Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1004) TheReMiXeR válasza Rover623 (#1003) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

''Meg kellene érteni: az én vagyok a vevő, a pénzemért mindent megkapok, a pénzemért azt csinálok amit akarok, az eladó nyalja ki a seggemet csak azért hogy ott költsem el a pénzemet szemlélet jópofa dolog, csakhogy az éremnek két oldala van...a kereskedő is ember (vagy volt, mielőtt kereskedő lett), joggal várja el, hogy emberszámba is vegyék...''

Ebben van az igazság.

...és sokszor ráadásul az is kiderül, hogy 10 ilyen vevőből (fentebb leírt ''típus'') igazából 9-nek van tényleg zseton a zsebében. A többi csak majmolja a ''lóvés társadalmat'' mint ha az valami ''TRENDI'' (by Győzike) dolog lenne. Hát megsúgom, hogy nem az. Mivel a vevőnek kialakul a véleménye egy adott boltról azt sem illik elfelejteni, hogy a boltnak is kialakul a véleménye a vevőről. Pláne, ha állandóan oda eszi a fene veretni magát.

Hasonló dolog : ha nekem valaki 2x nem köszön (ez bolton kívül) pedig én hajlandó vagyok a ''kapcsolat felvételre'' azaz vagy köszönök vagy éppen majdnem köszöntem volna, akkor annak soha többé nem fogok megnyílvánulni. Sőtttttt, még el is küldöm a p*csába, ha említeni merészelné az esetet. Mi vagyok én? S*ggnyaló? Senkiházi?
Hát nem. ( <--- pont)

Emberek vagyunk, és aki nem tud emberként viselkedni akár már egyszer, az elmehet az ''izébe''.

...és ne tessék minden boltot, eladót 1 kalap alá venni mert volt valahol egy rossz élményünk. Sokan ebbe a hibába esnek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.