#25145
Ez nekem is eszembe jutott. Meg nem talalkoztam olyannal, ahova az izo ne lenne eleg, de azert nem art felkeszulni :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#25147) localhost válasza Mardel92 (#25142) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerencse hogy az öreged nem Pakson dolgozik

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25148) MR_Joe válasza Pttypang (#25146) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nah igen, de izopropyl ritkán van otthon az embernek.. bár nekem is van :D De tény, az leszed mindent, csak jól szellőző helyen legyen használva a cucc... egyszer balga módon a zárt fürdőszobában takarítottam valamit vele, hát fél óra takarítgatás után furán pislogtam :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#25149) Pttypang válasza MR_Joe (#25148) üzenetére


Pttypang
veterán

Azóta csodálkoznak otthon, hogy megkedvelted a takarítást, mi? :DDD

Everybody lies.

(#25150) Ygg válasza localhost (#25147) üzenetére


Ygg
senior tag

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.