Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) föccer válasza aDM|RaL^ (#9299) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvonási tünetek? :)

Engemet a feleségem kezdett el nyaggatni, hogy túl sokat játszom, és nem foglalkozok vele... Szóval megigértette velem, hogy hetente max 4 napot játszok, és a maradák 3 estét vele foglalkozom :)

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9302) rt06 válasza föccer (#9301) üzenetére


rt06
veterán

vagy tanitsd meg jatszani, duplan jol jarsz
lesz egy fasza 2v2-es csapat, akiknel a kommunikacio soran nem fog problemat okozni, hogy nincs ts/skype, plusz a jatekra is ramondhatod, hogy vele is foglalkozol kozben.... ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9303) sith7 válasza aDM|RaL^ (#9299) üzenetére


sith7
nagyúr

az nem jó :(

én tegnap nem tudtam tolni, mert hulla voltam, de már hiányzik , pedig csak 1 nap maradt ki :D

(#9304) aDM|RaL^ válasza föccer (#9301) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

: D
Már előjöttek. Felraktam itt a munkahelyi gépre is, de azért mégsem lehet munkahelyen játszani, így inkább csak stratégiákat nézek youtube-on.

:D Soha ne vegyetek Fujitsu-Siemens monitort, ez már a harmadik ebből a típusból ami tönkremegy.

Viszont felraktam a cuccot a laptopomra, úgyhogy remélhetőleg ma este már tolok egy kicsit. Csak 13"-on kicsit fura, meg nem annyira bírja a cucc.

: )

Edit: Amikor így a buszon azt hallod a fejedben hogy "SCV ready..." "Nuclear launch detected", na akkor kellene már egy kicsit játszani.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#9305) Djuree válasza föccer (#9301) üzenetére


Djuree
félisten

hálistennek én most játszhatok bármennyit :C
mondjuk ha lenne csaj akkor is játszanék amennyit akarok :DD nehogymá ő mondja meg nekem a tutit :DDD

anno volt egy bnőm, állandóan wc3-azott, az volt a baja hogy túl keveset játszok :DDD itt a másik véglet :DDD amúgy nem volt értelme vele játszanom, mert szarrá fossá vert :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9306) sith7 válasza aDM|RaL^ (#9304) üzenetére


sith7
nagyúr

"Amikor így a buszon azt hallod a fejedben hogy "SCV ready..." "Nuclear launch detected", na akkor kellene már egy kicsit játszani."

:DD :DD :DD

(#9307) emmm válasza aDM|RaL^ (#9304) üzenetére


emmm
senior tag

Én normális vagyok. A hangok is megmondták. :DD :DD

(#9308) föccer válasza Djuree (#9305) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, ha barátnőm lenne, akkor leeht, máshogy álnék a dolgokhoz. De hát....

Admiral: Teljesen jogos. Én akkor voltam így, amikor vége lett a bétának. Asszenyt teljesen tropára vertem idegileg ezekkel a beszólásokkal. Bát előre számított rá, hogy amikor nagyon vigyorgok, akkor egészen márshol járok agyban, de ennek ellenére mindig ütött mint buszkerék...

Sajna ma este negy nagyon fogok tudni játszni, mert intézkedni kell az albérletekkel kapcsolatban ezt azt, de holnap..... :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9309) emmm


emmm
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele, az én barátnőm ilyenkor lefoglalja magát. Olvas, barátnőzik, háztartást vezet, mikor mit. Ha kellene a segítségem, akkor megkér, én meg segítek, de pont ő az, aki azt mondja, nyugodtan játsszak, mert ezt (is) szeretem. Cserébe én meg nem ülök ott minden este, azért annak sincs túl sok értelme.

(#9310) rt06 válasza föccer (#9308) üzenetére


rt06
veterán

"...de ennek ellenére mindig ütött mint buszkerék..."
a beszolas, vagy az asszony, amiert beszoltal?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9311) goku_sama válasza sith7 (#9306) üzenetére


goku_sama
tag

Ha pedig az asszony beszól valakinek, akkor is el lehet sütni:
"Nuclear launch detected..." :DD

(#9312) rt06 válasza goku_sama (#9311) üzenetére


rt06
veterán

szivecskem, legy szives es adj penzt uj cipore, meg uj ruhara, meg uj....
not enough minerals

jah, meg munkatarsam valamelyik nap feldobott egy olyan zerg unit-ot, hogy metalisk
ma talaltam rola kepet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9313) FefeeX válasza föccer (#9301) üzenetére


FefeeX
veterán

Mikor wowoztam, akkor volt hasonló esetem otthon asszonnyal :)
Mondjuk az tényleg kóros volt néha, mikor hazaértem, mondjuk enni ettem, de mást nem nagyon csináltam, este 6tól éjfélig, néha éjjel kettőig wow, reggel meló, aztán következő nap ugyanez.
Azért tanul az ember a hibájából, most már nem ilyen a dolog, nem is vagyok fenn annyira vészesen sokat :)

(#9314) Djuree válasza rt06 (#9312) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

van itt csukaliszk is: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9315) kovsol válasza FefeeX (#9313) üzenetére


kovsol
titán

én többek közt azért hagytam abba a wow -t és a komoly raidelést mert túl kötött volt progress időben, nem az van mint wc3 vagy cod4 vagy sc2 esetében, hogy na srácok nekem mára ennyi és megyek, hanem akkor ha elkezdtem a raidet éjfélig nyomni, persze élveztem azt is, de most már nem bírnám ki

May the Force be with you!

(#9316) FefeeX válasza föccer (#9308) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem még csak barátnő, mondjuk már nagyon rég, és elég komoly, de a rossz szokásairól nekem is le kellett szoktatnom. Aztán most kompromisszumos megoldások vannak ;]

kovsol: Ráadásul azt ha olyan helyen vagy, akkor is kell nyomni, ha semmi kedved nincs hozzá, unod etc... Valamint egy csomó mindent meg kell csinálnod amihez szintén nincs kedved, ha igazán jó akarsz lenni :) Viszont egy kicsit néha hiányzik :)

[ Szerkesztve ]

(#9317) FefeeX válasza rt06 (#9288) üzenetére


FefeeX
veterán

A map preferences-ben állítsd be a 4fősöket mint nem preferált én a 2v2-ben állítottam így be a 8főseket (ott 3 ilyen van) - azokat nem is adja be ott azóta...

(#9318) emmm válasza FefeeX (#9316) üzenetére


emmm
senior tag

Asszony.exe indít. Menüben Options\Sound résznél a sounds csúszkát 10/10-ről 10/1-re állítod. Mikor kéri, hogy a beállításokhoz újra kell indítani a programot, megteszed és vársz. :DDD

(#9319) FefeeX válasza aDM|RaL^ (#9304) üzenetére


FefeeX
veterán

Melóban sajna nálunk nem lehet telepíteni semmit... Viszont itt a notim, pont emiatt, mikor épp nincs meló, tudok játszani rajt minimumon, az irodaház free wifijén :)
Minden esetre azért érdemes 2-3 napos pihenőket tartani...

emmm: jah nálunk is ez már nagyjából a szitu, mikor épp olyan kedve van hogy lefoglalja magát... (múlt héten pl egész héten jól elvolt) --> ezután jön a 2-3 napos bújós időszak, mikor már az 1 óra játékért is húzza a száját :)

[ Szerkesztve ]

(#9320) föccer válasza emmm (#9309) üzenetére


föccer
nagyúr

lehet megkéárdezni a srácokat, hogy mi szokott nállam szolni a háttérben, amikor toljuk a 4v4-eket :)

Nem arról van szó, hogy nem foglalja le magát, csak lassan elfogynak a született feleésgek évadjai :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9321) rt06 válasza FefeeX (#9317) üzenetére


rt06
veterán

beallitani nem fogom, mert jo palyak, csak furcsalltam, ezert a kerdes

föccer (#9320):
jah, mert az a hulye skype felemelte a mikrofon erzekenyseget, mikor nem beszeltel, s hallgathattam a szuletett felesegeket

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9322) FefeeX válasza rt06 (#9321) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezért szeretem jobban a TS-t és a Ventrilo-t mert csak azt lehet hallani amit akarok is hogy más halljon :)
Bár az iphone-os skype egész jó, nem emelget hangerőt meg hasonlók...

Amúgy szerintem azért történt ez, mert akikkel játszottál, beállították ezeket map preferencesben... :)

[ Szerkesztve ]

(#9323) föccer válasza FefeeX (#9322) üzenetére


föccer
nagyúr

Skype-ban is ki lehet kapcsolni. És miután kikapcsoltam, már nem votl meg ez a "hiba"

No, most telefonált főnök, hogy Szarvason este 9-től indul a betonozás. Ki fog tartani vagy reggel 6-ig. Fasza. Még jó hogy tegnap arrol volt szó, hogy ma nem lesz lent meló, és ezért bejöttem napközben dolgozni :(((

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#9324) emmm válasza föccer (#9320) üzenetére


emmm
senior tag

Legfeljebb kizavarod a konyhába. :DD

Kiírsz neki pár Szex és New Yorkot, abból több rész meg évad van, mint a Dallasból. :D

Jah várjál! Ennyire behallatszik?! :D Akkor inkább Dr. House szóljon a háttérben! :C

[ Szerkesztve ]

(#9325) FefeeX válasza föccer (#9323) üzenetére


FefeeX
veterán

éjszakai betonozás? :Y

emmm: nehogy azt hidd, a Szex és NY 25 perc/rész, és elég hamar vége van az egésznek (nincs azért belőle olyan sok) - tapasztalat... A született feleségek jobb, csak hát azt együtt szoktam nézni vele :) A szomszédok a legjobb, ingyenes is, van is annyi mint a szemét, lehet internetről nézni 1:1ben, csak hát, az nem érdekli :P

[ Szerkesztve ]

(#9326) sith7 válasza föccer (#9323) üzenetére


sith7
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

(#9327) sith7 válasza föccer (#9323) üzenetére


sith7
nagyúr

tripla ? :F

[ Szerkesztve ]

(#9328) sith7 válasza föccer (#9323) üzenetére


sith7
nagyúr

ez hosszú cici :( :(( .......................................................................................... azaz csöcs :DDD

Jól kib...ott veled :(((

[ Szerkesztve ]

(#9329) emmm válasza FefeeX (#9325) üzenetére


emmm
senior tag

Az első mozifilmet meg kellett néznem anno egy randin. Kb. a 10 percnél úgy éreztem, hogy kirohanok. :DDD De végül derekasan kibírtam. Valahogy a sikítófrász kerülget attól a...attól a sorozattól. :D

(#9330) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Offline mode-ot sikerült már valakinek aktiválni?

(#9331) PowerBuldog válasza LucifeI2 (#9330) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Egyszer sikerült. Azóta már azt sem. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9332) Alg


Alg
veterán

I swallowed a bug.

We seem to be having a little problem with our website, so we may experience some slight turbulence and then – explode.

Error ID: EW4A6

Hehe, vicces fiúk ezek a blizzardosok :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9333) rt06 válasza Alg (#9332) üzenetére


rt06
veterán

azt ugye vagod, hogy ez mire referencia?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9334) Alg válasza rt06 (#9333) üzenetére


Alg
veterán

ööö... nem :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9335) rt06 válasza Alg (#9334) üzenetére


rt06
veterán

uhh, eloszor is szegyeld magad, masodszor pedig azonnal nezd meg a firefly c. sorozatot
nem azert, mert abbol van, hanem mert ennek lezarasa a serenity c. film, melybol a fenti hibauzenet ket darab idezet

az elso, "I swallowed a bug." river tam (summer glau) szajabol hangzik el, mikor batyja megkerdi tole rendben van-e (ez nemsokkal azutan tortent, hogy a reaver-ek megkergettek, majdnem el is kaptak oket - a reaver-ekrol annyit kell tudni, hogy ha elkapjak az embert, megeroszakoljak, megolik, a husat megeszik, a boret ruhakent viselik....es ha nagyon szerencses az illeto, akkor ebben a sorrendben)
[link]

a masodik "...so we may experience some slight turbulence and then – explode." egy hosszabb mondat resze, melyben cpt. malcolm "mal" reynolds (nathan fillion) tajekoztatja az serenity (ez az urhajo neve) legenyseget arrol, hogy alkatreszeket hagynak el a legkorbe valo belepes soran (konkretan egy hopajzsot a gep elejerol)
[link] (1:20-nal mondja, de sajnos csak francia audio-val talaltam meg)

amugy a sorozat a legjobb ur scifi / western sorozat, ami valaha is letezett, mindenkinek csak ajanlani tudom (sajnos csak 14 reszt elt meg, a fox lelotte ido elott)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9336) Alg válasza rt06 (#9335) üzenetére


Alg
veterán

Köszi, ránézek mindenképpen
Excalibur-t is lelőtték tizenpár rész után :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9337) iSonic


iSonic
addikt

Jelenleg kihalás van Bneten.. így offline módban kampányolok :D

[ Szerkesztve ]

(#9338) Djuree válasza rt06 (#9335) üzenetére


Djuree
félisten

az mekkora ratyi sorozat :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9339) PowerBuldog válasza iSonic (#9337) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Már megy. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9340) kovsol


kovsol
titán

hehe akkor időben jöttem meg a konditeremből, gyanús is volt, hogy skype is kihalt :DDD belogolok és 8 ember már online is :B

May the Force be with you!

(#9341) rt06 válasza Djuree (#9338) üzenetére


rt06
veterán

meg szerencse, hogy - csak ezt a topic-ot nezve is - nem ez az elso, amiben a leheto legmesszebb allsz a valosagtol
mindenesetre koszonjuk e kritikat, s az alapos ervelest, ma is sokat tanultunk

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9342) iSonic válasza kovsol (#9340) üzenetére


iSonic
addikt

én mára halott vagyok játékra :D

(#9343) kovsol válasza iSonic (#9342) üzenetére


kovsol
titán

én meg egész nap melózok, hazajövök elfutok edzeni, erre még game se lesz akkor lehet durcás leszek :DDD na jó lefoglalom magam mással ;)

(#9341) rt06: egyet értek veled, és amúgy egy nagyon jó sorozatról van szó, még anyámnak is bejött az már nagy szó :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9344) Alg válasza iSonic (#9342) üzenetére


Alg
veterán

Detto, délelőtt meló, délután fogorvos, dél óta nem ettem, és holnap 8tól megint meló...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9345) kovsol válasza Alg (#9344) üzenetére


kovsol
titán

nyápic, én reggel 5 re megyek, de szerintem még éjfélkor is fent leszek :DDD

May the Force be with you!

(#9346) Djuree válasza rt06 (#9341) üzenetére


Djuree
félisten

valóság? annak mi köze a valósághoz hogy egy sorozat tetszik-e vagy nem :F ez vélemény, nem valóság. valóság...lol.... :W amúgy akkor is ratyi, ezer másik értelmesebb sorozat van :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9347) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Lehet láma a kérdés, de láttam ma az SCII.hu-n Global Starcraft 2 League – Előzetes vidiket.

A srácoknak, folyamatosan látszik az épületek és a unitok élete.
Ezt be lehet állítani így, vagy van valamilyen trükk erre?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#9348) rt06 válasza Djuree (#9346) üzenetére


rt06
veterán

az, hogy azt irod valami "ratyi", nem velemeny, hanem tenyszeru kijelentes (mondjuk leginkabb teged minosit, de ezt most hagyjuk)
ha azt irod, hogy neked nem teszett, az egeszen mas, az ellen egy szavam nem lenne, de egyfelol nem azt irtad, masfelol ugy latom, valamiert nagyon bele akarsz korni mindenbe, amit irok
mondjuk ha ettol leszel boldogabb, koss belem ahol jolesik, csak nem igazan ertem a miertjet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9349) rt06 válasza 용 Bob (#9347) üzenetére


rt06
veterán

replay-ben van ra gomb (azt hiszem H a hotkey hozza), jatek alatt azt hiszem nincs, ott nyomni kell az alt-ot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9350) Arhquis válasza 용 Bob (#9347) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Fejből nem tudom, de az egyik menűben egy legördülő részben lehet beállítani.
Asszem valami: Show status as: selected.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.