Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Ybron válasza rt06 (#16147) üzenetére


Ybron
senior tag

Ez nagyon bruta, milyen lazán csinálja, már az elejétől a kezébe van a mecs.

(#16152) Winner_hun válasza rt06 (#16150) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azokkal lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16153) rt06 válasza Ybron (#16151) üzenetére


rt06
veterán

melyiket nezed? mert fent van a TLO utja a legjobb 16-tol a dontoig (MorroW, Ciara, FXOmOoNan, WhiteRa - osszesen 13 merkozes - valamint igerte Josh, hogy felkerul majd WhiteRa utja is)

amugy nekem legjobban az tetszett thor mikrobol, mikor banshee ellen dobalta le es kapkodta fel egy-egy lovesre, az valami szenzacios volt

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#16154) Ybron válasza rt06 (#16153) üzenetére


Ybron
senior tag

Jah, lemaradt :B [link]
Ez lenne az.

(#16155) sith7 válasza kovsol (#16146) üzenetére


sith7
nagyúr

Eszembe jutott már, miért értetlenkedtem, azt hittem, a mariska - s hozzászólásra válaszol, azért nem értettem :B

(#16156) oxox válasza rt06 (#16150) üzenetére


oxox
addikt

igen-igen tudom, hogy lehet forgatni...dehat ha a harc heveben megha elkezdem keresgelni a billentyuket, annyi ido alatt at is mennek rajtam....remelem azt is at lehet allitani....meg is nezem otthon...az a baj, hogyha megal modnjuk ket thor, 1mariska 4scv akkor probald kifokuszalni az scv-ket :F

Sittes remelem lement mar a laza.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16157) rt06 válasza oxox (#16156) üzenetére


rt06
veterán

elvileg amugy pont ennek elkerulesere (legalabbis konnyitesere) tettek bele a legutobbi patch-be, hogy a javitast vegzo scv threat level-je ugyanakkora, mint a javitott egyseg/epulet threat levelje (esetedben a thor, vagy sokszor a planetary fortress), igy ha scan-move-val kuldod az egysegeidet, nem mind a thort fogja tamadni, hanem lesznek, akik az scv-ket

persze tovabbra is jo, ha kezzel lefokuszaold oket, de ha nem, akkor sem mind a - folyamatosan javulo - thor-t oli

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#16158) sith7 válasza oxox (#16156) üzenetére


sith7
nagyúr

:( ... 40.1 - nél tartunk ... ülőfürdő megy + algopirin , az orvos se tud mit mondani , vírus

(#16159) DonCapello válasza sith7 (#16158) üzenetére


DonCapello
tag

ehh, mielőbbi jobbulást :S :/

(#16160) iSonic válasza sith7 (#16158) üzenetére


iSonic
addikt

jobbulást neki.. ha nem megy le menj be az ügyeletre vele minél előbb..

(#16161) sith7 válasza DonCapello (#16159) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :O

iSonic
Asszony most írta MSN - n, hogy lement 38 alá, most alszik ...

[ Szerkesztve ]

(#16162) iSonic válasza sith7 (#16161) üzenetére


iSonic
addikt

na szuper :)

más: ma lesz Competo Cup [link]

(#16163) sith7 válasza iSonic (#16162) üzenetére


sith7
nagyúr

hát, ahogyan ismerem a lányomat ez csak átmeneti állapot ... meg ugye 17 óra után a legmagasabb mindig, szóval megy ez ma még feljebb szerintem ... de majd meglátjuk :U

(#16164) oxox válasza sith7 (#16161) üzenetére


oxox
addikt

nem lesz gond...egyik cimbi is elkapta (pont probalom ravenni, hogy alljon be az sc2 soraba), de azt mondta neki az orvos, hogy 2-3 nap alatt atmegy rajta.

jobbulast mindenesetre!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16165) DTG válasza iSonic (#16162) üzenetére


DTG
csendes tag

Huk is játszik majd :)

(#16166) oxox válasza DTG (#16165) üzenetére


oxox
addikt

A Hulk-ot en is csipem :P ...meg a vasembert :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16167) sith7 válasza oxox (#16164) üzenetére


sith7
nagyúr

ok ... csak az a 2-3 nap igen sok tud lenni, ha a gyerekedről van szó ... köszi a jókívánságot :R

(#16168) AMD Power


AMD Power
titán

Netes Account nélkül nem is tudok játszani vele?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16169) iSonic válasza DTG (#16165) üzenetére


iSonic
addikt

majd adom neki az ívet ;)

(#16170) föccer válasza AMD Power (#16168) üzenetére


föccer
nagyúr

:N

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16171) AMD Power válasza föccer (#16170) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor én voltam nagyon béna. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16172) iSonic


iSonic
addikt

egy kis stream competo cupáról-> SkySTREAM

(#16173) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Climbing the ladder

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16174) föccer válasza sith7 (#16135) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, ezt nagyon keményen benyalt a Z...

Hihetetlen, hogy mennyire hatékony a Z ellen a phonix... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16175) AlyArkhon válasza iSonic (#16172) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Yeah :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16176) AlyArkhon válasza iSonic (#16172) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ts re gyere fel :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16177) sith7 válasza föccer (#16174) üzenetére


sith7
nagyúr

Főleg, ha jól tudják használni :K

Climbing the ladder
Ami arról szól, hogy .... :B .... miről is ... ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16178) Ybron válasza sith7 (#16177) üzenetére


Ybron
senior tag

Hogy mennyire jó és igazságos a ladder rendszer ?
Biztos finomítottak rajta. Most játszottunk AlyArkhon -al 5 liga mecset. Végig bornzokat dobált.
Utcsó volt arany ezüst páros. 4x nyertünk és ezüst liga, szerintem ez így igazságos. Így kéne 1v1-be is.

[ Szerkesztve ]

(#16179) sith7 válasza Ybron (#16178) üzenetére


sith7
nagyúr

Így kellene mindenhol :K

(#16180) P00By


P00By
nagyúr

Most néztem azt a gyereket akit egyszer berakott vki(stream), Master 1. De van egy másik felhasználója, zergell játszik diamond 1. Kapott egy erős terrant(Master valahanyadik).
Az elején rámpára bekapott dupla bunkert. Nagy ára volt ennek a visszaverése. És egyszerűen innen kezdve baromi nehéz volt előrelépnie. Persze ez után jöttek masszívan a hellionok. Jó hosszú meccs volt. Sokáig kitartott, de teljesen reménytelennek tűnt. Ki is lépet... Most láttam igazán, mennyire nehéz zergel. (Eddig is láttam VOD-okat amiben zerg volt, de itt sokkal jobban kijött.)

Gondolatok magamnak :D

(#16181) sith7 válasza P00By (#16180) üzenetére


sith7
nagyúr

És még mit mondanak a hangok ? :DDD

Szép teljesítmény, más már a dupla bunkernél lehet kilépett volna :))

(#16182) kovsol válasza Ybron (#16178) üzenetére


kovsol
titán

4-1 stattal kerültem már platina gold és ezüst ligába is amúgy de a kedvencem a 3-2 bronz úgy, hogy első három win, majd beadja a platina diamondot utolsó kettőre és berak szépen bronzba, mert kikapsz a platinástól, de előtte elverted a goldost szerinte akkor az bronz liga, van rajt mit javítani azért, de én még mindig azt mondom inkább rakjon be kisebb ligába és majd feljut az ember idővel, mint vergődjön egy számára túl magas szinten

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16183) sith7 válasza kovsol (#16182) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, de ha kisebb ligában is gyémánt jön szembe ... mint ahogyan azt tapasztaltuk ... :F

vagy nekik azért működik "jól" , mert egyikük se gyémántos ?
ezért nem kaptak olyan ellenfelet ?
mi meg miattad ;] ... kaptunk ?

(#16184) AlyArkhon válasza kovsol (#16182) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah meg amúgy is , holnap délután toljuk a 2v2-őt ? :K

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16185) kovsol válasza sith7 (#16183) üzenetére


kovsol
titán

könnyű rámfogni mi? miért nem vagy te is gyémántos vagy inkább master ligás és nem lenne itt gond ;] ;]

(#16184) AlyArkhon minden délután 4 től konditerem, szóval majd meglátom mi lesz még :B meg megyek állás ügyben is a városba, de reggeli biciklizés után felnézek majd TS re szeirntem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16186) sith7 válasza kovsol (#16185) üzenetére


sith7
nagyúr

ott a pont :B .... erre nem tudok mit mondani :N

meg megyek állás ügyben is a városba
na ... csak sikerüljön

(#16187) AlyArkhon válasza kovsol (#16185) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Vigyázz a túledzettség nem használ a testnek :DDD minden nap edzés , ismerős a dolog mi is toltuk ezt aztán hiába nem hittük el csak 2 hetes pihenő lett a vége a dolognak . :DDD 24 órás bicepsz edzést csináltál már ? Kipróbáltuk , durva , és becsapja rendesen a testet . :R Csak 2 ember kell hozzá akik ott vannak agyban is és nem mennek el a 2 ik -óra után sörözni :D

Holnap délelőtt , jól van itt leszek ... ts en .

Még valami , kardio alatt a pulzusodat figyeled vagy csak érzésre ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16188) kovsol válasza AlyArkhon (#16187) üzenetére


kovsol
titán

hétvégén fát vágok akkor nincs edzés, csak a pihenés, sőt ma délután is aludtam egy jót edzés előtt :DDD folyamatos pulzus mérés van és aerobozok nem kardió

mod: na igen akinek a favágás a pihenés lehet rég rossz már mi ? :B amúgy pihenek elég sokat nem lesz gond, a napi 8-9 óra alvás is megvan

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16189) Eagl3


Eagl3
veterán

(#16190) AlyArkhon válasza kovsol (#16188) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Hidd el vágom miről beszélsz , midnen 2ik vagy 3 ik nap fát hasogatok. Nekünk is cserép kályha van :DDD És amolyan kisebb edzéseknek az is felfogható. (pláne hogy ez az idei fa annyira szar hogy némelyik gurigát 10-15 csapásból lehet ketté hasítani :W akkor vágod meddig tart 1 alkalom ? kellemes :DDD )

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16191) Ybron válasza AlyArkhon (#16190) üzenetére


Ybron
senior tag

Ajánlom figyelmedbe ezt a videot, főleg azt a fejszét :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16192) kovsol válasza Ybron (#16191) üzenetére


kovsol
titán

jó de pl én nem gyújtóst gyártok :DDD nálunk úgy néz ki a favágás, elmegyünk stilfűrésszel, kivágjuk a fát a saját erdőnkből, méterre felvágjuk, feldobálom a pótkocsira, hazamegyünk traktorral, ledobálom a pótkocsiról, majd széthasogatni ékekkel, majd szalagfűrésszel felvág 20-25cm es darabokra és utána fejszével szétvág, és van pár olyan fa, hogy én 100 kilósan és edzetten is teljes erőből többször baszok oda neki, öcsémnek meg esélytelen a menőver a satnya 80kg os átlagos testével :B természetesen van olyan fa is amit még öreganyám is szétvágna

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16193) oxox válasza kovsol (#16192) üzenetére


oxox
addikt

Fateromnak is ez a program :) ....bar O is "satnya" 80kg...csakhat a tapasztalat :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16194) kovsol válasza oxox (#16193) üzenetére


kovsol
titán

satnya öcsémre vonatkozik :DDD

kb egy óra és leszek lehet annyi se és mehet majd valami game ha lesz online valaki munkaidőben is :B

May the Force be with you!

(#16195) oxox válasza kovsol (#16194) üzenetére


oxox
addikt

:( :( bar en ugy is random huszar vagyok...reggeli eredmeny 3bol 3win :DDD ...4v4 platina 11.-ik hely

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16196) AlyArkhon válasza Ybron (#16191) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jó videó, csak azt nem értem, hogy ahoz a papír fához minek használ ilyen nagy hasogató baltát :DDD Adnák neki innen az udvarból hasonló méretű gurigát, ami megegyező csapkodástól maximum kiröhögné a csávót :D Mi hasogatni gyújtóst kis fokost használunk nem hasító baltát :F

Poén .:

Unokatesóm váltig állítja hogy az ilyen üvegszálas baltával rosszabb fát vágni mint fa nyelű testvéreivel. (Lehet az is rátesz nála egy lapáttal az érzésre, hogy pont egy ilyen üvegszálassal törte el a csuklóját ? :D 2 szer ütött mellé egyenesen a csuklójára és 2 nap múlva már mozgatni sem bírta ) "

Ez az összekötözés amúgy jól jönne nekem is kiegészítve azzal hogy a rönkhöz is hozzá van kötve valahogy , mert amikor egy gurigát csak úgy birok hasadásra bírni hogy baltával együtt csapdosom 10-15-ször a gurigát a rönkhöz, olyankor már én is szoktam félni hogy ha hasad nem-e a fejemen landol :U És nem azért kell 10-15 ször megsúlytanom mert nem eszem eleget, a 110 kilom egészséges edzedtlen állapotban is elégnek kellene hogy legyen egy ilyen mutatványhoz.

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16197) hajsza válasza AlyArkhon (#16196) üzenetére


hajsza
aktív tag

A 95 kilómmal kezd kisebbségi érzésem lenni. Nyugtassatok meg: ugye SC2 alatt a billentyűzetet nem fejszével "simogatjátok"? :D

(#16198) oxox válasza hajsza (#16197) üzenetére


oxox
addikt

nem...motorosfuresszel :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#16199) iSonic válasza hajsza (#16197) üzenetére


iSonic
addikt

én flekszel fekszek..

(#16200) v2izzy


v2izzy
tag

Itt a fejszék elemzése közben, mutatnék egy replay-t. Szerintem elég izgalmas volt, kipróbáltam az early HT-t chargelotokkal. Elég jó kombó... :)

http://flic.kr/ps/MuuJU | @gerhard_berger | https://github.com/gerhardberger

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.