Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) RetepNyaraB válasza szabacsik (#6749) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Váltasz, átkattan, kész.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6752) szabacsik válasza syIex (#6750) üzenetére


szabacsik
őstag

Szuper köszi mindenkinek. Valóban ennyi volt. Már kész is :)

/\____/\

(#6753) borges7


borges7
aktív tag

Azért fejlődik a Spotify is, a fiók kezelésében mindenképp :) Emlékszem régen milyen
bonyolult volt megváltoztatni az adatokat, meg a Facebook-bejelentkezést, ilyesmi,
asszem némelyikhez levelet kellett írni, most meg könnyedén, pár kattintással el lehet
intézni mindent.

(#6754) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.
Spotify tud úgy keresni mint shazam hang alapján? Volt benne ilyen funkció vagy rosszul emlékszem? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#6755) patex1983 válasza erikke17 (#6754) üzenetére


patex1983
őstag

Szia!
Nem tud.

X

(#6756) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

reggel meloba jovet, rakaptam, hogy spotify-on hallgassak 1-2podcastot. a kerdesem hogy itt lehet gyorsitott lejatszast alkalmazni? kb 1.5x, 1,2x mint a yt videoknal. merre van ilyen opcio, mert sehol se lelem... :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6757) JamesFinn válasza dellfanboy (#6756) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Baloldalt alul, az 1-re kattints, majd a csúszkával ami tetszik. Ez androidos appban így néz ki.
[kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#6758) dellfanboy válasza JamesFinn (#6757) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ogecc, en csak klikkeltem a zoldes play gombra es kesz. fene se gondolta volna, hogy "ki kell tenni" full screen-re akkor latom
koszi

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6759) borges7


borges7
aktív tag

Ezen még sose gondolkoztam, de a Spotify csak a premium előfizetők hallgatásai után fizet az előadoknak, vagy az ingyenes fiókoknál is? Gondolom az előbbi.

A másik, hogy van annak értelme(nagyon "kicsi", keveset hallgatott előadóknál), hogy mondjuk beállítom egy lemezüket automatikus ismétlésre, és megy "éjjel-nappal" a telón a háttérben?
"Spotify pays artists between $0.003 – $0.005 per stream on average."
Ez alapján 1000 lejátszás után 3-5 dollár jön ki, igaz?

(#6760) PhilBrick válasza borges7 (#6759) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hogyne fizetne az ingyenes fiókok után! Arra vannak a reklámok és többiek befizetése.
Ezen az elven szerinted a rádiók sem fizetnek?

A második feléhez pedig: nézd át a Tos-t!
Régen voltak ügyeskedések playlistekkel, egyesek látható összegeket is kerestek vele.
Mostanra szerintem már hamar kiszúrná az algoritmus.

(#6761) Mr K válasza PhilBrick (#6760) üzenetére


Mr K
senior tag

"Régen voltak ügyeskedések playlistekkel"
Mi az hogy!: Svéd bűnözők a kamu Spotify-hallgatásokkal moshattak pénzt :D

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6762) la_cc válasza Mr K (#6761) üzenetére


la_cc
addikt



;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6763) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Most lettem újra felhasználó pár év után. Eltűnt az unlike gomb? wtf?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6764) dellfanboy válasza V.Stryker (#6763) üzenetére


dellfanboy
senior tag

regi story- yt-n se latod mar jopar eve a dislike-okat...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6765) V.Stryker válasza dellfanboy (#6764) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Akkor miből kalkulál? Azt nézem ,hogy sok esetben még az előadót sem engedi tiltani.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6766) dellfanboy válasza V.Stryker (#6765) üzenetére


dellfanboy
senior tag

marmint mit kalkulal? hogy mit ajanl neked? sztem siman abbol mit hallgattal milyen hangeron hanyszor stb. a szokasokbol. de nem vagyok expert

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6767) patex1983 válasza dellfanboy (#6764) üzenetére


patex1983
őstag

Dehogy tűnt el....
Ott van az mindkét szolgáltatás esetében....

Az más kérdés, hogy yt-on az unlike-ok száma nem látszik.

V.Stryker #6765:
Az adott előadó neve mellett a 3 pötty és ott lesz a tiltás is:

X

(#6768) la_cc válasza patex1983 (#6767) üzenetére


la_cc
addikt

Ez mínusz gomb csak a zeneradarnál van sztm meg, a heti kalandnál.

A "Ne játsza le ezt az eladót" az meg csak telón és az teljes tiltás, nem csak ajánlástból szedi ki.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6769) patex1983 válasza la_cc (#6768) üzenetére


patex1983
őstag

Van az minden olyan listában, ami ajánlást tartalmaz, csak a 3 ponttal hívható elő:

"A "Ne játsza le ezt az eladót" az meg csak telón és az teljes tiltás, nem csak ajánlástból szedi ki." -- igen, tudom. Gondolom, ha már tiltani akar valaki egy előadót, akkor azt nem csak az ajánlásokban nem akarja látni.

X

(#6770) la_cc válasza patex1983 (#6769) üzenetére


la_cc
addikt

Ios-en nincs 3 pötty, de legalább csík sem alul... ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6771) patex1983 válasza la_cc (#6770) üzenetére


patex1983
őstag

Nos, ezért kedvelem jobban a droidot, mert ha akarom, van "csík", ha akarom nincs "csík" :D

És tényleg nem kötekedni akarok, most direkt megnéztem, de iOS 17.0 alatt is vannak pöttyök a jobb felső sarokban. ;)

X

(#6772) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok! A legújabb spotify frissítés óta, nem tudom az appban kiválasztani a sonos symfoniskot itthon, ez mitől lehet? Miközben a hangfal saját appjában ugyanúgy működik a lejátszás. A választható készülékek közül csak a chromecastot dobja fel, pedig azonos hálózaton vagyok a hangfalakkal is. Eddig tökéletesen működött, semmit nem állítgattam. Segítséget előre is köszönöm! :)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6773) la_cc válasza patex1983 (#6771) üzenetére


la_cc
addikt

Az anyámat, tényleg vannak ott pöttyök... Igaz vízszintesek! :DD :R

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6774) dellfanboy válasza patex1983 (#6767) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ize es azt miert latod, hogy 5,1 likeoltak mig a dislike-oknal semmit? marmint ha te dislike olod azt latod de azt hogy rajtad kivul hanyan az nem latszik

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6775) V.Stryker válasza patex1983 (#6769) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az a helyzet, hogy nekem iPhone-on nincs. És ha az előadó melletti 3 pöttyre megyek, akkor sincs. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6776) unravel


unravel
őstag

Van 2 androidos készülék, az egyiken működik a Spotify Tap a másikon nem.
Van ötletetek? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#6777) wwhy


wwhy
veterán

Srácok, EU-n belül éves vagy bármilyen más kedvezményes előfizetésre, ami nem havi, van lehetőség :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6778) Mr K válasza wwhy (#6777) üzenetére


Mr K
senior tag

EU-s előfizetés szerintem egyáltalán nincs, adott országokra vonatkozó előfizetés van, pl. magyar vagy német. (Amit lehet használni bizonyos feltételek mellett külföldön is.) Előfizetésből pedig az van, amit a Spotify a web oldalán felajánl, ami jelenleg (szinte?) kizárólag csak havi. (Régebben volt éves, nem ismétlődő is, de az sem volt kedvezőbb árú.)

Bizonyos országokban még lehet vásárolni ajándékkártyát 3 és/vagy 6 és/vagy 12 hónapra, ami általában kedvezőbb árú, de nem lényegesen (pl. 10 hónap áráért 12 hónap.) Magyarországra vonatkozóan ilyen lehetőség nincs. (Pl. német kártya.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6779) RetepNyaraB válasza Mr K (#6778) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A 99 euro ugye drágább, mint itthon pl. egy éves duo premium előfizu, amit ketten használnak :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6780) PhilBrick válasza RetepNyaraB (#6779) üzenetére


PhilBrick
őstag

Jah, hát nem mindenki olyan szerencsés, hogy Magyarországon vagy Argentínában fizethet elő, ahol olcsóbb a havidíj... :P

(#6781) RetepNyaraB válasza PhilBrick (#6780) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De nem is a magyar 6-700 euró nettó gimnáziumi tanár fizetésből kell kigazdálkodnia ;)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#6782) pockos13


pockos13
aktív tag

Sziasztok. Olyan problémám van hogy adott egy Samsung QLED TV és amikor elindítom az alkalmazást csak a podcastot indítja el a zenét nem ott semmi hang sincs. Ha PC-ről vagy telefonról szeretnék váltani a TV-re akkor átvált és nincs hang, pár mp után pedig átugrik a következő számra majd folytatja az ugrálást. :W :W :W :W

(#6783) pockos13


pockos13
aktív tag

Többszöri router újraindítás után visszaállt a világrendje. Most működnek a dolgok remélhetőleg már nem fog baszakodni többet.

(#6784) borges7


borges7
aktív tag

Neket volt már ilyen, hogy a Spotify önhatalmúlag belerakott valamelyik playistetekbe 10-15 számot? És a Spotify név mellett van egy kis +- jel, hogy megtartod, vagy eltávolítod. Nézegettem a többi playlistemet, de úgy tűnik, ez az egy, amivel ilyet csinált, oké, stílusban nagyjából odavalókat rakott, de wtf :D

(#6785) Mr K válasza borges7 (#6784) üzenetére


Mr K
senior tag

A playlistek tetején van egy nagy zöld lejátszás gomb, mellette pedig egy "Enhance" feliratú gomb (magyarul talán "bővítés"). Ha azt megnyomom, akkor az én listáim is ilyenek lesznek. Ha még egyszer megnyomom, akkor kiszedi a plusz elemeket. Az ajánló listáknál nincs ilyen gomb (pl. Discover Weekly).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6786) borges7 válasza Mr K (#6785) üzenetére


borges7
aktív tag

Á, köszi, akkor véletlenül nyomhattam rá!

(#6787) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Egy régi Ipad pro-n használja a feleségem ezt az alkalmazást, wifi kapcsolattal. A kütyün minden más alkalmazás gond nélkül üzemel, igazából csak tartalomfogyasztó eszköz.
Teljesen random időközönként megáll a listában a lejátszás, és csak a korábban lejátszottakat kezdi ismételgetni, ha léptetni akarjuk. Van, hogy elműködik 1-2 órát is, van, amikor meg 2 zeneszám után leáll. Nem találtam az alkalmazásban semmilyen options lehetőséget, ahol bármit is tudnék rajta állítani. Tapasztalt ilyet bárki? Az ipadon a legfrissebb oprendszere van, hagyjuk mindig frissíteni. Nem számít, hogy töltőkábelen van-e vagy sem...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6788) Jorus


Jorus
nagyúr

A napokban megjelent az 'Epizódok neked' nevű parcella a főképernyőn, ezt hogy lehet eltüntetni onnan?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6789) vacs válasza Jorus (#6788) üzenetére


vacs
veterán

Szerintem sehogy.

(^)(>.<)(^)

(#6790) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sziasztok. az miért van hogy sok zenét le töröl a spotify? online összeállítottam magamnak egy listát kb 2 éve és folyamtasan rakok hozzá zenéket és látom hogy sok zene már nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#6791) vacs válasza nincsnév007 (#6790) üzenetére


vacs
veterán

Valószínűleg megszünt, lejárt a szerződés a kiadóval és emiatt tűnnek el zenék, de idővel vissza fognak kerülni.

(^)(>.<)(^)

(#6792) la_cc


la_cc
addikt

Érdekesen fejlesztik iOS-en az app-ot: eddig nem lehetett "pluszolni vagy mínuszolni" a Zeneradar alatt, most lehet, viszont nincs opció az 1 szám ismétlésére vagy kevert lejátszásra. :)) :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6793) Jorus válasza la_cc (#6792) üzenetére


Jorus
nagyúr

Alul kattintasz az éppen lejátszott zenére, majd jobb felső sarokban a 3 pöttyre, és ott lesz a borító alatt a két keresett funkció.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#6794) la_cc válasza Jorus (#6793) üzenetére


la_cc
addikt

Azt a betyár mindenit, tényleg ott van! Köszi! :DD :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6795) st6969


st6969
őstag

Sziasztok! Podcastot hallgatnék (Bochkor reggeli műsora). Miért játsza időben visszafelé? Ha az első elemet indítom, akkor lejátsza, aztán megáll. Ha adott nap utolsó elemét indítom, akkor azt lejátsza, utána az azt megelőzőre ugrik, és játsza is folyamatosan egészen az első elemig. Ez így gáz...Nem látok ezzel kapcsolatos beállítást...

(#6796) st6969 válasza st6969 (#6795) üzenetére


st6969
őstag

Ja, hogy ez több, mint egy éves probléma, és még nem tudták megoldani... :W :(((
Akkor erről ennyit.

(#6797) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem van-e arra valami mód, hogy egy Duó csomagnál felcseréljem melyik fiók legyen a fő és melyik az... al? Leszámítva hogy lemondom és utána előfizetek a másik csomagra. Több oka is van, főleg a fizetési dátum és nagyobb kontrol a csomagnál. Valamint hóközben aktiváltam a Duót, így 9.-értől 3.-ára eset a fizetési dátum.
A lemondás azért bajos, mert a nevelt lányom használja és azt mondja ha lejár akkor elveszít mindent! Persze csak a letöltéseit, amit nem rétke mert 100 GB-os mobilnetje van és itthon korlátlan wi-fi. Én meg takarékosságból a 700 Ft-tal több Duó csomag kedvezőbb, mint a családi ,ami nem lenne kihasználva vagy ha én előfizetnék más szolgáltatónál (Deezer), tavaly pl. triálokon és promókon élétem. De az is tény: nem hallgatok annyit zenét mint anno.

(#6798) vacs válasza Harbinger85 (#6797) üzenetére


vacs
veterán

Ha le mondod az előfizetést, attól még a fiókok megmaradnak és ezzel együtt a lejátszási listák, kedvenc zenék is, mert átkerültök az ingyenes csomagba.
Szerintem lemondás nélkül ezt nem lehet megoldani, max írsz a supportnak és ők talán meg tudják cserélni!

(^)(>.<)(^)

(#6799) zizidor válasza Harbinger85 (#6797) üzenetére


zizidor
senior tag

Esetleg azt meg lehet próbálni, hogy a csomagváltás (lemondás és újra előfizetés) idejére offline módba rakni ahol a letöltések vannak, így amikor ismét online módra vált, ismét van előfizetés. A csomagváltást, csatlakozást, stb. szerintem meg lehet csinálni webes felületen is.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#6800) unravel


unravel
őstag

Még ebben az életben lesz Supremium vagy majd csak a Világmindenség után? :W :)

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.