Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11398) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Szintén tegnapi, bár nem vásárló:

Jóember jött a céghez a számgépeket "karbantartani". A takarítás úgy ment, hogy hozott vmi morzsaporszívót, amivel kiszívta a port a gépekből... hát sejthetitek. Azzal még nincs is gond, hogy egy ilyen szutyok semmire se jó, mert gyenge (sűrlev rullz), de a barom nekiállt belülről kiporszívózni a gépeket... menet közben. Fogta magát, felnyitotta a gépeket és belenyúlkált porszívóval :Y Azthittem rosszul látok. Persze az egyik gép meg is zavarodott miatta, ráadásul a kollegám épp egy rendelés közepén volt, úgyhogy az egész rendelése elszállt. Miután összerakta a gépet és kezdett csodálkozni, hogy nincs kép a kollegám odahívott, hogy csináljak vmit vele. Odamegyek nézem ventik ugye pörögnek, de ezen kívül semmi. Elkezdem kilőni a gépet, mire jön okoskodni, hogy a gép működik csak nem ad képet. Mondom nem, a gép nem működik. Az hogy a venti pörög, meg h működik a gép az két külön dolog. Lelőttem a gépet, kihúz, felnyit. Sűrített levegővel kitakarít. Szilikózis, majd némi csati igazgatás után összerak és láss csodát megy. Közben még volt egy kis beszélgetésünk, miszerint ők rakták össze anno ezeket a gépeket és ők telepítették. Mondom akkor annyit illene tudni, hogy működő gépben nem nyúlkálunk. Pláne nem műanyag porszívócsővel. Sztatikus elektromosság érdekes dolgokat tud művelni...
Mondtam még pár cifrábbat, de azt már nem fogta sztem. A vége az lett, hogy otthagyott morogva. Milyen emberek vannak... :(

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.