Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#28199) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Neeeemtudom, nekem nem tűnik túl katonai szállítónak, még átalakítva sem, túl áramvonalas és kidolgozott, egy katonai szállító legyen szögletes, egyszerű és masszív :) Szerintem.

Emirates777:

Elmondták többször, hogy az LTI nem lesz nagy előny :D Bár egy ekkora hajónál, ha a kiegészítőket nem is, de a hajót megtérítik, már az is nagy előrelépés szerintem :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#28202) Emirates777


Emirates777
tag

Én úgy tudom hogy le tud majd szállni.

"A Starlinernek leszállótaplai vannak, szóval leginkább egy VTOL (Vertical Take-Off and Landing – függőleges fel- és leszállásra képes légijármű) lesz."

(#28203) Emirates777 válasza Nathan Boggs (#28201) üzenetére


Emirates777
tag

Szerintem nem feltétlen kell egy Katonai gépnek szögletesnek lenni ha szállító :)
Persze tudom űrről van szó de nézzetek földi példákat C-17, An-124, An-74, C-130J és mind mind masszívak és szép formásak! :) Az An-124 kivételével mind üzemelhet előre tolt kiépítetlen repülőterekről is szóval igen komoly cucc mindegyik. Szerintem a Starlinert is hasonló alapokon csinálják ha lesz katonai verzió.

Ezt a Starliner szárny formát meg szerintem a Su-47-től vették.

[ Szerkesztve ]

(#28204) Volfram42 válasza Emirates777 (#28203) üzenetére


Volfram42
senior tag

Előretolt reptérre? Hordozóra az a tuti.:) [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#28205) Emirates777 válasza Volfram42 (#28204) üzenetére


Emirates777
tag

Igen arra is :) Bár egy mostani hosszabb törzsű verzióval biztosan nem vállalnák be :D
1:05-nél van Herku ja és van benne Hornet is :DD
[link]

(#28206) 77.PX_Sting válasza Emirates777 (#28205) üzenetére


77.PX_Sting
csendes tag

Akkor én is megosztanék veletek egy kis élményt. Csak annyit fűzök hozzá, hogy amit ezek a srácok csinálnak, már-már istenkísértés....

[link]

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#28207) Emirates777 válasza 77.PX_Sting (#28206) üzenetére


Emirates777
tag

A Délibáb F1essel lehet is :D Rég láttam már ezt a vidit...valami eszméletlen a gyűjteményemben is meg van :)

(#28208) GypsFulvus2 válasza Emirates777 (#28207) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem csesztetés akar lenni, de jó lenne, ha nem csak ketten-hárman tolnánk az AC-t. Használjátok ki, hogy vasárnap még bármelyik gép kipróbálható. Stinggel meg mrfire-al most már elkezdtünk egyszerű csapattaktikákat is alkalmazni. De vidámabb lenne nagyobb csapatban.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28209) Emirates777 válasza GypsFulvus2 (#28208) üzenetére


Emirates777
tag

Megértelek de sajnos nekem egyelőre nincs olyan gépem amin minimálisan elfutna :W de valamikor a közeljövőben lesz! :)
Így max itt tudok képeket videókat föltenni nektek. Pedig hidd el szívesebben nyomnám én is veletek ha tudnám ;)

[ Szerkesztve ]

(#28210) GypsFulvus2 válasza Emirates777 (#28209) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jah, bocs, nem neked személyesen írtam, hanem általánosságban, mindenkinek, csak véletlenül válasz lett.

Amúgy tuti nem futna? Az adataidnál nincsenek fenn a cuccok, mindenesetre nálam egy 5 éves HD 5870-el elfut low-ban akadás mentesen.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28211) macy


macy
addikt

Sziasztok. Kellene egy kis segítség. Töltöttem volna lefelé a játékot, mikor kb. 3GB volt még hátra hibával leállt a launcher. Ezt már kétszer eljátszotta. És persze előlről kezdi az egészet ha elindítom. Valami ötlet?

(#28212) dimre70 válasza GypsFulvus2 (#28208) üzenetére


dimre70
tag

Szívesen mennék én is, még alapoknál járok, az irányítást kell megszoknom ill. tanulnom és a funkciókat bemagolni.
Valami bug is van, ha kilépni próbálok, mindig "SC működése leállt Microfos megoldást keres..." szöveg van, lehet Win-ban van a bibi.
Aurorával nem tudok repkedni, szegény "én" mindig mellkasig ülök a székben, munkaasztalon felcuccozom valamelyik gépet, amikor körbenézem már pár darab nincs rajta.

Lesz sör, diszkó, lámpa, meg csaj !

(#28213) macy válasza macy (#28211) üzenetére


macy
addikt

Agyvérzést fogok kapni. Most meg a telepítés állt meg 11GB-nál. Vagy 5 órája ezzel a szarral kínlódok.

(#28214) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Érdekes dolgot találtam miután egy bug miatt sikerült kizárnom magam a halyómból :D

(#28215) mrfire válasza Sotyks94 (#28214) üzenetére


mrfire
őstag

Ezt mindenki tapasztalhatta már, aki tett űrsétát. A mozgás most nagyon bugos az űrben.

(#28213) macy
Nem igazán tudok segíteni. Talán próbáld meg manuálisan leszedni a patcheket és úgy telepíteni, de azt nem tudom, hogy hogy kell. Menthirist úgy csinálta/csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#28216) vaakuum válasza Sotyks94 (#28214) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez most űrobik, vagy space-robik? Esetleg zumba? :C

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#28217) vaakuum válasza Emirates777 (#28198) üzenetére


vaakuum
addikt

Húúú, ez nekem nagyon hangulatos videó még színezés meg csicsák nélkül is. Egyetlen dolog van, ami kicsit illúzió-romboló benne, a rámpaajtó és környezetének kidolgozottsága...de a többi :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#28218) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#28210) üzenetére


Menthirist
veterán

Én épp szüleimet látogattam, szóval várhatóan kiesve maradok.

macy: yepp, én manuálisan szedem a patcheket, szóval ha kell még segítség, délután leszek úgy tartósabban gépközelben hogy leírjam hogy csinálom

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#28219) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#28210) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ma mikor lesztek fenn?

(#28220) mrfire válasza Drenadar (#28219) üzenetére


mrfire
őstag

Általában 6 után vagyok, lehet a többiek korábban is ráérnek majd.

(#28221) Drenadar válasza mrfire (#28220) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem eddig továbbra is csak a delta hangulatos, sztem a dagadék (gladiator) még bughalmaz, vagyis inkább mondom azt hogy nem igazán jól vannak belőve a paraméterei...

6 fele felnézek majd akkor :)

(#28222) Volfram42 válasza Drenadar (#28219) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én nagyjából egész nap vagyok ma. Fogok kicsit WT-t is, de felkúszok ts-re.
Tegnap feljutottam szólni, hogy leszek, de mire visszaértem már jó késő volt sajnos.

Ja meg lesz mikor eltűnök, mert a padlásra kell mennem egértalpakat túrni a megmaradt költöztetős dobozokban. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#28223) TESCO-Zsömle válasza vaakuum (#28216) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Astrobik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28224) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#28221) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én most versenyezgetéssel próbálok minél több REC-et összeszedni (tegnap megnyertem életem első vesenyét :) ), aztán délután felnézek TS-re, már kb 15-16 óra körül.

A Gladiator nem bugos, tegnap már kiteszteltük mikor és miért kezd el csúszkálni. A rakétázás meg most minden gépnél okozhat akadást és kifagyást. Tegnap amikor nyílt meccseket toltam, al küldtek a szülőanyámba, amikor elkezdtem rakétázni. Most kvázi tilos rakétázni a spectrum matcheken, illetve csak végszükség esetében, egy-egy db-ot tolnak el a játékosok. Ha többen/többet tolnak egyszerre, valaki szinte biztosan kifagy (nem biztos, hogy épp az aki indította). Szóval most épp ez az új tömegbug, amit remélhetőleg a következő patch javít.

A dagadék meg én első látásra egymásba szerettük :) , nagyon úgy néz ki, ez lesz az én hajóm. Vannak hibái, de az én stílusomhoz ez illik a legjobban. Most azért gyűjtöm a REC-t, hogy legyen elég bérelni.

dimre70: Nem kell szégyenlősködni, mi is messze vagyunk még a profizmustól, ha felnézel, tudunk tanácsokat adni hogyan csináld; tegnap Sting is sokat fejlődött, amikor megtanulta hogyan célszerű használni az utánégetőt, meg a chafff/flare párost. Az Aurora amúgy sem túl jó tanulni, elég nehézkesen mozog, tűzereje meg szinte semmi (kivéve az LN verziót). Mustang Delta, Hornet, Gladius, ezek sokkal jobbak gyakorlásra, és ma még mindenki használhatja őket (ingyenes hét van). Szóval nézz csak fel a TS-re nyugodtan, van free flight is, ott is tudunk gyakorolni.

macy: Sajnos ezt majdnem mindannyian megéltük párszor, alfa a cucc, ráadásul az ingyenesen kipróbálható hajók miatt most eléggé terhelt a szerver. Menthrist elmondja neked a tutit, ha még nem sikerült. Ha sikerült, akor használd ki, hogy holnapig minden hajó repülhető.

Volfram: Helyes-helyes. :) Ha végre lecserélhetem ezt az irodai használatra tervezet, 1500 Ft-os egeret, a REC is jobban jön majd. ;)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28225) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#28224) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem ezekre gondoltam, hanem arra, mikor valamelyikőtök egyedül maradt a wave 16-ban és kapott 8-9 rakétát és semmi sem történt...

(#28226) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#28225) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

És nem kitérés volt? Tegnap sikerült végigtolnom a 18 hullámot egy Pirx kapitány nevű elég profi csávó vezérlete alatt. Ott az utolsó hullámban én mentem előre tankolni a dagadékkal (Pirx meg a másik Hornettel tolták), és 10 rakéta elől sikerült kitérnem vele, mielőtt kinyírtak. Szerencsére volt még egy életem respawnolni. Két közvetlen találatot meg kibír, ha a pajzs és a gép ép volt; brutális mit bír ki a dagadék.

Sting: Én szokás szerint ott leszek. Most viszont tépek REC-et gyűjteni. :)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28227) 77.PX_Sting


77.PX_Sting
csendes tag

Fire-el reggel óta beszélgetünk egy új ötleten. Ennek a megvalósítását kezdenénk el délután-estefelé, és számítunk minél több emberre. Nem harci dolog, de reméljük, hogy szórakoztató lesz. Részleteket egyelőre nem árulok el, este úgyis kiderül, nem akarom leírni is, elég lesz elmondani. ;]

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#28228) Emirates777


Emirates777
tag

Háttérképeknek való anyag ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28229) macy


macy
addikt

Köszi mindenkinek, a letöltés és a telepítés megoldódott, éjjel bekapcsolva hagytam a gépet és feltelepült. Viszont annyira kezdő vagyok, hogy csak bambulok a hangárban. Elkezdtem a tréninget. Sajnos eléggé akadozik a cucc, nem gondoltam, hogy ennyire zabálja a gépet. Legalább lenne valami finomhangolási lehetőség, de még low-on is beakad. Egyébként hol találom a hajóm? Az aurora packot vettem meg.

(#28230) Drenadar válasza macy (#28229) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

milyen VGA-val nyomod?

nekem 720p-ben játszható a HD7770-el, de pl 1080p-ben már csak diavetítés...

asszem médiumon játszom :)

(#28231) Diopapa válasza Drenadar (#28230) üzenetére


Diopapa
addikt

7850 ha jól látom. Azzal nem kéne azért lowban akadnia...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#28232) 77.PX_Sting válasza macy (#28229) üzenetére


77.PX_Sting
csendes tag

Attól függ, hogy az rsi oldalon hogyan állítottad be. Az rsi oldalán van egy kezelőfelület, amivel a hangáradat tudod beállítani. Ott kell behúzni a hajót valamelyik hangárrészbe, és ott fogod megtalálni amikor belépsz a játékba. Mivel az aurora kis hajó, bárhova rakhatod a hangárba. Több helyen is lehet, javaslom, hogy tedd középre. A beállításokkal kapcsolatban nekem is low-ra van állítva és nekem is néha akad, zabálja a vinyót rendesen, mivel egyáltalán nincs még optimalizálva, ugyanis egy erősen pre-alfa játékról van szó.

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#28233) GypsFulvus2 válasza macy (#28229) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Bejelentkezel a honlapon, ott My RSI - My Hangar - Configuration fülre mész. Ott találod a hajódat, amit beraksz a képernyő jobb oldalán lévő valamelyik fiókba, attól függően, hogy hová szeretnéd elhelyezni a hajót a hangáron belül. Ez a funkció a több hajóval rendelkezőknek fontosabb, de amíg nem raktad be valahová, nem jelenik meg a hangárodban az Aurora.

Szerk: Mennyi segítőkész ember van itt... :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28234) Nathan Boggs válasza macy (#28229) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az RSI oldalon lehet beállítani a hangárnál pár dolgot, ha működik, akkor itt a link

Be kell jelentkezned hozzá természetesen. Ha minden jól megy, akkor kell lennie két oszlopnak a linkelt oldalon, a bal oldaliban a hajóddal, amit át tudsz húzni a jobb oldali oszlopba egy kiválasztott hangárhelyre.

Hogy repülni is tudj a hajóval, szükséged lesz Arena Commander Passra, azt itt kaphatod.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#28235) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Jé, hónapok óta nem néztem a hangár configot, és most látom, hogy a Selfland mellé elérhető egy Aeroview hangár is. Ez az AMD-s csomaggal járt? Külön biztos nem vettem.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28236) Nathan Boggs válasza Diopapa (#28231) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

NVIDIA GeForce GT 525M-mel nincs nagyon esélyem, hogy normálisan fusson, ugye? Annyira kiöregedtem ebből, hogy nem tudom, hogy miket kellene még néznem, de a többi cuccom se olyan über, egyedül talán a 8 giga memória, ami megfelel neki :D

Amúgy most fut a játék, egyedül röpködni tudok, viszont már a single vanduul swarm sem élvezhető, kb. csak a szerencsén múlik, hogy lelövök-e valamit. Na mind1, tervben van a fejlesztés, ha a kormány eléggé megnöveli a fizumat a köv. hónaptól :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#28237) GypsFulvus2 válasza Nathan Boggs (#28236) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ennek alapján nem sokkal gyengébb az én öreg vasamnál. Nekem megy fullHD-ben akadás nélkül low-n. Sőt a dogfifight még mediumon is megyeget, a verseny a leginkább gépigényes. 8 giga ramom van, az kell neki, többször láttam ilyen 5,5-5,8 gigágat megenni a teljes rendszert játék alatt.

Pitschába, ma még semmi REC nem jön össze, mert versenyen nincs senki, a coop vanduulnál meg előbb-utóbb valamelyik hülye elkezd multirakétázni, és kifagyok. :(

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#28238) Volfram42


Volfram42
senior tag

Múltkor elfelejtettem posztolni a képernyőmet kitakaró anomáliát. Ezért kellett ön megsemmisítenem és katapultálnom.
Belülről így nézett ki.:[link]
Kívülről még rémisztőbb.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#28239) Yllgrim válasza Volfram42 (#28238) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Nagyon popec UEE kiserleti repulo :) Planet 51-rol jott gondolom :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#28240) mrfire válasza Volfram42 (#28238) üzenetére


mrfire
őstag

Ha videót készítettél volna róla, még az AtV-be is bekerülhetnél talán.

(#28241) Volfram42 válasza mrfire (#28240) üzenetére


Volfram42
senior tag

Sajnos örülök a 30 fps-nek nem hogy még videózzak is.:)
Rájöttem, hogy ez egy árny hajó volt a Babilon 5-ből, csak még alszik. :)

Ketten már fent vagyunk ts-en.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#28242) Yllgrim válasza Volfram42 (#28241) üzenetére


Yllgrim
őstag

Keddtol leszek en is, megigerem :) :))

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#28243) mrfire válasza Volfram42 (#28241) üzenetére


mrfire
őstag

Majd 6 után jövök csak, előbb kidobok egy AtV-t és összerakom Stingnek a kövi videó vázlatát.

[ Szerkesztve ]

(#28244) macy válasza Nathan Boggs (#28234) üzenetére


macy
addikt

Ismét csak köszi mindenkinek.
De. Ez most komoly, hogy megvettem egy hajót, de használni csak akkor tudom ha még 6.35-öt kipengetek? Oké, nem néztem utána rendesen a dolgoknak, ez nekem már kicsit szemét dolognak tűnik.

Mégiscsak jól láttam, az Aurora MR csomag elvileg tartalmazza az Arena Commander pass-t. De még nem jöttem rá hogy tudok repülni.

[ Szerkesztve ]

(#28245) 77.PX_Sting válasza macy (#28244) üzenetére


77.PX_Sting
csendes tag

Még olcsón megúsztad. Én pl, amit a retaliatoromért kifizettem novemberben, még csak a hangárban áll. Repülni még nem lehet vele. És nagyon sokan vannak így más hajókkal is. Több száz dolláros hajókról beszélek. Amúgy van egy olyan aurora package, ami tartalmazza az arena commander belépést is, összesen 54 dollárért.

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#28246) Nathan Boggs válasza macy (#28244) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én nem tudom, mert még a modul passok előtti accom van, de vannak okai, hogy miért így van, ezeket már többször átrágtuk, de nem mondom, hogy keress vissza, mert sosem találnád már meg.

A csomag, amit veszel, az csak a hangár modult adja, ott "használhatod" a hajót. Ez azért is van így, mert egyrészt jutalmazzák azokat, akik régóta támogatók, másrészt amíg a hangármodul a gépeden fut, az AC már szerveren, és ahhoz, hogy új szervereket biztosítsanak a növekvő játékosállománynak, beszednek egy bizonyos pénzt. Ezt persze egyszer kell megvenned az összes modulhoz, szóval ha veszel másik hajót, akkor nem kell venned újabb passt.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#28247) Yllgrim válasza 77.PX_Sting (#28245) üzenetére


Yllgrim
őstag

:U :K Nemsokara :F kiprobalhatod :) Szervezz ra legenyseget aztan tolunk egy duellt Vangi-val :)

(#28248) Drenadar: en mar lesz@rom :) Oktoberben jonnek Angliaba Citizen Con-ra, addigra valamit ki fognak villantani kulonben megeszik oket a nepek, en is ott leszek, siman pocson rugdosom oket, balhe lesz :)

CR visszaer hamarosan a kozpontba es rendet tesz, addig meg annyi jatek jon ki meg kell bepotolni... :)

Annyira nem banom hogy csuszik, nem azert mert "tokeletes" modult akarok, hanem mert ha most megcsinaljak amirol szo van, netkod, alapkod... es az jo, onnantol mar legozhatnak es atcsoportosithatnak embereket a tobbi projectra. Szoval nyugi van :) Valahogy nem erzem ugy hogy be lettem csapva, megerto vagyok.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#28248) Drenadar válasza Yllgrim (#28247) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Milyen nemsokára? :| szerintem ebben az évben nem fogjuk tudni megnézni Stinggel hogy mit is tud a kis retaliator.

(De még ha be is teszik, akkor sem lesz kész az a rendszer ami ugye arról szól, hogy így moduláris meg úgy moduláris, azt a 4 bitang nagy torpedót meg úgysem lehet majd kilőni semmire sem.

nem, nem vagyok negatív, csak realista).

(#28244) macy :

Most akkor mi a helyzet nálad? gyere fel majd TSre, és megbeszéljük.
Ha van AC passod, akkor csak belépsz a hangárba odamész a kis simulátorhoz azt nyomatod. vagy ESC és ott arena commander. És repkedsz.

[ Szerkesztve ]

(#28249) Volfram42 válasza macy (#28244) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ahogy előttem írták többen is. Megvan az oka. Illetve, ha megvárod amíg készen lesz a játék akkor ezt sem kell megvenni, mert a játékot már megvetted.
Azt a kis összeget tekintheted early-acces-nek is.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#28250) macy válasza Drenadar (#28248) üzenetére


macy
addikt

Na, az a helyzet, hogy ugye ott van a hajóm /Aurora/ a hangárban. Arena Commander megvan, 3 féle opció, ilyen-olyan-amolyan hajókkal lehet repkedni, basic training meg mittudomén. De hogy tudok a saját hajómmal repülni? Ennyire hülye nem lehetek, mindjárt visszamegyek Elite-ezni :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.