Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#44951) Agyzuzo válasza maross (#44948) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Director of Acquisitions
983 XP

500+-nál... Gondolom a következő lépcső az 1000, mert ahhoz vagyok közelebb, nem a 900-hoz.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#44952) lordjancso válasza ayo (#44950) üzenetére


lordjancso
senior tag

Szerintem 100-250-500-1000 a szintek.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#44953) maross válasza .tnm (#44949) üzenetére


maross
veterán

level10-nel ha beallitod a showcase-t, akkor mutatja hogy mennyi az atlagos acsi teljesitmenyed a jatekokban. Bar ezt a 19%ot is kicsit sokallom, hisz rengeteg bundle jatekom van, amit még el se inditottam :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#44954) .tnm válasza maross (#44953) üzenetére


.tnm
addikt

köszi.
bizonyára csak azokat számolja az átlagba, amelyekhez már van játékidőd. (így szokás átlagot számolni :D )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#44955) Wolverine válasza maross (#44953) üzenetére


Wolverine
félisten

14% :DDD De büszkén mutogatom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44956) albert8 válasza maross (#44953) üzenetére


albert8
addikt

LOL nálam ezt irja :DDD

27 Tökéletes játékok
75% Átlagos játék-befejezési ráta

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#44957) lordjancso válasza Wolverine (#44955) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ezt hol látjátok?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#44958) horvathd


horvathd
aktív tag

Steamen is kölcsönadhatók lesznek a játékok? [link]

"The Kid just rages for a while."

(#44959) lordjancso válasza lordjancso (#44957) üzenetére


lordjancso
senior tag

Ja, közben megtaláltam. Ezeket a számokat csak akkor tudod megnézni, ha elérted a 10-es szintet ugye?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#44960) Źşë' válasza TazLeacher (#44933) üzenetére


Źşë'
addikt

hol lehet látni a DLC-ket?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#44961) albert8 válasza Źşë' (#44960) üzenetére


albert8
addikt

Ha a Game collector vitrint választod akkor irja.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#44962) $p@rr0w válasza horvathd (#44958) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez nagyon jó lenne.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#44963) Qmi


Qmi
tag

Nem tudja valaki, itt mi alapján zajlik a sorsolás? (Egyáltalán ki vagy mi sorsol?)

[Steamgifts.com]

(#44964) sagem válasza Qmi (#44963) üzenetére


sagem
addikt

A Steamgift (azaz maga az oldal, automatikusan) sorsol, teljesen véletlenszerűen.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44965) Amantius


Amantius
senior tag

A Mark of the Ninja, nálam egy hófehér oldal, de reggel óta. Így elég nehéz megvennem. Valaki tapasztált már hasonlót? Most nézem, weben is szerverhibát ír.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#44966) sagem válasza Amantius (#44965) üzenetére


sagem
addikt

Igen, nálam is ez volt! Nekem úgy lett jó, hogy weben, a fehér lapot ctrl + f5el frissítettem, s akkor bedobta az age checket, megadtam az életkort és onnantól kezdve jó lett, megtudtam venni a weben keresztül.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44967) Qmi válasza Amantius (#44965) üzenetére


Qmi
tag

Dettó, annyi különbséggel, hogy én nem akarom megvenni :D

(#44968) Qmi válasza sagem (#44964) üzenetére


Qmi
tag

És azt nem tudod véletlenül, hogy a pontokat mi alapján kapom, amivel játszok?

[ Szerkesztve ]

(#44969) Amantius válasza sagem (#44966) üzenetére


Amantius
senior tag

Érdekes, a "Különleges ajánlatok"-ból bejött a chekk, így jó lett.
De! Olyat nem lehet, hogy a tárcámban lévő pénzt azt hanyagolja, csak a kártyáról emeljen le?

Nagy gáz, kis szerencse!

(#44970) Wolverine válasza Qmi (#44968) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahogy felajánlanak játékokat sorsolásra. Minden játék 1 pontot ér. Most nem pörög annyira a dolog, ezért kevés pont jön; 2 hete napi szinten összejött a maximális 300 pont.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44971) maross válasza albert8 (#44956) üzenetére


maross
veterán

durva vagy :R

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#44972) sagem válasza horvathd (#44958) üzenetére


sagem
addikt

Így legyen, de én attól tartok, hogy valamihez kötve lesz, mármint olyan értelemben, hogy végsősoron nem ingyen lesz ez a funkció..de ne legyen igazam! :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44973) alratar


alratar
addikt

Másnál is szerverhibát dob a Mark of the Ninja ha meg akarod vásárolni?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#44974) sagem válasza alratar (#44973) üzenetére


sagem
addikt

Igen, pár hsz-el lejjebb beszéltük a lehetséges megoldásokkal együtt ;)

szerk: bocs elnéztem, nekünk a vásárlás előtt volt gondunk, neked már a vásárlásnál. Bár lehet, hogy összefügg a kettő dolog.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44975) Qmi válasza alratar (#44973) üzenetére


Qmi
tag

Nálam Steam kliens újraindításával meggyógyult :F

(#44976) alratar válasza Qmi (#44975) üzenetére


alratar
addikt

Én magán a steam oldalán és nem kliensből akartam vásárolni.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#44977) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Itt egy Serious Sam 3 75% off kupon, ha valakinek kell: NAHQQ-6FN2E-QKF2K

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#44978) Qmi


Qmi
tag

Sziasztok, kérdésem lenne: steamgamesales.com

A link alatt látható (négyzetük kipipálható), 8 játék értékesítő oldallal kapcsolatban az érdekelne, hogy csak DRM (digitális/letölthető) vagy Dobozos kiadásokban is utaznak-e?

Valamint, Steam klienshez társíthatók-e azok a digitálisan megvett játékok, amelyeket ezekről az oldalakról venném esetlegesen, tehát ugyanúgy minden funkció élne-e, mintha Steam-en vettem volna? :R

[ Szerkesztve ]

(#44979) genndy válasza Qmi (#44978) üzenetére


genndy
addikt

- Tudtommal csak digitális boltok
- Ez nem a bolttól, hanem a játéktól függ. Ha az adott játéknál ott van, hogy kell hozzá a Steam, akkor ugyanúgy fog működni, mintha magán a Steamen vetted volna meg.
GMG-nek pl. van saját kliense (Capsule), de árul Steames játékot is. A bolt adott oldalán mindig fel van tüntetve a játék információi között, hogy mi kell hozzá.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#44980) TESCO-Zsömle válasza genndy (#44979) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem akarok hülyeséget kérdezni de a steamgamesales.com-on nem csak steam-es játékoknak kéne lennie? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44981) genndy válasza TESCO-Zsömle (#44980) üzenetére


genndy
addikt

De igen, úgy lenne logikus. :K Viszont nem így van.
Pl.: Beat Hazard : 70% akcióban, mégis a GMG-n: "Capsule Client : This title requires Capsule to play"

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#44982) Jofi81


Jofi81
őstag

Játszottam a Trine 2-vel, ki is dobta a három kártyát az ötből, de mindhárom ugyanaz. Hogyan lesz így meg mind az öt? Mit csináljak a plusz két kártyával?

(#44983) Vertigo18 válasza Jofi81 (#44982) üzenetére


Vertigo18
addikt

cseréld el, add el, vegyél másikat...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44984) Źşë' válasza Jofi81 (#44982) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is nagyon sűrűn van az hogy 2-3 uolyat ad :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#44985) Jofi81 válasza Vertigo18 (#44983) üzenetére


Jofi81
őstag

Pénzt nem adnék érte, a csere már jobban hangzik. Ugye nincs olyan, amit csak venni lehet, mindegyiket kidobja valakinek?

Bár ha a háromból kettőt elcserélek és lesz három különböző, akkor sem jön össze az öt vásárlás nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#44986) wwenigma válasza Jofi81 (#44985) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Anelkul nem fog összejonni, ez a lényeg. Minden tranzakciobol lecsippent a steam egy kicsit. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#44987) JoolsNOS válasza Jofi81 (#44985) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha csak egy kártyás játékod van akkor nem jön össze. Nekem van több, de nem cserélgettem, hanem eladtam, és abból a pénzből vettem egy teljes szettet.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#44988) maross


maross
veterán

Ma nem erkeznek uj kartyak? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#44989) sagem válasza maross (#44988) üzenetére


sagem
addikt

parancsolj ;] :P

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44990) TESCO-Zsömle válasza sagem (#44989) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez nem új... Dédnagyapámnak is volt ilyen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44991) sagem válasza TESCO-Zsömle (#44990) üzenetére


sagem
addikt

de az még nem adott sort, ez meg már steam special edition! (értsd: ugyanaz, csak drágábban:D ;] )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44992) warcat válasza maross (#44988) üzenetére


warcat
veterán

kb 7:35-7:40 körül szokták élesíteni a kártyás dolgokat,biztos lesz ma is.

EA: It's in the crate!

(#44993) morvaigaben


morvaigaben
tag

Vajon csak akkor dobhatja a Booster pakkot, ha fel van téve az adott játék? (mert amúgy ugye nem látszik a kitűzőknél, csak ami telepített/van kártyád belőle)

(#44994) dadawa: :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#44994) #79621120


#79621120
törölt tag

A mi mindennapi Steam kártyánkat add meg nekünk ma.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#44995) TESCO-Zsömle válasza #79621120 (#44994) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van nekem erről az úrról egy ilyen képem:

Nagyítás

Vagy legalább is gondolom, hogy ő az ott elől.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44996) olly


olly
aktív tag

Én sem kaptam Booster packot..:(

(#44997) morvaigaben Nem vagy egyedül.. :K

[ Szerkesztve ]

(#44997) morvaigaben válasza olly (#44996) üzenetére


morvaigaben
tag

én sem, és valszeg nem is fogok, ahogy foilt se. :D ilyenekben nagyon szerencsétlen vagyok. :U

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#44998) sagem válasza morvaigaben (#44997) üzenetére


sagem
addikt

+1..hm, esetleg csinálhatnánk egy ilyen Steam csoportot..az elátkozottak néven..:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44999) morvaigaben válasza sagem (#44998) üzenetére


morvaigaben
tag

Támogatom! ;]

na miaz.... sehol semmi frissítés :D Emlékszem legelőször 9kor jöttek, aztán mostanában, már napi után kb fél órával.

Lassan HiB Weekly is vált. Vajon mi lesz... megy a találgatás, nevetnék, ha a Mark of the Ninja benne lenne :D még várok, ha nem, megveszem -75%-ön az áruházban, mert esélyes hogy lesz belőle kártyás móka. :K (de persze természetesen nem csak ezért venném meg... :U )

(#45001) JoolsNOS: :C tetszik :D

[ Szerkesztve ]

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#45000) TESCO-Zsömle válasza sagem (#44998) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Belépés csak 3 független sámán által hitelesített papírral. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.