Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-06 13:34:23

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151) Kasya válasza unravel (#150) üzenetére

Kasya
(nagyúr)

Nalam 2999 ft-ot ir. Tenyleg nem olcso, de a trialt kiprobalom.

(#152) unravel válasza Kasya (#151) üzenetére

unravel
(őstag)

"Your subscription will automatically renew 17.03.15. You will be charged 19,99 Ft"
:F
g*cijól szól :)

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#153) V.Stryker

V.Stryker
(veterán)

Windows-os programnál beállítható valahogy, hogy valami gyorsbillentyűre vagy billentyű kombinációra léptesse a számokat előre?

-

(#154) unravel válasza V.Stryker (#153) üzenetére

unravel
(őstag)

1, nem tudom , nincs ilyen beállítás
2, a multimédiagombokkal ellátott billentyűzetekkel lehet kapcsolgatni
3, ha prémiumod van akkor androidról vezérelhető
4, esetleg Toastify :F

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#155) Kephamos

Kephamos
(addikt)

Nincsenek többé appok a windows kliensben?

(#156) unravel válasza Kephamos (#155) üzenetére

unravel
(őstag)

A frissítéssel nagyon sokminden eltűnt vagy megváltozott. Kb olyan mintha kaptunk volna egy évekkel ezelőtti kipróbálatlan béta verziót.
Ha zavar, vissza lehet tenni a régebbit és egy apró trükkel letiltható az automatikus frissítés.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#157) Kephamos válasza unravel (#156) üzenetére

Kephamos
(addikt)

De utálom az ilyet. Nem azért fizetek havi x ezret, hogy trükközni és sz*pni kelljen.

(#158) koxkids

koxkids
(senior tag)

Mióta frissült a PC-s alkalmazás, néha gondol egyet, és mondjuk fél perc után indítja el a zenét.. Nektek nem csinál ilyet? Internet sebesség teljesen jó. Elég bosszantó így.. :((
Van prémium előfizetésem ;)

[ Szerkesztve ]

(#159) unravel válasza koxkids (#158) üzenetére

unravel
(őstag)

Nekem is volt ilyen. Talan attol javult meg hogy routerben megadtam az OpenDNS címet.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#160) koxkids válasza unravel (#159) üzenetére

koxkids
(senior tag)

Köszi, kipróbálom.

(#161) bump3r111

bump3r111
(tag)

Sziasztok, valaki használ Spotify Samsung Smart TV alkalmazást? Immáron 2 napja nem működik, előtte tökéletesen ment, szépen szinkronizálta a fiókom adatait. Valakinek hasonló probléma? (ingyenes 1 hónapos prémium változat van, de fel sem ajánlja a bejelentkezést, stb.)

(#162) V.Stryker

V.Stryker
(veterán)

Olyat nem lehet esetleg, hogy ha egy szám alapján rádiót indítok, akkor oda manuálisan egy-két számot még betegyek? :U

-

(#163) unravel válasza V.Stryker (#162) üzenetére

unravel
(őstag)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#164) Gabesz87

Gabesz87
(addikt)

Üdv. Azt meg tudjátok mondani, hogy kb mekkora adatforgalmat használ a spotify? Nem szoktam/tervezem hosszasan használni, max 15-20 perc melóba ill melóból kocsiban. Win.Phone-on használom (az app amúgy nagyon tetszik), 1 GB 4G adatforgalmam van.

Creality Ender-3; Huawei P20Pro

(#165) unravel válasza Gabesz87 (#164) üzenetére

unravel
(őstag)

Üdv. Azt meg tudjátok mondani, hogy kb mekkora adatforgalmat használ a spotify?

Üdv. Az ingyenes verzióval a 96 vagy 160 kbps -t lehet hallgatni. [link]
Ha Premiumod van, letölthetsz számokat, akkor minimális az adatforgalom.
Vagy legyél wifin!

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#166) petymeg

petymeg
(őstag)

Sziasztok!

Spotify prémiumot fizetek. Androidos telefonon használom. A zenéket hová menti meg milyen fájlba? Mp3-t lehet belőle kreálni? Csengohangot hogy tudok beallitani?

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#167) spammer válasza petymeg (#166) üzenetére

spammer
(veterán)

Nem lehet mp3-at kreálni, nem lehet lementeni a gépre (ha ilyesmin filózol). A csengőhang beállításhoz meg nincs köze.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#168) devil-k válasza spammer (#167) üzenetére

devil-k
(addikt)

Nem is értem, hogy sokaknál miért merül fel ez a kérdés? :)

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#169) V.Stryker válasza devil-k (#168) üzenetére

V.Stryker
(veterán)

Mert "magyarok" vagyunk. :W

-

(#170) unravel

unravel
(őstag)

[link] :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#171) marsu.

marsu.
(aktív tag)

Sziasztok. Anno egyszerűen be lehetett húzni saját lejátszási listába a számítógépen megtalálható, letöltött dalokat a PC-s programba (majd pedig innen összeszinkronizálta magát). Most pedig nem engedi. Prémium vagyok, sajna van pár olyan dal ami nincs (még) benne a Spotify rendszerébe. Ezt a lehetőséget teljesen ki is vették? Elég ge*i húzás lenne... Win7 & i5s

(#172) unravel válasza marsu. (#171) üzenetére

unravel
(őstag)

Szia

Sokminden eltűnt az új 1.0 ás verzióval.

Nekem megvan a Local Files.

Jelöld ki benne a zené(ke)t, jobbegérgomb és add hozzá egy listához ami szinkronizálva van a mobilodhoz.

Ezt szeretted volna?

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#173) marsu. válasza unravel (#172) üzenetére

marsu.
(aktív tag)

Igen, köszi. Közben már én is kutakodtam és ráleltem a megoldásra. :) De engem továbbra is felcsesz, hogy nem lehet egyszerűen behúzni ahogy anno, nem értem ezt a funkciót miért kellett kivenni.

(#174) unravel válasza marsu. (#173) üzenetére

unravel
(őstag)

a, visszateheted a régebbit és letiltad az autamatikus frissítést
így:

Go to C:/Users/<Name>/Appdata/Roaming/Spotify

1. Make a new empy text file

2. Name it Spotify_new.exe

3. Right click the file and make the file read only

1. Make a new empty text file

2. Name it Spotify_new.exe.sig

3. Right click the file and make the file read only

b, megvárod a frissítést míg visszateszik

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#175) petymeg válasza devil-k (#168) üzenetére

petymeg
(őstag)

Azért, mert találtam egy zenét, ami spotify-on jó minőségű, youtube-ról mp3-ra mentve meg kevésbé. Ezért lenne jó mp3-at csinálni belőle, vagy beállítani "simán" spotify-ból csengőhangnak.

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#176) unravel válasza petymeg (#175) üzenetére

unravel
(őstag)

"találtam egy zenét, ami spotify-on jó minőségű"
Az ott is lesz mindig jó minőségben, bármikor eléred, hallgathatod.

"spotify-ból csengőhangnak"
Bocsi, te vagy az első a Földön akinek számít a csengőhang bitrátája.

+Vannak csengőhangletöltőprogramok amik arra specializálódtak. A Spotify ne legyen már az. :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#177) koxkids

koxkids
(senior tag)

Meghülyült teljesen nálam a Spotify a gépen. Naponta 5x írja ki hogy frissíteni akarja magát, de ha rányomok csak újraindul, és ennyi.. Minden nap ezt eljátssza.. ötletek? :(((

(#178) devil-k válasza koxkids (#177) üzenetére

devil-k
(addikt)

Friss telepítés? Használj Revo Uninstaller Pro-t.

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#179) koxkids válasza devil-k (#178) üzenetére

koxkids
(senior tag)

Már fent van egy hónapja..

(#180) tothjozsi96

tothjozsi96
(őstag)

Valaki rendelkezik itt Premium-al?
Tényleg jobb a hang minősége?

(#181) devil-k válasza tothjozsi96 (#180) üzenetére

devil-k
(addikt)

Itt szinte mindenki azzal rendelkezik. Igen, jobb.

(#182) tothjozsi96 válasza devil-k (#181) üzenetére

tothjozsi96
(őstag)

Nincs valami olyasmi lehetőség hogy átutalod a pénzt vagy ilyesmi, csak MasterCard és PayPal?
Az a baj hogy nem tudok PayPal-t csinálni, de ezt most nem szeretném részletezni, a bankkártya miatt amúgy ...

Ha lenne valami SMS-es megoldás én benne lennék.

(#183) devil-k válasza tothjozsi96 (#182) üzenetére

devil-k
(addikt)

VISA és Mastercard kártyával (is) lehet fizetni. Csak beírod az adataidat. Ilyen szempontból ügyefogyottá válik az átutalás. Nem feltétel a Paypal.

(#184) tothjozsi96 válasza devil-k (#183) üzenetére

tothjozsi96
(őstag)

Tehát ez Raiffeisen kártyát is elfogad??? :W
Nem hiszem....

(#185) devil-k válasza tothjozsi96 (#184) üzenetére

devil-k
(addikt)

Raiffeisen kártyám van, Mastercard.

(#186) SIDE

SIDE
(aktív tag)

Sziasztok!
Regisztráltam a Spotifyra, de a felhasználó nevemben hiába írtam nagybetűt is az végig kisbetűvel regisztrálta be. Ez ilyen itt? Vagy mi a bánatért nem jelezte a regnél?

(#187) devil-k válasza SIDE (#186) üzenetére

devil-k
(addikt)

Be tudsz lépni? Ha igen, akkor korlátozza, hogy használj nagybetűt és/vagy speciális karaktereket.

(#188) SIDE válasza devil-k (#187) üzenetére

SIDE
(aktív tag)

Igen sikerült a regisztráció és be tudtam lépni csak furcsa hogy a regisztrációnál nagybetűt is alkalmazva írtam be a felhasználó nevemet, de már belépve az adatlapom végig kisbetűvel jelzi. Vagy itt nem lehet nagybetűt használni?

(#189) devil-k válasza SIDE (#188) üzenetére

devil-k
(addikt)

Lehetséges, hogy nem engedi.

(#190) generic

generic
(senior tag)

valahogy meg lehet tudni? hány db. zene van lementve a saját dalokhoz?

(#191) devil-k válasza generic (#190) üzenetére

devil-k
(addikt)

Erre gondolsz?

Sajnos, olyat nem találtam ami mutatná, hogy hány db albumon van. Kellene valami statisztika végre.

(#192) generic válasza devil-k (#191) üzenetére

generic
(senior tag)

Nem, a saját dalokra gondoltam, de én sem találom. :(

(#193) unravel válasza generic (#192) üzenetére

unravel
(őstag)

Szerintem a 1.0 frissítéssel az is eltűnt. Rémlik, hogy előtte írta hány számod van.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#194) Nova96

Nova96
(őstag)

Valaki árulja már el csak én szívok e azzal, hogy egy banda számait elmentem majd pár hónap múlva vissza nincs elmentve, ez miért lehet? :B

(#195) unravel válasza Nova96 (#194) üzenetére

unravel
(őstag)

Lehet attól hogy a pár hónap alatt eltűnt a szám a Spotifyról.
Vagy egy maxiról mentetted el a számot és megláttad egy albumon ahonnan nem volt mentés.
Sokmindentől lehet.

Nekem van egy olyan hogy egy adott számot nem enged a "Starred" -be tenni.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#196) devil-k válasza unravel (#195) üzenetére

devil-k
(addikt)

Egyébként ez idegesítő. Nekem is van pár számom amit pár hónappal lehetett hallgatni, most meg ki van szürkítve és nem elérhető az én országomban. :F

(#197) Dr.Zola

Dr.Zola
(csendes tag)

Sziasztok

A legujabb verzioval (ios), hol lehet torolni a cachet? Volt par offline albumom, es kivettem, hogy mar nem kell. De a telon ugyan ugy ott tronol a cachebe es a nem offline zenek is 1 resze amit az utobbi idobe hallgattam. Regen, volt olyan, hogy cache torlese vagy mi ... spotifyn belul. De ez eltunt. Kezd mar nagy meretu lenni a telon a spotify.

iPhone 5c | Telekom

(#198) unravel válasza Dr.Zola (#197) üzenetére

unravel
(őstag)

Szia

A beállítások alján van a cache törlése, de az mident letöröl és asszem mindent beállítást alapra tesz.

A playlistek tetején van olyan h "Undownload", azt próbáltad? Szólj ha nem találod.

[ Szerkesztve ]

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#199) Dr.Zola válasza unravel (#198) üzenetére

Dr.Zola
(csendes tag)

Nalam a beallitasok alljan semmi nincs nekem, a playlistet megtalaltam. De undownload? Nem talalom

iPhone 5c | Telekom

(#200) devil-k

devil-k
(addikt)

Van infó arról, hogy mit tartalmaznak a frissítések?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.