Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Sharkweb válasza FoxiestFox (#900) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Spotify cache áthelyezése leírás itt.

Második hozzászólás, nekem müxik.

[ Szerkesztve ]

(#902) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Be lehet azt állítani, hogy ne dobáljon be nekem okádék német nyelvű zenéket ajánlatként heti felfedezésnél, meg úgy egyáltalán? Még a kínai nyelvű dalokat is szívesebben hallgatom, mint egy német karattyolást. Egyszerűen nekik rohadtul nem való az éneklés. :D Elnézést a kifakadásért, de már nem bírom. :))

(#903) lappa86 válasza z123456789 (#902) üzenetére


lappa86
tag

Ne hallgass német nyelvű zenéket, és akkor nem fogja ajánlani.

Always with the negative waves.

(#904) z123456789 válasza lappa86 (#903) üzenetére


z123456789
addikt

Gondoltam erre, hogy ha egyből továbbléptetem, akkor egy idő után talán az algoritmus kimatekozza, hogy utálom, de még mindig dob be egy-kettőt hetente a felfedezésekbe.
Nem is tudom, hogy valaha magamtól rákerestem volna német nyelvűre. Szerintem úgy kerülhetett be a rendszerbe, hogy szintén a felfedezéskor elindította, és onnantól nincs visszaút.

(#905) Keem1 válasza z123456789 (#904) üzenetére


Keem1
addikt

Kikopik majd. Nekem egy ideig teen music listákból válogatott, mert egy (valamilyen hétvégi relax helyett) véletlenül arra kattintottam. De egy idő után már nem ajánlgatott teen music dalokat :DDD

(#906) z123456789 válasza Keem1 (#905) üzenetére


z123456789
addikt

Rendben, köszönöm. Akkor türelmes leszek. :)

(#907) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Hasonló kaliberű albumokat tud valaki spotify-on? "summer mix"-re és hasonlóra rákeresbe sajnos nem nagyon találok ilyen jellegű mixeket.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#908) PhilBrick válasza TheProb (#907) üzenetére


PhilBrick
őstag

A lejátszási listák között nézelődj inkább szerintem: böngésző -> műfajok/hangulatok.

(#909) z123456789 válasza TheProb (#907) üzenetére


z123456789
addikt

Én rohadtul nem mozgok elektronikus zenében, de van egy Youtube csatorna, amit megtaláltam Spotify-on is, és azt néha szívesen hallgatom. TheVibeGuide. Fogalmam sincs mi az a deep house, de ha gondolod hallgass bele! :D

(#910) TheProb válasza PhilBrick (#908) üzenetére


TheProb
veterán

Ismerem a menüpontot, csak nem tudom ez pontosan milyen "műfaj"/kategória. Elektro/dance-t néztem, de ott mosógépfrekvenciát találtam, az már nekem is sok. :D

(#909) z123456789: Ez hasonlítgat, de nem az "igazi" :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#911) z123456789 válasza TheProb (#910) üzenetére


z123456789
addikt

Ok, srry. :R :D

(#912) TheProb válasza z123456789 (#911) üzenetére


TheProb
veterán

dehogy, köszi.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#913) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Számok .mp3 konvertálása, csak felvétel után lehetséges? Offline mód külföldön is működik? Nem tudom, hogy az előfizetés minden országra érvényes, mondjuk eleve jobb, ha nem a kinti internet csomagot használja.

[ Szerkesztve ]

(#914) Drenadar válasza pinnacle (#913) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen működik. De menj biztosra. Kapcsold be a flight módot. Ha úgy megy a zene lejátszás akkor mindenhogy megy.

A legtöbb telefonban lehet korlátozni az appok internet használatát. Használd.

[ Szerkesztve ]

(#915) Digital


Digital
addikt

Nocsak!

A T szétbútorozik a Spotify-al? :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#916) Keem1 válasza pinnacle (#913) üzenetére


Keem1
addikt

"Sziasztok! Számok .mp3 konvertálása, csak felvétel után lehetséges?"
Nem, nem lehetséges. Titkosított, az offline lementett fájlt csak a letöltést végző Spotify képes lejátszani (nem is vihető át másik, ugyanazzal a fiókkal belépett eszközre sem), konvertálni meg végképp nem lehet.
Ennek az oka az, hogy a számot nem megvásároltad, nem a tiéd, csak "bérled".

A másik kérdésedre meg már kaptál választ, ahogy látom ;)

#915 Digital:
Jaja, nem olyan rég olvastam valahol, hogy nem csak az új előfizetőknek szüntetik meg, hanem a régieknek is. Szerintem ez már azóta nem buli, hogy akár 400 Ft/hó díjért kérhetsz előfizetést. Mi már öten vagyunk, de ha még egy rokon vagy barát belép a buliba, már mi is ennyit fogunk. 8 EUR/hó, függetlenül attól, hogy ketten vagy hatan vagytok-e egy előfizetésben. Ez viszont veszett jó. Már mi öten (3 rokon, két jó barát) jobban járunk így, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

(#917) z123456789 válasza Keem1 (#916) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt az előfizetés megosztást tudnád részletezni? Vagy csak T-seknek jár?

(#918) Drenadar válasza z123456789 (#917) üzenetére


Drenadar
veterán

Spotify családi csomag

(#919) z123456789 válasza Drenadar (#918) üzenetére


z123456789
addikt

:R

(#920) #78032384 válasza Digital (#915) üzenetére


#78032384
törölt tag

Én is ma kaptam meg ezt, hát nem örülök. :(

(#921) pinnacle válasza Drenadar (#914) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi Drenadar, Keem1! Ha valakinek kell, a Streaming Audio Recorder felveszi, .mp3-ba menti.

[ Szerkesztve ]

(#922) winse7en


winse7en
csendes tag

Sziasztok!
Ha a megszűnő T-s csomagról váltanék családira, akkor van lehetőség egy évnyi díjat előre kifizetni?

(#923) Keem1 válasza winse7en (#922) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem úgy rémlett, mintha lett volna, de most ilyen opciót nem találok.
Egyébként ha a kényelem miatt szeretnéd, nem kell foglalkoznod, vonja automatikusan számláról (nekem PayPal segítségével), nem is kell semmit csinálnom.

(#924) winse7en válasza Keem1 (#923) üzenetére


winse7en
csendes tag

Csak az árfolyam, illetve az 5 másik ember miatt kényelmesebb lenne egyben kifizetni egy évre.

(#925) z123456789 válasza Drenadar (#918) üzenetére


z123456789
addikt

De amúgy ez nem csak egy címen lakókra vonatkozik? Legalább is az ismertetőben azt írja. :S

(#926) Keem1 válasza z123456789 (#925) üzenetére


Keem1
addikt

Becseszne, ha az unokaöcsémet a saját címemre kéne íratnom, addig nem számítana rokonnak :D

(#927) mukibuci válasza z123456789 (#925) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egyesek szeretik ezt úgy értelmezni, hogy egy bolygón élünk, akkor egy család vagyunk

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#928) z123456789 válasza mukibuci (#927) üzenetére


z123456789
addikt

Értem, akkor ez csak egy marketing duma ott a spotify oldalán? :)

(#929) mukibuci válasza z123456789 (#928) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Milyen korlátozások vonatkoznak a Családi Premium csomagba meghívható tagokra?
A Családi Premium csomagba olyan személy regisztrálható, aki:
Ugyanazon a lakcímen lakik, mint te.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#930) z123456789 válasza mukibuci (#929) üzenetére


z123456789
addikt

Igen , ezt olvastam én is. Ez számomra azt jelenti, hogy aki velem egy házban él.

(#931) spammer válasza z123456789 (#930) üzenetére


spammer
veterán

A Spotify szerint az a családtag, aki azonos címen lakik. Ha már nem azonos a cím, akkor már nem is számít családtagnak, akkor se, ha szülőd, öcséd, gyereked, tökmindegy... Érted. A családot az azonos cím határozza meg. :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#932) z123456789 válasza spammer (#931) üzenetére


z123456789
addikt

;) Értem. Mondjuk ha regisztrálnék, akkor magam is megvilágosodhattam volna gondolom. :U :DDD

(#933) devil-k válasza winse7en (#924) üzenetére


devil-k
nagyúr

Viszont annyira gáz, hogy hiába fizeted ki előre, semmivel sem lesz olcsóbb a csomag. Nincs az, hogy kapsz mondjuk 20% kedvezményt, vagyis így szerintem értelmetlen egybe kifizetni ennyi pénzt. Számomra legalább is.

- mozi bolondéria -

(#934) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Látom többeknél is felmerült már a családi csomag használata, és az "egy lakcímen kell lakni" kitétel.
Most végülis mi a helyzet ezzel?
Próbáltam különböző oldalakon nézegetni a kommenteket, és azokból eléggé úgy tűnik, hogy ennek nincs jelentősége, elég ha mindenki azonos országban lakik és ennyi. (Eleve hogyan nézné a Spoti a címet?)
Akkor most lehet elkezdeni összeszedni a haverokat, vagy sem? :D

Do you see the white shadow?

(#935) mukibuci válasza Frod (#934) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a záróvonal nem betonfal

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#936) #78032384 válasza Frod (#934) üzenetére


#78032384
törölt tag

Az a helyzet, hogy rád van bízva. A Spotify nem fogja (nem is tudná) ellenőrizni, csak ki kell írniuk. Különben is életszerűtlen az egész kitétel. Nekik a lényeg ne az Apple Music vagy a Deezer zsebébe rakd a pénzt.

(#937) Frod válasza #78032384 (#936) üzenetére


Frod
addikt

én is erre gondoltam, köszönöm!

#935 mukibuci: :DDD

Do you see the white shadow?

(#938) Rimuru


Rimuru
veterán

Tenyleg nem lehet output device-t valasztani egy zenelejatszoban? mintha nem is 2016-ban jarnank... :U (linux)

Vigyázat, csalok!

(#939) Keem1 válasza Rimuru (#938) üzenetére


Keem1
addikt

Windowson simán lehet.
Nálam felkínálja az elérhető telefonokat, plusz a ChromeCast-et is.

Szerk: valamint bármelyik androidos eszközömön a többi androidot, CC-t és Windowst.

[ Szerkesztve ]

(#940) Dave™ válasza Rimuru (#938) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha a hangkimenetre gondolsz, akkor oprendszer alatt válaszd ki, és menni fog. Én is linuxon használom (Ubuntu), amire bökök az eszközök közül azon megy. Ha remote device-ra gondolsz, az is van, de csak mobilt tudsz választani desktopról, másik desktopot nem (ezt még most sem értem miért van így). Természetesen fordítva is megy, tehát mobilról desktopra.

#941: nem volt meredek, féreérthető voltál, ugyanis van remote connection is a kliensben, tehát elindítod pl. a linuxos kliensen és az androidos telefonodon szól a zene, kvázi távirányítod azt a klienst.

[ Szerkesztve ]

(#941) Rimuru válasza Keem1 (#939) üzenetére


Rimuru
veterán

Telefon mint hangkartya? meredek. :DDD
Csak hogy mindenkinek ertheto legyen mire gondolok egy egyszeru keppel illusztralom:

Dave: Csak ALSA-t hasznalok, ott nem ugy mukodnek a dolgok mint pulseaudio eseten (utobbit nem szeretem). Default hangeszkozt pedig nem akarok valtani, csak bizonyos programokat szeretnek a masik kimeneten megszolaltatni. :)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#942) Dave™ válasza Rimuru (#941) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja hát akkor passz, a kliensben gui-n biztosan nem tudod állítani. Az ALSA-t nem ismerem.

(#944) Drenadar válasza #20749568 (#943) üzenetére


Drenadar
veterán

belassulás alatt mit értesz? nálam androidon néha a lejátszási lista leáll... ha tovább léptetem újra szól a zene ,de akkor is fura...

(#946) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Gondoltam teszek egy próbát, kipróbálom a Premiumot mit tud. Az első hónap úgy is ingyenes, szóval ha nem jön be, lemondom. Jól érzékelem, hogy itt jobb a zene minősége? A Free-n sem volt gond vele, de most mintha szebben szólna a zene. Kb olyan, mintha nem mp3 szólna, hanem lossless.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#947) unravel válasza 30z.Samu (#946) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Agybadugós fülhallgatót használok ami nagyon jól bírja a basszust. Azt tapasztaltam hogy Prémiummal több és szebb a mély. De menetközben valószínűleg nem tudnám megkülönböztetni.

¯\_(ツ)_/¯

(#948) 30z.Samu válasza unravel (#947) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mobilon is le fogom tesztelni, de 2.1-es hangfalon is kapásból feltűnt, hogy valahogy más. :)) (Logitech S220)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#949) Drenadar válasza 30z.Samu (#946) üzenetére


Drenadar
veterán

de egyébként írják is "érvként" a prémium mellett, hogy ott jobb a minőség! de számszerűen sehol nem írják, itt a fórumon az hangzott el, hogy a prémium az 320kbit.

(#950) 30z.Samu válasza Drenadar (#949) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még régebben olvastam róla, ez kiesett. :) Csak hogy nincs reklám, lehet offline is zenét hallgatni stb. :)

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.