Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) rlazol válasza Sharkweb (#1450) üzenetére


rlazol
addikt

wow, ezt nem tudtam. Akkor az, h adtak havi 2gb spotify nethasználatot június közepén, szart se ér, és amit próbállmoztam mind a normál netlimitem terhére ment?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1452) Sharkweb válasza rlazol (#1451) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Valószínüleg igen.

(#1453) rlazol válasza Sharkweb (#1452) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1454) mukibuci válasza rlazol (#1451) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vagy ha van is 2gb kereted rá, premium előfizu nem jár hozzá

ügyfélszoli megmondja, ha nem akarsz ászf-et túrni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1455) rlazol válasza mukibuci (#1454) üzenetére


rlazol
addikt

felhívom őket :s köszönöm szépen!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1456) Alvin_ti4200 válasza rlazol (#1449) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az ajánlott zenéket - ami az utolsó frissítéssel jött be - ki lehet kapcsolni a beállításoknál, sajnos alapértelmezés szerint engedélyezve van, így nekem pár számot le is szívott séta közben a mobilnetemből. Prémium előfizum van, nem tudom, ingyenesen kikapcsolható-e a funkció.

(#1457) #16820480 válasza Alvin_ti4200 (#1456) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nálam nincs ilyen opció a kliensben, de amúgy is átdobom általában offline módba, amikor út közben vagyok (van is ilyen csempe a gyorskapcsolóknál Androidon).

(#1459) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
Segítséget, ötletet, tippet szeretnék kérni.Nem akarok OFFolni, de itt aktív felhasználók vannak és a gyakorlati oldalról szeretnék kérdezni.
Feleségem szépségszalonjában szeretném, ha spotify-ról tudnának napközben zenét hallgatni, meguntam már, hogy én gyártsak egyfolytában pendrive-okat tele mp3-akkal, hogy legyen változatos és mindig friss a zenei kínálat. :)
Spotify előfizetésemet családivá fogom alakítani és mehet a buli. Csakhogy, jelenleg egy mini hifit használnak, amihez valamit hozzá kellene kötnöm.
Első gondolatom egy 40-50 e értékű alap, de megbízható Samsung tablet, amire az androidos alkalmazást felhúzva szólna a muzsika, 3,5mm jack kimeneten menne a jel a hifi erősítőre. - kicsi, olcsó, egyszerű megoldás, de nem hinném, hogy lesz idejük mindig figyelgetni, hogy ne lógjon évekig a töltőn a tab...

Aztán eszemebe jutottak a mini PC-k, mint pl a NAVON,a billenytűzet egyébként nem lenne indokolt, de utána olvasva itt azért hiányzik a support, van, hogy nincs audio driver hozzá stb... (olcsó hús)

Pár napja a gearbest dobta fel ötletként a PIPO X9-et ami érdekes szerkezet, az USB portok egyéb külső bővítésre is szabadabb lehetőséget adnak, ennek nem gáz ha éjjel-nappal be van dugva, és a van LAN port is.

Egyéb média boxokat nem is kerestem, mert a kijelzőre szükségem van és nem akarok butított spoty felhasználói felületet adni nekik.

Kedden jön a UPC bekötni egy alap 30 MB-os netet, lesz wifi opció (majd meglátjuk mennyire stabil).
Milyen eszközt javasoltok erre a célra? Semmi más nem fog futni rajta, tehát nem kell erőgépben gondolkodni és a helytakarékosság sem hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#1461) gonger válasza #20749568 (#1460) üzenetére


gonger
senior tag

Ebben a tekintetben egyik sem problémás.

(#1462) Keem1 válasza gonger (#1461) üzenetére


Keem1
addikt

Tabletet egyszerűnek gondolom. Csapattunk már bulit a nexus tabletemről, spotival, nem volt rossz. :D

(#1463) #16820480 válasza gonger (#1459) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként a médiabox sem vészes, simán távirányítod telefonról, és akkor nem buta a felülete. Én most így használom itthon, hogy az van a DAC-ra kötve (meg a tévére), és laptopról/telefonról tudom kezelni a zenét rajta, anélkül, hogy amúgy a tévét b kellene kapcsolni hozzá.

(#1464) gonger válasza #16820480 (#1463) üzenetére


gonger
senior tag

Igen, az is működik valóban, de akkor kellene hozzá egy állandó telefonkészülék ami mindig ott van. 4-en dolgoznak az üzletben és nem feltétlenül egy műszakban. Oda az kell, hogy reggel aki beér először az benyomja a zenét és estig míg le nem kapcsolják a villanyt, addig szóljon valami. Ehhez így nem sokszor kellene a telefon távirányítónak, de ha épp váltani akarnak pl a zenei stílusok között akkor mindig valakinek párosítani kellene a telefonját vele, meg mindenkinek legyen letöltve az app és tudja is használni stb.... akkor már a tab egyszerűbb megoldás.
A Pipo TV szerintem tuti megoldás lenne, de kb 30 nap míg ideér, és ha garanciáztatni kell akkor macerás.

(#1465) #16820480 válasza gonger (#1464) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, így megértem, ha nem találod kényelmesnek :) Bár amúgy a párosítás az annyi, hogy elindítod a telón, és ráböksz a "Devices" részre, már látod is az azonos hálózaton levő lejátszókat. Sőt, ha megy a zene már az eszközön, és megnyitod a Spotify-t egy telefonon, ami azonos hálózatra csatlakozik, akkor egyből feldobja, hogy már szól a zene xy lejátszón, azon akarod hallgatni? Szóval nem nagy durranás.

(#1466) gonger válasza #16820480 (#1465) üzenetére


gonger
senior tag

igen-igen..4 női felhasználóról beszélünk :-) amúgy éljenek a csajok! :-)

(#1467) #16820480 válasza gonger (#1466) üzenetére


#16820480
törölt tag

Áh, bocs, nincs több kérdésem :))

(#1468) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Mi a modja a lemondasnak?

(#1469) [P]laci válasza gorje (#1468) üzenetére


[P]laci
senior tag

Szia! :)
Jelentkezz be a webes felületen, majd kattints ide. ;)

(#1470) artiny


artiny
őstag

Ha lemondom a premium spotify -t akkor azon nyomban megszunik vagy meg hasznalhatom premiumkent ameddig ki van fizetve?

elfelejtettem lejelenteni az 1€ akciot, es most 6€ leszivott rolam :)) :o :((( :O

(#1472) gorje válasza [P]laci (#1469) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen!

(#1473) lappa86


lappa86
tag

Hm, én csak most vettem észre, hogy pár hete a Spotify konkrétan torkonfosta a felhasználóit, mert szó nélkül kivezettek egy kezdetek óta meglévő, és gyanítom, nem kevés ember által használt funkciót, a privát üzenetküldést.

Itt van bővebben.

Always with the negative waves.

(#1474) PhilBrick válasza lappa86 (#1473) üzenetére


PhilBrick
őstag

Torkonfosta, de neked is csak hetekkel később tűnt fel? :DD
Miért is kellene egy n+1-dik üzenetküldő szolgáltatás? Hány olyan Spotify ismerősöd van, aki mondjuk fb-n nem az?

(#1475) lappa86 válasza PhilBrick (#1474) üzenetére


lappa86
tag

Mert nekem ma kapcsolták ki, amikor a frissült a kliens, tegnap még működött. Tudod, a különböző oldalak, appok nem egyszerre implementálják a változtatásokat, hanem apránként, egyszerre mindig csak egy szűkebb rétegnek.

Nem az ezutáni üzenetküldés a lényeg, mert azt nyilván sokféleképpen meg lehet oldani, max kettővel többet kell majd kattintani, hanem a korábbi üzenetek, amiket így egy mozdulattal töröltek. Ez előzetes értesítés nélkül védhetetlen.

És mint írtam, itt most egy kezdetekből meglévő funkciót lőttek ki, ami ha eddig elfért, akkor ezután is el tudna férni. A belinkelt fórumos kommentekből azért kiderül, hogy elég sokan használták a funkciót.

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#1476) unravel válasza PhilBrick (#1474) üzenetére


unravel
őstag

én is üzenetküldésre használtam a spotifyt :(((
(nem) :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1478) unravel válasza #20749568 (#1477) üzenetére


unravel
őstag

nekem benne van az android appban.

¯\_(ツ)_/¯

(#1479) Rimuru válasza #20749568 (#1477) üzenetére


Rimuru
veterán

offba tehet hozzászólást,
törölhet hozzászólást,
szerkesztheti a téma-összefoglalót és tudnivalókat,

kapcsolhat cikkeket a témához
;)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#1480) gonger


gonger
senior tag

Sziasztok,
19-én jár le az akciós pérmium (1 eur/3 hó) időszakom. Engem megvettek, biztos maradok prémiumban, de áprilistól már szeretném a családi csomagra kiterjeszteni. Bármikor meg tudom ezt csinálni?

(#1481) Alvin_ti4200 válasza gonger (#1480) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

(#1483) Viper26


Viper26
nagyúr

A hozzáadott / mentett dalok reinstall után is megmaradnak a fiókon?

iPhone 14 | FR955

(#1484) Alvin_ti4200 válasza Viper26 (#1483) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, letölteni nyilván újra le kell majd őket, mert az eszköz függő, de a library-d megmarad, hiszen felhőben tárolódik :)

(#1485) Viper26 válasza Alvin_ti4200 (#1484) üzenetére


Viper26
nagyúr

Úgy értem amit a dalokhoz hozzá adtam, de nincs letöltve jelenleg.
A minőséget hol tudom változtatni?
Eddig nem sikerült megtalálni. :B

iPhone 14 | FR955

(#1487) Sharkweb


Sharkweb
aktív tag

(#1488) Alvin_ti4200 válasza Sharkweb (#1487) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én támogatom és nem azért, mert amúgy is Premium előfizető vagyok.

"A Spotify jelenleg 60 piacon elérhető 30 millió zeneszámmal, a magyaroknak havi 5 eurós áron, de jórészt most csak a reklámmentes és offline lejátszási lehetőség különbözteti meg a fizetős felhasználókat a többiektől, amely nem feltétlenül elég az elköteleződéshez."

Két hét elég volt rá nálam kicsivel több, mint 3 évvel ezelőtt...aki rendszeresen hallgat zenét útközben (autó, tömegközlekedés, vonat, stb.), annak már csak financiálisan nézve sem éri meg nagyobb mobil internet csomagot (vagy kiegészítő netet) vásárolnia a streaming miatt, mert az bőven 5 euró felett van havonta. Arró nem is beszélve, hogy inkább a Spotify-t és általuk a zenészeket támogatom, mint az irreális árakon üzemelő telekommunikációs szolgáltatókat.

(#1489) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Kipróbáltam a Spotify-t és nagyon tetszik, ezért egyből egy családi csomagot vennék, csak a helyzet az hogy a család kicsit szétszórva él. Azt olvastam hogy elvileg nem ellenőrzik hogy azonos címen lakunk e, de anyám és a húgom Londonban él, és meghívnám őket is, szerintetek lehetséges ez?

(#1491) mgTerminator válasza #20749568 (#1490) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tuti? Próbálta már valaki?

(#1493) mgTerminator válasza #20749568 (#1492) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen, lehet igazad van, most írt a húgom hogy náluk a családi csomi 15 font. De akkor belföldön lehet nyugodtan használni igaz?

(#1495) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Akcios kuponokat, gifteket lehet megbízható helyről venni? Esetleg most van 1eur/3hó -s akció?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1496) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Valahol lehet jelezni ha hiba van a rendszerben? (2 számnak a neve fel van cserélve)
Ha lehet akkor valaki meg tudná tenni, pocsék az angolom.
Kárpátia Territórium albumon az Üvegpohár és A bástya c. dalok

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#1497) lappa86 válasza mgTerminator (#1491) üzenetére


lappa86
tag

#1491: Külföldről biztosan nem fog menni.

#1496: Én már jeleztem egyszer az ügyfélszolgálatukon, hogy két Alvin-szám címe fel van cserélve, de nem tudták javítani, mert minden infót úgy töltenek fel, ahogy a jogtulajdonostól megkapták. Esetleg nekik tudnál jelezni.

Always with the negative waves.

(#1499) Klaus Duran válasza lappa86 (#1497) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Köszönöm.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#1500) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Jött ki frissítés az alkalmazásból, valaki felrakta már? Merjek frissíteni?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.